Manžel od nás odchází. Za jak dlouho tá bolest přebolí?

srdcebolavy
14. říj 2007

Prosím o radu všechny maminky,které si touto složitou životní situací prošly,nebo které jsou na tom podobně jako já.
Jsme 6let manželé a celkem spolu žijem 9rok.Máme 3,5letého syna a jsem skoro v 5.měsíci těhotenství.Z mého pohledu bylo manželství v pořádku,spokojené,všude jsou nějaké mouchy a v každém vztahu se objeví občas obláček.Snažila jsem se být dobrou manželkou a matkou a nevím,kde se stala chyba.Asi před třemi měsíci začal být manžel jiný,když jsem se ho zeptala jestli se něco děje,tak mě řekl že ne,jen toho má hodně v práci.Před 5dny jsem na něj uhodila opět,jestli se něco děje a oznámil mi,že má partnerku a chce začít nový život.
V ten moment se mi zhroutil celý svět,celé roky našeho vztahu se mě promítl v hlavě.Je to pro mě strašná rána,nevím,jestli to sama zvládnu se dvěma dětmi.Musím se asi smířit s tím,že zůstanu sama,ale nějak mě to mozek nechce brát.Mám srdíčko rozbitý na tisíc kousků,moc ho miluju a bez něj si život nedokážu představit.
Místo abych přibírala,zhubla jsem 6kg,je mě pořád špatně,hodně zvracím.Jsem ted zralá na psychiatrii.
Musím ale myslet na naše děti 😢 😢
Poraďte mi,za jak dlouho ta velká bolest přebolí a smířím se s tím vůbec?????Jsem strašně zoufalá....

vm72
10. čer 2009

Holky,já si pořád říkám,jak té malé budu vysvětlovat kdo je její tatínek a proč s náma nebydlí...? 😨

naty
10. čer 2009

vm: a co se stalo?? 😲 Teď, když máš být nejvíc v klidu, se muset rozčilovat s rozvodem...ach jo... ☹

kalu
10. čer 2009

VM, my jsme se teda rozváděli bez právníků- já jsem se radila jen se svým strejdou, který je notářem. Všechno sem sepisovala a podávala já.
My jsme teda měli výživné na manželku zahrnuto ve smlouvě o "dělení majetku" ( a tu smlouvu jsem přikládala k podání žádosti o rozvod) , ale strejda mi říkal, že kdybychom se na tom nedohodli, tak výživné na manželku bych já podávala jako žalobu až po rozvodu jako takovém a projednávalo by se to zvlášť.

lili01
10. čer 2009

😠 miri vím o čem mluvíš sobec,sobec,sobec!!!!!
on se nedívá co je pro toho malého dobrý,ale on řekne,já na něj platím a tak si ho chci odvézt...jakoby ten kluk byl nějaká věc,kterou si kupuje!!!ale to,že o něj neměl celou dobu zájem a že ho skoro nezná,to je mu fuk 😠

lili01
10. čer 2009

vm zeptej se na sociálce,tam ti všechno poradí....já výživné nežádala,tak nevím

já to mám podobné,dozvěděla jsem se to,když jsem byla ve 4měsíci a odstěhovala se,když měl malý 4měsíce,takže on tatínka vlastně taky vůbec nezná.neměl zájem,jen si ho párkrát pochoval,když si jezdí pro staršího....ted je pro něj tatínek můj nynější přítel a až bude větší,tak mu to vysvětlíme,že o nej neměl vlastní tatínek zájem

popelka.miri
11. čer 2009

Lili01 asi mu vadí, že jeho syn má nového tátu, kterýho má rád a tohohle vola nepotřebuje...jeho chlapský ego asi utrpělo, tak se přece musí o kluká brát 😝 Jemu je jedno, jestli ho kluk chce nebo ne, hlavně aby on měl navrch 😠
Já jsem mýmu ex jasně řekla, že pro malou táta není a nebude, protože o ní nestál od samého začátku a dávno věděl, že se na nás vybodne...nemá na ní žádný morální právo a bilogický nárok mě opravdu nezajímá!! 🙄

