Manžel mě opustil, ignoruje dceru. Očkuje ho milenka?

luca56
21. čer 2014

Ahoj Všem ,
Je to měsíc co mě manžel opustil po 14letém manželsví. Našel si v práci jinou k..... spíš ona si našla jeho :( Odstěhoval se od nás a mě a dceru 8let nechal at si klidně asi zdechnem. Nastěhoval se jěště do stejného města ale jen přes silnici takže všechno vidím. Ze začátku k němu dcera chodila ale pak to asi jeho nové k... začlo vadit a tak ji z bytu vyrazila a takovým způsobem že jířekla že je to malej fakan at tam už nikdy neleze a její tatínek jen stál a koukal na to a potom jí řekl at teda vypadne. Holku přestal i zdravit a vůbec jí nevolá měla narozky a nedal jí ani jedno lízátko .Nedává jí ani žádný peníze nic. Když mu volám tak mi nadává že jsem blázen atd.. at ho neotravuju a takto mě ponižuje. Seděla jsem s kámoškou na kavě na zahrádce a ta jeho tam prošla a on mi odpoledne volal co jsem za mámu že vysedávám po kavárnách 🙂 a jěště s takovou krávou. Pak mě zase šla špehovat do práce co tím sleduje ta kačena ? Tak jsem mu zavolala at mě ona nechá na pokoji at mě nesleduje a on mi řekl že jsem magor že ona nic nedělá že se mám jít léčit. Ona nechala tátovi 2 děcka má tři a tu malou si vzala ted jí ten blbec vyživuje a vlastní ignoruje . Jak já se mám chovat . Stále ho mám ráda i přes to co udělal . Chtěla bych ho zpátky ale nevím jestli by to mělo jěště cenu nemohla bych mu důvěřovat. Myslíte že ona ho očkuje ? Proto je na mě tak hnusnej a na dceru taky . Jsem fakt moc neštastná a zhnusená jeho chováním .

lv
21. čer 2014

No nějakou dobu ho asi ještě budeš mít rada, nejde to bohužel vypnout. Zpět bych ho nechala v žádným případě, co to je za chlapa přestat se starat o vlastni dítě. Ty se obrat na soud, at vymeri výživné na dcerku. Te druhé bych nevolala, nic se tím nevyřeší. A po tom, co ty děláš, s kým se stykas je jim oběma prd.

luca56
autor
21. čer 2014

Taky to nechápu proč se ta štěnice pořád o mě stará chce na mě donášet a potom to všechno povídá jemu a jěště si přidá a on jí to ten hnup všechno věří. Na soud jsem to už poslala tak uvidíme :(

teeerez
21. čer 2014

@luca56 K tomu se da rict snad jen jedno: Vysud na nem poradny alimenty!!
nekde ceka lepsi, ktery vas obe dve bude mit moc rad a chovat se k vam jak si zaslouzite 🙂

tulikiss
21. čer 2014

@luca56 kasli na neho, neres co ona dela nebo nedela a ze te sleduje, to je jeji problem..a kdyby mi volal jako ze jsem v kavarne a tak tak bych mu s klidem rekla, ze ty se taky nestaras o to kdy obdelava tu svou, tak at se on nestara o tebe, to on od tebe odesel, tak at si hledi te svy pobehlice(protoze uprimne co za mamu opusti svoje dve deti ,aby se mohla valet s milencem).. on je ted zblblej a pod jejim vlivem a to jeste nejakou dobu potrva, snad casem dostnae rozum a prestane ignorovat svou dceru..a pokud se to nezmeni tak bohuzel lepsi zadny tatinek nez takovy, ktery vymeni sve dite za nejakou ........ co to sakra s tema chlapama je, to si nevazi toho co maji doma..a co to je za zensky tyhle chapavy kolegine z prace bych strilela 😠

luca56
autor
21. čer 2014

Jenže on je parchant je to osvč a má pěkný příjem a taky mi řekl že na tohle je už připravenej :( Nevím nemám zkušenost ale to si nechá napsat asi něco od účetní a mi budeme mít zase smůlu ale u toho soudu to mu jen tak nedaruju zmetkovi :( Včera pořebovala holka na pohotovost tak mu píšu aby zavolal že holka potřebuje k doktorovi že je jí zle a nic :( Ignorace . Ano chápu že ona ho navádí ale kdyby on chtěl a byl co k čemu je to přece jeho dítě ale příde mi že on sám asi nemá zájem :(

