Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

valeo
26. črc 2007

já nedokážu jen tak odejít☹ ale dala jsem mu už tolik šancí a přijde mi že se vysmívá☹ Majetek včera řešil co si vezme co ne o bytě řeč nebyla jen to že se odstěhuje zda bude chtít vyrovnání nevím. jen trvá na rozvodu, večer dojel ohledně pejska, že by si ho i vzal, nevím jestli dokážu přijít i o něj, ale s mimi se to nedá zvládnout.
Chtěla jsem vysvětlení, ael řekl že ho otravuju křičel na mě a byl opilý☹ řekl mi že mě miluje ale míň a že ho nmepřitahuji skrz těhu ale že chcer ozvod skrz hádky pak mi řekl že spával v autě a chodil jen na pivo večer že se trápí a pak na mě už jen křičel že chce spát a že odejde...
ráno jsem se probrala, ještě jsme si povídali, řekl že mu vadí o tom mluvit že ho to trápí ale že rozvod chce, že nechce vězení a že se pořád hádáme, nakonec se prokecl protože spal s mobilem a peněženkou na gauči že co je v mobilu by se mi nelíbilo☹
a jestli to chci fakt vědět a že mi říká že swe zhroutím a usmíval se, já řekl aže si pravdu snad zasloužím.....

valeo
26. črc 2007

celou noc jsem nespala a jen brečela a jsem tak unavená☹ ráno mě však čekla šok, řekl mi že když to chci vědět tak před 3měsíci když byla hádka potkal starého známého☹ toho 50ti letého pedofila co i za to seděl, a že kvůli našim hádkám si už dělal zadní vrátka avzal si na něj adresu a teď tam šel (jde o toho chlapa jak si ho k nám tahal a nechlal ho u nás s malými kluky a když jsem ho vyhodila napadl mě a dal mi pěstí že jsem upadala) neviděli se 3 roky a ani by mě ve snu nenapadlo že by se s takovou osobou někdy bavil, spává u něj celou tu dobu. Udajně je jediný kdo mu pomáhá ap. Akorát je denně opilý a dozvěděla jsem se že všude ten chlap rozhlašuje že by ho rád dostal , mého manžela a udělal mu to, ale můj muž si myslí že je to kec že je to kamarád. ějsem se zhroutila a jen brečela. Bůh ví co mu ve spaní ten uchyl dělal, a děsí mě že je s takovým člověkem v kontraktu ohrožuje tím i našeho syna.je to hrůza...
měl by k takovým lidem cítit odpor a ne u nic být. řekl že kam jinam má jít..
po tom co jsem se zhroutila šel do práce...
já na test na cukrovku dopo mi volal, já mu řekl aco ještě chce..řekl že at si nakašlu že volá že má strach a položil to........
později jsem mu napsala sms o tom jak mě zklamal a volal znova a řekl že měl strach jestli jsem se nezhroutila nebo si neublížila že viděl jak jsem ráno vypadala, jak jsem se zhroutila, že výčitky nemá alke jen strach a jestli budu odpo doma, to jsem nepochopila..pak zavěsil, touto dobou už by byl z práce doma tak je jasné kde opět je.........moc se tím ve mě změnilo, jsem fakt na dně..

consti
26. črc 2007

Kočky já to myslela vážně, já bych to udělala 🙄 .
Na co čekat?Mně chlap toto dělat a říct mi, že se mi narodí postižené dítě atd., tak má do druhého dne kufr před dveřmi(pokud by byl byt můj, což je případ veley).Věřit mi nemusíte a myslet si o mě taky můžete co chcete, ale udělala bych to(pokud by mi chlap prováděl to, co valee). 😝
Nejsem pro dávání šancí do nekonečna a ani nejsem masochostka abych snášela týrání a to co manžel valey předvádí týrání je, to se na mě nezlobte.
Těm z vás, které jste daly šanci a vyšlo to upřímně blahopřeji 😉 a každý den si opakujte, jak jste šťastné ženské, protože jste podle mě výjimky. 😅
valeo drž se a pokud možne jednej a zajdi také k psychologovi, lehko se to říká, ale uvědom si,že tímto bohužel škodíš miminku(i když za to může manžel 😠 )

consti
26. črc 2007

Mirka
poprve-No to ki je jasné, že je to stále manžel a otec, ale po rozvodu už manžel nebude a pokud by na něm valeo nebyla finančně závislá, tak nebude ani otec
podruhe-strach být sama???No to musí býtb sakra strach, když je to horší jak týrání 😲
potretie-fin.vyrovnání za co?nevím, byt je myslím valeo, na ostatních věcech se dá dohodnout....
a podalsie-valea sice bude mít jen mateřskou, ale aspoň něco a má rodiče, má kde bydlet, má kamarádky..věřím, že ji dost lidí podpoří
Ano, stále si stojím za svým názorem 😉 . Bohužel jsme v tomto trochu chlap, takže mě by to problémy nedělalo a navíc se mám kam vrátit a to je také hodně důležité 😉