kalu
11. čer 2009

Lili, já to mám podobný- můj ex zatím jezdí za malou na návštěvy k nám domů,protože malá s ním nechce nikam jít a jak s ní chce vyjít ven ze vrat, tak volá mámu a pláče...
ale taky by si jí chtěl odvážet k "sobě"- on ale bydlí v jednom baráku se svou novou ženskou a jejíma třema dětma, jejíma rodičema a jejím bráchou a jeho rodinou a z toho mám hrůzu... že by jí přivezl mezi úplně cizí lidi, které v životě neviděla, do cozího prostředí a ona navíc ani ex "moc nezná"- nikdy se jí nevěnoval, ani když byl ještě s náma- nikdy s ničím nepomohl, nikdy ho moc nezajímala, ale on to dělá, aby se mohl předvádět před svou novou ženskou, jaký je vzorný otec 😠 😠 😠
Pořád vyhrožoval, že "příště" už si jí odveze alespoń na chvíli a tak - ale poslední dobou je od něj pokoj, protože ona s ním opravdu nechce nikam sama jít- hraje si s ním, všechno, ale pořád se ujištuje, že je nablízku máma. Když jí chtěl jednou vzít alespoń na procházku po vesnici, tak za 10 minut byli zpátky a malá vřískala jao siréna a on naštvanej...a od té doby je právě ten klid. Jinak přijede za ní tak dvakrát do měsíce na hodinku.( a definitivně pryč je od jejího 1,5 roku)
Já myslím, že si jí tam začne brát, až ona bude dobře rozumnět a mluvit a sama pochopí, že tam jede jen na návštěvu a potom se vrátí k mámě a hlavně, až tam sama bude chtít. I když ex se to taky moc nelíbí.
Ale já se mu snažím vysvětlit, že když mu tam bude řvát, tak se jí tím ještě víc zprotiví a už tam potom nebude chtít vůbec....

lili01
11. čer 2009

miri...to víš,že mu to vadí,protože vidí,že se mu nový táta věnuje 100x víc než by se věnoval on sám a bere ho jako vlastního a chce si ho osvojit...
já to fakt nechápu,on si odejde po mém plánovaném otěhotnění a pak se rozčiluje,když vidí,že jsem šťastná a spokojená...on by byl samo radši kdybychom byli sami,to by mu vyhovovalo víc 😠 😠 😠 ...no zkrátka sobec,který myslí jen sám na sebe!!!!!

vm72
12. čer 2009

Ahoj holky!
Tak si představte,co se stalo...
Manžel přijel předevčírem večer (po předchozí domluvě telefonem asi ve 21.30h) a jestli prý u nás může přespat... Já na to že jo,proč by ne.Navíc tu má pořád trvalé bydliště,což znamená,že prostě kufry přede dveře mu opravdu dát nemůžu...
Přijel ve 22.45h (nevím kde tak dlouho byl... 😕 ),jen se odstrojil a jestli prý může spát s náma (v jedné místnosti).Já na to že ne,ať si jde k Terezce do pokojíčku.Nebo že jestli chce spát vedle ní,ať si jde k ní a do pokojíčku půjdu já.Tak šel spát s Terezkou.
Ráno mě vzal za ruku,čímž mě probudil a začal mi vyprávět,že by se chtěl vrátit a jestli chci,že ten rozvod zruší.Ale že musí vědět,jestli to chci JÁ.
No můžu vám říct,že jsem byla totálně v šoku"!
Na druhou stranu jsem stejně tak nějak čekala,že tahle situace stejně dřív nebo později přijde.
Seděl tam u mojí postele,hlavu skloněnou a já jsem se do něj pustila. Co si jako myslí,že jestli si představuje,že začneme jásat že se nám tatínek vrátil??? Že ve mě všechno ubil,co ty jeho kecy,že ke mě nic necítí,co celá naše a jeho rodina...Jak si to vůbec představuje??? Já mu rozhodně nebudu nic ulehčovat a někde za něj orodovat.To ani náhodou!!! Prostě proslov jako blázen,měla jsem co dělat se nerozbrečet,ale tam někde vevnitř mě jsem cítila spíš odpor a lítost.Ano,po tom co udělal on mě - lítost! To je strašný!!! Ale z lítosti přece namá cenu se k někomu vracet.Navíc on mi tak strašně ublížil!
Prostě jsem mu řekla všechno od plic,on ani nic moc neříkal,pak odešel do práce.
Já jsem cítila hrozné naštvání,protože už jsem se vším o hodně víc smířená než ze začátku,nasměrovaná na život jenom s dětmi... Teď přijde ON a myslí si,že si sednu na zadek???

