Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

siduska
20. čer 2007

ahojky ja citam cely pribeh, ale az ted pisu, musim zareagovat.
ja jsem mela taky krizovku s manzelem, no ne az taku jak mas ty, ale za celu tu dobu jsem mu malu ani neukazal vzdy jsem si neco vymymslela, aby i nedostla a samemu bez mojej pritomnosti ani nahodou.
sue ma pravdu, co ked mu nekdy prskoci a bude te s ni vydirat a ti ji nebude chcet vraiti.
ja by som mu ju rohodne nedavala iba kedyz tak za tve pritomnosi.

hanelka
20. čer 2007

ja bych taky mela strach...ale: kdyz se na to podivam racionalne - myslim ze to spis hrozi v pripade, kazdy zije v jine zemi (nez to soudy vyresi, tahne se to atd) ale tady to tak horke nebude...zvlast, pokud odesel nekde k milence, uz vidim, jak by byla z toho nadsena, kdyby s sebou chtel mit i dite, o ktere je hlavne se treba NEUSTALE starat...kdo by to delal? 😉

siduska
20. čer 2007

no to mas pravdu milenka se starat nebude, ale on ji pak muze citvovo vydirat kdyz ho milenka prestane bavit a zisti, ze doma mel poholdi.
ne rozhodne by jsme mu malou nedala.

sue
20. čer 2007

...no divili by ste sa - ak je milenka mladá bezdetná kočka, s radosťou sa mu na pár hodín postará "o nevlastnú dcéru" ...za to vám ručím...

siduska
20. čer 2007

no to mas pravdu, hrala by se na skousenou a starostlivou maminku aby se mohla pred nim ukazat jak je skovna a skusena . to je fakt hnus, teda. 😠

sue
20. čer 2007

Siduska, presne tak 😔

siduska
20. čer 2007

sue 😀
ja prejem benji uz len to najlepsie a aby uz bola len a len stastna
a tu sms k narodeninam, by som mu asi ani nenapisala
myslel, by si ze na neho myslim a ze sa mu chcem nejak vtierat.

andik
20. čer 2007

Benji,přidám se k většině,nic mu nekupuj a dělej,že vůbec nevíš,že nějaké narozeniny má 😉 Docela se Ti divím po tom všem,že ještě přemýšlíš nad jeho narozeninama 😲

benjamin
autor
20. čer 2007

andik, já vim, jsem asi hroznej blbec. Říkám si, že je to slušnost, stále je to ještě muj manžel, ale nejradši bych se na něj vykašlala.

Holky, od té doby co je pryč měl malou dvakrát a pokaždé ji v pořádku vrátil tak jak bylo domluveno...
Má jen plnou pusu keců, které se pěkně poslouchají. Minulý týden také říkal, že by si malou vzal třeba na dva tři dny. No, skutečnost je taková, že už se od pondělka neozval!

andik
20. čer 2007

Benji,jak to tak čtu,tak to musí být velmi nevyrovnaný a nezralý chlap 😠

Jinak ty narozeniny,slušnost? 😕 A on byl slušný????? 😕

benjamin
autor
20. čer 2007

andik, moje slova. Je absolutně nevyrovnanej a nezralej pro rodinej život... Neustále se chová jako by byl svobodnej. Neumí si nic odepřít, není schopnej žádného kompromisu, atd. Musí být na každé pařbě, na každém fotbale, prostě všude kde se něco šustne.
Už jsem mu kolikrát říkala, že rodinné štěstí nepřijde samo. Člověk pro to musí něco udělat, něco obětovat!

pepibubu
21. čer 2007

Benji, ach jo, je mi tě líto, holka, prozření po tolika letech musí bejt šílený.... Drž se, hlavně ať z toho s malou vyváznete co nejlíp... Neztrácíš kvůli nervům mlíko? Nebo malou už nekojíš?

siduska
21. čer 2007

benji.. ach jo ti chlapi su fakt sileni, nevazi si co maji doma, spravaji se nekdy fakt o nervy.
neboj on sa o chvilu ozve ze chce malou, a to i preto aby mohol byt s pojeni i s tebou.

benjamin
autor
21. čer 2007

Pepi, už bohužel nekojím. Zvládla jsem to ještě měsíc po tom co od nás v tom únoru odešel... Pak už to nešlo, malá pořád plakala, tak jsem nasadila UM a během chvíle bylo po kojení!

wladka
21. čer 2007

benji, to to iste.. moj robi to iste.. 🙄 ..rozdiel je mozno vo veku, ale stejne!! 😠

ja kojim, snazila som sa aby to nemalo dopad na malinku.. proste..bolo to o nervy.. je mi to luto, ale za to moze ten chlap!!! a nie ty, keby ti vycital..

mojalili
22. čer 2007

Benji, pises, ze sluboval, ako si ju bude bravat. NO mozno na zaciatku.
Sud stanovil 2 x do tyzdna a my sme sa dohodli na neobmedzenom styku. Zo zaciaku OK, aj 4kra do tyzdna, ale teraz je stastna, ze si ju stihne zohrat 1x za tyzden. No a vysvetlenie preco??? Lebo pracuje. 😎 (to nech hovori inemu blbovi, ale nie mne, ved su otcovia, co maju 3 deti a pracuju inak ako on).

