Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

aaa
2. čer 2007

Andy, musíme to příští týden vyřešit. Já teď o víkendu pracuju, to on ví, takže předpokládám, že se mi ozve po neděli a bude se chtít sejít.
Mám trochu takový pocit, že neví, co vlastně chce...
Tou scénkou v práci bych udělala krávu jen ze sebe, to je mi jasný, aby se pak povídalo viděli jste tu hysterku.. apod..

andik
2. čer 2007

aaa jasně,scénky jsou trapné a jen by ses shodila před ním a ostatními.Je lepší se chovat na úrovni a ukázat mu,že nejsi žádná hysterka. 😉 Pokud máš pocit,že neví co chce,třeba to ještě nějak vyřešíte. 🙂 To by bylo fajn!

aaa
2. čer 2007

každopádně se ozvu, jak to dopadlo.
přeju hezký víkendík

andik
2. čer 2007

I tobě,držím palce at se už něco vyřeší 🙂

aaa
4. čer 2007

Holky, myslete na mne dneska, máme výročí svatby a já to strašně špatně nesu... Asi si vezmu prášek na spaní, abych to celé zaspala..

katka27
4. čer 2007

aaa, velmi ti budem drzat palce, aby si bola silna, a aby ten tvoj zbludilec dostal rozum,
drz sa moja

aaa
4. čer 2007

děkuju... je mi tak smutno

katka27
4. čer 2007

je mi to tak luto, mas tu nas a super rodinu, viem, ze to co by si si najviac priala prave teraz nemas, ale verim, ze budes zase stastna, budem ti drzat palceky

bustik
4. čer 2007

Aaa - jsme s tebou

silente
4. čer 2007

Aaa - holčičko, drž se! Sleduju to zde stále, poradit neumím, ale myslím na Tebe! 😉

jjitulina
4. čer 2007

aaa,sleduju tvůj smutný příběh od začátku a moc ti držím palečky.Bud hodně silná a brzo bude určitě líp.

sue
4. čer 2007

Aaa, veľmi ti držím palčeky, držkaj sa.

kveta
4. čer 2007

aaa, opatruj sa a rozmaznávaj sa ako sa len dá.

andik
5. čer 2007

aaa jak se cítíš?Je něco nového?

wladka
6. čer 2007

aaa, dnes som citala pribeh.. priznanie jedneho muza.. 10rokov boli spolu, dietatko nemohli mat, tak jeho manzelka chodila akasi utrapena, ze sa nedari, v praci mal aferku s kolegynou, ta viedla iny zivot.. zurky, party, disko, neviazany sex, jemu sa to zacalo pacit.. tahali to spolu, raz to prasklo, lebo milenka volala, ze nech im nestoji v stasti a v laske, a tak manzelka mu pobalila kufor, a povedala, ze mu stat nebude, ze nech ide tam,kde ho srdce taha.. odisiel, ale po polroku sa nahodne stretli v centre, isli na kaficko, a odtvedy su spolu.. povedal,ze si uvedomil, ze ju miluje, ze ta milenka bola ina, ale v tu dobu si to neuvedomoval, ze bol slepy, proste sa mu to pacilo, ze bola taka neviazana, odviazana..atd.. lutuje to, ale stalo sa to.. odvtedy povedal,ze nikdy viac.. ze to bol strateny rok, ale poucil sa.. a maju 2 deti 😉 .. a ze veeeelmi ocenoval,ze sa nepytala, nerozoberala to, nevycitala..

musime byt optimisticke, mozno to bude aj tvoj pripad.. proste ho skus nechat, nenaliehaj, nepytaj sa.. sam sa zbada.. ja tomu verim.. teraz je z nej urcite uleteny, ale coskoro narazi na realitu.. nebooj, drzkam ti palceky.. 😉 posielam ti kusocek stasticka.. 🤐

aj ja som prestala pisat, proste som to nechala tak.. uvidime..

krista
6. čer 2007

Teda Wladka ta žena si zaslouží uznání, já nevím jestli bych to zkousla, asi bych vždycky někde měla zafixováno že se tahal s jinou ☹

No je to šikulka a je fajn že jim to takhle dopadlo 😉

andik
6. čer 2007

wladka,hezký příběh,ale bohužel někdy na to ten chlap nepřijde ☹ Ale přeji aaa,aby přišel 🙂

aaa
6. čer 2007

ahojky holky moje zlatý,
já nemámm vlastně nic nového.Napsala jsem manželovi mail, že jsem ochotná odpustit, ať se vrátí, že prostě ten uplynulý měsíc vymažeme, začneme od nuly a už nikdy se o tom nebude mluvit, žádné výčitky, scény... že ho miluju a stojí mi za to, abychom to zkusili napravit... no, zatím se nevyjádřil, ale víc ho kontaktovat nebudu, další tah je na něm. doufám, že se vrátí, moc si to přeju... nechám ho teď být, ať se mu to rozleží v hlavě. působí na mne tak, že vlastně neví, co chce, jinak by to už nějak řešil. takže prostě zatím bojuju, a snažím se tomu nepodléhat, být co nejmíň sama doma. pořád to stašně bolí a občas brečím, ale mám spoustu super kamarádů, kterým na mě záleží a nenechají mě padnout. tak mi prosím dál držte palce... všem vám moc děkuju, jste super, nevím, jak bych dopadla nebýt vás. už jsem držela v ruce prášky, ale pak jsem zapnula pc... a v tu chvíli jsem věděla, že to nemůžu udělat.

