Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

andik
16. čer 2007

BENJI kašli na jeho rodiče,mysli na sebe a dítě. 😉 NEBER SI NIKDY OSOBNĚ TO CO SI DRUZÍ MYSLÍ.

eleanor911
16. čer 2007

Benji na to kašli,jsou to přeci jeho rodiče,nějak ho omluvit musí.... 😒 a co si někdo myslí nebo říká,to není tak důležité,hlavní je,co si myslíš a víš ty 😉 hlavně,že ses takovýho hajzla zbavila,teď to bude ještě bolet,ale uvidíš,že pak ti začne lepší život 😉

aaa
17. čer 2007

Benji, kloubouk dolů před tebou, jak to zvládáš. Co říkají jeho rodiče, na to se vyprdni, protože oni budou vždy stát za svým synáčkem, ať udělá cokoliv. Co vaši, podpoří tě?

Vím, jak tě to bolí, ale vydrž, bude zase líp.

kitty68
17. čer 2007

aaa mas pravdu, je to jejich ubohy chlapecek, a on chce byt stastny, urcite se doma vyplakal, na to dam krk.
Kasli na ne.
Nevidim duvod proc by ses namohla sverit kamaradkam, od toho jsou.
Ja bych to jeste zverejnila v nejakych mistnich novinach, ale nejak aby to poznali jen zucastneni, neco jak napsat povidku, nebo do nejake poradny.

pepibubu
17. čer 2007

Benji, beruško, nic si z toho nedělej..... Nějak toho svého "chjapecta" omluvit musí, to on za to nemůže, on je přece chudák, za to přece může VONA (to jako ty) a kdyby byla třetí světová, tak za to taky může VONA - je to přece nejjednodušší. Kašli na to, časem zjistíš, že ti to dá neuvěřitelnou vnitřní sílu, protože si budeš moct říct, "když jsem zvládla TOHLE tak mě takováhle maličkost nerozhodí."

A není sebemenší důvod se kamarádkám nesvěřit 🙂

silente
17. čer 2007

Jo a ještě k rodičům.
Když jsem zdrhla od svého exmanžela k mým rodičům a tam si lízala rány po jeho posledním útoku (obličej jsem měla jeden velký monokl, hlava samá boule, rozseklý ret, modré oko, na krku stopy po škrcení - jen co bylo vidět na první pohled), tak můj ex tam přišel se svým tatínkem a ten mi do očí říkal, že se přece nic nestalo a že já jeho malého chlapečka vyprovokovala k tomu, aby mi mlátil hlavou o zeď 😅 😅 😅 Taková já byla mrcha!!!! 😎
Naši je vyhodili oba a bylo 😀

katka27
17. čer 2007

aaa ako to pokracuje u vas? manzel sa ozval ? myslela som na teba

consti
18. čer 2007

silente no to je fakt otřesný!!!Co to bylo zač ten tvůj ex?A jeho rodina???Chápu, že se člověk zastane svého dítěte, ale v této situaci 😝 😅

silente
18. čer 2007

Consti - v životě bys to do něj neřekla a do té rodiny taky. Pak mi ještě volali, že ho hrozně bolí ruka, že bych se o něj měla starat 😅 Od čeho ho asi bolela, že? 😅 Některé věci prostě nepochopíš 😀

aaa
18. čer 2007

Holky ahoj, Silente-to je hrůza, čím jsi prošla, jsi statečná, moc ti přeju už jen samé hezké věci.

U nás se to obrací k dobrému, manžel sice není doma, je v bytě svojí matky, která odjela na dovolenou. Má depku a tvrdí, že se sám potřebuje vyrovnat s tím co udělal, že mě miluje, chce se vrátit, ale musí si udělat pořádek sám v sobě.

