Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

mnauu
12. čer 2007

sue, to, co si paspala, bez problemu plati u bytu v osobnim vlastnictvi, pozor, Benji ma druzstevni byt, takze je to trochu slozitejsi, nicmene samozrejme ma na byt pravo, ale druzstevni a osobni vlastnictvi neni to same :-/

sue
12. čer 2007

Mnauu, vidíš... toto ma nenapadlo, že tam sa to rieši inak 😒

mnauu
12. čer 2007

oni jsou totiz ted najemci toho bytu oba... ale mam pocit, ze rozvodem by se stejne pravo najmu exmanzela zrusilo (protoze manzelcino vzniklo driv pred svatbou), ale prave az tim rozvodem... do te doby je najemnik stejne jako ona...

mnauu
12. čer 2007

holky stejne vam drzim pesti, nedovedu si predstavit sebe v takove situaci..., je mi z toho smutno a zaroven jsem rozlobena, co si nekdo vubec muze dovolit, jak se muze nekdo otocit, zmenit ☹(

andik
12. čer 2007

aaa mě jen udivuje,jak jsou Ti chlapi sprostí.U jedné bydlí a druhé píše,že ji miluje.Nevím,co si mám o tom myslet.

lakme
12. čer 2007

Mnauu teď jsem koukala na net a bohužel máš pravdu. ☹ Jen si nejsem jistá jestli by se to nedalo obejít nějakým předběžným opatřením.

andik
12. čer 2007

mnauu to máš pravdu. 😉

aaa
12. čer 2007

já nevím, kde teď bydlí, prostě je to teď jen na něm, bude muset máknout... a nebude to mít zadarmo, o to se postarám.

andik
12. čer 2007

aaa napsal Ti,že se vrací?Já ani nevím,zda bych si ho mohla ještě vážit.

elinka27
12. čer 2007

caute,rada by som sa s vami podelila o svoj pribeh.Svojho dnes uz byaleho manzela som si brala asi po 3rokoch znamosti,bola som tehotna.Par tyzdnov pred svadbou som potratila.On uz bol 2x predtym zenaty a s druheho manzelstva mal dceru.Este mal aj syna,ale ten bol nemazelsky.Takze bol "sikovny".Ked som sa za neho vydavala,moja mama ma odhovarala nasu svadbu celu preplakala.Nase manzelstvo bolo hned od zaciatku zle, prestal so mnou spavat a vyhovaral sa,ze je unaveny a ze si musi najprv zvyknut,ze sme spolu a tak.Ze sa nachadza v strese a pod.Potom to zasa boli vyhovorky,ze je v strese kvoli tomu,ze nemame kde byvat a tak.Nakoniec sme sa zadlzlili a na hypoteku sme si kupili byt.Myslela som si,ze ked budeme byvat sami,tak sa to zlepsi.Bolo to vsak horsie.Naplanovali sme si spolocnu dovolenku,kde som si naivne myslela,ze si oddychne a bude to ok.Ale ani tam sa nic nezmenilo.Ked som sa ho pytala ci ma este lubi,povedal mi,ze ma ma rad.Inu zenu v tom poprel.Dozvedela som sa to,az ked som mu nasla sms v mobile.Nechcem to tu nejak rozoberat,skratka po roku manzelstva som poziadala o rozvod a na sude som sa dozvedela,ze ma podvadzal uz pred svadbou.Co k tomu dodat?Dnes je 3x rozvedeny.Sama som si na vine,mala som pocuvat mamu.

andik
12. čer 2007

elinka27,

taky smutný příběh. ☹ Mě by asi odradilo hned na začátku,že byl už 2 ženatý.Ale každá jsme jiná 😉

Nechápu to,proč si tě bral?Když už měl dávno jinou? 😠

elinka27
12. čer 2007

andik,to som sa pytala aj ja,ale odpoved sa mi nedostala. A dnes sa uz na to pozeram inak,pretoze som bola slepo zamilovana.Jeho mama a cela rodina ho stale vychvalovali do neba,ze on nieje zly,mal iba smolu na zeny a tak.A ja som slepo verila.