No,ale dopoledne,asi v 10.30 volal... Prý - přišla mi pošta a tam mi píšou ze soudu,že jsi požádala ještě o nějaké peníze pro sebe,jo??? Já na to že ano,že jsem to podávala zárověň s výživným na Terku... A on mi na to řekl... Hm,tak to nevím teda,nevím,jestli to co jsem ti říkal ráno,nevezmu zase zpět!!! 😕 😕 😕
Dobrý,ne??? Co si o tom myslet? Já si myslím to,že jen prostě nemá kam jít.Protože to bydlení které si sehnal měl jenom na čas a myslím si,že ten čas už uběhl.Teď potřebuje prostě jenom střechu nad hlavou.Ale nemá v sobě ani tolik cti,aby mi to řekl narovinu a maže mi med kolem pusy.
Holky,to je strašný.Tak jsem to měla v hlavě už srovnaný a teď přijde on a bude na mě dělat ty svoje psychologický nátlaky.Znám ho,vím že to bude zkoušet...

Co vy na to???

konoupek
12. čer 2009

vm...myslím,že je to ubožák,kterej tě chce opět jen využít a zkouší ti hrát na city.V žádným případě bych nepovolila,at si jde kam chce a tebe nechá v klidu.Kde byl,když jste ho potřebovali, ne ne ne nebrat 😉

vm72
12. čer 2009

konoup.-Já taky tak nějak vnitřně cítím,že ho nechci,ale když potom přede mnou sedí,je to fakt strašný a taky asi moc dobře ví,že jsem měkouš.Fakt mě tak se*e! Proč mě nenechá jednou pro vždy napokoji!!! 😒

popelka.miri
12. čer 2009

Vm: rozhoddně ho neber zpátdky!! Je to slaboch, který sází na to, že ho máš pořád ráda a kvůli dětem, že ho prostě vemeš zpět!...Hraje ti na city, ale přitom sám žádné necítí, jelikož mu jde hlavně o sebe 😠 😠 Asi se mu něco nepovedlo u tý jeho, tohle jsem si prožila i já, nemysli si 🙄 ..Taky to vypadalo, že se vrátí, jenže to byla jen psychologická hra a zkouška, co já na to 😠
Sám ti řekl, že to asi veme zpátky, když jsi si dovolila chtít nějaké peníze 😠 ...Jen tě využívá, kopni ho do prdele, já osobně na tvém místě bych mu vůbec nedovolila u sebe přespat!!! 😕 Jen si tím sama ubližuješ a jemu dáváš náznak naděje!! To přesně chce mizera...
Rozhodně ho kopni do prdele, když už jsi byla docela smířená se situací, tak to tak nech, tenhle slepovaný vztah, založený na nedůvěře, využívání a jiných pochybnostech nemá žádnou budoucnost 🙄

konoupek
12. čer 2009

vm...přesně tak ,stejně by to mezi váma už nikdy nefungovalo,jako dřív,pořád by si měla nějaké pochybnosti a zbytečně by ses tím užírala a trápila.Jde mu jen a jen o sebe a o své pohodlí.A co se týče těch peněz to se opravdu ukázal v pravém světle .

popelka.miri
12. čer 2009

Chlapi jsou moc pohodlný! Jde jim o to, aby měli kde spát, co jíst, navařeno, uklizeno, vypráno, vyžehleno- prostě veškerý servis, a to manželka určitě udělá 🙄 Proto se nedivím, že když to tomu blbovi někde u jedný náhodou nevyšlo a nemá vyhlídku na jiné zázemí a tento servis, tak mu ani nezbývá jít jinam, než k starý dobrý známý manželce, že...
Jsou to vychcaný šmejdi...no comment 😝

vm72
12. čer 2009

Holky,dík za vaše názory.Popravdě jsem vlastně ani jiné nečekala. 😉 Já vím,že nejlepší by bylo to fakticky utnout.Neumím si představit vedle sebe zase žít,natož nějaké intimnosti.Fůůůůůůůůůůůůj! To ani náhodou! 😝
V hlavě to mám myslím srovnané a sesumírované co a jak mu řeknu.Nejhorší je ale že u toho budeme na sebe koukat.Uvidím tu jeho hromádku neštěstí... Je mi jasné,že ve mě chce vyvolat pocit viny,že ON měl snahu,ale JÁ jsem to rozsekla.Znám ho... Tak snad to odpoledne zvládnu,až přijde.Na ctiy on hrát teda fakt umí... ☹ 😢

konoupek
12. čer 2009

Kdyby to před tím nepo*r*l on,nemusel by ted dolejzat a tvářit se,jak hromádka neštěstí.Snažit se měl o to ,aby ste byli spokojená a štastná rodina,ted už je pozdě.Ale jen at si sype popel na hlavu, ty mu hl.nic nevěř.Přeju,aby si to vm zvládla.

