Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

aaa
23. čer 2007

já jezdím jen po rovině, neumím brzdit a zatáčet 😀 , u vás by to fakt nešlo, ale můžeš zkusit kolo.

mirka414
23. čer 2007

boze to by mali svajciari o zabavu postarane,ja na korculiach 😀 a to kolo chceme az bude leonie trosku vacsia.zatial mame len jedno a tu je povinna vybava.ale uvazujem nad tym.zatial sa tesim na makacku na poli ked dozreje obilie a vsade vona sena...a mozno sa podari aj s.x v prirode.milujem vonu sena. 😵

evaje
23. čer 2007

Ben, ten tvůj si nezaslouží ani vzpomínku, natož tak dárek. Ty se přeci dávají lidem pro radost a jejich radost nám pak přináší radost a uspokojení né smutek a rozpaky. Ještě to zvaž. A upřímně si odpověz, jestli mu opravdu chceš přát. Odpovíš si sama.Já bych to nedělala. On z toho nic nebude mít a ty taky ne. Možná bych mu napsala SMS:"Na tvé narozeniny jsem nezapoměla, ale nevím co bych ti mohla v této situaci přát. Snad jen to, aby se v tobě Luci nikdy nezklamala, tak jako já." Tečka To by v tvé situaci bylo asi moje jediné přání, a taky jediné, co bych mu byla ochotná přát, protože se to týká Lucinky. Tak snad ti tento názor třeba pomůže

wladka
23. čer 2007

evaje..hmmm,, chytreee.. skoda ze som prepasla toto, je to chytrejsie.. ja som poslala mms s emkinou fotkou, a ze tatinko, vsetko naj k narodkam..cmuuk, tvoja eminka 😉..

siduska
24. čer 2007

wladka
trochu asi blbe?ale co on na to reagoval neco?

andik
24. čer 2007

evaje,super text 😉 😉 😉

benjamin
autor
24. čer 2007

Ano, holky, máte pravdu!!! Manželovy narozeniny mi nestojí ani za sebemenší vzpomínku!!!

V pátek si po třech dnech přišel pro Luci (to bylo keců, že kdyby ji neviděl jeden den, že umře, že se zblázní!!!). Mluvila jsem s ním klidně, ale odměřeně. Chytl ho zase neskutečný vztek. Urážel mě, ponižoval moji rodinu. Řekl mi, že jsem pro něj už jenom matka jeho dítěte. Když odešel, tak pak za chvilku mi od něho přišla sms, že se omlouvá za ty škaredý řeči, že je to pro něho těžký a že se zase nechal strhnout.
Holky, je to hrozný, ale už se od něho vydeptat nenechám, vydržim to!!!

Včera jsem se dozvěděla, že před třemi týdny seděl s tou sedmnáctkou do dvou hodin do rána v autě. Mě řekl, že byl v hospodě se svým bratrancem.
A minulý pátek (ten pátek jak si odvezl věci, které jsem mu sbalila) si s ní šel posedět do restaurace v našem malém městečku, kde nás každej zná!!! To je vážně síla!!!!

Evi, DÍKY, vystihla jsi to úplně přesně. Tu sms mu určitě pošlu. Dík moc.

mirka20
24. čer 2007

ahoj. benjamin, precitala som celu tuto 66-stranovu temu a fakt som dostala strach z toho, aki su chlapi. a to som sa pred mesiacom vydala. fakt mi je luto, ako to u vas prebieha...velmi ti drzim palce, aby ste to s luckou dobre zvladli a zelam ti vela sil...

andik
24. čer 2007

benjamin,to je síla ten chlap 😠 Už si mu řekla,že chceš rozvod?Nebo jak to tedy u vás je?Je mi fakt líto hlavně malé,jakého má otce 😒 Co nejrychleji se s ním rozejdi,tohle fakt není člověk do života 😠 Držím palce!

wladka
24. čer 2007

siduska, praveze hej.. pisal, ze mu je to luto, ze nemoze byt s eminkou.. ze nech ju vybozkavam.. a ze jej mam odkazas, ze je krasna na fotke.. at poslu i dalsie mms.. a samozrejme ze som ich neposlala..

mirka414
24. čer 2007

wladka ja neviem u nas fotky zabrali!!stali ma majland no podarilo sa...svokor mi zradil ze dlho do noci si ich prezeral..ale ja som ho chcela nazad,neviem ako je to u teba.to bol moj zamer.