mirka414
6. čer 2007

ahoj aaa to som ja mirka moja drz sa moj pribeh uz poznas.zostan chvilku bez kontaktu snim nepis mu,nevolaj...ja viem je to tazke sama som to zazila a ako som ti pisala bolo to vcase ked som cakala nasu dcerku.a potom zmenil sa a my by sme ho nedali za nic na svete.07.07.07 o 15hod.si ho vezmeme spolu s nasou dcerkou za manzela.drzim ti palce snad aj ten tvoj pribeh tak skonci...

aaa
6. čer 2007

ahoj mirko, děkuju za IP, ozvu se, až bude čas. děkuju ti za podporu.

bustik
7. čer 2007

AAA - moc držím palce 😉

aaa
7. čer 2007

jen se hlásím, že nemám nic nového. už fakt nevím, co si o tom myslet. mám dnes opět blbej den, všechno na mě padá a brečím. stojí vůbec nějakej chlap za to???? asi jo, jinak bych tak nešílela.

4a
7. čer 2007

aaa,
nějakej určitě stojí. Zvedni hlavu a rozhlédni se, třeba už na tebe někde čeká. Já se řídím heslem, že vždycky si můžu jenom polepšit.

aaa
7. čer 2007

nojo, já myslím, že když to u nás blbě dopadne, že žádnýho nebudu chtít aní vidět. proč se nemůžu dát na ženský, sakra? 😅

aaa
7. čer 2007

Holky, jdu spát, stejně nic nevyřeším, jen si zase pobrečím, usnu a bude se mi o něm zdát, připadám si jako blázen. Už třetí noc jsem měla stejný sen. A já se fakt potřebuju vyspat...

naty
8. čer 2007

aaa: vím, že je to těžký, ale nechceš mu zavolat a sejít se?? vždyť tohle přece vůči tobě vůbec není fér!!! je mi jasný, že když zjistíš, že už s tebou nechce být, bude to moc bolet, ale není tahle nejistota horší?? Vím, že mu píšeš emaily, ale to je takovej výkřik do tmy...z toho se může kdykoliv vykroutit,a ty budeš jen čekat, jestli se smiluje a napíše ti, ale zkus se opravdu přemoct a zavolat mu....
Strašně moc ti držím palečky, ať si uvědomí, o jak skvělou ženskou přišel!!! 😉

aaa
8. čer 2007

naty-já vím, že bych to měla udělat... ale nemám na to, zatím. chvílema už mám vztek, co si vlastně myslí, ale pak se to zase obrátí ve smutek, a já prostě nechci, aby mě viděl brečet. a vím ,žea ani pro něj to není sranda, ať už to chce rozseknout jakkoliv, je dost citlivka.. ne, neomlouvám ho, ale já udělala pro tuto chvíli maximum a teď je to na něm.

A pořád doufám, že se vzpamatuje, vždyť my se máme rádi...

marya
8. čer 2007

aaa - Tvoj príbeh sledujem od začiatku a je mi veľmi ľúto, čo sa stalo, určite je to ťažké, ale zvládneš to...nechápem, ako môžu byť niektorí chlapi takí bezohľadní...a zároveň obdivujem, ako je možné, že ešte stále ho toľko miluješ a si mu schopná odpustiť ? Ako by si mu mohla potom znova veriť ? Nie je to len zbytočné trápenie sa a bolestné čakanie na to, čo pravdepodobne nepríde, umelé živenie nádejí ? Možno by bolo lepšie pozrieť sa na to realisticky, pochopiť, že taký chlap za to nestojí, a snažiť sa cez to prejsť s tým, že bude lepšie, ak sa už neukáže...? Ja viem, ono sa to ľahko hovorí, iné je to v skutočnosti, ja len dúfam, že budeš šťastná, nech to dopadne akokoľvek, ale takého chlapa si nezaslúžiš...

aaa
8. čer 2007

marya-já už jsem tady psala, že dokud jsem nebyla osobně v takové situaci, říkala jsem, že bych neodpustila, ale když se tě to týká osobně, je to úplně jiné. já prostě vím, že mi za to stojí, možná si dělám plané naděje, ale mám alespoň pocit, že jsem zkusila všechno. a můžu říct, že já vždycky byla pohodářka, samá legrace,pořád smích a nikdy bych sama do sebe neřekla, že mě může něco takhle dostat a srazit na kolena a udělat ze mne téměř hysterku 😠 . obnovit důvěru by bylo těžké, ale vím, že to jde, znám několik takových případů, kde to zvládli.

marya
8. čer 2007

aaa - si silná žena, zvládneš to, prajem veľa odvahy...