Manžel od nás odchází. Za jak dlouho tá bolest přebolí?

srdcebolavy
14. říj 2007

Prosím o radu všechny maminky,které si touto složitou životní situací prošly,nebo které jsou na tom podobně jako já.
Jsme 6let manželé a celkem spolu žijem 9rok.Máme 3,5letého syna a jsem skoro v 5.měsíci těhotenství.Z mého pohledu bylo manželství v pořádku,spokojené,všude jsou nějaké mouchy a v každém vztahu se objeví občas obláček.Snažila jsem se být dobrou manželkou a matkou a nevím,kde se stala chyba.Asi před třemi měsíci začal být manžel jiný,když jsem se ho zeptala jestli se něco děje,tak mě řekl že ne,jen toho má hodně v práci.Před 5dny jsem na něj uhodila opět,jestli se něco děje a oznámil mi,že má partnerku a chce začít nový život.
V ten moment se mi zhroutil celý svět,celé roky našeho vztahu se mě promítl v hlavě.Je to pro mě strašná rána,nevím,jestli to sama zvládnu se dvěma dětmi.Musím se asi smířit s tím,že zůstanu sama,ale nějak mě to mozek nechce brát.Mám srdíčko rozbitý na tisíc kousků,moc ho miluju a bez něj si život nedokážu představit.
Místo abych přibírala,zhubla jsem 6kg,je mě pořád špatně,hodně zvracím.Jsem ted zralá na psychiatrii.
Musím ale myslet na naše děti 😢 😢
Poraďte mi,za jak dlouho ta velká bolest přebolí a smířím se s tím vůbec?????Jsem strašně zoufalá....

popelka.miri
5. kvě 2009

Ahoj srdcebolavy 🙂 , mě to taky vyrazilo dech..to bude asi tím, že ty chlapy mají všichni stejný výmluvy, protože to jsou stejný zmetci 🙄

vm72
5. kvě 2009

Dík srdcebolavy!
To víš,je to všechno ješte na začátku a strašně čerstvý na to,abych už měla v hlavě jasno.
Proto jsem sem taky začla psát.
S tím chlapem..No,kéž by jsi měla pravdu.Víš,mě už bude letos 37 let a to nejsou asi zrovna nejlepší vyhlídky. 😕
No,ale to moc předbíhám.Důležitý teď pro mě opravdu bude ten klid a o to se budu snažit ze všech sil. 😉

popelka.miri
5. kvě 2009

Ježkovyvoči, vm, 37 je dneska super věk 😎 , moje máma se rozváděla v 38ti a do půl roka našla super chlapa, se kterým doteď žije a je fakt spokojená, což se teda nedalo říct o jejím manželství 😖 . Ale máš pravdu, že na chlapa je ještě moooc brzy. Ženská má prý být podle psychologů min 1 rok sama po rozchodu..Trvá prý 1-5 let, než jsi psychicky připravená na další vztah. Což já teda fakt nejsem..Jsem si myslela, že až přijde jaro, že mi bude láska chybět, ale zatím se nic neděje 😀 😀 Začala jsem tu potkávat svoji první platonickou lásku, po tolika letech..Byl tehdy takovej puboš divokej, nezkrotnej 😀 a dneska má ženu a vozí mimčo 🙂 . Tak se teda musím přiznat, že se mi fakt líbí, po dlouhej době první chlap, kterej se mi fakt líbí...Jenže šťastně ženatej a taťka..Tak zas nic 😀 😀

vm72
5. kvě 2009

To je pravda,že na chlapy (myslím teda jako na vztah) nebudu mít pomyšlení ještě hodně dlouho. 😕 Co se týká toho druhého,na to by chuť i byla,ale zase kdo si co zkusí s těhulí panděratou... 😨 Takže utrum budu mít tak jako tak. 😅
No a jestli se někdy za 5 let vzpamatuju,bude mi 43 a to teda taky nevím,kdo na mě bude zvědavej. 😀

