Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

erika153
16. únor 2007

pepibubu presne zo srdca mi hovoris! 😉

benjamin
autor
16. únor 2007

erika153, údajně to začlo krátce po svatbě a to už jsem byla těhotná.
Otázky typu proč takhle brzy po svatbě zodpovídá tím, že je jedno jestli to bylo před svatbou nebo po svatbě, že i před svatbou jsme se měli rádi. Nemůžu mu vysvětlit, že předtím jsme byli svobodní a tou svatbou jsme si něco slíbili, nějakej závazek vůči sobě...
Prý mu všichni volají ať neblbne a vrátí se, on jen na to, že všichni vidí jen mě a holčičku, ale nikdo se nezeptá, jaké pocity má on.
Prostě neví co chce, včera večer prý byl rozhodnutý, že se vrací a dnes ho to zase táhne jinam.
Holky, strašný, strašný, strašný!!!! Připadá mi, že i mlíko už není tak jak by mělo být, malá hodně pláče a v noci se často budí a to vydržela po nakojení spát třeba od 20hod do 5hod. Mám strach, že přijdu o mlíko, ale snažim, věřte mi...

michelle
16. únor 2007

mila benjamin...
citam tvoj pribeh od zaciatku. musim povedat, ze si velmi statocna a navyse velmi rozumna zena, mas moj obdiv. ina by tvojho muza na tvojom mieste mozno hystericky vyhodila, alebo v slzach prosila o navrat....
ale k veci: mam z toho celeho pocit, ze to nie je o inej zene. ze v tom su ine problemy, alebo jeden velky problem, o ktorom nie je schopny s tebou hovorit. a vybral si sposob, ktory by pre teba podla neho bol najprijatelnejsi - ze ma inu.... nejako si mi tomu nechce po jeho reakciach verit...
co v tejto chvili radit? je to tazke... na jednej strane je tu zenska hrdost, ktora radi, aby si bola silna a nedala najavo emocie. aj to je na nieco dobre - je spravne nenechat si so sebou robit, co sa druhemu zachce. na druhej strane vsak - ako som uz napisala, jeho reakcie davaju tusit, ze je v tom nieco ine, s cim sa nevie sam vysporiadat a nechce ta do toho zatahovat... ale... asi by mal... raz sa rozhodol prezit s tebou, teraz uz s vami zvysok svojho zivota, ako sa hovori - v dobrom aj v zlom. a ak je teraz "to zle" obdobie, situacia, mala by si o tom vediet... mozes mu byt oporou, ak to bude potrebovat...
takze... co by som urobila ja? asi by som sa rozhodla pre rozohvor - uprimny a otvoreny. povedz mu, ze mas pocit, ze je v tom nieco ine, mozno spomen aj toho kamarata, ktoremu tvrdil, ze v tom "neni zadna zenska".... snaz sa byt mila, pokojna, daj mu pocitit, ze ho lubis... uprimne - myslim si, ze prave preto sa rozhodol ostat tuto noc pri vas... nema v hlave jasno a tvoje reakcie ho mozu "posunut" tym spravnym smerom.... ty svojho muza poznas, vies ako nanho, si mudra a rozumna zena, som presvedcena, ze to dokazes...

drzim palceky a netrpezlivo cakam, co napises.... myslim na teba... 😔

dadulik
16. únor 2007

benji, toto nie je chlap, to je hovado. Sorry za vyraz. To akoze 9 rokov Ta miloval, a teraz, ked sa vasa laska zavrsila malickou, tak sa odmiloval, a utekal za druhou? Citam toto uz dlho, no az teraz reagujem, lebo by som ho asi prerazila. Hovorila som to manzelovi, joj, ten silne slova na neho pouzil, nieco v tom zmysle, ze taky hajzel, zakopat, zabit a neparat sa s nim. Urcite ho nenechavaj u seba doma, nech si tiahne kade lahsie. Na dvoch stolickach sa sediet neda !!!

benjamin
autor
16. únor 2007

holčičky moje, jdu na masáž, pak ještě napíšu...

gedren
16. únor 2007

Prespat ho nenechej, neponizuj se, vybral si sam, tak at vypadne.

Soustred se na sebe a malou, to mlicko je dulezity, rozumim Ti, taky s tim mam problemy, a to i kdyz nemam problemy s manzelem 🙂 Dobre pij, jez a snad se myslet jen na sebe a malickou, on at si tahne kam chce.

pepibubu
16. únor 2007

Benji - buďto má opravdu jinou, zbytek reakce viz můj předchozí příspěvek, nebo má jiné problémy, které se mu nechce ti vysvětlovat, tak si vymyslel to, co podle něj vezmeš jako že není návratu. Ale pak ať si taky táhne k jiné, když tobě nedokáže věřit natolik, aby se ti svěřil... A běž znovu k té psycholožce, jak jsi u ní už byla, teď bys měla myslet hlavně na to, abys nepřišla o mlíčko pro malou.

