Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

silente
24. črc 2007

Valeo - myslím tím obranu na ty jeho blbé řeči. Jinak jediným řešením vidím ve Vašem případě skutečně pouze rozvod, a to co nejrychlejší. Zvaž také finanční dopady jeho chování. Nemá někde nějaké dluhy apod? Prostě rozvod co nejrychleji.

mirka414
24. črc 2007

ach jaj valeo vies hrozne je ze nikdy nevies ze ked uvidi babko ci sa nezmeni!!aj to je mozne!mozem sa spytat ako stary ste obaja??

valeo
24. črc 2007

obou nám ted bude 27. No mimi viděl užř 2x na ultrazvuku vždy se usmívá a tvrdí že je štastný a že malého zbožnuje a mě taky a jak mi to sluší a pak na něj kašle a říká pravý opak o mě i o malém☹ a to ne jen v afektu ale i běžně🙂 máme pesjak prvně láska jak hrom a ted na něj jen řve a říká že ho nesnáší, když má slabou chvilku pomazlí ho a pak je to tu zas..jednou tak pak zas tak jak se mnou a mám strach že mimi by měl rád i tak, když kope občas ho hladí a líbí se mu to a pak je mu to fuk já nevím co si o tom myslet ale moc nevěřím že jeho city by byli stabilní alespoń vůči malému

mirka414
24. črc 2007

valeo neviem ci si citala moj pribeh no mne sa prihodilo to iste ako tebe ale bez urazok a podvadzania(to by som neodpustila)a ja som navyse bola v zahranici a nepoistena a sama!moj jednoducho prestal so mnou komunikovat a pritom sa na dietatko tesil(jeho byvala frajerka isla na potrat skoro ju zato aj jej mater doslova a dopismena chcel zastrelit)tak jedina moznost bola ist na slovensko kde mi to nadherne v nasej primitivnej dedinke osladili na kazdom kroku... 😠 😠 a moj??obcas napisal sms,obcas sa mesiac neozval(ale peniaze na malinke mi posielal pravidelne).v septembri sa mi narodila nadherna dcerka a tak som mu napisala sms ze je otec odpisal ze je stastny a ze nas miluje...no potom zasa 2-3dni nic a zasa.tak to islo az do decembra kedy som mu napisala na silvestra,ze ho nechcem vidiet a moja malinka bude len moja a nemusi ani nic platit!strasne sa zlakol a otocil o 180stupnou!potom som mu v januari priniesla ukazat malinku a hrozne plakal ked ju zbadal..a odvtedy je super otecko a o7.o7.o7sme mali svadbu a ja som mu darovala este jednu sancu...dufam ze ma nesklame...to je moj pribeh a pribeh tvrdohlaveho chlapa co sa obratil na super otecka...takze zazraky sa deju! 😉 😉 😉

valeo
24. črc 2007

mirka , to je hezký dojemný příběh, doufám že si Vás bude o to víc vážit a neopustí Vás. Bohužel nemyslím si že by to potkalo i mě, on příloiš miluje volnost a zábavu než aby mu to stálo za nás. Spíš si najde jinou a zapomene, nebo nezapomene ale o volnost přijít nebude chtít. Byl doma jen na otočku umýt se vzít si věci že zas pár dní nepřijde domů a že po výplatě požádá o rozvod. Nepromluvil se mnou a jen odešel.....pořád jen pláču a mám strach že tím ublížím mimišku..doufám že se dnes večer co budem zas sami🙂 že se bude dobře bavit

consti
24. črc 2007

valeo promiň za upřímnost, ale takový chlap se nezmění.Nejlepší řešení je odejít a po tom,co ti řekl, bych ho nenechala zapsat ani jako otce dítěte 😝 😔

cert..ova
24. črc 2007

valeo, ahoj, rychle od něj, on se už nezmění a naopak to bude horší, myslím si, že se nebude stydět tě dřív nebo později napadnout fyzicky a hlavně, takovýho otce si tvoje miminko nezaslouží a ty jsi moc mladá, aby sis to nechala líbit

valeo
24. črc 2007

no s jeho přístupem nevím zda by naopak nebyl rád že by pak neplatil alimenty☹ psala jsem mu že jsem ráda že mi aspon řekl upřímně že mě nemiluje že i když to boleo lepší než ty nekonečné lži..a že doufám že se bude zaS DNES V NOCI BAVIT KDYŽ CHCE ZPĚT svoji identitu. Prý jsem ho měnila, asi myslí že jsem z něj chtěla tátu a ne opilce☹ ani mi neodepsal☹ má firemní mobil zadarmo volání a volá všem jen já mu za to nestojím☹ zas propláču celou noc a nusnu, mám takový strach o mimiška☹

sweetberry
24. črc 2007

nie je normalne 😕

cert..ova
24. črc 2007

valeo, je mi to fakt moc líto, je to naprosto nevyzrálej člověk a potřeboval by pořádně přes držku

valeo
24. črc 2007

chtěla jsem jen pravého tatínka pro mimi nechápu proč h nemá rád☹ když už mě ne..že to nevěděl dřív☹ řekl mi že problém s alkoholem nemá že zas tak nepije jen když je problém☹ a to už šáhl i na horší☹

sweetberry
24. črc 2007

valeo mas pravo na stastie a na lasku

cert..ova
24. črc 2007

valeo, je to hrozně těžká situace, ale s ním to bude ještě těžší

valeo
24. črc 2007

já vím ale chtěla jsem to od svého muže a táty svého chlapečka..sice ho nezajímá plno věcí a je dost povrchní ale občas je to mezi námi hezké , čekal jsem že se bude víc snažit ne že nám bude ubližovat☹