vm72
12. čer 2009

No,on si vlastně ještě ani popel na hlavu nesype.Když mi říkal,že se chce vrátit,nezaznělo ani jednou ani to pitomý slůvko promiň... Uvidíme s čím přijde dnes.Kéž mám tu sílu,stát si dál za svým! Dám vědět. 😉 V.

popelka.miri
12. čer 2009

Vm: ten můj ex taky umí dokonale hrát na city a já byla tehdy ještě před pár měsíci, co od nás odešel tak blbá, že jsem mu na to málem taky skočila...je to dokonalý herec a lhář...vypadá jak hromádka neštěstí, když chce...ale pak taky dokáže být hodně zlý a krutý a bezcitný a to je teď čím dál častěji 😠 ...V tomhle mu nesmíš věřit, jinak se budeš pořád dokola trápit kvůli takovýmu ničemovi...musíš sebrat všechnu sílu i odvahu a nebrat na něho žádné ohledy, protože si je nezaslouží!!! On je taky neměl 🙄 😝
Stejně nevěřím tomu, že i kdyby jsi ho vzala zpátky, že bys toho časem nelitovala a že by se on změnil...naopak byl by si tebou ještě víc jistý!!!! A pak by ti zase ubližoval ☹
Věř mi, že sama nezůstaneš a jednou ti osud do cesty určitě přivede někoho lepšího 🙂 , já tomu taky věřím a to velký optimista nejsem 😀

masacek
13. čer 2009

Holky to je smutné téma a o to víc když je na cestě miminko.Já si to zažila taky ale děti už byly veliký.
Po 15letech manželství jsem se náhodou dozvěděla že má milenku a s ní ročního syna.Byl to blesk z čístého nebe ☹ .Ani to srab sám nepřiznal.Holkám bylo 14 a 10let.Vůbec jsem nevěděla že je něco špatně.Byl často pryč ale to patřilo k jeho práci.Milovala jsem ho a vůbec jsem si neuměla představit život bez něj.Vím že to máte daleko složitější ale myslím tím že ten pravý a hodný na vás teprve čeká.Určitě ho najdete.já jsem ho už našla a ničeho nelituju.Nyní jsem znova vdaná a mám s ním krásnou malou holčinu.
Držte se držím vám palce 🙂 🙂

kalu
14. čer 2009

Holky,
mám pocit, že tenhle záchvat "chuti se vrátit" má každý darebák. Můj ex to taky zkoušel ( po tom , co tady už několik měsíců nebydlel) a taky přesně v době, kdy mu vypršel podnájem a on se bál, jestli ho přijmou k nim domů její rodiče ( ona je totiž taky ještě vdaná a kvůli mému ex odešla od svého muže k rodičům a to se jim pochopitelně nelíbilo). Takže nevěděl, kam vlastně půjde- jestli ho tam vezmou nebo ne... a tak přišel domů (jako normálně za malou) a začal si tady přede mnou klekat a líbat mi ruce, že mě strašně miluje a k ní, že nic necítí, že se rozvádět nechce, že se úplně změnil a jí že už nikdy neuvidí.....no hnus- přišel večer a hučel do mě do 5 hodin do rána- já jsem mu řekla, že bohužel už k němu nic necítím a navíc mu nevěřím ani slovo- prostě jsem ho odpálkovala... a pak jsem se dozvěděla, že on jel rovnou ode mně ten samý den orodovat k nim a oni kvůli dcerunce svolili, aby se tam nastěhoval. Od té doby už se o nic podobného nepokusil. 😝
VM, přeju hlavně hodně duševní síly a mám radost z toho, že se mi zdá, že už se začínáš z těch nejhorších sraček vyhrabávat.... všechno bude nakonec dobré, uvidíš 😉

konoupek
14. čer 2009

Kalu to je taky mazec... chlapi pro své pohodlí se dovedou tak ponížit ,že toto kdyby mi chlap udělal,tak tuplem bych ho nechtěla.To už si na něm nemá člověk absolutně čeho vážit,natož se nad nim slitovat a vzít ho zpět,fuj to ne toto.

emilyz
21. čer 2009

vm72 a popelka miri, samozrejme aj ine holky, velmi ma zaujalo, co pisete a je mi velmi luto, ze na svete existuju taki sviniari, resp. sa mi to nechce verit! a nechcem si predstavovat, ze by sa im to niekedy malo vratit, lebo to bude peklo bud tu na zemi, alebo na druhom svete...

vm72
22. čer 2009

emily,je to fakt svinstvo.Já osobně se zase obávám,že na světě jiný chlapi snad ani nejsou... Po mých zkušenostech (a zkušenostech jiných holek) mi připadá,že slušný a věrný chlap je spíš exemplář,který by se měl vystavovat.

