Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

damia
25. únor 2007

Poradte,co mam robit? Ved sa mi zrutilo vsetko,v co som doteraz verila.Cele dni nie som schopna nic robit.

damia
25. únor 2007

Naozaj tu nikto nie je?

4a
25. únor 2007

počkej, to jako v úterý jsi se dozvěděla, že není šťastný a po 5ti dnech se stěhuješ? Neblázni!!!

damia
25. únor 2007

prosim,niekto sa ozvite,lebo sa takto zblaznim ☹

damia
25. únor 2007

ano,presne tak...ja sama nechapem,ale je to tak a iny dovod nie je schopny povedat.A vraj cely ten rok,to bolo len klamstvo..ale povedz,dokaze sa niekto rok pretvarovat???

ivana98
25. únor 2007

damia, moc ti neporadim, len ze sa nieco podobne stalo znamej..mala "perfektny" vztah, chceli sa brat, byvali spolu a on presne takto jedneho dna povedal, ze si uvedomil, ze nie je stastny a ze to nema buducnost 😖 ona dopadla zle, skoncila na antidepresivach, ale uz sa to lepsi 😔

damia
25. únor 2007

Ja som si nikdy nepredstavovala,ze raz takto skoncim...a uplne bez naznakov..ved este v pondelok mi vravel,z ema lubi,naozaj! A teraz,ze to vsetko si len nahovaral a ze viac mi nechce klamat..A to som este nenapisala,ze som 3tt,po jednom potrate...,ale aj to je mu uz jendo.

4a
25. únor 2007

Tak proč se chceš stěhovat?

damia
25. únor 2007

A co mam robit? Je to jeho dom...povedal sice,ze ma nevyhadzuje,ale caka,ze tu nebudem dlho.

4a
25. únor 2007

no tak zůstaň. Třeba tě jen zkouší.

sue
25. únor 2007

Hajzel...

4a
25. únor 2007

a ví že jsi těhule?

sue
25. únor 2007

Sorry za výraz...ale ja sa kvôli tejto téme ani nevydám...

gabbi
25. únor 2007

Damia ten Tvuj by potreboval studenou sprchu a jestli by to nepomohlo tak po drzce. Neverim tomu, ze on k tomu nema jeste jiny duvod. Chlap proste jenom tak neopusti co ma....

sue
25. únor 2007

Ja tomuto proste nerozumiem...prečo sa správajú ako malé deti? Dofrasa...raz niekomu sľúbim, že s ním budem v dobrom aj zlom...a potom si to zrazu rozmyslím?

4a
25. únor 2007

damia, jsi tu?

damia
25. únor 2007

Dovod povedal iba ten,ze nie je stastny a nikdy nebol..,ze to skusal,ale nc sa na tom nemeni.Baby ale ja som mu dal auplne vsetko! Vraj si toho je vedomy,ze ho velmi mrzi ako mi ublizil,ze vie ako sateraz citim a boli to aj jeho,ale ze je to tak a hotovo..viac sa nevyjadruje.K babatku iba tolko,ze este se nenarodilo.A podla vas tu mam zostat? Ved chce podat ziadost na rozvod.A dom je jeho.Ani sa tu uz necitim dobre takto.

4a
25. únor 2007

a jak dlouho víš že jsi těhule, a on? Jak to dlouho ví?

damia
25. únor 2007

Ja by som chapala,keby mi povedal,ze ma prestal lubit alebo ze lubi inu.Bolelo by to,ale bol by to dovod.Ale takto? Vraj to takto bolo od zaciatku? Tak naco s azenil,ved on sa chcel.Naco sa pokusal o babatko.Naco mi prejavoval lasku.Preboha ako s aniekto moze takto pretvarovat a potom tak skaredo cloveka znicit?

damia
25. únor 2007

Uz pred 2 tyzdnami sme nieco tusili,ale bolo skoro na test.A tento tyzden to uz mame potvrdene,krvne vysledky.

gabbi
25. únor 2007

Damia to je pekny kreten... On se proste rozhodl, ze neni stastny....o jak velkoryse, ze Ti to po svatbe a letech stravenych s Tebou vubec oznamil.
JA jsem strasna potvora...ja bych se nikam nestehovala...a jeste mu to pekne okorenila...vsak at si to chlapecek vyzere dokonce.
To ze rekne, ze to jeste neni narozene tak u me by si vyslouzil asi neco jako zaminku na to, aby se na neho moji kamaradi domluvili.
Jsi si jista, ze v tom neni nic vic...ja chlapum v tomhle proste neverim.

4a
25. únor 2007

Nikam se nestěhuj, není důvod. To řeš až skutečně podá žádost o rozvod. Jak dlouho jste spolu?

sue
25. únor 2007

Damia, inak fakt...nechoď kým vás nerozvedú...však aj ak je dom napísaný na neho, ničo by si mala dostať, nie?

gabbi
25. únor 2007

Damia i kdyz to je jeho dum tak Ty jsi tam investovala penize a na nektere veci budes mit narok...pokud se odstehujes ted tak neuvidis ani halir.

Takove chlapy bych vykastrovala...bez milosti.

damia
25. únor 2007

Viete co,s nim sa neda! teraz sedi v obyvacke,kuka tv a vraj,chce mat klud.Ze uz povedal vsetko co vedel a ze len to je pravda!

eleanor911
25. únor 2007

já bych taky nikaqm nechodila,když chce,abys šla pryč ať ti sežene byt sám 😝 snažili jste se o mimčo a on tě teď vyfakuje? 😖

damia
25. únor 2007

Sme spolu iba rok.Nema pravo vyhodit ma.Baby,ale cakam babo a tu nie som kludna a to teraz musim byt.Tak co robit? Jasne,ze by som mala nieco dostat,ale mne nikdy neslo o peniaze.Nechcem ani jeho majetok ani dom.Ja som mu fakt verila.vo vsetkom.

4a
25. únor 2007

zůstaň doma, asi se má nedokrvený mozek.

gabbi
25. únor 2007

Hm tak mu rekni, ze Ty chces mit taky svuj klid, ze se zatim uvelebis v loznici a on at si je v obyvaku...a prestehuj mu tam i perinu.

Taky mu rekni, ze zadarmo se Te nezbavi at uz kouka po nejakem byte jinak, ze mu to osladis.

Jezis ja bydlet nekde blizko tak k Tobe snad prijedu a reknu mu co si o nem myslim 😠

damia
25. únor 2007

To mam ist teraz za nim a povedat,ze nikam nejdem? Ze az sa rozvedieme? Jemu bude aj to jedno.Ma kam ist a ja by som tu bola aj tak sama a nic by sa tym nevyriesilo.