A opakuj si mantru, nejsem hotel, nejsem hotel, nejsem hotel, zkus to i nahlas, až bude chtít přespat, tak mu řekni "promiň, ale nejsem hotel, aby sis tu přespal kdykoliv se ti zamane."

kakula
16. únor 2007

Ahoj benjamin, určitě bych mu nedovolila přespat u vás at si tahne za tou novou.Copak ona ho dneska v noci nechce nechat přespat?Takle by mohl chodit stale jen přespat zahrát na city a pak tě zase opustit a nechat doma plakat.At si odstěhuje věci aby viděl, že ty jsi silna ženská.ona třeba ta jeho nová bude čučet až bude stat s kufrem u dveří a že se stěhuje k ní.
Ach jo holky ty chlapi jsou fakt děsny.
Drž se a žij pro svou holčičku ona tě potřebuje víc než ten tvuj chlapak.

chelsee
16. únor 2007

benjamin ja si myslim ze inu nema....to by u teba neprespaval a ked sa uz konecne rozhodol ze ti udajne povie o svojej milenke a ze odchadza tak by si zobral veci vsetky a ostal u nej a nepytal sa potom ci moze este prespat...nejak to nesedi....myslim skor ze ma iny poblem, nieco ho trapi alebo sa nieco stalo, kazdopadne je to zla siuacia, ale nic sa neje take horuce ako sa navari, ked mne bolo najhorsie a mala som podobny problem niekto mi toto povedal comu som neverila, ale ver ze sa to vsetko vyriesi a bude dobre a ked to dopadne tak ze sa naozaj rozidete tak ver tomu ze vsetko co sa ti momentalne zda byt zle je na nieco dobre...uvidis s odstupom casu 😉 musis byt silna lebo vasa mala princeznicka ta potrebuje

katika1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katika1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
erika153
16. únor 2007

ja by som jej nedavala velmi nadeje ze nema! preco sa zbytocne tyrat? povedal ze ma tak ma a basta. naco teraz spekulovat preboha! co sa ma utrapit zena?

kakula
16. únor 2007

benji líbí se mě , že si dojdeš i na masáž a nemyslíš jen na toho podrazáka.Jo fandím ti dojdi si ke kadeřnici,dojdi si večer s kamoškou na kafčo,vínko.Začni žít a ono mu to nebude jedno až se dozví, že ty doma nepláčeš a není z tebe troska.
Hlavně asi není dobrý jen sedět koukat do blba a stale přemyšlet proč.On si vybral tak at se užíra nejvíc on.

chelsee
16. únor 2007

erika nic v zlom ale celkovo nase a inych spekulacie jej nepomozu a klobuk dole ked si taka odbornicka a mas zmaknuty cely problem a dovovd toho muza preco opusta rodinu, myslim ze v tom nema jasno ani on sam....v jednom prispevku pisala ben. ze povedal kamaratovi ze milenku nema.....co pravda by moze aj nemusi

chelsee
16. únor 2007

kazdopadne si myslim ze by sa s muzom mala rozist a netrapit seba a hlavne to male dieta, ktore citi ako sa ta chuda mama trapi, ak ma milenku je to prasa a ak by ju aj nechal najde si dalsiu

lucisa
16. únor 2007

benji, taky bych mu nedovolila, aby přespal. a rovnou na férovku se ho z očí do očí zeptala, jestli v tomopravdu není něco jiného. jestli lže kamarádovi, nebo ti natolik po těch letech nedůvěřuje, že ti nechce říct, jak to opravdu je..

taky bych mu řekla, že jeho chování má vliv na tvou psychiku, i když ty si to tak nepřipouštíš, ale že ti starosti o to, kde je pravda, berou mléko pro vaši společnou dcerku a mohl by mít na srdci aspoň její dobro, když už přišla o tátu ve společné domácnosti, ať ji aspoň neobírá o to nejlepší, co může do života kromě rodičovské lásky dostat.

držím pěstičky, bojuj o spokojenost malinké, chlap ať si jde přespat tam, kde spal předešlé noci.

mimochodem, dal ti k valentýnovi moc pěkný dárek......

ozvi se, jak to vypadá, pořád o vás přemýšlím....

skafandrik
16. únor 2007

Možná se pletu, ale přečetla jsem téměř všechno a i přesto, že při posledním rozhovoru řekl, že jde o ženskou, tak bych spíš věřila nějakým jiným problémům, o kterých se stydí mluvit třeba proto, že má pocit, že něčím zklamal. Nevím, působí to na mě tak. Proč by třeba nejlepšímu kamarádovi říkal, že v tom ženská není, většinou chlap opravdu nej kámošovi řekne, o co jde. Nechci chlácholit, jen mi to tak přijde. Další - proč by měl chtít přespat u tebe, když má všechny svoje věci jinde. myslím, že to bude ještě řada rozhovorů, že nezůstane u toho dnešního. Těžko se říká, jak by člověk zareagoval, ale může to být skutečně nějaká krize, ať už způsobení čímkoli, která se dá vyřešit.