mirka414
12. čer 2007

benjamin neboj vela chlapov sa za tebou otoci a aj za tvojou dcerkou.chrapuni nestoja za tolke trapenie.mas dieta zi pren a uvidis casom na vsetko zabudnes v objati niekoho kto bude lubit teba a tvoje dietatko.boze tak velmi by som ti to zelala.je to velmi smutne takto niekoho ponizovat.

elinka27
12. čer 2007

a este som chcela dodat,ze dnes mam super partnera,kupili sme si byt a uz par mesiacov spolu zijeme a tesime sa na babatko.A to som sa zaprisahala,ze nikdy ziadneho chlapa nechcem 🙂 Baby drzte sa a nevzdavajte sa,kazda z nas raz bude stastna,mozno skor ako si myslite

aaa
12. čer 2007

andy-napsal, že se tohle všechno asi muselo stát, aby pochopil, co pro něj znamenám. pokud se opravdu vrátí, vím, že to bude těžké, ale já to chci zkusit, pořád si myslím, že on je moje osudová láska, jsem nepoučitelná... ale miluju ho, nemůžu si pomoct.

mirka414
12. čer 2007

aaa ja som tiez uverila,odpustila a nelutujem.skus mozno to dopadne dobre.drzim palceky a aj tie co ma moja dcerka 🙂 .

bielanevesta
12. čer 2007

Benji to ma mrzí hlavne koli tebe a Lucke, že sa potvrdilo, že je to idiot a kretén. Prajem ti veĺa sily aby ste to s malou ustáli a nenechaj sa od toho tvojho vytočiť!!!!!!!!!! Nestojí ani za to aby ti bozkával špičky topánok!!!!!!!!Toť moj názor 😠 😉
Kamarátka si teraz prežíva bohužiaľ niečo veĺmi podobné. Chodili spolu dva roky,a le poznali sa dlho. ON začal strašne túžiť po svadbe. Tá bola do mesiaca od zasnúbenia. A mesiac po svadbe otehotnela. On sa tváril aký je strašne šťastný a tak... A neubehol ani rok a začal lietať za inými, ju necháva doma samu z malým. Nakoniec vysvitlo, že ju podviedol už dva týždne po svadbe a mesiac po narodení synčeka. Teraz je to čím ďalej tým horšie a on pritom iba sľubuje hory-doly a skutek utek. Najhoršie je že ani nemá kam ísť je na ňom úplne finančne závislá ☹ Na jprv jej sľubuje lásku až za hrob a po hodine už jej nadáva že je ku... a pi..!!!!!To fakt nepochopímako to može niekto robiť 😠 😠 😠 😠

andik
12. čer 2007

aaa přeji Ti ze srdce,aby to dopadlo dobře. 🙂

silente
13. čer 2007

Benjamin - vyraz ho z bytu a vyměň zámek. Je to fakt hajzl na ntou! Jak zde již psaly holky, chce Tě teď akorát znejistit a vyvolat v Tobě pocit, že máš být ráda, že s Tebou vydrží aspoň on. A podej žádost o rozvod, tohle fakt nemá smysl, je to ztráta času.
Týýýjo, jsem se rozohnila, mně tohle vždy vytočí! 😠 Mě můj ex-manžel nepodváděl, ale hajzl to byl taky, doteď lituju, že jsem sbírala síly tak dlouho.
Drž se!

