Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

kila
25. kvě 2007

Sue, ano súhlasím, ale ako to majú riešiť, keď nefunguje medzi nimi komunikácia? Jej manžel o tom nechce hovoriť a radšej si teraz našiel dobrú výhovorku... 😠

aaa
25. kvě 2007

jasně, že vztah nezáleží na tom, jak kdo vypadá.. je to o něčem jiném...

jen mi přijde zbytečné a hloupé zničit si manželství kvůli tomu, že manžel chce, aby zhubla a jí to uráží... to je malichernost.

lodia
25. kvě 2007

kila, makat na vztahu musia chciet obaja..a ked nechce jedna strana, ta druha aj bez kil navysse, sa moze aj roztrhat a nic..tazko povedat, ci vobec alfulin muz chce nieco riesit, ked rok mlci ako keket..

sue
25. kvě 2007

Baby, neútočte na mňa... ja sa ho nezastávam !!!!!!!!!!!!!!! Ja sa zastávam fungujúcej rodiny !!!!! pozor !!!!!!

kila
25. kvě 2007

Sue, sorry, ja na teba neútočím, len mi parí z hlavy, taká som už naštvaná... 😅 Inak nie som si istá že ich rodina je fungujúca...

alfula
25. kvě 2007

ja si nemyslim,ze atraktivni zeny jsou stastnejsi,vsude zeny trpi 😕 at je hezka nebo ne.Manzel byl vzdycky takovy,ze rikal,ze nema rad modelky,z mu je milejsi obycejna zenska se srdcem na svem miste 😲 a ted se chova jak prase,ponizuje me a dava mi za vzor nasi znamou,kterou nenavidi!!!!Ale ona je stihla,ona se snazi pro sveho muze byt krasna atd. ☹ ☹ ☹

lodia
25. kvě 2007

sue a ked sa v tej rodine citis zle...? je to rodina?mas pocity uzkosti, nevazis si sama seba..si v neistote, co ak sa muzik rozhodne, ze si najde menej kilovu? kto zaruci, to ze nie..ak takto debilne uvazuje, tak je to mozne..vsima si ine zeny a aj to co robia, dava ich za priklad..to by ma dost nastvalo

wladka
25. kvě 2007

alfi.. 😒 ja neviem, tazko radit.. skus nenaliehat.. spravaj sa inak.. posli mu nejake pekne sms, odkazy, pekne slovicka..ale sex nespominaj..mozna ho neco trapi..

sue
25. kvě 2007

Keď ja mám pocit, že je za tým niečo iné 😖 a fungujúca rodina to je pokiaľ decká nič nezbadali... ak by decká zbadali, bola by to nefungujúca rodina, takto nefunguje partnerský vzťah...

kili
25. kvě 2007

ja si myslím, že fyzická príťažlivosť je rovnako dôležitá. Je pravda, že keď niekoho milujete, tak sa vám zdá krásny, aj keď možno pre druhých nie je, ale niekdo to možno nedokáže.

alfula, neobhajujem tvojho manžela, ale keď sa máte tak radi, a on má aj snahu ti pomôcť, tak by si to možno mala skúsiť. Taký spoločný cieľ, trávenie spoločne čas športovaním možno ešte viac utuží váš vsťah.
Mal ti to ale rozhodne povedať nejak inak a nie dávať za príklad niekoho manželku.

sue
25. kvě 2007

Nie je problém to, že chce, aby si schudla... ale to, že sa nechce o ničom s tebou poriadne baviť... to je úchylné...

alfula
25. kvě 2007

sue ja te chapu.On mi rekl,ze je mu to lito,ze vi,ze za to nemuzu,ale mam ze sebou neco delat ☹ pokrytec ☹

lodia
25. kvě 2007

nefunguje podstatne, laska a dovera, pocit intimity, radosti, spokojnosti, stastia, neskor sa to prejavi aj v rodine, vsetko vyde napovrch..raz..isto..mozno aj tragicky..

sue
25. kvě 2007

Alfula, pokrytecké by bolo, keby si našiel milenku... on ju nemá, nepodvádza ťa a navyše ti chce pri tom chudnutí pomáhať a tráviť s tebou ten voľný čas... bože čo je na tom také zlé????

