Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

klaras
21. kvě 2007

aaa..tak ma opravdu nekoho jineho nebo se to da resit?proc chce jet zrovna do australie?!!!

aaa
21. kvě 2007

jasně, že má někoho jiného, dokonce si myslím, že asi vím, kdo to je.. proč austrálie, to netuším, asi aby byl, co nejdál ode mne 😖 . na druhou stranu tady má mámu, která má jen jeho a poslední dobou na tom není zdravotně dobře, takže, když nebere ohled na mne, mohl by ho brát alespon na ni.

aaa
21. kvě 2007

Holky, jdu se pokusit spát, přiznávám, že s pomocí panáka skotské...
Stejně asi neusnu a za hodinu mě tu máte zpátky.

Musíme si každá ten svůj boj vybojovat sama, ale jsem ráda, že jste tady a poradíte, podržíte a podpoříte.

belda
21. kvě 2007

aaa, klobouk dolů za to jak se držíš.ale promiň, nedá mi jedna otázak:pokud se potvrdí, že má jinou babu, jak mu dokážeš všechno odpustit?jasně, máte společnou minulost a to dost dlouhou).ale jak bys´mu mohla po tom všem věřit?! a pokud by se k tobě vrátil-pardon, že to píšu tak otevřeně- ale jak by si s ním mohla ještě spát, pokud bys věděla, že ho strkal do nějaký jiný.....slušné slovo nenacházím ☹

belda
21. kvě 2007

aaa.aby jsi mě nechápala špatně, držím ti palce.kdo to nezažil, nepochopí

aaa
21. kvě 2007

belda-já se držím, protože mi to všechno ještě nedošlo
odpustit bych mu dokázala, protože ho miluju a záleží mi na něm, ale museli bysme na tom hodně zapracovat oba a určitě by to nebyla otázka jen pár týdnů.. možná jsem hloupá... třeba by nám ten druhý pokus nevyšel, ale pro mě by mělo význam se o to pokusit.

consti
21. kvě 2007

aaa já si taky myslím, že bych odpustila..nebo bych asi taky nehodila x let společného života za hlavu.Jak píšeš, pokud se budete snažit oba, zapomenout se dá 😎 ...

belda
21. kvě 2007

wldka, co se stalo tomu tvému chlapobi???seš nádherná baba s ještě hezčím prckem? ☹

belda
21. kvě 2007

aaa, moc tě obdivuju 🙂 🙂 🙂 já bych zabalila kufry a šla bych pryč.teda asi...mám dítě a tak by to tak jednoduchý nebylo.ale on zná můj názor na nevěru.a tu netoleruju!podle mě: to intimno a krásno, může být jenom mezi dvěma lidmi.a pokud to jeden z nich poruší, je to jako by se váza rozbila na 1000kousků.ale -někomu se podaří slepit, jinému se hned rozpadne.

aaa
21. kvě 2007

blbý je, že já se zatím snažím sama... třeba bude ještě dobře, dojte mu, že dělá kravinu..

belda
21. kvě 2007

bohužel, na to snažení musí být dva.ale to ty víš.tady je asi každý slovo zbytečný.já nevím.možná, že pokud by se chovala úplně jinak, kdyby věděl, že od něho MůŽEŠ odejít, že na něm nevisíš jak psí chlup, nezabralo by to? myslím, že nejhorší je, když dokážeš chlapovi, že na něm visíš...

wladka
21. kvě 2007

aaa, ja taky tomu verim..ale mam pocit, ze muj si nechce priznat chybu, a je hrdy, ma svoju hrdost.. a na just to robi..

belda, proste sa nespraval ako otec a manzel, na silvestra sa na nas vykaslal, bol na chate, a vypol sa, tak som ho vyrazila z domu.. uz 5 mes spolu nezijeme.. ale pred mesiacom mi poedal, ze preziva najkrajsie obdobie, a tak som zistila, ze na tej chate na silvestra bola aj ona.. noo.. ze vraj k nicomu nedoslo, ale paci sa mu.. a ze nevie.. tak som mu povedala, ze ked nevie co chce, tak nech pada.. bolo mi tazko, ale toto urobit nemusel.. a teraz? ako? nic nic neviem... stojime...

