Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

bielanevesta
13. čer 2007

Benji rýchlo ho vyhoď, zamkni za ním...sprav čokoľvek len sa ho preboha zbav. Je to normálne psychouš a to je ten najslabší výraz 😠 😠 😠 Čím skor sa ho zbavíš tým lepšie pre teba aj malú. Zakomplexovaný úbožiak jeden 😠

benjamin
autor
13. čer 2007

Dneska byl v práci na denní, měl každou chvilku přijet a poslal SMS, že prijede domu až zítra ráno. Ať dáváme na sebe pozor a dám lucce za něho pusu. Na konci je: "Ahoj a ..." Tak zřejmě vyráží za milenkou!
Ty jo, to jsou nervy!!!!

silente
13. čer 2007

Benji - máš čas mu zapakovat a dát kufry za dveře. Ty pak nesmíš být doma sama, buď ať k Tobě někdo přijde nebo vezmi malou a jeď někam Ty. K rodičům? Je to MAGOR! Takového týpka jsem se taky zbavovala! Vyrazit, neustupovat, NEVĚŘIT MU ANI SLOVO O JEHO PLÁNECH NA TO, JAK TI UBLÍŽÍ! Očekávej pak další fázi - jeho sebelítost, výhružky sebevraždou...... Fakt magor! 😠

Aaa - držím palečky!

andik
13. čer 2007

benji,jdu pomalu do kolen,řekni si upřímně,na co takovýho chlapa doma???????
Nestará se o malou a Tebe,vyhrožuje,je to psycho.Navíc v klidu napíše,že přijde až ráno jo?To je jako co proboha? 😠

krejcirice
13. čer 2007

Ahoj souhlasím se všemy vyhod ho za to jak s tebou jedná,hlavně se neseber a nechod ty pryč.To by se ti nemuselo vyplatit třeba by mohl on vyměnit zatím zámek nebo sebrat věci a zmyzet.A na to proč přijde až ráno ti nic nenapsal jako kam jde nebo proč přijde až ráno?Já sama mám problémy s přítelem ale snažíme se je ted řešit vypadá to na dobré cestě tak se modlím aby nám to tak jak to je ted v pohodě vydrželo.

sharlotta
13. čer 2007

Ty kokos, Benji, bez za pravnikom a porad sa, ci ho mozes vyhodit a naozaj si niekoho vezmi na "fyzicku ochranu", lebo toto uz je fakt psycho! 😠

consti
13. čer 2007

benji poslechni nás a snaž se opravdu domluvit s někým, kdo tě fyzicky ochrání!!!Toto už zavání fakt průšvihem!! 😲

aaa
13. čer 2007

benji-nebyl opilý nebo pod vlivem drog? vím,že to na situaci nic nemění, ale alespoň by to vysvětlovalo tu agresivitu.
Nebuď s ním sama, pozvi někoho k vám, kdo by ti případně pomohl.

irisp
13. čer 2007

ahoj holky. Omlouvam se ze Vam sem lezu ale neda mi to 😠
benjamin-prosim te proc ho nepujdes udat na polici?? vsak v dnesnu dobu existuje zakon!!! tam muzes nahlasit ze te psichicky tyra a ho vykazou s bytu na 10 dnu a nesmi se k tobe priblizit.a pokud to porusi tak pujde aj posedet do chladku hovado jedno!!! 😠 😠 😠

silente
13. čer 2007

S tím zákonem to není bohužel tak jednoduché ☹
Koukni, co jsem o něm už vytáhla jinam pro jinak postižené holčinky:
http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id...

irisp
13. čer 2007

silente-ty jo ja sem ten zakonik nikdy necetla, ale tet jen ziram cim ten clovek ma projit!!! kua kde je spravedlivost??? ☹ ☹ ☹ hlavne ze vsude clovek slysi jak jednoduse muzes se zbavit hajzla ktereho mas doma ze staci jen rict 😠 😠 ☹

silente
13. čer 2007

Irisp - bohužel je to hodně těžké ☹ A soudy jsou pak spíše fraškou. Aspoň zatím. Teď už je aspoň lepší osvěta, ale dříve to byl děs. Víš, já těmto holčinkám pomáhám, tedy snažím se (po vlastní zkušenosti, bohužel), a jsou to hrůzné příběhy. Dnes má např. první stání jedna z nich. Už má za sebou soud s manželem, který byl do té doby ve vazbě. Před soudem JI vyslýchali, zda ho neprovokovala, nesváděla jiné apod. Hnus, hnus, hnus. Je toho mezi lidmi děsně moc. A mnohdy stačí nezavřít oči 😉

