Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

gabbi
25. únor 2007

Proste se snaz nejak si nepripoustet, ze tam je. Rikej si,ze ma jen chvilkovou demenci.....ted me neco napadlo. Ze se ten Tvuj husar lekl toho, ze jsi tehotna a boji se zodpovednosti.....takovy jeden pripad jsem taky znala....a pak kdyz se Johanka narodila tak se z ni mohl posr...

sue
25. únor 2007

Damia, inak sa mi tto nezdá...to niečím dosť smrdí...to si zrazu uvedomil, že nie je šťastný??? Akurát keď si otehotnela?

4a
25. únor 2007

a už máš TT průkazku? Jako že bys mu jí dala na oči, aby sledoval, jak je na tom jeho mimi.

gabbi
25. únor 2007

Sue koukam,ze mame stejne myslenkove pochody....

damia
25. únor 2007

K tomu bytu,co by mi mal najst..to nie je iba tak,ved moze najst hocijaky,aj v ciganskej stvrti,a tam by ste sli? To by som neriskovala.A ako tu mam byvat,kym nas rozvedu? On caka,ze coskoro odidem.

damia
25. únor 2007

Ale ja som uz tehotna bola,potratila som.A on tvrdi,ze to nie je teraz chvilkove,ze je to tak od zaciatku,bola som tehotna,ked sme s abrali,ale mal pred svadbou 4 mesiace na to,aby vycuval..vraj s achcel zachovat ako chlap..no dobre,ale to sa dalo riesit aj inak,nie? Ale on mi aj doma aj vsade dokazoval iba lasku,preto to nechapem.A po potrate ma vraj nechcel nechat v tom najhorsom...dobre,pochopim,ale zas dalej...preco so mnou spaval a nedaval si pozor???? Ze nenasiel odvahu...a teraz ju nasiel?

damia
25. únor 2007

Tehu knizku este nemam,ale videl test aj krvne vysledky.

eleanor911
25. únor 2007

však by musel najít nějaký pořádný,když se takhle zachoval!!!a nebo tam zůstaň,rozdělte si třeba místnosti,já s bývalým bydlela ještě měsíc po rozchodu,ale nebyli jsme manželé,třeba se to ještě vyřeší...

4a
25. únor 2007

ale to nevíš jestli čeká že odejdeš. Vážně. Asi se fakt lekl jak říká gabbi, že mimi a teď že se něco změní a strach jestli vás uživí a tak. Uklidni se, to ho přejde. Neplaš a nestěhuj se. Vždyť i kdyby ti něco k bydlení nabídl, kde je psáno, že to musíš vzít? Tu průkazku máš abys mu ji dala na oči?

lulik
25. únor 2007

Damia: muzu se zeptat, jestli se mu takove vybrky nestavaly i predtim - nemyslim v tom rozsahu (rozvod atd.),ale ze mel takove narazky, napr. kdyby si byla takova a makova atd. jinak se mi moc lito, co se ti stalo, ale musis byt silna,drzim pesticky

damia
25. únor 2007

Aj svokrovci sa k tomu postavili dost cudne.Nepytaju s aho na dovod,vraj by ho mohli stratit,ked donho budu hucat,to povedala jeho mama mojej! Ale uz ho upozornili,ze co vsetko by som mohla chciet,boja sa o majetok!? ,ale vtedy s ama vraj zastal,ze mne nikdy o peniaze neslo.

damia
25. únor 2007

lulik: praveze sa nic take nestavalo.Vzdy ma iba chvalil,bol na mna pysny,strazil si ma.Je to vsetko z nicoho nic.

gabbi
25. únor 2007

Damia tak bys ten byt v ciganske ctvrti prodala a mela aspon neco do zacatku...zas mu to takhle neulehcuj hajzlovi.

Dej mu vedet, ze tohle ho u rozvodu bude stat hodne, ze Te takhle tahal za nos, ze je srab.

Ale kazdopadne neodchazej!!!!!!!!!!!!1

damia
25. únor 2007

4a v tom to nebude...uz sme bao predtym cakali a nebal sa,mame s adobre aj financne,vzdy bol aj zodpovedny.len teraz mu akosi siblo a pravda je taka,ze chce mat klud,nedava nam sancu,len preto,ze nie je stastny a ani nebol,no a caka,ze ja odidem,lebo je to jeho dom.A on s auz rozhodol a ja mozem iba suhlasit.Chce sa rozviest.

eleanor911
25. únor 2007

teda to jsou skvělý tchánovci,když nejde o prachy jde o h.... 😠 aspoň,že se tě zastal,zkus s ním znovu promluvit,ale moc na něj zase netlač

plánovali jste to mimi nebo ne?nechápu,že by ho někdo chtěl a najednou když konečně je,tak si to rozmyslel...

damia
25. únor 2007

gabbi,ja uz som zbalena,to mam teraz povedat,ze nikam nejdem? A on chodil cely tyzden domov az v noci,aby mi "vraj" nerobil este horsie,lebo ze si je vedomy toho,ako mi ublizil.

lulik
25. únor 2007

tak to je pekne zvlastni 😕 co ho to proboha napadlo. vis, nekteri chlapi maji takove stavy, ze porad premysli, ze by to mohlo byt lepsi a srovnavaji se s ostatnima atd. ja verim, ze ma nejakou chvilkovou slabost a prejde ho to. ono se ne nadarmo rika, ze maji taky sve dny.proste se nedej
a to zacalo,kdyz mi oznamila tehotenstvi? treba se zalekl.

damia
25. únor 2007

eleanor,po potrate on sam vravel,ze nebudeme dlho cakat na babo,ze len kym s adostanem do poriadku,robili sme si plany aj na leto,hladali dovolenku a pod. ....

sue
25. únor 2007

Damia, ak ste sa na tom dohodli, tak sa s tým asi nedá nič robiť...ale mne sa to aj tak nezdá... on si to ako ďalej predstavuje? S dieťaťom...majetkom a tak...

