Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

aaa
8. čer 2007

marya-děkuju, nepřipadám si silná...

andik
8. čer 2007

aaa ahojky 🙂 Mrzí mě,že se sám neozve.To je pak hodně těžký.Ani nevíš,na čem jsi.Co takle za ním zajít nebo mu zavolat?

aaa
8. čer 2007

Andy, nechci mu volat. Pokud se neozve, budu to muset udělat, ale chci, aby se v tom taky trochu plácal a věděl jaké to je.Myslím, že ho ty moje maily dostaly.

andik
8. čer 2007

aaa proč myslíš?Že se neozve,třeba se taky trápí 😉

aaa
8. čer 2007

Jen ať se trápí.... Pořád to není nic proti tomu, čím si procházím já.
Já jsem normálně mírný a hodný člověk, ale fakt mu přeju, aby mu tohle někdo vrátil.

andik
8. čer 2007

aaa chápu,já věřím,že na každého jednou dojde,neboj 😉 Je to nezodpovědné,že tu věc nechce řešit 😠

aaa
8. čer 2007

Víš, když budu vulgární, on teď myslí pérem a ne hlavou. Až se mu zase zakrví mozek, bude mu o to hůř.

mirka414
8. čer 2007

aaa vydrz este nepis mu alebo mu napis nech sa da vypchat ze ho nepotrebujes-bud sa spamata alebo ja uz neviem.ale u nas to zabralo.napisala som mojmu sms ze ho nepotrebujeme ani peniaze od neho a ze malinka bude len moja!!a on??zmenil sa o150%olutoval a aj odprosil malinku a my sme mu dali sancu dokazat ze sa zmenil.a ja mu verim.nikdy som ho neprestala lubit ani ked mu tak ruplo v bedni.

aaa
8. čer 2007

Tomu rozumím, taky ho miluju... Já se snad půjdu někam opít a sbalit prvního chlapa..

mirka414
8. čer 2007

opit sa mozes no toho chlapa si budes neskor vycitat...hore hlavu a zaber holka treba zit!

aaa
8. čer 2007

já nikam nejdu, nemám na to sílu... to byl jen chvilkovej záchvat 😉

kila
8. čer 2007

Čaves Aaa, smutne vidím, že sa nič nezmenilo odkedy som tu nebola... 😔

aaa
8. čer 2007

kila-nic....
on se neozve mě, ale pošle sms mojí nej kamarádce, že je mu to všechno líto..
nějak to přestávám chápat

kila
8. čer 2007

No ale raz sa ti musí ozvať... aj keď to odkladá, raz sa musíte porozprávať... daj mu čas... nech sa pozbiera... 😅 Koľko týždňov už vlastne odišiel?

aaa
8. čer 2007

je pryč skoro 3 týdny. zrovna včera jsem si říkala, že už mám to nejhorší za sebou, ale ne, je to tady zase. opravdu ho nechám, ať si srovná myšlenky, popravdě sama jsem na tom tak, že bych nebyla schopná to řešit bez emocí.

kila
8. čer 2007

Asi budete potrebovať viac času, 3 týždne naozaj rýchlo ubehnú... musíte si to nechať uležať v hlave... mať plán na budúcnosť... a asi až potom sa budete vedieť porozprávať "normálne"... No a verím, že je mu to ľúto - však 10 rokov sa nedá len tak vymazať - a predsa ťa niekedy mal rád, bol na teba zvyknutý - možno mu už začínaš aj chýbať... alebo mať nejaký taký pocit... 😅

andik
8. čer 2007

aaa když poslal sms tvojí kámošce,nemá třeba strach se vrátit?

aaa
8. čer 2007

možná... ale já mu napsala v tom mailu, že jsem ochotná na všechno zapomenout. jestli se bojí, bude muset sebrat odvahu a zachovat se jako chlap

andik
8. čer 2007

aha,tak to potom nechápu proč se neozve 😖

aaa
8. čer 2007

taky bych ráda věděla... jestli se bojí scény..

andik
8. čer 2007

já jsem z toho už vážně na infarkt.Proč se neozve?To se takle chce schovávat pořád?Ani sms nenapíše?

aaa
8. čer 2007

no, tak obden mi napíše, že přeje dobrou noc...
se zbláznil.. vždycky mě to rozhodí.. já už ani nejsem na infarkt. spíš by se mnou seklo, kdyby se ozval

andik
8. čer 2007

chápu,ale řešit se to přece musí,já bych se zbláznila,žít v té nejistotě ☹

aaa
8. čer 2007

ano, musí. ale on je ten, kdo se chce zdekovat, tak ať řeší...

andik
8. čer 2007

právě!Je mi to fakt líto.To se snad co nejdřív ozve.Držím palečky

aaa
8. čer 2007

děkuju andy, nějak bude.. je mi těžko, ale nejde o život.

andik
8. čer 2007

Ani nevíš,jak mě to mrzí a nejen mě. 😔

Snad se to brzy vyřeší.Za čas se tomu budeš smát a budeš možná štastně zamilovaná 😉 Moc Ti fandím,drž se!

aaa
8. čer 2007

děkuju. ráda bych s ním zůstala, ale asi to nedopadne.. no co, chlapů je plno, třeba ještě najdu někoho, kdo měm bude mít rád a já jeho a budu mít mimčo.

andik
8. čer 2007

aaa pamatuješ na můj příběh?Taky jsem si tenkrát myslela,že jsem na dně a že už se nikdy nezvednu a nebudu spokojená.

OMYL,přišela má nynější láska,jsem štastná a mám synka 🙂 Vždycky si můžeš jen polepšit,jak říká jedna skvělá ženská 🙂 🙂 🙂

aaa
8. čer 2007

jenže já už nejsem až tak mladá, jako jsi byla ty. to mě trošku děsí.