irisp
13. čer 2007

silente-no to je smutne 😒 fak nemam slov ☹

wladka
13. čer 2007

benji, to mi je luto.. radit ti nebudem, budes musiet sama.. zamysli sa nad sebou, ci ti stoji taky chlap za to.. je mi malej lucky luto, takeho tatinka.. 😒 .. teraz musis mysliet za vas dve.. na neho a jeho pocity kasli.. riad sa tym,co ti kaze srdce.. mozno by bolo fajn vymenit zamok, uz tuto noc.. 😉 a rano nech ho caka prekvapko.. ja viem, ze ti je tazko, ale verim tomu ze sa to raz obrati.. drzim paste.. poradim ti,ak chces, podaj navrh na vyzivne pre manzelku, mozem ti poslat vzor do IP, a navrh na upravu prava a povinnosti voci maloletej, a podaj to na sud,hned.. rozvod teraz nechaj,ak sa na to necitis, ale at ten plati.. to iste som udelala ja.. 😉

aaa, zatim to vypada super.. drzim palce.. len to nezakriknime.. skuste si sadnut, poriesit..

u nas to je zatial tak, ze sa s tou dotycnou rozisiel, povedal mi to, a ze bola horsia ako ja, siel byvat k mamke.. dnes tu bol, ale nevyzeralo to tak, ze by sa chcel vratit.. mozno mu to nedovoli hrdost, je straaasne tvrdohlavy,alebo nestoji o moje odpustenie.. zatial to necham tak..uvidime.. dnes som mu pisala, ze by sme sa mali pozhovarat, bez vycitiek, obvinovania a hubovania.. zatial neodpisal 😠 ..uvidime.. necham to tak.. dam vediet..

elliana
13. čer 2007

Benji, pridavam sa k nazorom bab...Vymen zamky a zabezpec si nejakeho svedka, aj ako ochranu napr. pred fyzickym nasilim..rob, co uznas za vhodne, ale co najskor od neho zmizni. Ved to nerobi dobre ani dcere

sue
13. čer 2007

...ja by som asi aj nahrávala telefonáty, ukladala si sms a používala diktafón...

wladka
13. čer 2007

sue, ty si cislo 😀 ..

mojalili
13. čer 2007

SUE ma pravdu. BENJI, zajdi za pravnikom, nech ti poradi. JA by som inhed vyhladala pomoc a postupovala podla jeho krokov, aby si mala pri sude dokazy. A isla by som od neho. Ale az ked by som mala iste, ze mi dieta zostane (myslim dokazmi), kedze sa ti vyhraza, ze ti ho zoberie.Sudy su nevyspytatelne, naozaj treba mysliet na zadne kolecka teraz a robit vsetko preto, aby ste sa vy mali dobre, ty a dieta.
Si v tazkej situacii, velmi, drzim palceky, aby ti to dopadlo dobre.

JA som sa dnes dozvedela, (som rozvedena uz 1/2 roka), ze ex chodil s "nou" uz aj v case, ked som otehotnela. Tehotenstvo bolo na den planovane, kvoli probelmom, ktore som predtym mala. TAk sa mi hrnie do ust jedina otazka??? Preco??? sme mali dieta??? (i ked teraz nelutujem, je to moj poklad sveta, ale predsa).

bubatko
13. čer 2007

benjamin, prosim Ta, co najdalej od neho, ved to je strasny psychopat... mimochodom akoze pochopila som dobre, ze si vcera chcela vecer ist prec z bytu a chcela si, aby on strazil malu??? preboha to nerob, to sa o tu malu vobec nebojis dat ju takemu psychopatovi? urcite to uz nikdy neurob, ved ju moze niekam odvliect alebo nieco urobit, ja neviem, mozno to beriem prilis tragicky, ale za ziadnych okolnosti by som mu nedala strazit svoje dieta, ani keby co bolo!!! drz sa 😒

sue
13. čer 2007

Wladka, podľa mňa na tom nie je nič zléé... ako inak chce dokázať napr. pri rozvode, aký je on tvor? Toto všetko čo nám sem Benji píše jej robí medzi štyrmi očami a je pravdepodobné, že bez dôkazov jej nik neuverí 😔

wladka
13. čer 2007

sue, ja viem.. ale diktafon? to by ma ani nenapadlo.. 😉 ..si chytraa.. ale zase to mas pravdu..