gedren
16. únor 2007

Holky stejne jak Erika bych nespekulovala nad tim, zda milenku ma, nebo nema. Rekl zene, ze ji opousti, at uz uvedl jakykoli duvod, vi, proc to dela, tak bych to brala jako fakt a neresila, co rekl kamosovi. Pokud ma jiny problem a mysli si, ze to vyresi lepe bez manzelstvi nez s, tak je to holt jeho problem, a furt to znamena dost velkou propast ve vztahu, nad kterou nelze mavnout rukou. On se rozhodl odejit, tak at se chova konzistentne. Samozrejme bych se ho teda zeptala, zda nema i jiny problem (ty dluhy apod.) a nechce treba rodinu jen ochranit, ale verim, ze pokud by to tak bylo, dokazal by to udelat mene bolestne. Kdyz by stale trval na tom, ze ma babu a nic jinyho, tak bych to tak proste brala.

At si svy problemy vyresi a spi kde chce - kdyz zacal takhle, tak ja uz mu je resit nebudu.

benjamin
autor
16. únor 2007

holky, tak ženská je v tom na 100%, je to jistý.
Když v úterý odcházel, řekl, že v pátek vrátí klíče.
Před chvílí jsem mu řekla, že mu zabalim zbytek věcí a že chci vrátit klíče a on cuká... Prý proč by je měl vracet!! Já na to :"protože už tady nebudeš bydlet a ani tady nebudeš mít žádný věci, tak proto" Koukal jako puk, začíná být nervozni a zvyšovat na mě hlas...
Holky, držim se zuby nehty, ale je mi zle. Mluvim v klidu, bez výčitek, ale nejradši bych na něj zařvala ať táhne do hajzlu (promiňte mi te slovník).

dadulik
16. únor 2007

benji, vcera si pisala, ze si nechal doma vsetky osobne veci, aj zubny kartacek, dnes si pisala, ze ma vsetky veci u nej, teraz pises ze mu zbalis vsetky veci.
Trosku som z toho zamotana.
A kde byvate? Sami, alebo s rodicmi? Pretoze neviem, ci ho mas pravo vyhodit z vlastneho bytu alebo domu.

evule
16. únor 2007

Vydrž, jsi skvělá !

benjamin
autor
16. únor 2007

holky já vim, asi píšu zmateně. V úterý, když odcházel rychle do pytle oblečení a pár dalších věcí. Tyhle věci má údajně tam.
Ale samozřejmě tu má ještě plno dalších věcí - knihy, cd, hygienické potřeby, věci na fotbal, různé písemnosti apod.
Máme svůj byt na který jsme si vzali úvěr.
Řekla jsem, že ho do bytu pustím, ale musí zazvonit. Proč by se zde měl volně pohybovat, když zde nemá žádné věci. Nevím, ale cítím to tak. Možná se mýlím a nemám právo ho odsud vyhodit. Sice je byt psaný na mě, ale dosud jsme manželé.

dadulik
16. únor 2007

a byt ste kupovali uz ako manzelia? alebo este pred svadbou?

gita06
16. únor 2007

benjamin,nezlob se,ale prijde mi to vse podivny,vcera si psala ono a dnes zase tohle,nemyslim si,ze jsi zmatena spis asi uz nevis cos psala,tak jak to je s tema vecma?doufam ze si z nas nedelas blazny 😉

gita06
16. únor 2007

me se to nezda 😖

benjamin
autor
16. únor 2007

holky, co mám vysvětlit, asi píšu zmateně a nesrozumitelně.
Holky, v úterý mi oznámil, že má jinou, naházel pár věcí do pytle a byl pryč. Ale má tu třeba ještě ty knihy, nevypraný prádlo ve špíně, cd, ty hygienický potřeby, jak jsem psala, že je nevzal, apod.
opravdu si nevymýšlím, je mi těžce, asi jsem rozrušená

benjamin
autor
16. únor 2007

jdu s maličkou chvíli ven, holky věřte, nevymýšlím si. Jsem vděčná za to, že se mnou o problému mluvíte.
Víte, holky skáčou mi myšlenky sem a tam...

a2303
16. únor 2007

Je mi to naozaj ľúto, ale súhlasím s Gitou06...
Ak sa mýlim, tak prosím o ospravedlenie.

gedren
16. únor 2007

holky nechte toho, ja nebudu resit, jestli si benji vymysli, nebo ne, kazdopadne takovyhle pribehy se stavaji dnes a denne, takze i kdyby to pravda nebyla, tak nase rady pomuzou treba nekomu jinyho.

A jestli to pravda je, urcite ji moc trapi, ze ji neverime.

Benji ses statecna a vydrz. S tim bytem je to potiz, kdyz je to vas spolecnej majetek, ale snad se Ti to podari nejak uhajit.

a2303
16. únor 2007

Je to náš názor 😉 nič viac