Manžel od nás odchází. Za jak dlouho tá bolest přebolí?

srdcebolavy
14. říj 2007

Prosím o radu všechny maminky,které si touto složitou životní situací prošly,nebo které jsou na tom podobně jako já.
Jsme 6let manželé a celkem spolu žijem 9rok.Máme 3,5letého syna a jsem skoro v 5.měsíci těhotenství.Z mého pohledu bylo manželství v pořádku,spokojené,všude jsou nějaké mouchy a v každém vztahu se objeví občas obláček.Snažila jsem se být dobrou manželkou a matkou a nevím,kde se stala chyba.Asi před třemi měsíci začal být manžel jiný,když jsem se ho zeptala jestli se něco děje,tak mě řekl že ne,jen toho má hodně v práci.Před 5dny jsem na něj uhodila opět,jestli se něco děje a oznámil mi,že má partnerku a chce začít nový život.
V ten moment se mi zhroutil celý svět,celé roky našeho vztahu se mě promítl v hlavě.Je to pro mě strašná rána,nevím,jestli to sama zvládnu se dvěma dětmi.Musím se asi smířit s tím,že zůstanu sama,ale nějak mě to mozek nechce brát.Mám srdíčko rozbitý na tisíc kousků,moc ho miluju a bez něj si život nedokážu představit.
Místo abych přibírala,zhubla jsem 6kg,je mě pořád špatně,hodně zvracím.Jsem ted zralá na psychiatrii.
Musím ale myslet na naše děti 😢 😢
Poraďte mi,za jak dlouho ta velká bolest přebolí a smířím se s tím vůbec?????Jsem strašně zoufalá....

vm72
4. kvě 2009

A to,že mě podvedl s někým na úrovni,tak toho já se právě bojím.
Mladá paní (doposud vdaná,ale údajně rozvádějící se) je kosmetička,to znamená že bude upravená,v drahých hadrech...Má novou Octavii (já tak leda kolo...) a spoustu vydělaných peněz.Navíc už jen to,že je PODNIKATELKA a já byla obyčejná dělnice,na kterou ON musel vydělávat. Proti takovéhle jsem v jeho očích (a možná i sama před sebou) opravdu trochu jako nicka...

mirka19
4. kvě 2009

Holky, já jsem vás nedočítala, jen vám písnu něco, co jsem vážně zažila v blízké rodině. Sama nevím, jestli bych tohle udělala, ale dvakrát jsem se přesvědčila, že to fungovalo.
V prvním případě ona byla na mateřské s dvouletým dítětem a manžel jí vysvětlil jak si našel lepší, vzdělanější, prostě něco......... No a ona, když on byl v práci, sbalila jeho věci, věci dítěte, dítě strčila do kočáru a dorazila k oné dámě. Když jí otevřela, všechno jí to tam nastrkala a pravila, že to taky patří k jejímu manželovi a ona se o to nehodlá starat a odešla. Druhý den byl doma komplet sakum prásk a všemu byl konec.
V druhém případě to bylo podobné. On starší s odrostlýma dětma, puntičkář, který musel mít doma všechno dokonale v pořádku, ona mladá celkem se dvěma malýma dětma. Její manžel volal jeho ženě, říkal jí jaká je situace, ale nic to nepomohlo. Dokonce si na něj i počkal a vysvětlil mu to ručně, ale ani to nezabralo. Pak jednou zvonil té podváděné manželce telefon a on tam manžel té druhé. Sdělil jí, že není idiot, aby živil ženu a dvě malé děti a nic z toho neměl, takže je i s věcma přiveze večer v šest hodin k nim. Ona to okamžitě zavolala manželovi (bohužel, je to strašně hodná ženská a tohle si teda sakra nezasloužila) a čekala co bude. A bylo . Večer nikdo nedorazil, vztah velmi rychle skončil a dokonce se ta mladší rodinka odstěhovala hoooodně daleko, aby se to nemohlo opakovat. Ono totiž když si ten starší pán představi, že v jeho bytě, kde nesmí být smítko, kde jde všechno podle něho, budou běhat dvě děti školkového věku, tak mu došel humor. Nejspíš pochopil, že jde do tuhého.