Aaa - tak to vypadá nadějně. No uvidíš sama 😉

bustik
13. čer 2007

Holky, to je síla, já ani nemám slov. Bohužel mám jednoho takové blbce v okolí (kamarádku opustil přítel měsíc před porodem, že se ještě na otcovství necítí) 😠

AAA-strašně ti držím palce. 😉

sharlotta
13. čer 2007

Sa mi velmi "paci" na chlapoch, ze na sex sa citia vzdy, ale ked pride na deti a zodpovednost za svoje konanie, tak na toto sa uz oni chudaci necitia. 😠 😠 😠 Zena nema moznost povedat, ze sa na dieta neciti, ked je tyzden pred porodom, alebo ked uz to dieta ma. 😠 😠 😠

aaa
13. čer 2007

holky, držte mi všechny palečky... snad to bude dobrý. ještě jsme se neviděli. určitě napíšu, až bude nějaká novinka.

andik
13. čer 2007

aaa kdy máte srazík? 🙂

consti
13. čer 2007

benji držím pěsti a hlavně opravdu jednej.Poraď se s právníkem, podej žádost o rozvod, vyber si peníze, co ti patří.Nezapomeň se i domluvit s bartrem, akmarádem, s někým, kdo by ti mohl poskytnout i určitou fyzickou ochranu...Tvůj manžel mi totiž taky nepřipadá úplně normální a obávám se, že to bude ještě horší 😔 .Nedej se a pokud by byla ta možnost ho z bytu vyhodit(což nevím, jestli u družstev.bytu jde), tak mu sbal věci a nech si vyměnit zámky.Až přijde, tak buď doma a i s někým jiným(bratr, kamarád), aby nechtěl třeba rozbít dveře atd.Šílené scénáře, ale vzhledem k tomu, jak se chová... 😔 😅
aaa držím pěsti, snad aspoň u vás vše dopadne OK 😉

aaa
13. čer 2007

zatím nemáme srazík, čekám, že prostě přijde domů. nevolám mu, nepíšu, on je ten, kdo musí teď bojovat. myslete na mne. dovolenou jsem nezrušila, mám čas do pátku, pakm už by si účtovali storno poplatky. dostala jsem dnes od něj sms ráno, že se ozve, že má fofr v práci, tak uvidíme...

andik
13. čer 2007

aaa vy máte někam spolu jet na dovolenou?Snad se ozve 😉

aaa
13. čer 2007

V květnu jsme si zaplatili Krétu, termín od 1.8. Uvidíme... Dám vám vědět.
Moc všem děkuju za podporu a povzbuzení.

benjamin
autor
13. čer 2007

Holky, ten fakt nemá všech pět pohromadě. Včera večer byl v hospodě, přišel asi v půl11, už jsem ležela a četla si. Ptal se, jestli to s tím rozchodem myslím opravdu vážně. Řekl, že jestli mu nebudu dávat Lucku tak jak bude chtít, udělá všechno pro to aby to změnil. Řekl, cituji: „Dávej si pozor co jíš, co piješ, s kým se stýkáš, jak se oblíkṓ. Já na něho, co to na mě zkouší a on na to, ať si to přeberu jak chci. Potom mi povídá, že je schopnej mi dát klidně i drogy do pití, aby dokázal jak jsem špatná máma. Byla jsem z něho zase úplně na prášky. Holky, to je psycho, to si nedovedete představit. Ten mi fakt dává!!!

Vím, že má dneska večer opět domluvenou hospodu. Kamarádka mi však říkala, abych večer přišla. Tak jsem se ho ptala, jestli by večer Lucku pohlídal. NE, nepohlídá, půjde do hospody!! Dobrý co?! Ani to s ním nehne, přitom byl v hospodě včera.

andik
13. čer 2007

Benjamin ☹ ☹ ☹ vyhod ho co nejdřív,na co čekáš?To je síla 😠 😠 😠

aaa držím Ti palečky,at je to zase fajn 🙂

mesulka
13. čer 2007

Benjamin, vyhoď ho, kdoví co je všechno schopný udělat. Podle toho, co popisuješ, se mi zdá jak totální magor. Omlouvám se, že to píšu tak tvrdě, ale bála bych se, co udělá.