benjamin
autor
24. čer 2007

andik, je to s ním strašně těžký. Řekla jsem mu, že je v zájmu nás obou abysme se dohodli a v klidu se rozešli a když to nepůjde tak se budeme handrkovat. Zatím to vypadá, že se s ním na ničem nedomluvím!!!
Když o něčem začnu mluvit, tak ve vteřině je naštvanej!! Je to děs běs!!!

andik
24. čer 2007

Benji tak ho vyhod a oznam mu,že dál pokračovat ve vztahu nechceš.Já vím,mě se to kecá,ale já v tom nevidím smysl se takle s ním pořád dohadovat a mít z něj jen nervy 😠

mirka414
24. čer 2007

benjamin a co navrhuje on?spytaj sa na jeho podmienky...chlapy su niekedy horsi ako male deti.my sme dnes tiez po strasnej hadke!a to mame 2tyzdne do svadby.nastastie uz je po burke!stalo ho to zasa jednu kyticu kvetov.

benjamin
autor
24. čer 2007

mirka, nenavrhuje nic...
Když si přijde pro Lucku, chová se jakoby nic. Když pak vidí, že se neusmívám, že jsem odměřená, je podrážděnej, zlej, uráží mě a ponižuje!
Připadá mi, že si vůbec neuvědomuje proč jsem ho vyhodila. Asi si myslí, že teď bude chvilku pryč a pak se vrátí a budeme zase rodinka. A je určitě přesvědčenej o tom, že se s ním nerozejdu!!

S půjčováním Lucky se mi to taky přestává líbit. Minulý víkend si ji nevzal, tento víkend taky ne. Vůbec se neozval. Mělo by to mít nějakou pravidelnost a ne že si ji vezme jen když si zrovna vzpomene a má volno… Měl by mít nějakou starost, zodpovědnost…
Chudák Lucka, takovýho má tátu, kterýmu je přednější a milejší všechno ostatní!!
Ale umí o tom hezky mluvit, kdyby jí neviděl jeden den, že by umřel nebo se zbláznil!!!

Musim si to všechno připravit, rozmyslet a pak to všechno na něj vybalim, na lumpa jednoho!!!

mojalili
24. čer 2007

BEN - jedine sud vam moze upravit dobu stykania sa otca s dietatom, zatial to musis vydrzat. Ben, ked on nehcce skoncit, zbytocne sa to bude natahovat, skus ty zauradovat.Myslim podat ziadost o rozvod. Ulavi sa ti, ked bude po vsetkom. (Teda aspon malicku trosku. 😨 )Drz sa.

mimonenka1
24. čer 2007

niekedy sem zaskočím a sledujem tvoj príbeh Ben, príde mi to všetko neskutočné, je ten tvoj manžel vôbec normálny? Ja by som sa s ním ani nebavila, veď to nemáš šancu sa s ním rozumne pozhovárať. Celá jeho story je totálna absurdida, nech sa dá chlapec v prvom rade liečiť. Určite trpí nejakou psychopatickou poruchou osobnosti. 😠
Drž sa dievča.

liaa
25. čer 2007

To Benjamin:Tak jsem milá Ben včerejší večer trávila čtením tvého příběhu a pak to ještě vyprávěla před spaním manželovi.Myslím,že si se v danou situaci zachovala nejlépe jak se dalo.Pokud skutečně cítíš,že bys tomu člověku už nemohla nikdy důvěřovat a i když to je asi citově těžké,ani s ním žít,bylo by dobré mu ukázat,že narozdíl od něj,ty se rozhodovat umíš.A taky mu ukázat,kdo má na vrch.A věř,že i když se tak nejspíš necítíš,jsi to ty.Jako první,by si měl uvědomit,že jeho dcera není pejsek,s kterým se jde projít jen,když má náladu.Proto by bylo možná dobré,pokud si pro ni zase bez nějaké domluvy předem přijde,mu ji nedat-že už máš nějaké plány(ooo jak tě to mrzí 😉 )a ať se s tebou hned,nebo příště,domluví v předem určenou dobu.Pokud by naléhal,tak dělat trochu tajemnou a říci,že to opravdu nejde,že zrovna někomu musíš malou představit.A uplně nej by bylo,odjet někam mimo město,za nějakou kamarádkou a tam třeba 2 dny zůstat.Jen počkej,jak by mu to v hlavě šrotovalo.A velice hezky bych se na tu cestu upravila!