popelka.miri
4. kvě 2009

Vm72 proboha 🙂 , nemáš sebevědomí? jak bys ho mohla po tom všem mít? Já ti můžu vyprávět o sebevědomí 😀 , já ho neeměla vůbec. on mi pořád říkal, jaká jsem tlustá, NEJSEM 😅 (teď už to vím), v těhu mi říkal, že jsem zrůda!!! že jsem blbá na počítače- teď ho mám 3 měsíce a serfuju jak vzteklá 😀 😀 . Ono tomu hlavně nesmíš věřit! To chce on, aby jsi si to myslela, hajzl. Koukala jsem na tvou fotku- jsi fakt pěkná baba, a to nejsem lesba 😀 ..Já dělala jenom v sexshopu prodavačku, aby jsme měli z čeho zaplatit byt a mohli být spolu. A to mám maturitu. No a!! Ona teď jde na vejšku, je ambiciozní- no a!!!! Nemá děti, rodinu, může si studovat. My jim dali děti, zázemí, domov..to je podle mě mnohem víc, než diplomy, postavení a jiný povrchnosti. Dnešní doba je sice jiná, ale pro mě je to prostě na 1. místě-RODINA 🙂 A že vypadá dobře? to je jasný, ty jsi máma, máš dítě, domácnost, práci a nemáš prostě tolik času bejt dokonalá- ale fakt vypadáš dobře, tak co máš 😎 . Tahle mladá studentka, co je s ní můj ex taky nakupuje jen v drahých obchodech, ta by k vietnamcům nešla 😨 , to já musím, nemám na to 😅 , no a!!! Ale jedno ti radím, pokud jsi se doteď zanedbávala, tak se o to víc teď snaž na sebe dbát- to pomáhá, udělala jsem to taky 😉 . Kup si něco na sebe, změň vlasy, kosmetiku...Když jsem šla od rozvodu, tak jsem bulela. Zašla jsem do 1. obchodu s hadrama a pořádně se rozšoupla 😀 😀 ..Hlavně se nesrovnávej s tou káčou, to je to nejhorší, co můžeš udělat. Hlavně jsi ttěhu a tzn.že jsi krásná už jenom tím. Hlavně se hezky obleč, učeš, namaluj a jsi čupr baba 😉

vm72
4. kvě 2009

Dík popelko.Víš,já to slabý sebevědomí mám v sobě od malička.
Problém je v tom,že ONA má taky dítě (říkala naše malá že asi 5ti letýho kluka).K tomu má kosmeťák,takže zaneprázdněná paní podnikatelka a on mi řekl,jak hezky se o něho stará.Narozdíl ode mě...
Nějak si ale neuvědomuje,že ONA je možná zamilovaná.To já bych se přetrhla taky.Zatím co já jsem taky trochu potřebovala motivaci se pro něho přetrhnout.Ale on byl věčně na tréninku a mě doma s ničím nepomohl.Říkal mi,že je to samozřejmost a že to dělá každá ženská.To jsem se potom opravdu nepřetrhla.Ale o hladu nebyl.To vůbec.Jen si představoval,že to bude mít každý den naservírovaný na stole,až se nám milostivě vrátí,malá že bude naučená,učesaná na pěšinku a já žádostivá večerních sexuálních hrátek...
Tak to jsem teda fakt tu motivaci neměla.
No jo,jenomže i když si to budu říkat 100x,stejně si budu připadat jako nicotná nula. ☹

kalu
4. kvě 2009

VM, souhlas s popelkou- dívala jsem se na tvé fotky a jseš pěkná ženská 😉 , opravdu. Hlavně se od něj nenech ponižovat. Já jsem totiž vypozorovala ( nejen na mém ex) , že muži, kteří mají nízké sebevědomí a mindráky, tak se snaží záměrně shazovat svoje protějšky, aby si těm svým mindrákům trochu ulevily. Tohohle znám spoustu případů.
Já vím, že je to těžké, ale snaž se alespoň před ním chovat klidně a lhostejně, ať vidí, že tě to už moc netrápí. Pobrečet si můžeš o samotě, ale snaž se ne před ním. Já jsem se o to taky moc snažila, musím přiznat, že zezačátku se mi to ne vždy podařilo. A teď ? Při představě, že by na mě šáhnul a měla bych s ním něco mít, je mi na blití. A to mám sex hooodně ráda.

