Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

ajap78
14. čer 2007

benji, ty v prvom rade mysli do buducnosti. ked pojdes na sud, len reci nestacia. ked chces nieco dosiahnut, musis mat dokazy. take, aby o nich on dopredu nevedel, ze mas, ale aby si ty nabila istotu, ze vyhras. ja by som si zabezpecila diktafon a permanentne potajomky nahravala rozhovory a jeho vyhrazky. teraz sa to uz da aj do mobilu. ani o tom nemusi vediet. raz sa ti to zide, to mi ver !!!!!!! dokazy dokazy a este raz dokazy !!!!!!

musko
14. čer 2007

Ahoj benji!
Sledujem to tu od začiatku a teraz plne súhlasím s tým, čo písala sue a evaje - preč s ním! Takého muža nepotrebuješ a Tvoja dcerka tiež nie.

pralinka25
14. čer 2007

baby a nie je to tak, ze bez suhlasu sa nemoze nahravat a tym padom to neuznaju ani ako dokaz?

Najlepsie by bolo aby Benji zasla za nejakym pravnikom pripadne najprv vyhladala nejake centrum zaoberajuce sa tyranymi zenami (lebo to co on robi je psychicke tyranie) a oni budu vediet presne poradit co v takej situacii robit. Spolupracuju s odbornikmi a mozno oni budu vediet doporucit dobreho pravnika ktory sa zaobera prevazne takymito pripadmi (ak nejakeho najde sama nemusi mat zaruku ze je dobry a ze dobre pozna tuto problematiku. Kazdy sa zameriava na nieco ine)Urcite vedia poradit alternativy ktore nas nenapadnu.

Potom by som jej poradila zajst na urad na Slovensku sa to vola socialnopravna ochrana a kuratela. Tam nech sa poradi ake ma moznosti aby jej bolo zverene dieta. Spisu tam uradny zaznam (aj to moze na sude pomoct ako dokaz) Rozhodne by som podala navrh na rozvod. Ten ti napisu tiez tam pracovnicky (u nas to urobia zadarmo)

Este by som zasla na bytove druzstvo ktore ma na starosti vas byt a spytala sa ako je to keby si ho tam uz nechcela. Urcite je viac moznosti a mozno ti poradia ako ho dostat z bytu aby to neskor nemohol pouzit proti tebe. Je dolezite ho dostat prec.

benjamin
autor
14. čer 2007

Holky, to je síla. Je s Luckou venku a já mu našla v peněžence neschopenku, marodí ode dneška a zatím mi nic neřekl. V 18hod má odjet na noční, tak jsem moooc zvědavá co bude. To by mě zajímalo proč šel marodit, vždyť mu nic není!!! A jestli normálně odjede jako na noční, tak to už fakt bude vrchol všeho!!!

musko
14. čer 2007

Nahrávať može, ale nie je to priamy dokaz ☹

sharlotta
14. čer 2007

Ben, kasli uz nanho, sama vidis, ze je to magor. Robi vsetko preto, aby mohlo byt s nou. Na co este cakas?????!Kym najdes dalsie dokazy, ze na teba kasle? Vybabri ty s nim a co najskor za pravnikom, porad sa, ci ho mozes vyhodit a ak ano, nechaj ho ist na "nocnu", zbal mu kufre a vymen zamky!

benjamin
autor
14. čer 2007

Je to zmetek nehoráznej, odjel jakože na noční. Ještě mi říká, že neví kdy ráno přijede, protože má náké vyřizování. Přitom vím, že má v peněžence neschopenku!!! Fuj!!! Úplně mi vzteky buší srdce!!!!
Jdu mu sbalit hadry!!!

aaa
14. čer 2007

Benji, držím ti palce, a posílám ti hodně energie, nebudeš to mít jednoduchý. Dej pozor, ať ti neublíží.. 😠

sharlotta
14. čer 2007

Ben, zavolaj si niekoho, brata, alebo niekoho, nech ti naozaj neublizi. Davaj si pozor! A mozes ho vyhodit?Fuj, to je hnus, ze sa na seba vobec moze pozriet do zrkadla! 😖

consti
14. čer 2007

benjamin děláš dobře, ale jak radí sharlotta a psala jsme ti to i já okamžitě si někoho zajisti, kdo bude s tebou!!!nějakého chlapa, co t před ním ochrání, protože bude sakra vzteklý až zjistí, žes mu sbalila kufry 😝 😕 !

