Manžel neznáša mojich rodičov. Čo mám robiť?

popelka
24. únor 2010

ahojte,,,ma niekto s tym skusenosti,,,,manzel je alergicky na mojich rodicov,nechce k nim chodit,stale nadava a stale sa po navsteve pohadame,,,a niekedy uz aj tam,ale tak aby to nasi nepoculi,stale frfle,kritizuje,stale nieco vycita,,,stale odudre vsetko,,,skratka je to fakt na nervy,v niektorych pripadoch ma aj pravdu,ale su to predsa moji rodicia,,co mam robit,som z toho zufala,trosku si poplacem a tak,,,uz mi ti aj ide na nervy,,mne to vsetko pride luto,ved su to moji rodicia a su zlaty,,lem on si mysli,ze nie a stale vidi nejake chyby,inac manzelstvo mame ok,len stale je hadka ked ideme k nasim,co mam robit....nechce tam chodit,,,pa

popelka
autor
24. únor 2010

nikto tu nie je,skoda

elise
24. únor 2010

ahoj ja by som šla k rodičom bez manžela 😉 ponukla by som mu náhradný program kým vy budete na návšteve u vašich (ty a deti) 😉

blazka24
24. únor 2010

popelka, ako vravel môj kolega, prestal som k svokrovcom chodiť a doma bol pokoj, no proste niektorí chlapi sa nevedia pretvarovať - len aby bolo dobre - ako to vieme my ženy........

elise
24. únor 2010

a a ký majú tvoji rodičia názor na manžela? ako sa k nemu správajú ked ste u nich?

murinka
24. únor 2010

popelka,nech su akokolvek uzasni tvoji rodicia tvoj manzel si vzdy najde chybu...kto ju chce najst tak ju najde... ☹

kubaka
24. únor 2010

přidávám se: prostě ať k nim manžel nechodí. Já se taky ke tchýni nehrnu, nemusím je, rozčilují mne, takže tam jezdím jednou do roka na 4 dny, jinak jezdí MM se starším synem sám. Je ze Slovenska, takže i tak je to dálka hrozná.
Tví rodiče určitě nebaží po jeho společnosti, on zase po jejich, tak si to každý užijte podle svého. Důležitý je klid ve vaší rodině 🙂

martinex
24. únor 2010

aj ja by som to riesila tak,ze by som manzela nebrala... sak ked nechce a nema ich rad,tak naco zbytocne mutit vodu... ja tiez nemusim vidiet mojich svokrovcov kazdy den,tak ked nemam naladu ide manzel k rodicom s malym sam, takisto ja chodim k nasom vacsinou bez muza...a je doma klud a vsetci su spokojni 😉

maruschka
24. únor 2010

popelka, tak k nim chodievaj s deťmi iba ty...Načo ho do toho tlačiť..Časom buď pochopí, že by bolo slušné chodiť aspoň na gratulácie a bude chodiť s vami alebo nebude chodiť vôbec. 😉 Nerob si z toho ťažkú hlavu-pre tvojich rodičov si dôležitá ty a tvoje deti.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

V prípade tvojho manžela platí, že kto chce psa biť, palicu si nájde..Ak mu niečo prekáža sústavne a tých dôvodov je tisíc pri každej návšteve a sú rozmanitého charakteru, je to teda jeho averzia a tú len tak ľahko neprekoná. Ak ho budeš tlačiť, bude to horšie. Daj mu čas, nebavte sa o tvojich rodičoch, ak chceš ísť na návštevu, choď sama.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Uvidíš, čas všetko vyrieši..

jasmia
24. únor 2010

U nás to bylo podobné, tak jsem mojeho chlapa nechala doma a já šla s holkama sama k našim a byl doma klid.

