Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

sharlotta
15. čer 2007

No co?

kafa
15. čer 2007

stale nic.. cakame 😒 dufam, ze na dobre spravy 😕

sharlotta
15. čer 2007

Co su v tomto pripade dobre spravy? 😒

kafa
15. čer 2007

no napriklad, ze odisiel v klude aj so vsetkymi svojimi vecami a nechal ich na pokoji.. fikcia??? 😒

sharlotta
15. čer 2007

Dobre spravy by boli, keby sa to nebolo nikdy stalo. V klude urcite neodide. 🙄

jasnenka
15. čer 2007

benjamin držím palečky at vše dobře dopadne .holky napíšete mi prosím co pepibulu vymyslela?jsem napjatá jak kšandy.

pepibubu
15. čer 2007

jasnenko, to už je stejně jedno, Benji se mi neozvala takže se to neuskutečnilo....

kitty68
15. čer 2007

pepibulu treba se jeste ozve, ja ji fakt lituju, ti chlapi js nekdy hrozni. No a kdyz je to jedno nechces to rict?
Taky by me to zajimalo asi jako kazdeho.

kitty68
15. čer 2007

pepibubu promin preklepla js se 🙂

alfula
15. čer 2007

kitty68 neni to uz fuk?Ona se ozve,nebojte holky.Ma starosti a asi nema cas sedet 24h na netu 😒

jasnenka
15. čer 2007

holky možná to ted řeší ☹ tak se na net nedostane.Jen at to dobře dopadne.Stejně se to tomu chlapovi všechno jednou vymstí.

consti
15. čer 2007

holky pořád nic???
pepi nesehnala si na ben ten kontakt?

pepibubu
15. čer 2007

consti bohužel nesehnala, a to jsem se snažila ☹

consti
15. čer 2007

ach jo...snad nám dá vědět... 😕

pepibubu
15. čer 2007

snad jo... mám o ni opravdu starost ten její je takovej trotl...

consti
15. čer 2007

Já na ni taky myslela.A to jsem si říkala, že v tuto dob už budu vědět,jak to dopadlo 😅

pepibubu
15. čer 2007

no to já též, snad holka není na pohotovosti ☹

sue
15. čer 2007

Benji, panebože kde ste? ☹

pepibubu
15. čer 2007

Sue, to tady asi všechny Benji vzýváme aby už přišla poreferovat :-/

sue
15. čer 2007

...a vieme niekto odkiaľ presne Benji je? Možno by sme sa mohli popýtať aj na mojasvadba/beremese alebo kde... uff... táto net anonymita je niekedy strašná ☹ ja som bola celý deň v robote, ale furt som na ne myslela a dúfala som, že keď sem prídem, bude tu napísané, že ten hajzel odišiel aj so všetkými haraburdami a podpísanou žiadosťou o rozvod ☹

jjitulina
15. čer 2007

doufám,že jsou holky vpořádku 😔

janka1
15. čer 2007

zienky nechcem sa vam tu miesat a nieco tvrdit co mozno ani nie je pravda, ale verite , ze aj existuje Benji...co ak to niekto pise, aby bol zaujimavy a vobec to co pise nie je pravda a vy sa tu zbytocne stresujete 😨

sue
15. čer 2007

Janka, to by bola tá najlepšia správa a možnosť 😉 😔

janka1
15. čer 2007

sue ale je to v dnesnej PC dobe aj realne, ze si niekto tak vymysla...neviem preco , ale ja mam ten pocit, ze to vsetko co tu ten dotycny clovek napisal je loz 😉

cert..ova
15. čer 2007

ahoj holky, to co tady čtu je hrozně smutný. Sama mám podobnou zkušenost. vzala jsem si chlapa o 13 let staršího, mně bylo 20, byl skvělej,naprosto vtipnej a hlavně jsem si myslela, že je už vyzrálej.CHYBA. to, že mě zbil už v těhotěnství, těsně před porodem, moje chyba, že jsem si to nechala líbit, ale nejhorší to bylo v mým 25-letech. Zjistili mi, že mám rakovinu uzlin, musela jsem chodit na chemoterapie a ozařování. Před tím jsem byla celkem pěkná, štíhlá holka a při chemo jsem ztloustla 30 kg, bylo mi strašně zle a na zvracení mi pomáhalo jídlo, byla jsem plešatá a tak. můj muž si ze mně dělal před lidma srandu a hlavně na mě kašlal. měli jsme 2 holky, 5 a 2,5 let. po chemkách jsem si sama jela domů, vyzvedla jsem si děti a šla jsem domů. doma jsem byla v agonii a ani jsem nevěděla, že jsou doma, ale manžel seděl v hospodě, jelikož, jak mi říkal, bylo mu ze mně zle, jak zvracím

sue
15. čer 2007

Janka, len ja pochybujem, že by ten niekto dokázal štyri mesiace klamať tu a vymýšľať si... načo? ☹ podľa mňa je to krutá pravda ☹

atreides
15. čer 2007

cert..ova: to je děsný, já to nechápu, vždyť ve tvé nejtěžší chvíli tě měl podpořit ať už doma, tak na veřejnosti a ne si z tebe dělat srandu. Já nestačím zírat, takový ču...y by měli vykastrovat 😠 Jsi silná, je to obdivuhodný

hanelka
15. čer 2007

taky myslim...to by clovek mohl rict o komkoli v jakekoli diskuzi a cela tato stranka by byla nanic...snad se ben brzo ozve!!

cert..ova
15. čer 2007

pak bylo ozařování, to bylo každý den a já tam musela mezi ty lidi brát každý den své malé děti, jelikož on neměl čas, ale oni mi je vždy pohlídaly a ještě mi nosily zeleninku ze zahrádek, no a pak jsem z toho všeho začala chlastat a všichni ho začali litovat, ale víte co bylo nejhorší, když mi kamarádka řekla, ty nesmíš umřít, protože by ho litovali ještě víc. Teˇje mi 29, jsem naprosto v pořádku a s ním už nejsem, trvalo mi to dlouho, ale našla jsem toho nejlepšího chlapa, kterýho milujou i holky, a ex? tomu je 42 a teprve teď začíná litovat. Všem vám držím palečky

janka1
15. čer 2007

je to len moj nazor a citenie... 😉
hanelka mohol by to povedat ktokolvek , ale tento pribeh je pre mna iba /ja to tak citim/ iba vymysleny...a taky clovek si dokaze vymyslaj aj viac rokov a nie len 4 mesiace 😒
zienky nechcela som vas poburit,je to moj pocit a ved same casom pridete nato co bola pravda 😉