aaa
21. kvě 2007

belda-já´to vím, ale je to sakra těžký

belda
21. kvě 2007

wladka, seš fakt dobrá a silná a obdivuhodná a pozoruhodná a ačkoliv v nezáviděníhodné situaci, v mých očích jsi obstála.škoda, že takový chlap příjde na to, co má, až když je pozdě.jak říká moje tchýně, každej chlap(dřív nebo pozdějc)příjde na to, že s každou ženskou je to stejný.a pozdě příjde na to, že s tou první mu bylo nejlíp.........

wladka
21. kvě 2007

belda 😀 ..ta tvoja zchyne musi byt fajn..a ked sa tak zamyslim..ma pravdu.. 😉 ..dufam, ze to tak bude..

aaa
21. kvě 2007

wladka-jsi dobrá, máš můj obdiv. drž se ,kočko

consti
21. kvě 2007

wladka a malinkou taky nevídá..to se mu po ní nestýská? 😒

belda
21. kvě 2007

moje tchýně je úžasná ženská.a prošla si nevěrou, takže ví, o čem mluví.myslím, že o takových intimních věcech se mi s ní mluví líp než s mojí mámou.měla tři děti a taky stála před rozhodnutím.ale dokázala odpustit.a za to klobouk dolů.

wladka
21. kvě 2007

za malinkou chodieval, ale po tom, co mi povedal, ze preziva naj obdobie, tak mu nereagujem na sms.. totalne ho ignorujem, asi pochopil, ze sa hnevam, ze ho nechcem vidiet.. zrejme kvoli tomu, ale to ho neospravedlnuje, dieta za to nemoze, to asi nepochopil.. som aj ja dost tvrdohlava.. 😅

baby, silna nie som.. keby ste videli, kolko som sa naplakala 😖 .. a doteraz to boli.. odpustila by som mu to, ale mam pocit ze on o to nestoji.. aj som mu to povedala, vlastne som napisala sms a on ze nevie o co sa pokusam.. tak som to nechala tak..

aaa
21. kvě 2007

jsi silná a ani o tom nevíš... držím ti palce..

wladka
21. kvě 2007

belda, a za kolko sa ten jej uvedmil???.. to by ma zaujimalo..

wladka
21. kvě 2007

aaa, dik.. ja taky tebe.. 😉 ..

belda
21. kvě 2007

wladka, kdyby tě to nebolelo, tak bys nebyla člověkem.i když to bolí, že tě to vevnitř trhá na kusy,budu trapná a budu opakovat:čas všechny rány zhojí.někdy jenom skoro.ale dá se s nimi žít.nemůžu ti radit.ale jenom mu nezakazuj,aby se scházel s malou.můj otec o mně neměl zájem do mých cca 13-14.let.když ho projevil, máma mu to zakázal(aniž by se o tom poradila se mnou).a to jí nikdy nezapomenu.nemělo to být jenom její rozhodnutí.ale hrdost udělala své.

wladka
21. kvě 2007

belda, hmmm.. ja mu to ani zakazovat nemienim.. to co sa stalo, je to medzi nami dvoma.. dieta do toho nezatahovat..

belda
21. kvě 2007

to je dobře, že jsi v tomhle směru rozumná 😉 ve svém okolí znám případy, kdy se zhrzená matka mstila na svém dítěti(a to ona si našla jiného).fakt humus.zařekla jsem se, že pokud by se mi někdy neco takového stalo, tedík tím trpět nesmí!!

belda
21. kvě 2007

aaa, už spíš?

belda
21. kvě 2007

wladka, nejak sem neprecetla tvou otázku(a za kolko sa ten jej uvedmil)bylo to jednoduché a velmi nechutné- tchyně dostala do práce anonym. myslím, že z jeho strany to byl úlet.nedokázal by odejít od rodiny. v tomto směru velmi zodpovědný člověk.

bustik
22. kvě 2007

AAA - to mě strašně mrzí. Já tolik věřila, že to bude v pohodě 😢 Ráda bych t nějak pomohla, takže kdybys něco potřebovala, tak klidně písni třebas do IP 😉

sue
22. kvě 2007

Wladka, ja si myslím, že konáš správne... malá si to teraz až tak neuvedomuje... a on by si mal uvedomiť, že je OTEC a musí sa správať zodpovedne, aj ak žije s niekým iným, nie s matkou dieťaťa...

aaa
22. kvě 2007

holky, dobré ráno. noc byla hrozná, šla jsem si lehnout asi v jednu, vždycky jsem usnula tak na hodinu a pak chodila po bytě, zase na chvilku usnula a tak pořád dokola..