lubinkova
21. čer 2014

Nevim, jestli je vubec mozne, aby ti tady nekdo dal skutecnou radu, ktera by ti pomohla. Nikdo vas nezname a nezname okolnosti. Jsem si skoro jista, ze verze tatinka by znela uplne jinak...to pisu proto, ze mi to cele pripomina sotuaci, kterou jsem zazila jako dite u svych rodicu. Tata si taky nasel jinou, mamka zustala sama se trema detma. Citila se hodne zhrzena, nastvana, ukrivdena a ublizena. Ani si to neuvedomovala a dodnes to nechce pripustit, ale docela nas ockovala proti tatovi. A z tveho popisu 'tatinka' je citit presne ten stejny postoj, podobne ironicky pouzivane slovo 'jeji tatinek'... No a muj tata zareagoval stejne. Prestal se snama detma bavit(jen maleho bratra- ani ne rocniho, si pravidelne bral...). Mama to taky brala z jejiho pohledu jako nezajem, jako ze se o nas musel vic starat deda...dokonce mi pred dvema lety castecne vycitala, ze me vedl k oltari tata, kdyz podle ni mi delal tatu deda...ale to je proste jenom jeji pohled. Vubec ji to nevycitam, jak se taky mohla citit jinak, kdyz takhle dopadla...ale my deti dnes vime, proc to tata udelal. Chlapi se dokazou vice emocionalne odprostit od problemu, nejednaji dlouhodobe v takovem afektu...tata videl, ze jsme ovlivnovane mamou, ze nas proti nemu ockuje(i kdyz treba nechtene a ani si to neuvedomovala)... A on nam nechtel delat v hlave jeste vetsivzmatek. Nechtel nic resit pres deti. Bylo to pro nej hodne tezke, ale zatnul zuby, nic nerikal, nesel do boje...nechal nam cas a doufal, ze nam to jednou dojde...a mel pravdu, kdyz jsme pobralu vice rozumu, zacli jsme se snim bavit a uvedomili si spoustu veci...myslim, ze to pro nej bylo opravdu extremne tezke. Nejak vyrazne ho nelituju, protoze neveru odsuzuju. Ale potrestal se sam a to dost.
Nerikam, ze tohle musi byt nutne i vas pripad. Jen si myslim, ze tady nikdo nepomuze, protoze do vasich problemu nikdo nevidi. A svuj pohled na vec si vzdycky kazdy upravi podle sveho...

Kazdopadne se taky divim, ze uvazujes nad tim, ze bys ho chtela zpatky. To si po tom vsem nedovedu predstavit. Ale neboj se, budes mit ted velmi velmi tezke obdobi, ale cas to zahoji...a jednou budes treba rada, ze to tak dopadlo- najdes si novou lasku a zjistis, ze jsi stastnejsi, nez kdy driv. Preju ti to 🙂

mafeska
21. čer 2014

já bych ho zpátky nechtěla ani za nic a nechat cizího takhle jednat s naším dítětem a ani se neozvat nebo nezastat.. šmarjá co je to za tátu? Přeji hodně štěstí u soudu

luca56
autor
21. čer 2014

tulikiss : Jo tak to jsme dvě on vždycky svojí dceru miloval byl s ní od rána do večera venku všechno jí koupil a ted nic prostě nic :( A tahle chápavá kolegyně byla chápavá až moc a taky jeho penízky ty se jí moc zamlouvají řekla bych možná jěště víc než on . Když tam jěště dcera chodila to bylo prvních 14 dní tak už se hádali jak psi . Nadávají si sprostě sousedi ty jsou z nich hotoví tak nechápu co se mu tam tak líbí no to jediný POSTEL 🙂

moravanka
21. čer 2014

Zajimave, ze ona te spehuje a ty vis, ze jsou z nich sousedi hotovi. Prestan na to myslet, mam pocit, ze jen cekas az se zacnou hadat a on pribehne zase za tebou domu. Se na nej vykasli.

