Manžel miluje svou ex. Nevím, co mám dělat

olga20
7. kvě 2014

Ahoj, omlouvám se za založení nové diskuze, ale je jich tu tolik....a abych pravdu řekla...ani se mi nechce hledat, která je mi nejbližší 😀 😉 .... S manželem budeme rok od svatby...3roky spolu ... bylo to fajn, než se rozhodl, že chce hospodu....neřešil moje názory (už tak měl dluhy z předchozího manželství) ...ale to mu bylo jedno, myslel si, že nám to pomůže....bohužel se to jen zhoršilo.... další dluh na krku a my nemáme co do huby ☹ ...
Byly Velikonoce, manžel šel na obchůzku a já měla jet do hospody místo něho (má ještě druhou práci, do které vstával ve 3 v noci, tak aby se vyspal)....jenže on se opil jak dobytek...do práce nakonec ani nešel...a co nejhorší...v opilosti psal své bývalé manželce...ale bohužel neviděl na telefon a sms poslal mě (v sms stálo ,,miluju te Jity)....já byla zavřená v hospodě s těma dalšíma opilcama a on se snažil si asi urovnat vztah s ní nebo nevím co.... snažila jsem se mu dovolat, psala sms, co to mělo znamenat....neodpovídal, nezvedal....pak jen přišla sms, že si mě nezaslouží a bla bla bla....
v noci jsem přijela dom..on si v klidu spal v naší posteli....vzbudila jsem ho....zeptala se, co to mělo být...a prý, že chtěl takhle zjistit, jestli někoho mám...!!!! naštvalo mě to...kdo kdy takhle zkouší něčí ,,nevěru"...aby on psal někomu takový zprávy?! vzala jsem mu tel, koukla se do odeslaných zpráv a samozřejmě, že to pak poslal i jí!!! (prý, aby to bylo důvěryhodný)...vyhodila jsem ho...nejradši bych ho v tu dobu zabila.....
ale JEN týden jsem se s ním nebavila..teď dál žijem jako ,šťastní" manželé....mezitím jsme hospodu zavřeli a je to finančně jen horší.... nevěřím mu...s bývalou má dvě děti, tudíž se s ní vídá dost často....nevím, co mám dělat.... ☹

codal
7. kvě 2014

Můj kamarád říká, že opilost není omluva, ani vysvětlení...když vím, že se v opilosti neumím ovládat a dělám blbiny, tak nepiju... protože když se napiju a někomu omylem v opilosti ublížím, tak mě taky nikdo nebude obhajovat s tím, ona byla opilá, nechtěla to udělat, nemůže za to... můžu za to, neměla jsem se opít natolik, abych nevěděla, co dělám..všichni jsme dospělí, máme občanku a jsme zodpovědní za své činy ať už za střízliva nebo pod vlivem... a co je nejsmutnjěší, že když už něco takového udělal, že nebyl shopný se k tomu postavit čelem, přiznat barvu, ale hloupě se vymlouval na nějaké zkoušky, triky apod. to je fakt ubohost..kdyby byl alespoň natoli chlap, aby mluvil pravdu...

johy80
7. kvě 2014

@codal přesně tak.
Já taky chápu, že člověk, když je napitej, má tendence vzpomínat na své ex, nebo i jim psát nějaký bláboly, ale miluju tě, to je silný kafe. Asi bych to brala jinak, kdyby to psal ex, kterou deset let neviděl, než když se s ní vídá pořád.....no, je to těžké 😔

duvi21
8. kvě 2014

@olga20 No, ono jde i o to, jak potom LHAL, kdyz jsi chtela vysvetleni. Jako ze ji to poslal take, aby to vypadalo verohodne...??? Nemuzes mu verit a to je urcite kamen urazu ve vasem vztahu. Mel by vedet, ze ted si Tvoji duveru bude pracne ziskavat zpet, pokud o to jeste stojite a urcite bych byla naprosto uprimna a narovinu s nim mluvila o tom, ze mu neverim. Bez duvery vztah fungovat nemuze. Bude to potrebovat obrovsky kus prace, pokud stojite o to (oba), aby vas vztah jeste fungoval. Do ditete bych ted nesla v zadnem pripade.

leniiis
8. kvě 2014

Nevím..když se člověk opije, dělá blbosti, ale psát bývalce miluji Tě ..to by teda bylo moc už i na mě, ale já jsem vubec jaksi v těchto věcech dost nekompromisní. Navíc..i kdyby tě zkoušel jak tvrdí, tak by mě to urazilo..nebo ne urazilo, ale jak to říct...takovýhle zkoušky jsou fakt na prd. Myslím, že ted to akorát posral..než by si vážil toho, že má doma ženu, která ho podporuje v jeho né přiliš super podnikání ..být Tebou nějak bych to řešila, promluvila si o tom..narovinu ..žádný schovávání že výmluvy atd.