dai
25. únor 2010

pridavam sa k dievcatam,
bud sa s manzelom dohodni ze vzajomne budete svojich rodicov tolerovat, ak toho nie je schopny radsej chod sama - ty si uzijes navstevu a manzel bude spokojny 😉

marselina
25. únor 2010

i já chodím k našim sama,taky manža pořád něco na těch mých vidí,ale když náááhodou něco potřebujeme třeba půjčit penízky at nemusíme do banky a platit tak velké uroky,jdeme k našim a to ani nebrble.k jeho rodičům??nikdy,přece oni si musí myslet jak strašně dobře se máme a to proto aby mohli cpát penízky sestrám(sestře).
a ted přijde řada i na mě,pokud nemají oni něco vědět o naší situaci tak ani já nepojedu k nim,protože jsem od přírody hubatá a stejně bych jim to všechno musela říct.

chaarliizee
25. únor 2010

já som už stokrát povedala manželovi, že nikdy viac nepôjdem k svokrovcom, no ale ženy prejde hnev veľmi ľahko, tak vždy ustúpim 😒

popelka
autor
25. únor 2010

ahojte babenky,pisete,ze mam ist sama,ale je to take blbe ist sama domov.ono ide o to,ze nasi nevedia,ze on ich nemusi,a ja stale to nejako musim zakryvat,aby sa to nedozvedeli.ja neviem,preco su ty chlapi taky,inac vsetko je super ale akonahle ideme raz za cas k nasim tak je pohroma a tyzd.pred a po sa nerozpravame,lebo sme pohadany.je to o nicom,viete ide o to ,ze co budu hovorit ludia ,ze som tam sama.a ked to poviem nasim ,ze koli nim tam nechodi manzel tak budu smutny a same zbytocne otazky,a nechcem ich sklamat.oni uz asi aj tak nieco tusia,lebo chodime strasne malo k nam,ale ked mame ist k svokrovcom tak ano,to zase ja potom trucujem,lenze stale zmeknem a pojdem,,,,je to o drzku,fakt.......

sisi.v
25. únor 2010

já chodím k našim skoro pořád sama (s malou), ne proto, že by je manžel neměl rád, ale zase co tam bude pořád se mnou dělat 🙂, já si to víc užiju, když jsem tam sama. s námi jde když je nějaká oslava nebo příležitost, ale jinak zůstává doma a vyhovuje nám to oběma.
ale určitě bych nikdy, nikdy, nikdy nepřestala chodit k vlastním rodičům proto, že vadí manželovi, tak to sorry, vždyť pro mě jsou důležití a mám je ráda.

sisi.v
25. únor 2010

popelko, to myslíš vážně, co budou říkat lidi??? co je komu do toho?

petka035
25. únor 2010

popelka to u nás je to naopak,presne čo si písala v tvojom prvom príspevku plati na mňa 😅 svokrovci ma strašne vytáčajú,ked sme s mm ešte neboli zobratí tak to bolo celkom fajn ale ako sa narodila malá tak ich nejak nemusím 😖 keby aspon sami bývali,ale ich je plný dom(ešte mm sestra s mužom a dvoma deťmi a brat)tak proste k nim moc často nechodíme,aj ked mm poviem, však nech ide sám,ale on nechce ,asi mu je to blbé 😝 A vždy sa potom pohádame ked odtial prídeme(lebo napr.minule mi svokor vytrhol malú z rúk 😠 ruky si neumyju a pod)a poviem mu že už tam nepojdem ale ked mi je ho vždy luto,aký je smutný 😔
No ale asi ho nepresvedčíš aby sa zmenil,ked to takto berie 😖

popelka
autor
25. únor 2010

ahoj sisi.ja uz ani neviem,lebo ma to hrozne trapi,vies,,,,ja uz miestami ani neviem co je spravne,,,,,a vasi sa ta nepytaju preco tam prides sama,ze preco tam neni aj manzel,,,co im povies,,,,,

petka035
25. únor 2010

a ako píše sisi ani ja by som neprestala chodiť k rodičom,keby sa mu to nepáčilo,tiež chodím sama a nikto sa nečuduje.