lodia
14. čer 2007

ben,
neviem, ci v takomto pripade nebude dobre sa ohlasit na policiu, ze sa ti muz vyhraza..to nie je normalne a netreba to brat lahkovazne...skutocne si davaj pozor, klame ta strasne, som si dnes citala, to je skutocne uplny vrchol, byt tebou tak s nim hovorim, len cez pravnika, ci cez smsky, tie si nechavaj v telefone, pre dokazy...
nemoze sa ti nikto vyhrazat...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aj to je myslim tresne, mala by si sa s niekym kto sa v tychto veciach vyzna poradit...
drzim palce, davaj na seba a malu pozor..je to nehorazny clovek..

benjamin
autor
14. čer 2007

Teď jsem mu sbalila všechny věci a JSEM ÚPLNĚ V PRDELI!!!

sharlotta
14. čer 2007

Ben, len sa isto iste porad, ci to mozes urobit, lebo bude mat dokaz proti tebe, ze si hystericka...Davaj si velky pozor. Chapem, ze si rozculena, len neurob chybu a zavolaj niekoho.URCITE!

hanelka
14. čer 2007

Ben, ani nevis, jak ti drzim palce!!!!!!!! ale jak tady holky pisou - nemela bys byt tam ted sama!!! vzdyt nevis, jak bude reagovat a vubec....

sweetberry
14. čer 2007

booze baby aj ja mam take za sebou stahovacky rozchod ☹

benjamin
autor
14. čer 2007

sharlotta, myslíš?! Už je to tak obrovskej psychickej tlak, že se to nedá vydržet...
Jsem zvědavá, co bude ráno?!!

sharlotta
14. čer 2007

Sweet, ty tuto temu teraz necitaj! Chod sa porozpravat!

consti
14. čer 2007

benji máš někoho u sebe????

sweetberry
14. čer 2007

sharlotka 😠

sharlotta
14. čer 2007

Chapem, ze je to tlak a ze mas zlost, ale mysli na seba, aby si si sama neuskodila.Bude to este dlha cesta.

sharlotta
14. čer 2007

Sweet von! 😀 😝

benjamin
autor
14. čer 2007

consti, nemám... Tohle si asi musíme vyřídit jen my dva!

sweetberry
14. čer 2007

hm nevyhanaj ma aj ty citim sa tak opustenee 😕 😖 🤐

consti
14. čer 2007

benji aby si to s tebou nevyřešil ručně!!To snad nemyslíš vážně???ty mu po tom všem ještě důvěřuješ?
sweetberry copak? 😔

sweetberry
14. čer 2007

krasnu fotocku mas consti

pisem do temy obcas mame depky a je nam smutno

sharlotta
14. čer 2007

Ben, celu noc nebudes spat a ktovie ako on bude rano reagovat a ci nebude agresivny. A ked ta udrie? Myslela si na to? A vezme malu? Nechcem ta strasit, ale nevies, coho je schopny. Mozno su to z jeho strany len psycho reci, ale...Zavolej si ke sebe niekoho, aspon sa porozpravat a ukludnit.
Sweet, ja ta nevyhanam, ja sa ti snazim povedat,ze tato tema ti teraz nepomoze.

andik
14. čer 2007

Holky v poslední době se každý rozchází ☹

sweetberry
14. čer 2007

a co mi pomoze snazila som sa rozpravat
jetazle pochopit co druhy citi ked mlci a on mi nic nepovie

sharlotta
14. čer 2007

Uz neviem, co pisem...

benjamin
autor
14. čer 2007

consti, vůbec mu nedůvěřuju, nevěřím mu ani slovo, co řekne!!! Ale snad mi nic neudělá!!!