Holky,jinak nezměnilo se nic.A spíš vnímám takový jako pocit úlevy,že nemusím být za tu "zlou",která ho zpátky nechce... To jak mě přemlouval,ať ho vezmu zpátky byl zřejmě jen nějaký laciný manévr,nebo co... Ještě ten den mi volal a říkal,že se dozvěděl o tom,že jsem si podala k soudu žádost o výživné manželky a TO že teda zásadně mění situaci a to co mi říkal vezme zase zpět.To jsem vám psala...
No,napadlo mě,že to třeba nemyslí vážně,ale myslel,protože pak už se vůbec ani nezmínil a jen řešil,jak s eteda vypořádáme majetkově a naznačil,ať od něho žádné horentní sumy nečekám.Vlastně se pořád staví tak,jako že já po něm chci něco,co je navíc.To že je mu to dáno ze zákona jaksi pomíjí,i když jsem se mu to snažila několikrát vysvětlit.
Naštěstí nemáme žádný majetek-ani byt ve kterém bydlíme.Ten je totiž městský.A i dkyž mi pořád tvrdil,ajk jmi tady všechno nechá,samozřejmě začal vystrkovat růžky... Řekla jsem mu,že jeslti mu udělá radost,že si vezme stůl a židle z kuchyně,nebo že si rozebere plovoucí podlahu,tak ať si to klidně vezme.Mě už je to úplně fuk a vlastně to je další věc,která svědčí o jeho povaze...
Takže jsem se tak nějak domluvili.Teda na výživném ne,na můj návrh samozřejmě nepřistoupil.To se bude muset projednat soudně.Ale k rozvodu,pokud přijdeme vypořádaní,tak to nebudou nijak protahovat a řešit,co se vlastně mezi náma stalo.Tak doufám,že alespoň to půjde hladce.A na to jednání o výživném jsem si zažádala o právníka,tak doufám,že dostanu někoho rozumného,kdo mi opravdu pomůže.

emilyz
22. čer 2009

vm72 takze uz uplne zatvaras dvere...nemyslis, zeby sa to este predsa len dalo nejako zachranit? je mi to takisto velmi luto, ja stale dufam, ze taki ludia este dostanu niekedy rozum a spamataju sa, ale ked to sa stava casto az vtedy, ked je uz neskoro...

vm72
22. čer 2009

emily,já jsem je nezavřela... Odešel on a očividně nemá snahu se k nám vrátit.Alespoň z toho co dělá,respektive nedělá je to patrné.A já tady nebudu stát s dveřmi dokořán... O tom,abych mu začla zase věřit by mě musel přesvědčovat především SKUTKY a to se opravdu neděje.A navíc nevím,jestli bych dokázala odpustit.Opravdově odpustit...

emilyz
22. čer 2009

vm72 chapem... teda aspon sa snazim pochopit, lebo najlepsie to vie ten, kto to prave preziva... je to hrozne, ze niekto takto zahadzuje stastie, no obavam sa, ze neprejde dlhy cas a on to trpko olutuje... mam taku skusenost zo svojho okolia a ver, ze sa to tomu cloveku nevyplatilo...

