Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

aaa
26. čer 2007

mirka414-zatím dobře... netlačím na něj, on je v zahraničí a příští týden se chce vrátit domů...

liaa
26. čer 2007

To Bartejska:To je strašné.Musí to být velmi těžké.Přeju hodně sil a neztrácet v životě chuť bojovat a nebát se začít znovu.
To 4a:Zeptám se ho!.-)Ale jinak v tom rozhovoru říkal,že je prostě hrozné,když se chlap zamiluje.Svým způsobem to je prý nebezpečnější,než kdyby třeba na nějakém večírku měl ulet a byl ženě nevěrný.V takovém případě slutečně lituje a buď to na sebe poctivě řekne a snaží se to napravit a nebo si to ponechá pro sebe a už si dá na vždy pokoj a pozor.Pokud ho ale ženská ,,zblbne"a on se začne cítit být zamilován a prožívat hormonální revoluci,reálné myšlení je prostě na bodě mrazu.Zejména,když ho dotyčná ujišťuje o tom,jak je ve všem jedinečný a nechce po něm žádné plnění povinností,prožívají spíše nával vzrušení z nových příjemných pocitů a ze zamilovanosti.

bartejska
26. čer 2007

Mirko, ano, jsem porad v Bernu, jestli sem jezdis, ozvi se, muzeme pokecat. Mame tady restauraci, jsem tam prakticky porad. Do Ja moc do Zürichu nejezdim, jen kdyz jedu do Ceska, tak tam projizdim.

mirka414
26. čer 2007

v berne som bola tiez len raz ale ak chces a nepoznas to skus stranku www.slovaci.ch alebo ak nieco potrebujes za papiere alebo podobne tak p.linku fabian.poznas?

bartejska
26. čer 2007

Ne, to neznam, ani jsem neco takoveho nikdy nepotrebovala. Ale na ty Slovaky se mrknu, to jsem taky jeste nevidela. Manzel byl take Slovak, ale na takove stranky nikdy nechodil. Ty mas Svycara?

sue
26. čer 2007

Bartejska, úprimnú sústrasť ☹ veľmi mi je to ľúto... hoci sa vôbec nepoznáme... prajem tebe aj tvojim deťom, aby váš vás anjel - tatko chránil a nedopustil už nikdy žiadny smútok 😔

bartejska
26. čer 2007

Sue, dekuji, ja mam porad pocit, ze tady s nama je a chrani nas, jinak bych asi skoncila v blazinci. Ale to me drzi nad vodou. Jeste deti a restaurace, nebyt jich, bylo by to mnohem tezsi. Takhle mi nic jineho nezbyva nez se proste snazit zit pokud mozno normalne, i kdyz to strasne boli.

siduska
26. čer 2007

bartejska
je dobre, ze o tom rozpravas, aspon sa ti ulavy, aj mne hrozne mrzi co se ti stalo.
hlavne mysli ted i na sve deti, oni te teraz co najviac potrebuju, ale to vies aj sama.

bustik
27. čer 2007

BErtejska: je mi to moc líto ☹ buď silná...

janisa
27. čer 2007

Nemůžu nic jiného než se přidat k přání upřímné soustrasti a držet vám palečky, ať to všechno zvládnete. Je mi to opravdu líto...

benjamin
autor
27. čer 2007

bartejska, přeji moc a moc síly k překonání toho jediného, co v životě nemůžeme nikdy změnit... Drž se 😔

silente
27. čer 2007

Bartejska - upřímnou soustrast a hodně síly Tobě i dětem. 😔

bartejska
27. čer 2007

Holky, diky moc vsem za podporu, je pravda, ze pomaha, kdyz o tom pisu a mluvim, zavirat se do sebe by bylo jeste horsi. Ja doufam, ze s tim casem nejak smirim, i kdyz ted to jeste prilis boli, snad to jednou bude lepsi. Jestli vas to zajima, tady je popsano, jak se to stalo:

http://www.kayakteam.com/gallery.aspx

Jeste jednou vam vsem moc dekuji za to, ze na me myslite, Martina

elliana
27. čer 2007

bartejska, je mi to moc luto... prajem tebe aj detom vela sily a vela dobrych ludi okolo seba, ktori vam aspon trosku mozu pomoct prekonat toto tazke obdobie

zirafka105
27. čer 2007

nenapada me, co napsat, takze se jenom pridam k prani elliany... drzim vsechna kopytka

stepankova.jaja
27. čer 2007

bartejska-můžu ti jen popřát upřímnou soustrast,tak hodně síly a spoustu dobrých lidí kolem tebe!!!Držím palečky,ať to všechno i s dětmi zvládnete!!!