kakula
26. črc 2007

Valeo,

jedna rada ZBAV SE TOHO HAJZLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Když si to čtu tak bych mu nejradši nakopala zadek.Co to bude mít mimčo za otce,jak se bude k němu chovat až se narodí.Tak jako k tobě.Nenech se uražet, todle chlapi dovedou uražet,pak se litovat.....
Najdi sílu v sobě i kuli miminku a skonči to hned než bude pozdě.Maš nejlepší roky života před sebou a přece nechceš poslouchat cely život uražky.

sue
26. črc 2007

Valeo, na čo čakáš? Panebože - už raz ťa udrel - takto si len koleduješ o to, aby ťa zmlátil zas a najhoršie je, že tým utrpí najmä TVOJE dieťa 🤐 nemáš o čom uvažovať, teraz žiješ život dvoch ľudí - a jeden z nich sa nemôže brániť, musíš ho brániť ty, tak sa prosím ťa neboj o život chlapa ktorý ti robí takéto veci a zbaľ mu jeho 5 švestiek a žiadaj o rozvod...
Myslím, že sa ti dosť uľaví, aj keď sa budeš trošku cítiť opustená... len preboha neriskuj život dieťatka 😔

lindda
26. črc 2007

cafte ja sice niesom vydata, ale iba spolu zijeme uz 7r. dnes sme sa uz po 10000000 krat pohadali velmi skaredo a dost hnusne mi nadaval vazne uvazujem aj ja ci sa neodstahujem aj Ninkom mam pocit,ze to normalne citi to napetie moj malicky ☹

mirka414
26. črc 2007

aaa-ty sama vies ake je to tazke a ja som na dialku citila tvoju bolest ☹ kto nezazil nepochopi...

mirka414
26. črc 2007

consti-nemas dieta...prepac.no medzi zenou a muzom ak splodia dieta je to to najsilnejsie puto a ked uz citis ako mimino kope chces sa stym podelit so svojim partnerom a dufas ze si ho zamiluje a zmeni sa..ja si myslim za prave preto je tak tazke ho vyhodit!ja viem je to tyran a hajzel no ona k nemu stale nieco citi. 😒

consti
26. črc 2007

mirka ano nemám,a le můžu říct, že radši být sama s dítětem než s takovým chlapem.To promiň, ale takového chlapa bych za otce svého dítěte nepovažovala 😲 .Pouto to určitě je a hooodně silné, to chápu i jako nemaminka 😉 , ale že by bylo až tak silné, že ženská "dopřeje" svému miminku takového tátu, tomu nevěřím.

consti
26. črc 2007

lindda copak?Třeba se vše vyřeší, i když pokud jsou hádky na denním pořádku...
mirka můžu otázku?Je to jiný příklad a doufám, že toto se ti nestalo, ale co kdyby tě tvůj muž udeřil?Odpustila bys a myslela, že se změní( samozřejmě, že se ptám jen hypoteticky). Každý máme své hranice a já je mám prostě jinde.Jedna facka= konec, to stejné psychické deptání, vyhrožování, dělání naschválů atd´.=konec.Dítě nedítě 😔

maaja
26. črc 2007

linda - ja som na tom podobne, sice vdata ... ale takto to uz bolo aj predtym ... a neodisla som ... a teraz ked mame babo, tak uz asi ani neoddem 🙂 teda mne aspon nenadava ... ale ja jemu hej .

valeo
27. črc 2007

včera nakonec přišel koukal na telku a pak spal..v posteli měl peněženku a mobil jak ponižující☹ kdo ví co má v tel za čísla☹ a peníze nám nedá ani na jídlo neczajímá ho zda máme a schovává si vše ,je to fakt děsně ponižující. Zase jsem aspoň spala,tím že byl doma na gauči a možná i unavou po 3 nocích. Ráno se mnou nechtěl moc mluvit, tak jsem zas musela křičet. Ptala jsem se proč sem chodí, bral si zas kartáček a šel do práce. řekl že tady je televize a že mu je po nás smutno. Ptala jsem se ho jestli si uvědomuje co to dělá s námi že tu jednou je a jednou ne že nás využívá, řekl že nad tím nepřemýšlí..a že už má bydlení vyřešené ale není tam televize..on si fakt ze mě dělá prdel..no a odešel do práce. Psala jsem mu že nám tím jen ubližuje jestli ho to baví? a at sem nechodí že nás jen rozhodí, pes tu kňučí celou noc když nepřijde, já pláču a mimi kope o 106☹ napsal že to nedělá schválně a že o víkendu nikam nejde........mě to přijde že mu dělá dobře si s námi hrát...