4a
25. únor 2007

Když se chce rozvést, tak ať to řeší. Ty se nikam nestěhuj a mysli na sebe a mimi. Jen mu na chvíli přeskočilo. Ale asi se s ním neštěkej, buď milá, taková, jaká jsi byla, když jste se namlouvali. Hádkama nic nevyřešíš.

gabbi
25. únor 2007

No to si pis.....hezky se vybal a rekni mu, ze sis to rozmyslela, ze to tak jednoduche mit nebude. Ze nejsi nejake obleceni aby Te odlozil, kdyz uz se mu to prestane libit. Jsi rovnocenny partner a ze ted jste manzele a ze dokud budete tak holt budete spolu. Jestli se mu to nelibi at Ti koupi byt a ze az pak odejdes, ze se nenechas jen tak vykopnout. Ze vis, ze rodice maji strach o majetek a ze na Tobe jim ani jemu nazalezi a ze proto aspon o ten majetek budes bojovat. Nesmis se takhle vzdat. Chlapovi obcas rupne v bedne...

eleanor911
25. únor 2007

damia třeba se jen lekl,když zjistil,že jsi těhu a bojí se,že zase potratíš,tak radši utíká 😖 nebo spíše tebe vyhazuje...

sue
25. únor 2007

Nebojí sa, že zas môžte prísť o dieťatko?

gabbi
25. únor 2007

Asi to ted vyzniva, ze jsem nejaka na penize, ale Ty musis myslet na sebe a na svoje miminko....nejak zit musite.
Vim to podle toho jak dopadla moje mamka....ve 45 letech si zarizuje uplne novy zivot daleko ode vseho a je to sakra tezke...a to my uz jsme velici, ale Ty budes mit miminko.

sue
25. únor 2007

Pri chlapoch nikdy nik nevie, keď oni blbkovia pocity dusia v sebe a potom zrazu vyblafnú nejaký záver a človek len čumí ako puk...

gabbi
25. únor 2007

Tady v USA se mezi nama holkama tomu rika PMS......predmenstruacni syndrom u chlapu. No proste mysli trenyrkama.....

4a
25. únor 2007

tady v Evropě tomu říkáme stejně 🙂

gabbi
25. únor 2007

Hm ja jsem v Evrope vdana nebyla tak jsem to asi pochytila az tady.
Muj manza to ma jednou mesicne asi 3 dny predtim nez zacne moje MS...Jednou to dospelo do docela drsne hadky, kdy mi rikal at jedu do CR at si to porozmyslim....tak jsem mu rekla, ze tak lehke to se mnou nebude mit.
Slo tehdy o prkotinu, ale kdybych to vzala vazne tak kdo vi, kde to je dneska.

Damia Tobe rekl, ze Te nema rad???"

danielala
25. únor 2007

BENJAMIN: chcela by som ta trosku povzbudit, lebo prave som svedkom podobnej situacie, ktora sa v priebehu 5 mesiacov obratila v prospech manzelky. Chodim opatrovat jedno babeno do Rakuska a jeho mamina - krasna a uspesna mlada zena bola nedavno v rovnakom soku ako ty: dlho spolu zili, potom otehotnela, on si dietatko velmi zelal, aj rodinu (nedavno mu umrela mama aj otec),vzali sa a ked malo babatko pol roka, zrazu si zbalil kufre, ze je zamilovany do inej zeny a chce s nou zit.Nedalo sa s nim vobec rozumne bavit, bol ako zhypnotizovany. To bolo v juli. Teraz okolo Vianoc jeho vasen voci tej zenskej opadla, uvedomil si, co stratil a dolieza, otravuje, slubuje vsetko mozne, len aby si svoju zenu ziskal spat. Ja tak casto pocuvam o tom, ze manzel zacne podvadzat prave vtedy, ked jeho partnerka caka dieta, alebo maju male babatko, nechapem preco to tak byva, aj moju mamu podviedol otec (vraj)jediny raz, ked cakala prve dieta a odvtedy je vsetko o.k., ziadne dalsie ulety. Co som ja citala, vraj to psychologovia vysvetluju v tom zmysle, ze "samec" si splnil svoju ulohu a taha ho to inde, pripadne ziarli na vzah medzi babatkom a mamou a niekedy ma pocit, ze je navyse a hlada vztah, kde by bol v centre pozornosti on. Pre nas je to nepochopitelne, ale dolezite je, ze vacsinou sa chlapi fakt asi spamataju, ked zamilovanost k dotycnej opadne,len otazka je, ci ho este budes ty chciet. Lebo spominana tetula v Rakusku uz o manzelovi nechce ani pocut, ked si odtrpela rozchod a zariadila si zivot.. Len by som sa chcela opytat, ak este chodis do tejto temy, v akom znameni si sa narodila a tvoj manzel.

4a
25. únor 2007

gabbi, můj to tak často nemá. Postřehnu to tak jednou za tři měsíce? Rovnou mu to řeknu, že má PMS, on se zeptá co to je, já mu to vysvětlím, on řekne aha a je zas klidnej. 😎