popelka
autor
25. únor 2010

ahoj petka,ved prave,,,,mna len toto trapi ist tam sama,vies nasi nevedia,ze on ich nejako nemusi,,,a co im poviem,,,privezie ma tam a pojde prec a ja co poviem,,,ze ide prec lebo vas nemusi,,,,

filipal
25. únor 2010

Popelka, vsak ked nechces rodicov zranit, tak povedz, ze muz ma vela prace a ze je unaveny.....alebo musi nieco robit...
naozaj na nazory ludi nepozeraj. keby si sa chcela vsetkym zapacit, tak by si mala peklo na zemi. nikdy nevyhovies vsetkym. naozaj, co ma tvoj muz robit u vasich? ani mna to u svokrovcov nebavi... idem len pri vynimocnych prilezitostiach.
zda sa, ze si velmi ustrachana a das na reci ludi 😉
prosim ta, ved su este aj horsie veci, predstav si, ze by si nasiel frajerku....potom co by hovorili ludia?
a neboj, rodicia sa s tym vyrovnaju, mysli skor viac na seba 😵

petka035
25. únor 2010

popelka no neviem,ja chodievam sama a nie preto,že by ich mm nemusel, on chodí so mnou celkom rád,ale tak v rámci prechádzky idem sama,a on potom pre mna príde a podobne, neviem mne to príde normálne,že ide matka s deťmi sama, skôr by to bolo zvláštne naopak.Tak asi budeš musieť vravieť,že má niečo na práci 😝

zuzanockamt
25. únor 2010

popelka ... to mas este dobry problem ... MM k nasim nechodi a oni k nam nechodia, ked je on doma ... trva to uz 3 roky a vsetci sme si nejako zvykli ... som zvedava, ako to bude, ked bude dieta na svete 😝

popelka
autor
25. únor 2010

ahoj zuzano.a preco vasi k vam nechodia,,,,ty chodis domov sama bez neho,ci ako a oni vedia ze ich nemusi,,,,alebo ako to je,,,

popelka
autor
25. únor 2010

ahoj filipal,,ja viem,ze vyhovorky su vela,ale predstav si situaciu,ze manzel ma odvezie autom k nam dajme tomu v sobotu poobede,ja vystupim a on pojde prec,,,,,a pride po mna v nedelu poobede,tak ako to vyzera,,,alebo dobre vystupi z auta dajme tomu,ze nasi budu na dvore pozdravi a pojde prec ,,tak ako to vyzera ,,,,,,

zuzanockamt
25. únor 2010

popelka ... ja chodim sama k nasim a oni pridu k nam len vtedy, ked MM nie je doma ... jasne, ze vedia, ze ich nemusi, ked sa predtym priserne dohadali 😝 ... moj otec a MM jednoducho spolu prestali komunikovat

popelka
autor
25. únor 2010

zuzano,tak to je o nicom...ved to si potom na dva strany,,,,,je to o nicom,a toto ja prave nechcem,,,,ale asi to inac nepojde,,,lebo on si neda povedat,,,,,

popelka
autor
25. únor 2010

petka,ja viem ale stale iba vyhovorky,,,a same vyhovorky,miestami uz ma to nebavi a rozmyslam ci som si spravne vybrala,,,,,,

zuzanockamt
25. únor 2010

popelka ... sila zvyku ... ved naco bude chodit MM k mojim rodicom, ked sa nemusia ... nikde to predsa nie je napisane, ze sa to musi ... ja idem na vikend, oddychnem si, on si spravi svoj program a je vec poriesena 😉

zuzanockamt
25. únor 2010

a ako dlho ste spolu s manzelom?

popelka
autor
25. únor 2010

ahojte musim uz dnes koncit ,ale zajtra sa ozvem,,,,,dufam,ze tu budete,,,pekny vecerik zelam papik