ivular
8. kvě 2014

@olga20 Nevím jestli to tu už někdo zmínil, ale i když od něj odejdeš (což bych asi udělala), polovina dluhu z té hospody je tvoje 😕

anatanka
8. kvě 2014

@olga20 Presne, jak pisou holky, hlavne si s nim neporizovat deti! Nema doreseny vztah k ex a to je mega problem. Ona ex s detmi uz je i tak sama o sobe problem, ale pokud tam jeste mezi nimi probiha stale nejaka silnejsi citova vazba - ne jiz jen rodinneho charakteru, je to v haji.

Sama jsem ex, byvaly manzel je nove zenaty, ale i tak za mnou 5 let chodi s tim, ze me stale miluje, jsem laska jeho zivota a chybime mu. Jeho soucasna partnerka o tom nema ani paru, ale ja od te doby vim, ze pokud partner nema jasne vyreseny vztah s ex, je to pro me muz, se kterym bych nebyla.
Pro me by tato SMS znamenala jasny signal konce.

marcicek84
8. kvě 2014

tak by mě zjímalo co bys od nás chtěla slyšet...žiješ s chlapem,který si tě rozhodně nezaslouží...žiješ s existencí, která jen zadlužuje a neřeší,chceš s ním vůbec někdy mít děti a jak to pak bude vypadat? teď bych určitě o tom min. pár let neuvažovala, máte stejně jiné starosti, musíte dát do pořádku dluhy, musíš vidět, že mu můžeš věřit...navíc víš co se říká, opilí a děti mluví pravdu - v té sms je tolik pravdy, že se divím, žes ho dusila jen 1 týden, to chtělo tak měsíc, dva. Mimochodem pročpak se mu rozpadlo předchozí maželství? Jestli to ukončila jeho bývalá žena, tak taky můžeš byt taková záplata, když ona s ním už být nechce.Prostě z toho cos napsala nemám vůbec dobrý pocit, na tvém místě b\ych ještě jednou přehodnotila, zda opravdu chceš s takovým mužem být celý celičký život,pořídit sis ním dítě,mít strach, jestli nepříjdou další nápady s tím i dluhy...osobně si myslím, že ono moc není o co stát...

olga20
autor
8. kvě 2014

Je to těžký....jednoho dne lituju, druhý den si zas říkám, že se to nějak urovná a zvládnem to.....ale nevím ☹ ... asi by bylo vážně nejlepší si od sebe na pár dní odpočinout a oba si to v hlavě urovnat......... co se týče jejich rozvodu....rozvedla se ona .... on sice byl průšvihář, ale dá se říct, že ho do toho dostala ona....ona chtěla půjčky, ona lítala za chlapama.... a neříkal mi to jen on....potkala jsem v okolí plno chlapů, kteří její jméno až moc dobře znali.....teď má nějakýho stálýho, maj spolu už dítě..... nejde mi to do hlavy.... celá manželova rodina i on...vykládaj o ní jen ve špatným....tak proč teď tohle... ☹ na dítě už ani nemyslím, nechtěla bych ho porodit do takové situace, když bych ho neměla ani do čeho přebalit.... ☹

marcicek84
9. kvě 2014

@olga20 - jsi mladá, máš život před sebou, s dětmi si můžeš dovolit 5 let počkat. Za tu dobu se to určitě nějak rozlouskne, budeš vidět,jak to s těmi dluhy půjde, jestli bude mít tendenci zadlužovat, nebo už se konečně sebrat a dát věci dohromady. Možná ještě jedna věc,kdybyste měli jít od sebe,polovinu jeho dluhů jako manželka, která má s manželem SJM si potáhneš po rozvodu ty sama. V případě dalšího zadlužování bych to ukončila rychle...Láska je krásná věc, ale s chlapem průšvihářem to bude spíše jen trápení...No a o bývalé ženě vždy budou mluvit jeho rodiče i kamarádi zle, nevíš, jak to s těmi dluhy bylo, ona se rozvedla a ona má dítš s jiným a tam jim to evidentně klape, za to vy dva máte problémy...ono ty dluhy taky mohly začít nerozvážností tvého milého, to je pak jednoduché svou vinu hodit na ženskou,kdyby to tak bylo, ted by si určitě ma nic nepůjčoval, nezadlužoval se...Podle mě tvůj manžel není spolehlivý partner do života, pokud dělá takové blbosti...