mirka414
25. čer 2007

liaa...a trosku trucovat a neozvat sa mu!a nenapadne dat jeho donasacom vediet,ze sa mate fajn!skratka skusat vsetko mozne!moj sa zlakol ked mi na silvestra napisal ako velmi nas miluje...a ja som mu odpisala,ze takeho aky je ho nepotrebujeme,ze si stacime sami a nemusi ani peniaze posielat!!to si mala vidiet tu zmenu!ale tiez som mala strach ako to dopadne.

evaje
25. čer 2007

Ben, myslím, že kdyby jsi mu párkrát malou nedala, jak píše liaa( jen tehdy když se předem nedomluví), tak se mu to přestane líbit. Pak by jsi mu mohla i říct, že když se rozvedete, tak mu soud určí kdy, co a jak a že se pak nebudou dít nepráva vůči vám oběma. A basta. Je to padouch pomatenej 😠 .Tahat se s malou holkou, když má doma 2 super baby.Prď na něj a začni se poohlížet po super kámošovi. Je léto, tak si ho užij! A přestaň se trápit 😉. I když to jde asi těžko. Tak se holka drž

siduska
25. čer 2007

wladka tak to si dobre urobila.a co ted je s vami? ne ste spolu?

benji, tak si skus na sude poziadat o vychazky malej pre otca, za to nic neplatis, oni mu to urcia a bude sa dost cudovat, ked mu pride domov prdvolanka na sud
ja viem ty si mylsis, ze sa nam to hovoir lahko, ale j¨sama vidis, ze toto nema zadnu buducnost, akurat by si sa len cely zivot trapila, ked jemu su prednejsie sedemnacky jako vy rodina. a to, ze si bude lucinku bravat, ze by bez nej nemohol vydrzat ani den, su len keci aby ti balamutil hlavu.

pevne nervy. 😖

sindus
26. čer 2007

Aj my sme mali krizu s manzelom. Zacal si s kolegynou. Oni sa nestretavali nikde okrem praci a to bolo raz za 4 dni, lebo chodia na smeny. Ale vypisovali si smsky ked bol manzel v nocnej, no a ked som si ich raz precitala v jeho telefone, tak to vsetko prasklo. A teraz riesime co bude dalej. Trvalo to od marca a v maji mi tvrdil ze uz nepisu, ze uz je to len kolegyna. Snazili sme sa o babatko 16 mesiacov a ked si to zacal s nou, zrazu si vraj uvedomil, ze este sa neciti byt otcom ☹ Takze teraz cakam co z toho vsetkeho bude... Teraz ideme na dovolenku a po nej bude nasledovat vazny rozhovor. Co dalej....

bartejska
26. čer 2007

Ahoj holky, ctu tady vase pribehy, dala by se z toho napsat kniha. Me take opustil manzel, ale nenasel si jinou, meli jsme krasny vztah, za ktery bych dala zivot. Pred mesicem umrel, utopil se pri sjizdeni reky na kajaku. Prozivam ted nejhorsi obdobi meho zivota, snazim se srovnat s realitou jak nejlip umim, ale je to strasne tezke, moc nam vsem chybi a vzdycky chybet bude. Vam vsem, ktere opustil manzel nebo mate jine zivotni problemy a zvraty, preji hodne sil do dalsiho zivota, cas snad vsechno zahoji.

Mirko, ty jsi ze Svycarska? Ja jsem z Bernu.

4a
26. čer 2007

liaa,
a jak to vidí tvůj manžel, co by Benjamin poradil? Jak to vidí z pohledu chlapa?

martinka24
26. čer 2007

Bartejsko, to je mi lito, hlavne bud silna, uz kvuli detem.Urcite je to hodne tezke, ale ty to zvladnes, uvidis.

bubca
26. čer 2007

bartejska:cokoliv napíšu,bolest neutiší,ale přeju tobě,i tvým dětem hodně sil do dalšího života a sluníčko nad hlavou,aby bylo časem aspoň o trošinku líp.

mirka414
26. čer 2007

ahoj bartejska tak to je hrozne.ano ja som moju lasku stretla vo svajciarsku byvame pri zurichu smer baden.si teraz tu vo ch?

mirka414
26. čer 2007

nepotrebujes nejaku pomoc?ak ano som tu...

aaa
26. čer 2007

bartejska-je mi to moc líto. Nikdo z nás ti teď nepomůže, musí to přebolet.
Drž se a buď silná... Myslím na tebe.

mirka414
26. čer 2007

aaa-a co ty ako to ide tebe??