Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

aaa
25. kvě 2007

Alfula-netlač na něj, chlap musí mít pocit, že on je ten dobyvatel 😉

alfula
25. kvě 2007

sue ja uz fakt nevim ☹

sue
25. kvě 2007

Alfula ☹ ja som sa s takýmto niečím nestretla ešte ☹

kila
25. kvě 2007

Alfula jednoducho sa o tom musíte porozprávať, musíte komunikovať, inak to nejde...

alfula
25. kvě 2007

ted to resime ☹

sue
25. kvě 2007

Držím palce 😔

kila
25. kvě 2007

Aj ja vám držím palce, aby ste sa konečne už uvolnili a všetko si vysvetlili... 😔 😉

aaa
25. kvě 2007

Tak to si počkám, jak to dopadne... držím palce

alfula
25. kvě 2007

holky trepu se ☹ ☹ ☹

sue
25. kvě 2007

Alfula, sme s tebou 😔 daj vedieť ako to pokračuje, veľmi držím palčeky... objím ho, drž ho za ruku a rozprávaj sa s ním... ako ho potrebuješ... a že ho nepotrebuješ len ako manžela, priateľa, otca detí... ale aj ako milenca... a na to musíte byť dvaja ... držím palčeky... moja drž sa...

alfula
25. kvě 2007

ted jsme se dohadali.Tak jsem se zase ptala kde je problem.Je ve me. ☹ Pry jsem za posledni rok pribrala tak,ze se mu to nelibi a nerajcuju ho. ☹ Nejhorsi na tom bylo,ze me daval za priklad a vzor manzelku naseho kamarada ☹ Je to byvala fetacka,je rok po porodu a chodi pry na aerobic,sqash,plave a snazi se byt pro nej sexi. ☹ Kdez to j nedelam pry nic.

Takze si balim ted veci,budim holky a jedeme pryc ☹

sue
25. kvě 2007

Alfula, nerob... povedal ti ako ti s tým mieni pomôcť?

kila
25. kvě 2007

Alfula, no už na to nemám slov... 🤐 😕 Aj ja by som ho teraz pekne kopla do riťky! 😠

lodia
25. kvě 2007

alfula,
neblazni...

kila
25. kvě 2007

Sue, však ten chrapúň háďže vinu len na Alfulu, a on robí pre ich vzťah čo? 😕

sue
25. kvě 2007

Alfula, bože ako ti pomôcť... aj keď je to teraz nesmierne ťažké, neurob niečo čo by si neskôr ľutovala... ale ja neviem poradiť ☹

sue
25. kvě 2007

Kila, ja viem... ale manželstvo je o niečom inom...

alfula
25. kvě 2007

sue: ano,pry me udela jidelnicek,budeme cvicit a jezdit na kole atd 😒

kila: je to povrchni hajzl ☹

lodia:jedu zitra,deti nebudu budit,nezaslouzi si to

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lodia
25. kvě 2007

skus zachovat chladnu hlavu, daj si panaka..trochu poplac, nie je to jediny chlap na svete..to je otrasne, ako sa ti muzi spravaju!!!!

kila
25. kvě 2007

Sue manželstvo nie je o tom, že žena musí všetko strpieť... 😠 nech sa ten "hajzl" pozrie najprv na seba! 😠

lodia
25. kvě 2007

boze, ani ty si to nezasluzis..do kelu..trapis sa..a tak sa zit vo vztahu neda..

sue
25. kvě 2007

Alfula, ale však si písala, že inak je všetko super... nezabúdaj na to... je pre teba dobrý partner, vynikajúci otec pre deti - aspoň si to tak písala... a práve kvôli tomuto nemôžte manželstvo hodiť za hlavu ! To nejde... jasné, nemôžeš sa mu podriadiť, lebo toto zaváňa silným terorom, ale skús zabojovať o váš vzťah... ak vám to klape vo všetkom ostatnom, toto sa musí dať vyriešiť... navyše odísť sa dá vždy... ale vrátiť ťažko...

alfula
25. kvě 2007

lodia: a vis co je for? Ze byl driv taky tlusty a mel akne a mindraky 😲 Ted vypada dobre,shodil,akne zmizelo,je atraktivni.Nejvic boli ta holka,jak me ji daval za vzor.Pry to dela ona pro manzela,hubne,aby byl spokojenej.A ja si naivne myslela,ze zalezi spis na srdci,jaky clovek je a ne jak vypada ☹ ☹ ☹ holky ja se dnes zhroutim ☹

kila
25. kvě 2007

Ja nehovorím, že máš odísť, len som už naštvaná na toho... ani neviem ako ho nazvať... 😖 😅

sue
25. kvě 2007

Kila, súhlasím s tým, že sa teraz javí ako dobrý hajzel... ale ak to medzi nimi vo všetkom ostatnom klape, nie je to dôvod na rozvod... ale na riešenie tohto veľmi vážneho problému...

aaa
25. kvě 2007

alfula-nalej si panáka, já ho mám taky před sebou a uklidni se... to bude dobrý... chlap má rád ženskou, kterou se může chlubit... pokud ti za to stojí, nasaď dietu, choďte spolu cvičit, vždyť to může být fajn změna, zažijete spolu něco nového..

pokud ti za to nestojí, jdi.. ale jestli ho máš ráda, řešte to.

co já bych dala za to, kdybych věděla,kde se u nás stala chyba..

kila
25. kvě 2007

A to že niekto vyzerá dobre a nemá nadbytočné kilá ešte neznamená že bude mať vzťah na jednotku, musí makať na vzťahu aj tak, nie? 😠

lodia
25. kvě 2007

alfula,
tak to je sila..nemam slov..asi by ma tiez dost nastvavalo keby ma prirovnaval k niekomu..ide o to byt sam sebou...sama sebou..
sue, dovod na rozvod to nie je, ale je to dost vazny problem, sex je ista forma komunikacie a vedie partnerstvo k spokojnosti, alfulu totalne ponizil, viem jej pocity, je to otrasne, clovek sa citi taky menejcenny...totalne ponizenei zenskosti

alfula
25. kvě 2007

manzel se stara,pracuje,mame se dobre,je s nama veskery svuj cas,nepije,nekouri,jen mi rika,ze jsem tlusta,visi mi bricho po detech a ze mam se sebou neco delat ☹ me to urazi a ponizuje.Ted sel spat a nadava,ze jsem skazila patecni vecer 😲

sue
25. kvě 2007

Netýra ju ani deti, nepije, stará sa o ne... myslím, že nie je zatiaľ dôvod zahadzovať dlhoročný vzťah... a najmä rozbíjať rodinu... aj keď je fakt pred nimi vážny problém...