vm72
4. kvě 2009

To já jsem na sex nikdy moc nebyla,ale teď,co jsem těhotná,je to hrozný.Nevím jestli je to těma hormonama,ale stačí se mi podívat do jeho rozkroku a úplně to se mnou hraje.A to by mě před tím nikdy ani ve snu nenapadlo,že mě můj vlastní ,manžel bude takhle přitahovat.V zápětí si ho ale představím s NÍ a je mi do breku... A neumím si představit,že by se mě dotknul.
Poslední sex jsem měla koncem ledna a vím určitě,že právě při něm vzniklo to naše miminko.Hned nato začly ty naše šílený problémy a už nebylo nic.Jsou to hrozný paradoxy...

Takže opravdu nevím,jestli mám takovou chuť na něj (i potom všem),nebo je to čistě jenom absencí...
Nejhorší na tom všem je,že mám "vystaráno" do zimy.

popelka.miri
4. kvě 2009

Jo, já si pamatuju, jak jsem se mohla přetrhnout já, když jsem byla zamilovaná 😀 . Jenže já mu blbec vyvařovala denně a ještě si jezdil z práce pro obědy až domů!Večer zase večeři, ráno měl v lednici udělanou svačinu..Dokonale uklizeno, o děti postaráno, vypráno atd..Ale slečinka mu akorát dobře a kdekoli, kdykoli podrží a je hvězda 😠 No jo, blbec, on si myslel, že se 3 dětma ve 2+1 se jaksi můžem vrhat na věc nerušeně 😀 😀 .To u ní nehrozí, večerní procházky, váleli se na naší chatě, vozili se na cicmáky v našem autě, chodil k ní domů vedle přes zeď! 🙄 Radovánky jak vyšitý..To víš, že jí nemůžu konkurovat, stejně jako ty tý jeho kosmetičce. Je zamilovanej jako dřív do tebe, tak je teď do ní a vidí to všechno přes růžový brejle..Ale časem mu ta růžová stejně vybledne, až jim začne stereoty všedních dnů..Tohle není navždy, nemůže to být pořád ve fázi počáteční zamilovanosti 🙄 A hlavně se zamysli, jestli byl opravdu jen na těch trénincích...Mně taky tvrdil, že je pořád v práci, ale byl s ní. Já měla za to, že by na ženskou neměl čas 😀 .OMYL 😎

popelka.miri
4. kvě 2009

Holky, vy jste mě pobavily 😀 😀 Já měla sex naposled minulej rok v dubnu 😀 😀 😀 A při představě jeho s ní se mi chce blejt ještě teď. Tenkrát mi to málem srdce utrhlo, tahle děsná představa. Včera jsem viděla poprvé spolu jak se líbají v autě u nás před barákem a i teď se mi udělalo šoufl..to je normální reakce. Po těch letech. VM když jsem byla naposled těhu, tak jsem byla nadržená hrozně 😀 😀 , ale bylo mi to jaksi prd platné, když na mě sral už tehdy 😠

wsmoulinkaa
4. kvě 2009

áááách holky....je mi to líto....a sama se taky trochu bojím, že člověk nikdy neví co se stane!! Je to hrozné, když jste na všechno samy!
Nedovedu si představit, že by odešel a kolikrát mě naštval a říkala jsem si že budu raději sama s dětma...ale pak to zas přejde a zas si říkám, že mám na tom také svoji vinu. nevím...představovala jsem si jak bych taky vzala všechny ty špinavé a smradlavé věci-naházela je do tašky a onesla je té osobě a tam je vysypala!!

