Manžel neví, co chce. Jedno dítě, pak dvě, pak jedno

martule20
23. kvě 2010

Ahoj holky, máte taky doma některá doma manžela, který mění názor ohledně miminka z minuty na minutu??? 😠
Přála bych si k naší dvouleté treperce druhého prcka a nutno dodat, že cesta zatím byla trochu trnitá -
manžel v říjnu řekl rezolutní NE a já se tím dlouho trápila a doufala, že názor změní. V lednu
nakonec sám od sebe, bez jakéhokoliv přemlouvání řekl, že mám už jen vymyslet termín a můžeme
se do druhého mimča pustit. Brala jsem od loňského května AD, takže bylo potřeba nejdřív je vysadit,
počkat, co to udělá a teď v květnu jsem chtěla začít pracovat na mimískovi. Minulý měsíc nám vyšla
taková hezká manželská akcička a já po týdenním zpoždění MS a slabounce pozitivním testíku
prošla zamlklým těhu ☹ Teď jsem se chtěla do mimča pustit už naplno a můj drahý choť mi
včera jen tak mimochodem sdělil, že jeden raubíř bohatě stačí a s druhým ať nepočítám 😝 😢
Jsem zklamaná a totálně naštvaná!!!!!!!!!!!!!!!!

naty
24. kvě 2010

A řekl ti, proč nechce?

martaska78
24. kvě 2010

Ahojky, nevěš hlavu. Chlapi prostě nemají ti hodiny v sobě. My jsme taky nejdřív otáleli (teda oba), no a potom to na mě přišlo, trochu manévrování, aby taťka taky o tom alespoň přemýšlel. No a pak jen správná chvíle, aby se zrovna taťkoj chtělo zadělávat. U nás to bylo taky tak, jednou jo ,za týden zase "co nám chybí, jedno děcko máme". Potom jsem prošla něčím podobným jako ty, v 7 tt prostě nebylo srdíčko a začala jsem krvácet. Taťka z toho byl dost otřesený, protože už si na tu myšlenku začal zvykat. Naštěstí se nám to hned na to povedlo a teď máme nádhernou 8měsíční holčičku. Přemlouvání trvalo asi 3 měsíce a potom asi 3 měsíce než se to povedlo. Ale stálo to za to a teď manža sám říká, že kdyby to věděl jak ho to zase chytne, tak by už neváhal a mimi máme hned. TeĎ si to opravdu užíváme, všichni i ten můj 9lety raubíř. celé těhotenství jsme prožívali všichni a teď je malá miláček rodiny. Prostě chlapům to trvá, než vědí co chtějí. 😅 . Myslím, že když před tím nebyl rezolutně proti, tak je to paráda a stačí aby jste byli zrovna oba naladění a mimi bude 😉 . Jen si myslím, že ho budeš muset mírně vmanévrovat, ale až budeš těhu, tak budete oba spokojení.

martule20
autor
25. kvě 2010

naty: No, nakonec řekl. Prý má asi krizi středního věku (ve třiatřiceti 😀 ) a nějak teď nemá na druhého prcka sílu...

martaska: Děkuju moc za podobný příběh, hned je mi líp 🙂 Jojo, je to s chlapama nějaký složitý. Já si to zatím postupně zchroustávám a už se i psychicky připravuju na variantu, že druhé mimi prostě nebude. Dám tomu čas a třeba manža
sám přijde s nějakým návrhem... Zatím jsme se domluvili na tom, že bude mít jeden den v týdnu pro sebe, aby mohl
"dočerpat síly" a pořád nependloval jen mezi prací a námi, resp.hlídáním malé 😉

martaska78
26. kvě 2010

Ahojky, fajn, že budete mít čas jen pro sebe. No a když se potom budeš rozplyvat u každého mimi, tak to na něj skočí taky 😀 .
Teď jde jen o to aby měl nějakou slabou chvilku a tu hned využít. Myslím si, že je nejtěžší pro chlapi se rozhoupat a pak, když to příjde tak jsou poprděny. Samozřejmě nesmí byt rezolutně proti a dělat mu to za zády nebo naschvál, ale to jistě není tvůj případ. Tak ti přeju ať to dopadne,co nejlépe a co nejdřív. 😅

martule20
autor
26. kvě 2010

Děkuju 🙂 Do naschválu bych určitě nešla, i když HA neberu už od prvního těhu, ale to už je věc chlapa 😀
A dokud se k tomu bude stavět stylem: "No, já bych ještě jedno možná přežil..." tak do toho taky nejdu.
Z malý je poprděnej, ale někdy ho taky chytá nerv, Eli je rarášek. A to druhý musíme chtít oba!
Tak mi drž palečky, snad se ještě rozhoupe 🙂

vlastovka385
7. čer 2010

U nás je to taky na vážkách, já bych teda druhý dítě nechtěla hned, tak za 2 roky, až půjde Tibuš do školky, ale už mi je 35, takže moc času už nemám. Vždycky jsme se bavili o tom, že budeme chtít 2 děti, ale po narození Tibora manžel začal lavírovat, že je možná lepší mít jenom jedno a tomu dát všechno, že je krize a že budeme mít víc času na sebe a takový řeči. Taky začal rozvíjet plány do buoucna, který tak na 4 roky vůbec s dalším dítětem nepočítají a to mi fakt vadí a je mi to líto. Řekla jsem mu, že je to nefér vůči Tiborovi, ale momentálně jsme nedošli k žádnému závěru, necháváme to otevřené. Náš život je dost nestandardní, kvůli manželově práci a studiu se často stěhujeme z jedné země do druhé, a nedá se moc dopředu odhadnout, jak to bude. Akorát mě teda těma řečma dokáže spolehlivě vytočit.

terak
7. čer 2010

@martule20 Ahoj, nemůže to být prostě jenom tím, že se bojí, kestli bude vše OK? Pokud píšeš, že první miminko nebylo zrovna bez problémů, tak se bojí, že to bude horší, že potratíš, že se ti něco stane... chlapi jsou v tomhle strašně divní. Např. můj manžel mi neustále opakoval, že si mě chce vzít, ale pořád se nic nedělo (po třech letech spolubydleni). Došlo to tak daleko, že jsme se malem rozešli, pak se vyjádřil a řekl mi, že měl prstýnek už rok, ale čekal na dokonalý okamžik.