valeo
27. črc 2007

jeho podivní kamarádi, ten pedofil ap. mu radí jak pryč odemne a jaká jsem megera, on mi nic nemůže vyčítat , ale říká že si se semnou nedá žít že když jde ny noc pryč tak že to mám nechat být a né mu psát nebo volat a urážet ho jak se chová jak povl ap. že ho urážím a pak už dom nechce vůbec a chce rozvod, já ale nevím jestli je dobré řešení dělat že je vše fajn a neříct svůj názor,nenadávat a jen tiše trpět..nemá nikoho kdo by mu řekl že je na nic a není ani dobrý otec ani manžel..pořád tvrdí že kdybych ho neurážela a nenadávala nikam by nechodil a že je dobrý táta i muž..no ale když mu to řeknu já že to tak není řekne že ho zas urážím a vyčítám a protáčí oči...jsem ráda že ej teď v práci ale nevím co bude odpo..přijde, nebo nepřijde..když přijde bude tu okupovat telku ajá zas budu zavřená v pokoji s knížkoum, nebo když ne budu depkovat že jsem sama doma☹a že je s tím pedofilem..navíc má u sebe peníze, o kasu jsem se i přes jeho nesouhlas strala já ptž. se mu nedalo nikdy věřit.. nevím kde si napůjčoval dost mě to děsí☹ nejhorší je že on udělá takové věci pak přijde pohladí mě a myslí že je to fajn a když řeknu at mě nechá řekne tak fajn a odejde, neumí se snažit nebo bojovat jak chlap..kdyby se šel léčit, nebo to tak do teď aspon vždy bylo......☹ pak je to vždy na mě že jsem ho odmítla amám to dát do pořádku, teď ale tvrdí že má bydlení u toho pedofila a že chce rozvod tak nevím co tu zas motá že o víkendu nikam nejde...

lindda
27. črc 2007

consti no ved to za na dennom poriadku uz ma tonebavi 😒
maja ved ani ja som este neodisla ,ale rozmyslam,ze naco je takyto vztah ??
byt je jeho niesme zobraty ,,, chapes ?! odidem aj tak naprazdno jemu je dobre 🤐

jana06
27. črc 2007

Valeo, chování Tvého přítele mi připomíná chování malého, pubertálního fracka, který se snaží vymrčet si co chce? Kolik mu proboha je? 7 nebo 27? Ať si laskavě uvědomí, že má ženu, dítě na cestě, nebo ať Ti dá pokoj. Odjede nadobro a dá Ti šanci začít nový, lepší život s někým jiným a určitě lepším, než je on sám. Dělá mu asi dobře, že Tě psychicky týrá. Chce rozvod, ale furt za Tebou leze. Kvůli televizi, jo? Tak to je teda kamarád ubohej a Ty asi nešťastná, že ho tam pustíš. Zbav se ho dříév, než Tě stáhne do toho bahna dlůhů s sebou.Nezapomeň jste manželé, tudíž spoludlužníci atd... Kamarádka to tak má. Její manžel je gembler (to zjistila jen tak náhodou) a dluží mega moc peněz. Když se s ním rozvede, bude stejně platit. Je vedená jako spoludlužník... Bacha na to a pryč od něj dokud je čas. Asi ho pořád miluješ, ale ruku na srdce je to ještě opravdová láska,nebo jen strach z toho, že zůstaneš sama a navíc s mimi? Nechci být k Tobě zlá, vím jak je to těžký, psala jsem Ti to do IP, ale vzchop se. Pro jednoho osla tráva nevyrostla... A ty se přece nenecháš "sežrat" nějakým chcharem, kterej si to nezaslouží,nebo jo? Měj trošku hrdosti... Ta se sbírá dost těžko, vím, zvlášť, dyž miluješ, ale jde to. To vím. A sama, sama určitě nikdy nezůstaneš,nemyslíš? Máš rodinu, přítele a navíc budeš mít něco cenějšího, než on, budeš mít miminko. A to Tě nikdy nenechá padnou... Drž se babulo...

elliana
27. črc 2007

valeo, viem, ze ti pomaha "vyrozpravat" sa takouto formou, kludne to rob dalej, ale zacni uz konecne robit aj nieco viac...toto sa nemoze skoncit dobre ani pre teba, ani pre dieta...