mirka414
18. čer 2007

aaa-tak to urcite klapne.teraz ho este chvilku nechaj sameho bez kontaktu a uvidis on sa vrati.prajem ti to.uz ked uvazuje to je krocik dopredu. 😉 paaaa

silente
19. čer 2007

Aaa - no některé zkušenosti jsou holt drahé 😉 Držím palečky, tohle vypadá na dobré cestě! Tak vydržet! Myslím, že letos budete mít super společnou dovču.... 😵

kila
19. čer 2007

Aaa, buď ešte trošku trpezlivá a všetko dopadne dobre... keď sa k tebe vráti tak to s ním ešte raz naposledy vydiskutuj a upozorni ho že mu odpúšťaš posledný krát... ale potom sa s tým skús vyrovnať aj ty a veľmi často mu to nevyčítaj... nech má výčitky svedomia... 😉

bustik
19. čer 2007

AAA - to jsou super zprávičky, držím dál palce 😉

aaa
19. čer 2007

Sama sobě jsem slíbila, že nepadne jediná výčitka, promluvíme si a tím o jednou pro vždy uzavřeme. On má parádní depku z toho, co udělal a zatím chce být sám, ale jsme v kontaktu.

Silente-já to riskla a tu dovču jsem nezrušila 😀 😀 😀 .

silente
19. čer 2007

Aaa - dobře jsi udělala 😀 Nic horšího, než bys jela s kámoškou a přišla tak na jiné myšlenky by se přece nestalo 😉

jjitulina
19. čer 2007

aaa,moc ti přeju,aby jsi byla už jenom štastná.Dovolenou si užijte společně a třeba si přivezete mimíska 🙂

aaa
19. čer 2007

holky, moc vám děkuju, nebýt vás,nevím, jak bych dopadla.
ozvu se, abyste věděly, jak se to u nás vyvíjí 😉 .

andik
19. čer 2007

aaa fajn zprávy,vidíš,že se vždy vše může obrátit k dobrému.

mojalili
19. čer 2007

AAA - som rada, ze aspon jeden z nasich pribehov dopadol takto "dobre". Hned mam dobrú naladu aj za teba. Dúfam, ze si bude vzťahu a teba viac vazit a uz budete prezivat len tie krajsie chvilky spolocneho zivota. 😵

mirka414
19. čer 2007

aaa prajem nadhernu dovolenku a ten cas ta tu nechceme vidiet!!!venujte sa len sebe...a nezabudni sexi pradielko pribalit 😉 😉 prajem aby to co ta-vas stretlo bolo to posledne zlo v zivote.

wladka
19. čer 2007

aaa, strasne ti to prajem.. len to nezakriknime 😉 ..nechaj to plynut.. 😉 tesim sa s tebou.. 😉

benjamin
autor
20. čer 2007

Holky moje, potřebuju poradit. Manžel má příští týden narozeniny a já nevím jak se k tomu postavit. Mám mu osobně popřát až sem přijde pro malou, nebo jen poslat SMS? Mám koupit nějakou maličkost, nebo nic? Všechno mi připadá blbý...
Ty jo, to jsou životní situace, že by se člověk po....

sue
20. čer 2007

Benji, viem, že na to sa nepýtaš... ale ty mu chceš dať malú tak, aby bol on s ňou sám?

benjamin
autor
20. čer 2007

Jinak, ještě minulý týden tvrdil, že kdyby Lucku neviděl jeden den, že by umřel... Dneska to byly už dva dny, co jí neviděl a ani se neozval, kdy si pro ni přijde. Takže vidim, že to tak horký taky nebude!!

lucija76
20. čer 2007

Benji,po tom co ti dal on za "darky" bych mu rozhodne nic nekupovala... 😅

benjamin
autor
20. čer 2007

sue, taky jsem v první chvíli nechtěla, aby si jí bral, kdy si vzpomene, ale na sociálce mi paní řekla, ať mu jí dám, kdy bude chtít. Alespoň budu mít chvilku volna pro sebe a že ono ho to počáteční nadšení taky přejde.
A asi už přešlo, měl jí v neděli, v pondělí a od té doby se neozval!!!

hanelka
20. čer 2007

ja bych asi taky nic nekupovala...poprala, to jo, asi tou sms, ale darecek ne 😉

sue
20. čer 2007

Možno pozerám veľa blbých filmov, ale čo keď ti ju nevráti?

ajap78
20. čer 2007

benji, ja by som nic nekupovala v ziadnom pripade, nezasluzi si dokonca ani to prianie od teba. viem, ze slusnost je slusnost, ale ja by som asi ani nezapriala.