aaa
23. čer 2007

Ahoj holčiny, jen vám chci dát vědět, že u nás nic nového, manžel mi píše denně haldu mailů a sms, ale zatímm domů nepřišel, příští týden si bere pár dnů volna a chce sám vypadnout z Prahy, že si srovná myšlenky...

mirka414
23. čer 2007

aaa a co vasa dovolenka??neprepadne vam??

wladka
23. čer 2007

aaa, je to tazke.. ale nechaj ho.. ma asi zmatok.. nevyzna sa v sebe..

dovolenka? a kdy to je? snad dovtedy budete okay, ze pojdete spolu.. a keby nie, vezmi mamku, brata.. a chod s nimi.. 😉 .. par dni to nezabije..

kitty68
23. čer 2007

Asi se mnou nebudete souhlasit, ale ja bych mu koupila blahoprani a podepsala sebe a malou.

Ale takove fakt jenom ze slusnosti.

ninja
23. čer 2007

AAA: proc manzel nechce prijit domu?A proc jede z Prahy pryc bez Tebe?Nezlob se,me to prijde,ze Te oblbuje.Veris mu,ze tam nejede s tou milenkou?A Tobe pise,aby Te mel jistou,kdyby to nahodou nevyslo s tou druhou.Me to tak prijde,nezlob se za uprimnost,ale chlap,kterej zahne a zalezi mu na Tobe a miloval by Te,utika co nejrychlejc domu aby se vse urovnalo.

wladka
23. čer 2007

ninja, myslis? 😒 .. ja uz fakt neviem, co si o tom mysliet.. chlap moze utekat domov, ale.. mam dojem, ze sa uvedomil, ze vie co narobil, a chce si to usporiadat, a s vyvetranou hlavou sa vratit.. hm?? ja neviem.. tazko radit, ked nie som v jeho situacii.. ktovie, co mu momentalne prebieha v mysli.. 😖 kto sa ma v tom vyznat?? 😅

mirka414
23. čer 2007

ninja mna moj buduci nepodviedol no tiez spravil nieco skarede a potom si to musel zrovnat v hlave sam!!vycitky su niekedy strasne`!!aaa ja by som spravila jednoduchy pozdrav s tvojou a dcerkinou fotkou a napisala by som tam nech sa neboji,ze vsetko bude fajn...ale uprimne!u nas to zabralo...

ninja
23. čer 2007

holky nemyslim to zle,me se tohle stalo taky,s mym bejvalym,prisla jsem na to,ze se schazel s jinou,oba ale tvrdili,ze spolu nespali,i ona,tak jsem si rikala,ze odpustim.
Pritel hned ten vecer co jsem to zjistila prijel domu,dlouho jsme mluvili,diskutovali,spal 3 dny na gauci,ale snazil se.Bylo videt ze ho to mrzi.

Proto me prijde hodne divny,ze on chce byt sam,kdyz vi jak se aaa citi,ze je stale sama,vi prece,ze ona ho miluje,je pripravena odpustit.Tak na co sakra ceka? 😲 Me to fakt prijde,ze je stale s ni,lze ji a jen ceka co bude 😖

aaa
23. čer 2007

mirka414-na dovolenou máme odjet 1.8.

ninja-množná jsem hloupá, ale věřím mu a snažím se ho pochopit. Jestli to dělá jen proto, aby měl to svý jistý, to bohužel nevím, ale nějak podvědomě si myslím, že to tak není.

mirka414
23. čer 2007

aaa-niesi hlupa,rob co ti srdiecko kaze...a ak to nedopadne dobre aspon si to skusila!!skus mu poslat nejaky ten telegram,uvidis robi to zazraky!ja som za fotky minula tisice-ale svokor mi zradil,ze si ich stale prezeral-a to bol moj zamer.

aaa
23. čer 2007

Mirko, děkuju 🙂 .

Peníze za dovolenou mi od manžela už přišly na účet. S těma fotkama máš pravdu, já mu je posílám na mail. Podnikám teď strašnou spoustu věcí, pořád jsem někde, nesedím doma a netruchlím, poznala jsem hodně nových lidí, dokonce mi pár lidí řeklo, že je ze mne úplně jiný člověk 😉 .

Věřím, že to bude dobré, lepší...

mirka414
23. čer 2007

kazda skusenost ci dobra,ci zla je na nieco uzitocna!mozno aj toto vybocenie prinesie neskor nieco pevne,nieco nove...boli to viem ale mas pravdu pokracuj rob nieco pe seba.ja som sa rozhodla viac pohybovat,viac byt s mojim nastavajucim a dcerkou v prirode.treba dat kila dolu,neda sa stale vyhovarat na porod 🙂 !dufam,ze sa mi to podari chcem byt pekna pre mojho tatina.

aaa
23. čer 2007

To je fajn, že chodíš hodně ven, já jsem poslední dobou hodně na in-line bruslích, moc mě to baví a kila jdou dolů 😉 .

mirka414
23. čer 2007

a to si raz pisala,ze si stara??ja by som sa na korculiach dorazila!!no velmi by som to chcela vediet tiez!!len v nasej dedine ide vsetko do kopca a s dolu kopca..