Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

consti
14. čer 2007

sweet děkuji.Copak, také rpoblémy s partnerem?Jestli nechceš psát, tak nemusíš 😎

consti
14. čer 2007

benji taky doufám, ale vem si kolikrát jsi věřila, že by neudělal to a to a on to vždy udělal.Věřila jsi, že by tě psych.nedeptal a to teď dělá..teď věříš, že by tě neuhodil, ale kdoví jak to bude. 😒

evaje
14. čer 2007

Benji, musíš si zavolat nějakou posilu na ráno, až se vrátí. Nemůžeš tam být sama. Už ti vyhrožoval. Neunese tu potupu, že jsi přišla na neschopenku: čili pádný důkaz, že nebyl v práci a že mu balíš věci. Nesmíš tam být sama. Třeba i kamarádka pomůže. Prostě ať je tam někdo, kdo v případě potřeby zavolá pomoc. A taky to bude svědek, že v době prac.neschopnosti nebyl doma.

hanelka
14. čer 2007

😖 myslis, ben? ze to sama vyridis? ono se tezko neco vyrizuje a dojednava s psychousem, ktery ti lze, podvadi te a kdovi ceho je jeste schopen 😠 kez by to pro tebe a pro malou dobre dopadlo!!!!

sharlotta
14. čer 2007

Sweet, chlap ked trpi, mlci. Oni nemaju potrebu to rozoberat. Oni si myslia,ze to zvladnu sami.

sweetberry
14. čer 2007

a co ma robit ja uz fakt neviem

sharlotta
14. čer 2007

Nic. Cakaj.

consti
14. čer 2007

sweet co je to za téma, kde jsi to probírala?Juku tam ať to tu nemusíš zase rozepisovat 😉

sweetberry
14. čer 2007

anaco ze pride a objime ma sam a ze mi vsetko co citi povie?ja mam pocit ze sa un ho nedockam takeho pokial to ja nespravim je taky ja to nevim zmenit aby bol viac pocitovo ku mne pozorny ako potrebujem aby vnimal ked som smutna aby ma chlalolil vari to nie je normalne ze mi to treba?

sharlotta
14. čer 2007

Ano, ale to mu musis povedat a takisto tolerovat to, ze on to nema potrebu rozoberat.

consti
14. čer 2007

sharlotta díky za link 😉

sweetberry
14. čer 2007

a pre man je to sharlotka tazke lebo mam pocit ze mu nerozumiem mam v nom chaos

consti
14. čer 2007

sweet čwtla jse to téma a radím vydržet!!my takové období také měli, měla jsme pocit, že si mě muž nevšímá, dřív mi nosil kytky a najednou nic, nepohladil mě, byl unavený a já nevím co ještě...Pak se to nějak samo vyřešilo, oba jsme měli moc práce, byli jsme podráždění atd.Prostě to ber jako to horší období, které určitě zase přejde!! 😉

sweetberry
14. čer 2007

consti velmi si parjem aby to bolo za nami uz

gloria
14. čer 2007

holky, kamosce se ted deje neuveritelne hrozny pribeh, kdyby mi to nekdo vykladal, myslela bych, ze keca, ze to neni ze zivota, ale z telenovely, ja fakt nevim, co ji poradit, poradite vy?
je s pritelem 7 let, miluji se, ale ten pritel se obcas nechova uplne nejlip, nema k ni moc respektu a ucty a navic, povysili ho, takze je vetsinu tydne v jinem meste, no a v jednom takovem obdobi nespokojenosti, se ona vyspala s kamaradem a ted se ukazalo, ze je tehotna, je si uplne jista, ze s tim druhym, s pritel zrovna vubec nespali, priteli to rekla a odstehovala se od nej, ale on by ji vzal zpatky, pokud by sla na potrat, jenze ona ma uz pred 30-tkou a navic ma nejake problemy s vejcovody, takze ma strach, ze uz by nemusela po potratu nikdy otehotnet
tak co s tim?

sweetberry
14. čer 2007

gloria booze 😒 😕

consti
14. čer 2007

gloria t je teda hodně složité.Fakt netuším.
sweet uvidíš, že to přejde!!Držím pěsti.
Mějte se tu fajn a úsměv na rtech(pokud to aspoň trochu jde 😉 ).pa

sweetberry
14. čer 2007

consti vdaka paaa aj ja sa poberam zaryt do perin nech ma svet nemata snad sa z toho vyspim

gloria
14. čer 2007

holky, nechodte pryc, co ji mam poradit???? ☹ ona je uplne hotova

hanelka
14. čer 2007

gloria - radit snad ani nejde...clovek lehce poradi druhym, ale kdyz je v te situaci on sam...vsak to znate 😒

Ben, drz se!!!!! a urcite dej vedet, jak to dopadlo...

sweetberry
14. čer 2007

ja neviem glory booze moznosti je niekolko
1.potrat
2.priznat sa a skusit to povedat tomu s kym to ma a zacat s nim
3.nepovedat donosit a vychovavat s tym koho miluje a cely zivot si to nechat pre seba

blbe vsetky tri ale jedno z toho bude musiet urobit urcite

consti
14. čer 2007

gloria a co na to ten kamarád?Já bych si mimi nechala, ale nevím, je to složitá situace a jak píše hanelka, poradit můžeme, ale těžko říct, jak bychom se zachovaly a co pro ni bude nej 😒

sweetberry
14. čer 2007

ja viem je to tazke

to prve by som urcite ja neurobila za ziadnych okolnostii

sweetberry
14. čer 2007

lucim sa ahojte a dobru az pojdete do ahjan ahojte

andik
14. čer 2007

Gloria,

něco podobného se stalo mojí známé 😒 Dopadlo to tak,že se s přítelem rozešla,dítě si nechala a žije s tím otcem dítětě spokojeně. 🙂 Snad se to nějak vyřeší,držím palce.To jsou někdy situace,to by člověk žasnul 😉

gloria
14. čer 2007

ja chci aspon slyset nejake dalsi nazory, protoze ja ji ani nedokazu rict svuj nazor, fakt nevim, co je lepsi, jestli mit dite a vychovavat ho sama nebo jit na potrat a doufat, ze to s pritelem vyresi a dite jeste nekdy budou mit, jedno horsi nez druhe
sweet, 3. nepripada do uvahy, pritel uz to vi
kamarad to asi jeste nevi, nemyslim, ze by s nim chtela byt, o tom jsme nemluvily

sweetberry
14. čer 2007

ja poznam iny pripad ostala s tym s kym to nemala a male malo rodicov inak by vyrastalo len s mamou ironia osudu je ze s tym s kym to mala po havarii umrel smutne a hroznee

sweetberry
14. čer 2007

a co ked to s priatelom nevyriesi a vyserie sa na nu aj tak a ked as to nnikdy nedozvie nezavisle od toho \
bude si vycitat ze na ten potrat sla ja by som potrat nevolila bud jedno alebo druhe
zial dstala sa o takej situacie a musi ju vyriesit
kazda sme ina kazda mame ine pocity kazda mameinak vela sil ale ja by som si babatko nechala je to najkrajsi adr ktory sa zene dostane!!!!!!!

gloria
14. čer 2007

andik, fakt? a taky to bylo tak, ze se s tim druhym jen jednou vyspala, v opilosti nebo ti spolu meli druhy paralelni vztah?
jako mit takovou smulu, ze otehotni pri sve prvni a jedine nevere, hruza...