mravcica
27. črc 2007

ahoj valeo, citam tu tvoj pribeh a je mi z toho na nic. ja mam rocneho chlapceka, ale keby mi moj manzel vyvadzal to, co tebe, nevahala by som a poziadala by som o rozvod. uplne suhlasim s janou06 a ellianou. koli malinkemu najdi v sebu silu a ukonci to, aby si si raz nieco v zivote nemusela vycitat. aj ked si uz asi vycitas, to ze si vobec stretla takeho cloveka a zobrala si ho. ale s tymto este nieco robit mozes, tak urob a okamzite. nezda sa ti to ponizujuce, ze sa takto k tebe sprava? viem si predstavit, ze mas strach zo samoty, ale ked sa ti narodi malinke, tak si to nebudes stihat ani uvedomovat a naviac uz sama nebudes. vlastne ani teraz uz nie si sama, ale potom to bude ine. vazne sa nad tym zamysli, ked uz nie koli sebe, tak aspon koli malinkemu. ked budes ty v pohode, bude aj malinke dobrucke a kludnucke. a to sa ti urcite nepodari, pokial ti ten clovek bude neustale zasahovat do zivota. prajem ti vela sil a odhodlania, aby si tento krok v zivote dokazala urobit. a este k tomu lieceniu. pokial to sam on nebude chciet, tak ziadne liecenie mu nepomoze. podla mna. viem, ze sa nam to tu lahsie pise, ako tebe vykona, ale s odstupom casu sa na to budes pozerat aj ty inak ....

sharlotta
27. črc 2007

Consti, uplne s tebou suhlasim, ja bz som ho tiey uy davno vzkopla. Vzmenila bz som zamky a VON!

consti
27. črc 2007

sharlotta přesně tak. Prostě každá jsme asi jiná, je to i o sebevědomí a o tom, jestli má člověk kam jít. Ale vzhledem k tomu, že valeo má byt, tak bych ho vyrazila, podepsala rozvod a už bych ho nechtěla vidět. V této fázi nevěřím, že tam ještě nějakou roli hraje láska... 😒

sharlotta
27. črc 2007

On je zrejme dost labilny a ked sa stretava s takymi stratenymi existenciami, to by som vobec nevahala. Pochybujem, ze to ma nieco este spolocne s laskou. Nebude on nejaky schyzofrenik?

sonana
27. črc 2007

AHoj, jestli můžu, přidám názor "zvenčí". Nečetla jsem úplně celou diskuzi,ale pár příspěvků od vás, co to nemáte jednoduchý, a úplně se mi zatmělo ped očima.

Někteří chlapy jsou holt ubožáci, slaboši, co si něco dokazují tím, že nějakým způsobem týrají ženu v těžké situaci (ať s miminkem nebo těhotnou). Můj názor je ten, že takový chlap se nezmění. Naopak, bude mu jasné, že po porodu nebo s malým dítětem jste na něm závislé a bude toho víc využívat, víc si troufne.
Souhlasím s názorem, že když už s ním máte dítě, je to největší pouto co můžou muž a žena mezi sebou mít - je to na celý život - ale to neznamená, že si necháte sr... na hlavu a prožijete celý život ve strachu nebo slzách !
Je to největší pouto, ale takovej chlap si to stejně neuvědomuje, tak proč vy byste měly trpět? JE hodně dobrých kluků, mužů, jsem si stopro jistá, že když se zbavíte toho "vola", tak máte šanci na krásný život.

consti
27. črc 2007

sonana 😉

martinkamm
27. črc 2007

mna opustil vcera snubenec veril kamosovi vymysly viac ako mne pravdu 😢

petrolejka
27. črc 2007

Martinka, třeba se to ještě vyjasní. A ví, že jsi těhu?

martinkamm
27. črc 2007

petrolejka vie povedla ze bude dobry otec da mu vsetko ale mna nechce v zivote vydiet ☹ ze ja som len stetkaNIKDY v zivote som ho nepodviedla ani nezahla ale jeho kamos ma chcel a toto urobil

kapka
27. črc 2007

martinkamm to je mi moc líto zvlášt když čekáte miminko...A to byl i tvůj kamarád co si to na Tebe vymyslel?

kapka
27. črc 2007

A ví to tvůj přítel že tě jeho kamarád chtěl?

consti
27. črc 2007

martinka tak to fakt nepochopím!!A to si s tebou o tom ani nepromluvil?Copak věří kamarádovi víc jak tobě?Jak dlouho jste spolu byli?Pochopím, když zaváhá atd., ale normální a milující člověk snad nedá na kámoše a chce názor i druhé strany ne? 😅

valeo
27. črc 2007

bohužel mé zkušnosti to tak je že chlapy věří kamarádům a ne přítelkyním nebo ženám. Nevím proč to tak je jestli jsou jim bližší nebo proč si myslí že kamarádům na nich záleží víc než holce..zničí vám tak rodinu a přitom by jste třeba mohli být šťastní zkius si s ním promluvit