evaje
13. čer 2007

Benjamin- přečetla jsem tvůj příběh. A mám z něj jediný dojem. Obrazně: vem nohy na ramena a utíííííkej!!!!!Pokud neutneš, budeš se dál a dál zamotávat do jeho lží a výhružek. Bude ti nahánět strach a možná tě i fyzicky napadne. Bude ti ubírat sil a odchod od něj pro tebe bude těžší a těžší. Nemá k tobě žádnou úctu a nezaslouží si žádné slitování. Nezaslouží si ani minutu tvého času, který je teď pro tebe důležitý. Dítě nedávej z ruky, zajdi na sociálku a zjisti, co vše můžeš ve svém případě udělat, aby tě nemohl napadat, že z něj máš strach. Pak mu zabal kufry a sbohem a šáteček ☹
Muži se neumějí vyrovnat s prohrou. A pokud vidí, že už se netrápíš a není pro tebe ten nej, tak už se mu od tebe zase nechce. Vidí, že jsi silná a že ho nepotřebuješ. Bude se tvářit, jako že ty jsi ta špatná.
Jsem člověk, co se hned tak nevzdává. Než jsem se vdala, žila jsem 7 let s člověkem, kterého jsem moc milovala. Byl mi nevěrný. Hodil na mě rozhodnutí, jestli mu odpustím a nebo ho nechám. A já mu odpustila. Ale nedokázala jsem se s tím vyrovnat. Ještě celé 2 roky jsem s ním žila, než jsem od něj úplně odešla. A když jsem to konečně udělala, dělal scény a ve finále jsem byla pro okolí ta nejhorší a štětka a zlodějka a kdo ví co ještě. A přitom jsem se provinila jen špatným rozhodnutím ve chvíli, kdy jsem ho milovala a nechtěla o něj přijít. Nevěděla jsem, že nebudu umět nevěru odpustit. To mě naučil až on. Teď mám s manželem dohodu. O nevěře nechci slyšet. Trap se s tím sám. A pokud to neuneseš, tak to nedělej 😉
Holky hodně sil ať vám to dobře dopadne!!! 🙂 🙂 🙂

sharlotta
14. čer 2007

Sue, plne suhlasim, ja by som to tiez tak robila. Cim viac dokazov, tym lepsie.

benjamin
autor
14. čer 2007

Holky, dík moc za všechno. Musím sebrat všechny síly, nebo mě opravdu zničí. Jsem hubená jak lunt, nohy mám jak párátka, tolik kolik vážim teď jsem nevážila snad ani v osmý třídě.

Včera když napsal, že nepřijede, tak jsem se sbalila a šla spát k mamce. Před chvilkou už volal kde jsme,kde je jeho dcera. Říkám mu, proč mu mám říkat kde jsme, když jsem taky nevěděla, kde spí on. Řekl, že byl u kamaráda na chatě. Už mu ale nevěřim ani slovo!!!
Vůbec nevim, jak se mám k němu chovat, jak s ním mluvit, jestli normálně nebo odměřeně. vím, jsou to samé naschvály (např. ty neřekneš, já neřeknu). Je to psycho neuvěřitelný.

sharlotta
14. čer 2007

Benjamin, ON urobil chybu a ON je za vsetko toto zodpovedny a ON v tom dalej pokracuje. Mas to tazke, fakt. Rob sa akoze nic, zhromazduj dokazy, nehadaj sa s nim, len ho budes zbytocne provokovat, nevies, coho vsetkeho je schopny. Chod za nejakym pravnikom a tajne poza jeho chrbat zacni vsetko vybavovat.A urob to co najskor.

andik
14. čer 2007

Benji neřeš to jak se máš k němu chovat,sbal mu věci,rozchod!!! 😠

lenadka
14. čer 2007

aaa, zober nohy na plecia od takeho chlapa, snad lepsie teraz ako potom a nebodaj s dietatom. Budem vulgrna prepac, ian ksa to neda napisat-ser na neho, urob hrubu ciaru a viac sa za nim ani len neobzri, ten chlap je patent na to ako sa s nim trapit cely zivot 😠

lenadka
14. čer 2007

aaa, zober nohy na plecia od takeho chlapa, snad lepsie teraz ako potom a nebodaj s dietatom. Budem vulgrna prepac, inak sa to neda napisat-ser na neho, urob hrubu ciaru a viac sa za nim ani len neobzri, ten chlap je patent na to ako sa s nim trapit cely zivot 😠

andik
14. čer 2007

lenadka,nemyslela si Benji? 😀

evaje
14. čer 2007

Benji, ještě mě napadlo, jestli čekáš na důkazy,jak tu píšou holky, tak dej pozor. Pokud začíná být agresivní a vyhrožuje, není na co čekat. Možná by ti pomohli i na nějaké krizové telefoní lince, možná... ☹