denyzuza06
21. čer 2014

hlavně se nesnižuj na jejich úroven anenech se zdeptat.....první co musš udělt jevyřídit si aby ti nani patil, neboj bude ti to muset dát i zpětně co ti ted nedává, pak já osobně bch ji absolutně ignorovala to takový sere nejvíc ale pokud tě to přiliš deptá a trpíš pro klid duše bych zvážila stěhování

luciebx
21. čer 2014

taky trosku nechapu proc ho chces zpet. nejvic by me sralo to jak se otocil zady k male... mezi rodici se muze stat cokoliv ale kdyz rodic zazdi sve vlastni dite a da prednost novemu partnerovi tak sbohem.. I kdyby lezl po kolenech zpet by nesel... ale to je vec nazoru. Asi te to ocividne sere hodne a asi se o ne aji hodne zajimas kdyz mas tolik info co se u nich doma deje.. ale pozvedni hlavu.. vyser se na ne.. a mysli na sebe a na malou.. vyridit alimenty.. a at se mate s malou dobre.. pokud je to vul kdyz sebou takhle necha cloumat novou zenskou.. nevim proc ho chces zpet..

petulka26
22. čer 2014

@luca56 Zpět bych ho určitě nebrala, takový si to totiž absolutně nezaslouží. Mluvím z vlastní zkušenosti, stalo se mi něco podobného, jen s tím rozdílem že manžel odešel v době kdy jsem čekala dvojčata. Po nějaké době jim to přestalo klapat, a on se chtěl vrátit. A můžu ti říct, že děkuju všem andělům strážným, že jsem to tenkrát ustála a nevrátila se k němu. Nebudu lhát, bylo to hodně těžké být sama, mít dvě miminka a vlastně nevědět co mě čeká. I následný rozvod, a soud o děti byl složitý, manžel se bránil vyhrožoval že mi sebere děti, a už ani nevím co všechno, ale nevzdávala jsem to, bojovala jsem za sebe a za děti, a nakonec samozřejmě soud rozhodl v náš prospěch. Mě a dětem zůstal byt, alimenty a mám je svěřené do péče. Když byl dětem rok, seznámila jsem se s nynějším přítelem. Je to skvělý chlap, milionkrát lepší táta pro moje děti než by kdy dokázal být můj bývalý manžel. Teď spolu máme 7-mi měsíčního chlapečka, a jsem tak šťastná jak jsem nikdy nebyla. Moc ti držím palce, ať to všechno zvládneš a ať to pro tebe a pro malou dopadne přinejmenším tak dobře, jako pro mě a mé děti. I když to teď vypadá hrozně, neboj bude líp 😉

zuzana_ka
22. čer 2014

S tou babou ho to omrzí za pár měsíců a bude se chtít vrátit. To je typické. Chlap si chce zkusit něco nového a pak se bude chtít vrátit tam kde to dobře zná.

Moje rada: NEBER HO ZPĚT, DCERU MU DÁVEJ, JEN AŽ ONA BUDE K NĚMU CHTÍT JÍT A VYSUĎ NA NĚM VYSOKÉ ALIMENTY

luca56
autor
22. čer 2014

zuzana_ka Já bych mu dceru ráda dávala dcero ho má ráda ale ona ta jeho ji vyrazila z jejich bytu a on přihlížel ☹ Bohužel nebránil svoji vlastní krev !!!! Od té doby ji k sobě nebere dceři nedá ani korunu měla narozeniny nekoupil jí nic a holku to moc trápí a jěště víc jí mrzí že celý den si hraje s tou její malou dcerou hlídá jí když ona pracuje. A vlastní dítě úplně zazdil nepochopím jeho chování kdyby zazdil mě to chápu ale proč jeho jediné dítě do prde...... proč :( Vždyt ona za to přece nemůže a že vadí asi té slepici tak vadí asi už i jemu !!!!!

moucha
24. čer 2014

To chce cas, teď mu na chvíli vymyla mozek,zrejme se zamiloval....ale to brzy opadne, výdrž....