kalu
4. kvě 2009

Tak to já jsem je naštěstí spolu neviděla- jí jsem viděla jen na fotce u nás v pc a na ulici bych jí asi nepoznala. Ale u nich to po téhle stránce asi nebude moc žhavé, když spolu prý poprvé spali až když tam už bydlel- A tomuhle bych i věřila- on na "to" vždycky byl méně než já a můj kamarád, který je pomalu o 20 let starší, je v tomto směru mnohem výkonější a nadrženější, tio se vůbec nedá srovnat- mezi mým ex a jeho paní to bylo a je holt o něčem jiném. . V tomhle jsem mu bohužel posloužila i já, sice nejsem majetná, ale vydělat jsem vždycky uměla a on po mém boku strávil několik pro něj příjemných let, kdy buď nedělal, nebo jen nějaký "šolich" a neměl se špatně.
Bohužel na něm se tohle moc těžko poznává. On je opravdu pěkný chlap, umí vystupovat, mluvit, budí v lidech dojem spolehlivého a hodného člověka, ženské na něj vždycky letěly- já jí ho prostě přeju- ona se bude muset jenom bát, aby se v jeho okolí nevyskytla nějaká s ještě nabitější šrajtoflí 😀
Popelko, ten "tvůj" je taky pěkný exot- mít dioma 2 děti a tahat se s patnáctiletou. Bůh ví, jestli ještě nebyla pod zákonem, když spolu začali, bych se ani nedivila- to víš, tím se chlubit nebude.

popelka.miri
4. kvě 2009

wsmoulinkaa, tak to udělej a pak nám napiš, jaké to bylo 😅 . Já o tom jednou taky uvažovala, ale řekla jsem si, že je to pod mojí úroveň takhle se před ní ponižovat..Nejhorší byly ty první noci. To jsem nemohla vůbec spát, ubývalo mi mlíko a nejhorší bylo, když jsem se probudila a uvědomila si, že jsem už sama, že už se mnou nebude ☹ ..Ale to taky přejde..časem. Řešila jsem to tak, že jsem si k sobě na noc vzala svojí 5ti letou dceru do postele a malou jsem měla vedle v postýlce..takže jsem vlastně sama nespala 😅 .Taky nastalo období asi týden, kdy k nám začal chodit na delší návštěvy, pomáhal mi doma, obědval tu, dokonce se mě i letmo dotýkal. Já blbka začala věřit, že mu to možná cvaklo a byla jsem k němu přátelská, povídala si s ním a nakonec z něj vypadlo, že ona chce jít na vejšku na intr, chce 2 děti a on s tímhle vůbec nepočítal a asi zkoušel jestli by měl u mě šanci 😕 Jenže pak se mezi nimi zase něco stalo a začal být jako dřív 🙄 ..Z toho vyplývá, že většinou každej druhej chlap má tendenci se zkoušet vráti min. jednou jo a je pak na ženský, jestli mu to zase sežere, nebo ne. Já mu to naštěstí nesežrala 😉

popelka.miri
4. kvě 2009

Kalu, já bych se tomu nedivila, kdyby byla ještě pod zákonem 😝 . To je síla, chlubil se mi, že byla panna! No, to já v jejím věku taky 😀 . Když si představím, jak jí někde odpanil a pak přišel domů jako borec, že byl první..Možná to je divný, ale jelikož já o to přišla v 18, tak ten první můj byl taky on, což mi připadá, že on jde vyloženě po pannách 😒 asi že má mindrák..Nechce být srovnávaný.. On mi pak řekl, že kdyby si našel starší tak by u ní neměl jistotu, že je ještě panna!

m311293
4. kvě 2009

popelko, tak to je síla, nejvíc mně dostala ta tvoje představa o odpanění.... na blití..... no kdybys ho chtěla zpátky tak bys byla hodně hodně blbá.