orisek1
25. kvě 2007

Nezlobte se, že se vám pletu do diskuze, ale připadá mi to, že ty řeči o kámošově manželce, o hubnutí apod. můžou být jen obrana. Prostě se cítí zahnaný do kouta, ono se to asi chlapům těžko vysvětluje, proč mu nejde sex. Takže nejlepší obrana je útok. Nebo si to třeba sám vsugeroval, protože nechce pravou příčinu přiznat ani sám sobě. ALe jak to řešit, když odmítá komunikovat, to fakt nevím ☹ Jen bych ho hned nezatracovala, jako že je to povrchní hajzl, zvlášť když Alfula říká, že jinak jim to klape.

sue
25. kvě 2007

Lodia, to nemáš pravdu... u nich podľa Alfule fungije všetko, okrem sexu, inak je manžel pozorný, nežný, komunikatívny a všetko !!

lodia
25. kvě 2007

to rocne mlcanie je mi tiez dost podozrive, ale ja som mierne paranoicka vlastnymi zlymi skusenostami s muzom, takze si ma nevsimajte 🙂
i ked mohol ti povedat skor a nemusela si sa tak dlho trapit, a pekne by ste to vyriesili bez napatia a hadok..da sa povedat aj skor a aj inak..

kila
25. kvě 2007

Sue, jej manžel vôbec nie je komunikatívny...

sue
25. kvě 2007

Lodia, je mi ľúto, aké máš zážitky... ale nie je dobré už s takýmto predsudkom riešiťˇnejaký manželský problém 🤐

alfula
25. kvě 2007

sue: a to jeste treba milenku ma a ja si myslim ze nema.Protoze je stale doma,ale co dela v praci cely den nevim 😖

cely cas mi lhal.Nechtel sex a stale se vymlouval.A lhal,jak mi to slusi,ze mam hezky tricko,ze vypadam dobre atd.Proc to neresil hned jak jsem pribrala? 😲 ☹

sue
25. kvě 2007

Kila, manžel nekomunikuje len o sexe...

lodia
25. kvě 2007

sue, mozno mas pravdu, ale ak sa zena rozhodne odist zajtra rano aj s detmi, tak to asi nebude kvoli neznemu, komunikativnemu a pozornemu manzelovi 🙂
sorry, za ironiu, ale vidim to inak..
i ked nevylucujem, ze sa mylim, bola by som radsej keby som sa mylila..naozaj uprimne

kila
25. kvě 2007

Sue a to je tu vážny problém...

alfula
25. kvě 2007

jinak si myslim,ze manzel jako otec je super,jako partner kdyz nechci sex ☹ take.dela pro me vse.Ale zivot prece neni jen o tom 😨

sue
25. kvě 2007

Alfula, radšej hneď vypni PC a nechaj si to všetko poriadne uležať v hlave... tu sa budeš len utvrdzovať v tom, že on je ten zlý... podľa mňa to tak nie je... a prajem ti, aby si ak zajtra odídeš, nikdy neoľutovala tento svoj krok = že si odišla bez boja o vzťah a rodinu...

kili
25. kvě 2007

alfula, no možno sa bál, že sa ťa to dotkne a dúfal, že sa to raz vráti do normálu. No a postupne ho ale prestal lákať kôli tomu sex, no a to už si začala vyzvedať, že prečo, a tak to zo seba dostal.

lodia
25. kvě 2007

sue, to nie je predsudok, to je skusenost 🙂
nevadi, uz sa radsej nebudem zapajat..drzim alfule palceky a radim nech ostane doma, zatne zuby a berie tasku do posilky 🙂
naozaj nikam nechod...noruci zemiak bude rano chladnejsi ..
papa

alfula
25. kvě 2007

rikal,ze zacneme sexovat,az zhubnu ☹ holky,to je chovani,to jsem nezazila.

sue
25. kvě 2007

...ešte niečo... ak by ich trápil a nestaral sa o ne, určite by som Alfulu neprehovárala... ale sex nie je dôvod na odchod bez boja 🤐 v hre je príliš veľa na to, aby si po konečnom vyrieknutí problému zbalila kufre !

kili
25. kvě 2007

alfula, aj on je asi nahnevaný, v takej situácii povieme všetci niečo, čo potom ľutujeme. Rozhodne by si nemala odchádať teraz, len preto, že konečne povedal čo ho už dlho trápilo. Ráno bude možno všetko inak.