kalu
22. čer 2009

VM,
můj ex se choval velmi podobně- když odcházel,dělal velká gesta, že nic nechce , ale potom odsud odvozil vše cennější, co mohl. Barák byl můj už před svatbou, přistěhoval se on ke mně, a nikdy do baráku nic neinvestoval (celou dobu až do mateřské jsem já vydělávala víc než on) takže tady nebylo co řešit. Ale vybavení šlo ze zákona půl na půl- chtěl opravdu přesně půlku, odvezl nám nový počítač, foťák, stoly, skříně, postele ( malé jsem musela znovu rozložit postýlku a já jsem spala až skoro doteď na karimatce na zemi)- chtěl všechno- i zafradní nábytek,sekačku,žebřík... no hnus. Ještěže mám spoustu hodných přátel a rodinu a postupně jsme si to tady zase znovu s malou "zabydlely"- hodně věcí jsme dostaly zadarmo nebo za "hubičku", takže teď už je v tomhle směru veseleji.
Jinak manžel mi výživné platí nakonec na dceru i na mě, ale musela jsem mu podepsat alimenty při jeho současném přiznaném platu - začal jezdit s kamionem( 25 000 čistého) jen 2 000, jinak by dělal problémy s trvalým bydlištěm. Když jsem podepsala nízké alimenty- on podepsal, že se po rozvodu dobrovolně odhlásí z trv.bydliště u nás- hnusnej kšeftař, naštěstí už ho máme z krku 😝
Teď to beru tak- čert vem věci a peníze- hlavně, že od něj máme klid 🙂

popelka.miri
22. čer 2009

emilyz: myslím, že je zbytečné a taky hloupost myslet si že vm zahazuje štěstí nebo že byx tomu měla dát šanci...takovýhle chlap je jednou hajzl a tím zůstane a o takového chlapa ani nemá smysl chtít bojovat 😝 A věř mi, že některým nikdy nedojde, co udělali a nikdy toho nemusí litovat...můj ex toho taky nelituje, protože je rád, že mu ubyly starosti s rodinkou a může si užívat nezávazný život 🙄 A ještě mi vyčítá, že se mám líp než on finančně! S takovým chlapem rychle pryč!

emilyz
22. čer 2009

popelka ja som myslela nie vm, ale jej manzela, ze zahadzuje stastie...

tvoj ex to zatial nelutuje, ale moze este prist situacia rekapitulacie celeho zivota...

jiti77
22. čer 2009

Ahoj 🙂jmenuji se Jitka a náhodou jsem se dostala na tyto stránky☹ bohužel i já mám své smutné zkušenosti...ale už hezkou budoucnost🙂věřte,že i vy se budete mít taky hezky a budete opět zahrnováni láskou 😵 S mým nyní už bývalím manželem jsme po 1 1/2 roce snažení počaly naše vytoužené miminko🙂po všech možných peripetiích které jsem prodělala na genetice,aby dětˇátko nebylo postižené z mojí strany-mám o 5 let postiženou setru,tak i ze strany manžela-strýc a sestřenice měly roštěp patra..vše dopadlo v pořádku🙂ale můj manžel bohužel nezvládl situaci kde by se měl věnovat mě a našel si ve 2 měsíci našeho těhotenství o 8 let starší paní-přítelkyni ☹ Během týdne co se můj manžel rozhodoval zda zůstane se mnou nebo s novou paní jsem, schodila během týdne 9 kilo.Co jsem snědla ,vypila šlo automaticky nervama ven.Takže vím co to s váma udělá a myslím,že je jedno zda vás opustí jako těhotnou,nebo s malými dětmi.Vždy je to v tu chvíli nepředstavitelné ta bolest je skutečně ukrutná a nekonečná.Po 2 měsících ustavičného telefonování mé nyní bývalé tchýně a jeho nové partnerky s tím,že ho citově a finančně vydírám..nastal klid.A čím větší klid byl tím to bylo horší.Nakonec se vše uklidnilo a já sama měla relativní klid na sebe a na své dítě.Mezi klidem jsem řešila rozvod-ten se bohužel nekonal já jsem s rozvodem nesouhlasila,pak přešla doba a rozvod stornovaly.Manžel podal po 3 letech nový návrh a nyní jsme rozvedení.Nebudu ani psát o tom jak jsem si sama zjištˇovala informace na co mám sama a détě nárok.Paní od soudu než,aby bránila mě byla při mém manželovi.Nakonec se vše uklidnilo,vyřešilo já po půl roce našla na inzerát nového tatínka,který bere Honzíka opravdu jako za svého vlastně celá jeho rodina 😵 tak že jak se říká pro jedno kvítí slunce nesvítí a určitě jednou najde každá své muže s velkým M a skvělého tátu pro své děti.Já už takového našla a když je to šance tak proč jí nezkusit!určitě bych se svým bývalím manželem už nemohla být ani kdybych chtěla ta nedůvěra byla a byla asi i stále.A popravdě 26.12.2008 se můj manžel chtěl k nám vrátit 😀 ale kam se chce vracet?