popelka.miri
4. kvě 2009

m311293, buď v klidu já blbá nejsem 😉 , už ne 😅 . Víš co je teď fakt prča, jak mi tenkrát řekl, že ona je slušná, protože byla panna. No jo, jenže to já taky, že 😀 a ještě ke všemu jsem mu byla blbec věrná. Narozdíl od ní. Ta mu ty parohy nasadila, jakmile se dozvěděla, že mi udělal 3.dítě 😀 . Ale ona je i přesto hvězda. Akorát mu prý strašně vadilo, že už "tam" krom něho byl i někdo jiný 😀 😀 😀 je to vůl 🙄

m311293
4. kvě 2009

miri, člověk neví jestli se má smát nebo plakat, on je totální idiot, fakt, Já nevím kolik holek v 15 není pannou, ale moc jich není. To jsem netučila že zárukou slušnosti je panenství. Blbeček.

popelka.miri
4. kvě 2009

Teď se tu zase jakou dobu cicmali v autě 😝 , no comment 🙄

m311293
4. kvě 2009

ty je pozoruješ z okna. A koupat se můžeš chodit na Zvůli 😀 😀

popelka.miri
4. kvě 2009

Nepozoruju, jen se postaví tak, aby byli vidět a ještě rozsvítí světla 😅 . Dřív mi to vadilo, ale teď jen mávnu rukou, prohodím si pro sebe, už se zas cicmaj a´jdu 😀 Na Zvůli to mám daleko. A jsem bez auta 🙄 ..A nemám ani řidičák, protože mi ho ten vůl před 2 lety ztratil i ´s dokladama a já ještě neměla čas udělat novej 😠 -já to mám radši na Sůchdolských pískovnách, tam to miluju, ale bez auta můžu leda do pr... 🙄 To je zoufalý, co 😀 😀 Ani balkon nemám, že bch si natáhla špeky tam 😀 a na zahradě není voda 😀 , takže je to na budku 🙄

vm72
4. kvě 2009

Holky,to já se taky bojím toho,až je někde třeba uvidím spolu. To že vůbec uvidím JI mě zlomí a natož ještě SPOLU! To určitě zase obulím.Jen doufám,že se udržím a nechám si to alespoň za roh.

Co se týká tech nocí,tak já už mám u sebe taky nastěhovanou naši Terku.Sama bych se asi zbláznila.Stejně ty první noci byly na zbláznení.Furt jsem tady čuměla do stropu a přemýšlela,jestli se oni dva někde milujou,nebo ne.Prostě magor... A na to že jsem těhule a měla bych přibírat,jsem schodila 4 kg.Což o to,mě to ani tak neuškodí-nějaký zásoby jsem stejně měla,ale někdy si říkám,aby i to malý nebyl magorek,jen co se narodí.Od prvního momentu,což byl po třech letech všemožného snažení konečně pozitivní testík a on mě spražil poznámkou:...Hmmm,no,to je hezký...!" jsem v jednom stresu.Už jsem o tom mluvila i s mým doktorem-nechal si mě až do konce těhotenství u sebe v centru asist.reprod. Sám z toho byl zničený.Říkal jak strašně moc nám fandil a že když se to nakonec podařilo přirozeně,jakou měl ohromnou radost... Dokonce mi povolil na noc nějaký slaboučký prášky na uklidnění,abych se alespoň vyspala.
A ten můj mi klidně a suše řekne...No co,lidi se scházej a rozcházej... Ten jeho klid se mi nechce uvěřit.Pořád si říkám,že toho snad už sám musí litovat,ale už to prostě zbaběle nedokáže vzít zpátky.Já vím,asi si ho pořád ještě idealizuju... 😔

kalu
4. kvě 2009

VM, neboj, děťátko magorek nebude- je tu na fórech víc holek, které v těhu prožívaly stres a dětičky jsou o.k. U mě taky byly nejhorší ty první noci- pořád jsem jen brečela, ale pak jsem se z toho postupem času nějak vybrečela a ten smutek pomalu přešel. On je opravdu čas nejlepší lékař, není to jen klišé.
Vím, že to zní momentálně neuvěřitelně, ale slibuju, že bude líp. Sama nezůstaneš, máš krásnou holčičku a přibyde ti ještě jedno děťátko a ti ti toho mizernýho chlapa tisíckrát vynahradí. Jestliže udělá tohle těhotné manželce, tak za to opravdu nestojí- nakonec budeš ráda, že ses ho zbavila, uvidíš. Všechny jsme se na začátku rozchodu cítily jako ty a dneska nám jsou ti ničemové ukradení- a tobě taky bude, věř mi 😉