valeo
24. črc 2007

stejně trvá na rozvodu že chce volnost a když ho nepřitahuji že to nemá smysl..jen nevím jak se s tím vyrovnat a přestat se trápit☹ abych tím neubližovala miminku..a hl. co pak říct mimi až se bude jednou ptát na tatínka.-(

sweetberry
24. črc 2007

valeo nedala by som mu sancu nezasluzi si byt otcom tak to pochop viem po com si tuzila aj aj som tuzila a zacala zit s otcom myslela som si ze to tak ma byt ze je to to najspravnejsie a bola som nakoniec nestastna potom a nechcel malu a teraz?si zvykol a robi mi problemy sudy a podobne a pritom mi vravel aky je nestastny ze as mi to stalo 😕 a ja som tak po babatku tuzila tak co nedaval pozor ja som chcela babatko nanutila som mu byt otcom a teraz?nevladzem sud ma caka keby som to radsej vtedy nechala tak
dobre ti radim zlatko

cert..ova
24. črc 2007

valeo, jenže to občas ti nesmí stačit, ty nejsi jeho pejsek, kterej se řídí podle jeho nálad, ty jsi přece osobnost

valeo
24. črc 2007

řeknětemi co s těmi chlapy je že se tak chovají k vlatním ženám a dětem☹

sweetberry
24. črc 2007

dement 😠 prepac valeo viem ze sa trapis

consti
24. črc 2007

Valeo sama jsi psala, jak se chóval dřív...nesoudím tě, ale to, že se nezmění bylo asi jasné...I když chápu, že zamilovaná ženská nevidí, neslyší. 😔

cert..ova
24. črc 2007

valeo, tak na to vůbec nemysli, to už budeš mít jinou lásku a vysvětlí se to až podle situace, vím to, mám to taky za sebou, tvoje děťátko nebude šťasný, pokud nebudeš šťasná ty a tenhle tvůj manžel ti to nedopřeje
ty jo, dlouho mě nic tak nevytočilo, jako takovej primitiv, promiň valeo

sweetberry
24. črc 2007

aj ja mam ineho partnera a som stastna a neverila som ze sa take stane bola som velmi uzavreta a nemala zaujem uz mat v srdiecku muza ale bol dost priebojny a ziskal si am asom rada ze som sa nechala zlomit a ze nas miluje

cert..ova
24. črc 2007

valeo, takhle se nechová každej chlap, ale naprosto nevychovanej a rozmazlenej, co si myslí, že je pupek světa a to do nich hustí kdo? maminky
musíme ty chlapy vychovávat jinak, my už dávno nejsme žádný chudinky a to se musí učit od mala a né jim pořád říkat, to nemusíš dělat, jednou na to budeš mít ženu atd. blbost

valeo
24. črc 2007

to je pravda, i teď pořád doufám že do něj uhodí blesk a změní se v tátu a dobrého a milujícího muže ale asi bych už ze sebe nikdy nedostala to co mi vše řekl a ty noci co jsem sama☹

cert..ova
24. črc 2007

valeo, neuhodí, taky jsem si to myslela a bylo to jen horší a teď mám člověka, kterej je naprosto úžasnej a stará se o nás naprosto ukázkově a to tě taky čeká, ale musíš se od něj odprostit, on ví, že tě má jistou a to mu taky hraje do karet

ada32
24. črc 2007

valeo,hned mu zbal kufre a vyraz ho na ulicu.
ten človek najskôr potrebuje nie psychologa ale psychiatra.
hlavne sa v žiadnom prípade neobvinuj,pretože vztah,v ktorom žiješ nie je normálny.mala by si to urobiť,ešte kým sa ti narodí bábätko.potom sa ti totiž môže stať,že ho to hajzlíka tak dojme,že ti zase začne dookola sľubovat lepšiu budúcnosť ale ver mi,určite sa nezmení.len u teba sa okrem terajšej bolesti a strachu bude rozvíjat pocit viny,pretože to maličké sa na vás bude musiet pozerat ako žijete.
ver mi teraz sa toho bojíš,ale je to ako vytrhnutie bolavého zuba.
potom ked to urobíš,tak sa ti nevýslovne ulaví.
a určite nájdeš dobrého muža,ktorému bude na vás naozaj záležat,a raz príde
moment ked sa budeš divit ako si mohla kedysi takto žit.
ja to už mám 10 rokov za sebou.tak viem o čom hovorím a dnes som štastne druhý krát vydata a tešíme sa na miminko celá rodina spolu.
len sa ho rýchlo zbav.
držím ti palčeky a bud silná.tento nestojí ani za zlutovanie. 😝 🙄
držím ti palčeky

valeo
24. črc 2007

to je to já silná nejsem🙂 nenávidím ho za to co dělá a přitom ho miluji trápím se že nevím kde a ským je a že mu je to jedno a klidně se baví☹ a to čeká své první dě´tátko na které tak žárlí, jen nevím přoč mi vyčetl že chce pozornosti víc než to nenarozené mimiško, když memiluje..🙂 jak se vám podařilo zapomenout☹

valeo
24. črc 2007

mám strach po kolika dnes bůh ví čeho se zas vrátí domuů osprchovat a převlíct a bude mi dávat najevo jak je v pohodě, jak si užívá a pak zas vypadne, to zas probrečím celý den ajk dnes

valeo
24. črc 2007

pořád doufám že se vrátí domů že zs neprobrečím nco že ej to jen špatný sen☹ ale za to mu asi jeho rodina nestojí☹

consti
24. črc 2007

valeo vzpamatuj se a začni myslet. Nevím, jak jinak ti to říct. kolik šancí mu chceš ještě dát???To ti nestačí co ti říká a dělá? To nemáš nějakou hrdost a sebevědomí(asi ne a on to v tobě ubil). Co tví rodiče?Máš v nich oporu?Máš kam jít? 😉