consti
27. čer 2007

bartejska je mi to strašně moc líto!!!Tvého muže jsem neznala, ale četla jsem článek,co jsi sem dala.Fakt hrozné, je mi líto, že se musí takové věci stávat.Moc moc tobě i dětem a manželově rodině přeji sílu a trpělivost ať to společně nějak překonáte.Nedovedu si to vůbec představit, ale jste určitě skvělá rodinka, nad kterou drží manžel ochrannou ruku 😔 ...

evaje
27. čer 2007

bartejska- i já ti chci vyjádřit upřímnou soustrast 😢 .Věřím, že vše zvládnete. Život je jako vlny a my po nich plujeme, někdy dole a někdy nahoře. Vaše vlna vás teď už může vyhoupnout jen nahoru. Tak ať je to pěkně vysoko. Držím pěstičky moc moc moc.

bartejska
27. čer 2007

Holky dekuji vam vsem za podporu.

katka27
28. čer 2007

martinko, ked som si precitala co sa ti stalo, tak mi je tak tazko, uplne ma ten vas pribeh rozplakal, mas uzasne deti, kvoli ktorym musis byt silna. Velmi ti drzim palceky aby si to vsetko zvladla.

janisa
28. čer 2007

Buď silná bartejsko. moc na tebe myslím, je mi to moc líto.

atreides
28. čer 2007

bartejska: četla jsem co tě potkalo a běhá mi mráz po zádech, je mi to opravdu moc líto, každé slovo co napíšu je zbytečně, ale drž se a buď silná i když věřím, že je to opravdu moc těžké

hasleerka
28. čer 2007

bartejska je mi ľúto čo sa ti stalo ... viem že ti nepomôžem ale aspoň takto slovami - drž sa

pepibubu
28. čer 2007

Bart, je mi to moc líto.... škoda že jsi tak daleko, tak posílám obejmutí aspoň na dálku.

bartejska
28. čer 2007

Urcite neni kazde slovo zbytecne, prave ze mi to pomaha. Kazdy clovek je jiny a jinak takove situace zpracovava. Ja nastesti dokazu o tom mluvit a psat, coz je mnohem lepsi nez se uzavirat do sebe. Take mam kolem sebe dobre lidi, kteri mi pomahaji toto obdobi nejak prekonat. A i vy tady mi pomahate, i kdyz se nezname osobne, vazim si toho. Dneska je to presne 40 dni od Stanovo smrti, ta priserna jubilea me asi zabijou. A to jeste mame v restauraci koncert, bude to asi tvrde, on tak miloval muziku. Ale kdyz se podivam na Adamka, nase slunicko, hned je to trochu lepsi.

atreides
28. čer 2007

bartejska: určitě je dobře, že o tom mluvíš a nedeptáš se vnitřně, moooc tě obdivuji a myslím na tebe, musí to být těžké už jenom kvůli dětem

mirka414
28. čer 2007

ahoj to som ja mirka prepac pozicala som leptop kamoske.ano moj je svajciar,uplne jednoduchy chalan a preto ho milujem.je mi luto co sa ti-vam stalo.drz sa mas pre koho zit...

liaa
29. čer 2007

Martinko četla jsem si ten odkaz co jsi zveřejnila a teď tady brečím,protože si uvědomuju,že ačkoliv jsem tvého muže neznala osobně,byl to prostě užasnej chlap a kamarád.Přeju ještě jednou mnoho sil vše překonat.Poznala jsem,že máš hodně přátel kteří tě určitě v tomto těžkém období podporují-a to je moc dobře.I tady na tebe myslí spousta holek!

seri
29. čer 2007

bartejska, právě jsem dočetla, co se stalo, je mi to hrozně líto, buď silná a drž se.

ukana
29. čer 2007

bartejska, uprimnu sustrast. Je mi luto, ze sa ti stala takato tragedia. Ale cas je najlepsi liek. Prajem ti vela slnecnych dni do buducnosti a aby si coskoro neratala dni od Stankovej smrti, ale dni od krasnych zazitkov so svojimi detmi alebo dni do zaciatku nejakej novej krasnej buducnosti 😔 Verim, ze ta bolest v tvojom srdci casom preboli a zase bude lepsie..Drz sa.