vm72
5. kvě 2009

Ahojky!
Dnešní noc byla opět šílená!
K ránu jsem měla zase úplně živý sen a manželovi a o té jeho... Bylo to hrozný.Dával žádost o rozvod a já jsem ho prosila snad i na kolenou,přemlouvala ho ať to nedělá.Na všechno se dívala ta jeho.Prostě šílený!!! Vzbudila jsem se celá upocená a od té chvíle mě bolí hlava.
Jsem zase úplně rozhozená a pořád se mi všechno honí hlavou... 😖

popelka.miri
5. kvě 2009

vm, já prožívala ty samé pocity, když jsem ležela ssama v posteli a taky přemýšlela, že jsou někde spolu..a byli, já je každý večer viděla z okna!bylo to fakt na budku 😢 , ale vydržela jsem a i mlíko jsem ludržela 😉 .A v těhu jsem sice ještě s ním žila, ale choval se ke mně tak, že mi dával jasně najevo, kde mě má i s malou 😖 Byla jsem na tom taky psychicky moc špatně, k tomu ještě krvácení 3x hospitalizace, tvrdlo mi furt břicho-moooooc jsem se bála, abych o mimi nepřišla 😨 Dokonce, když za mnou na chvilku přišel do nemocnice, koukal se okatě po jiných pacientkách a flirtoval se setřičkou 😠 , HAJZL..na mně mu nezáleželo.Pořád jsem taky bulela, ale s ním to nehlo, bodeť jo, když měl tu svoji pipku!!!No a malá se narodila a je zdravá, krásná, veselá, sluníčko moje, je tak vymodlená a chtěná z mé strany, že prostě ani jiná být nemůže 😅 ..Vydrž, mysli na miminko a opravdu jsem se tu dozvěděla, že stres má na dělohu vliv a může působit kontrakce (asi jako u mě)..hlavně klídek,l dělej to pro mrňouska, je přece taky vymodlenej 😎 Budeš hodně dlouho myslet na všechno kolem toho,co se ti děje, ale ber to jako nezbytnou součást týhle situace, kterou si MUSÍŠ projít, aby jsi pak pochopila, že ten mizera za to OPRAVDU nestojí!!!!!!!!!! 🙂

jana06
5. kvě 2009
vm72
5. kvě 2009

Dík Jani za tvůj názor.Akorát jsem tak trochu zmatená.Vy jste se udobřili a až na nějaké malé hašteření vám to klape,jak jsi psala.Ale mě radíš se na něj vykašlat... Tak nevím. Vím že je to hlavně na mém rozhodnutí,ale je to fakticky těžký.

popelka.miri
5. kvě 2009

vm, Jana ti chce hlavně říct, to co i já..Jde o miminko 😒 ..Já to zažila, opravdu STRES může hodně komplikovat těhotenství, já měla také strašné tvrdnutí břicha (kontrakce dělohy) jako Jana a ty jestli se neuklidníš, vím, že je to těžké 😔 , můžeš mít taky zdrav. problémy..Jsi teprve v 17.tt a máš před sebou ještě kus cesty..Ale nesrovnávej jejich situaci, oni měli jiné problémy, které se s chováním tvého manžílka asi nedají vůbec srovnávat 😅 ..Tak se na něj vyser, těš se na miminko, povídej si o něm s dcerkou, ať ti hladí bříško, povídá si s ním..ber jí i na ultrazvuky a těšte se spolu jako holky 😎 , chlapa opravdu nepotřebuješ, věř mi, já to taky zvládám se 3 dětma a je to docela fajn 😎

jenna7082
5. kvě 2009

vm - a kvoli comu si vlastne tak zakomplexovana?? ty mas podla mna problem pre odbornika....je to velmi smutne, ked si clovek sam seba nedokaze vazit, zvlast zena a matka !! ved ten, co nema, nemoze davat...nemas rada samu seba a svoj zivot, ako mozes mat naozaj rada druhych ludi? ono vobec nejde o to, ako clovek vyzera...ale ako sam seba vnima - ako sa vidi, tak sa aj citi... ty si nahovaras, ze to nezvladnes, vyhovaras sa, ze si zakomplexovana uz z detstva...no a co?? myslis ze sa to vyriesi same? alebo to urobi niekto za teba? ja uz som tu spominala predtym, ze my sami mame vsetko vo svojich rukach. kazde nove rano si vyberame, aky budeme mat den, kam pojdeme, co a kym budeme,ako to prezijeme a co si z toho vezmeme. mozes sa rano zamyslat nad tym, ako prave teraz tvoj ex sexuje s druhou a lutovat samu seba....alebo sa mozes na seba usmiat v zrkadle, povedat si - to zvladnem, pre seba, pre svoje deti ... nikoho nesudim a neodsudzujem, ale ty si lutost nezasluzis...

popelka.miri
5. kvě 2009

¨Vm, jenna7082 je optimista 😉 , zdar jenna 😀 ..Ale má pravdu, ona mi taky otevřela tady na diskuzi oči, když mi řekla, že můžeme žít i bez chlapa a že to má i své klady.....FAKTICKY MÁ 😀 😀 😀 Tak už neposlouchám kámošky, když do mě hučí, že chlapa mít sakra musím a je mi fajn 🙂 ..Musíš se s tím smířit v sobě!! Vm, možná opravdu není od věci navštívit psychologa, to přece není ostuda a děláš to taky pro své děti, zaslouží si spokojenou mámu, nemyslíš? A v Americe má cvokaře každej blbec 😀 😀 😀 😀

jenna7082
5. kvě 2009

😅 😅
a ved ono nejde len o nejaky nadpozemsky optimizmus. malo by to byt kazdemu prirodzene, ze si vazi sam seba. Ten tam hore nas vsetkych urobil dokonalych, svojim sposobom, krasa je ukryta vsade, kazdy sme iny, jedinecny a je to super 😵 😵 ja tiez vidim vm na fotke, ako peknu zenu. problem je v tom, ze ludia naozaj vacsinou nemaju radi zakomplexovanych ludi, nejak to z nich citia ... jasnacka ze ked je to cerstve, ze si clovek poplace, pozufa, vm je navyse tehu, hormony atd ... mne len dost prekaza to " ale ja som taka od detstva, tak sa s tym neda nic robit " tak to potom hej, to sa vazne neda...iba chcem, aby si - vm - vedela, ze je to len a len na tebe ...

kuk na toto a potom sa spytaj samej seba, ci mas nejaky vazny dovod citit sa zakomplexovana...

http://www.overstream.net/view.php?oid=smipenly...

clovek sa moze citit stastny alebo nestastny, ako sa rozhodne, v ktoromkolvek okamihu...

vm72
5. kvě 2009

jenny,každej je holt nějakej a ty hned nemusíš člověka odsuzovat.Někdo má prostě dar být sebevědomý,jiný ne a prostě se v tom potom víc plácá.Lítost nečekám,ale nechci se tady dočítat,že nemám doopravdy ráda jiné lidi.Vždyť mě vůbec neznáš,tak jak to můžeš takhle napsat...

srdcebolavy
autor
5. kvě 2009

vm72....ahoj holka 😵
no když jsem si přečetla tvůj první příspěvek,tak mě to vyrazilo dech,hodně stejných věcí jsem slyšela taky,jako by ten chlap byl stejný,to snad není možný!!!!je to debil a uvidíš,že bude litovat jako ted ten můj,ale věř tomu,že už na tebe někde čeká chlap,který si tě 1000x zaslouží a ty budeš šťastná,že budeš mít vedle sebe chlapa,o kterého se můžeš opřít....