Jinak já jsem se teď viděla se svojí platonickou láskou ze základky na srazu,který jsme měli po 23 letech! Bylo to strašně super a mě to vyloženě bodlo,při tom všem co teď prožívám.Z toho "kluka" čas udělal atraktivního muže a já jsem si připadala zase jako puberťačka,když jsem po něm na srazíku pokukovala.A když jsme spolu potom mluvili,vsadím se že jsem se určitě i červenala.O té mojí platonické lásce k němu jsme spolu i mluvili a bylo to takový roztomilý.Byl moc milej,ale ženatej,dvě děti,takže taky nic. 😀

popelka.miri
5. kvě 2009

Vm, hlavně, že se ti chlapi líbí, ale je to hezoučký, když potkáš první lásku 😵 Moje tchýně až po 40 začala pořádně s chlapama a stihla jich pak tolik, že jsem začala pochybovat o jejím maravním kodexu 😀 😀 A jen tak pro srandu, hledala jen samé zajíčky a hlavně na sex a pak si našla 25letýho kluka a žila s ním 4 roky a bokem ještě měla 35letýho milence na sex a on ten zajíc to věděl a nevadilo mu to, prý je moc perverzní, myslím ta ex-tchyně 😀 😀 😀 .Tak holka nevěš hlavu, zralý ženský jsou dneska žádaný 😉 ..A mimochodem ta moje ex-tchyně není vůbec hezká, naopak 😎 ..Ale je tak sebevědomá, že to ty kluky asi přitahuje či co 😅

jenna7082
5. kvě 2009

vm - neodsudzujem teba, nikdy neodsudzujem ziadneho cloveka, skor som to myslela vseobecne, ten postoj, vidis, aj teraz to robis - kto by ma uz len chcel....tehulku pupkatu 😅 boooze ved tehulky su krasne a to ti povie nejeden chlap !! ale je to fuk ci si tehulka alebo nie, pokial nie si v pohode a spokojna sama so sebou, dovtedy to lepsie ani nebude. preco si nezacnes viac verit a mat sa rada?

popelka, panecku, to sa ta tvoja svokra pekne rozbehla 😀 😀 ale je to pravda, silné a sebavedomé osobnosti pritahuju a takymi mozeme byt vsetci,staci len chciet 😵 😵 naozaj nic viac

popelka.miri
5. kvě 2009

Jenna, ta se tak rozjela 😀 😀 , já když jí viděla poprvé, tak jsem si říkala, chudák ženská, oblíkat se neumí, vlasy jak střapec, žádná krasavice a ona takhle řádí 😀 😀 😀 Holka, ta mi dala takový sexuální poučky, že by se i Paula Wilde červenala 😀 😀 Teď je mi jasné, po kom ten můj bejvalej je takovej kolík 🙄

jana06
5. kvě 2009

VM, tak jak psala popelka. htěla jsem Ti jen říct co všechno nepříjemné Tě může (nedej Bože) potkat, když se budeš stresovat a nechat se citově týrat...

My jsme sice spolu zůstali, ale už jsem byla pevně rozhodnutá ho vykvindovat z bytu... Měl věci sbalené v igelitových pytlech. A věř mi, rozhodla jsem se tak proto, že jsem se zrovna vrátila z pohotovosti v nemocnici, bo se mi udělalo hrozně zle a ztuhlo mi břicho. To jsem se vrátila tak nasejřená, že jsem mrkala do těch pytlů hlava nehlava co mi přišlo pod ruky...

A k tvýmu věku.... mojí sestře bude v červenci 37. Její manželství není růžové... má 16ti a skoro 5ti leté syny. Když mladšímu byl cca 1,5, tak zjistila, že švagr má už delší dobu poměr s pipinou od nich z vesnice... Dokonce s ní byl i na dovolené... Bohužell hrají tam i majetkové poměry svoji velkou úlohu. Ale... Rok se z toho hroutila... hubla, vypadal jakoby právě přežila pochod smrti a ejhle.... Dnes je z ní sebevědomá žena, do které by jsi rozhodně netipla, že je jí tolik let a navíc, že má 2 syny... Začala pracovat a švagr, ten žárlí, bo po ní jedou i zajíčci... A jak toho dosáhla? Lhostejností a nadhledem... Ale taky jí to dlouho trvalo, než prošla tím očistcem.

možná to píšu špatně, ale chci Ti jen říct, aby jsi nevěšela hlavu... Je to klišé, ale ne nadarmo se říká Pro jedno kvítí slunce nesvítí... Podívej na srdcebolavý... Před rokem a půl se jí hroutil svět a te´d je šťastná... A já vím, že i Ty budeš.... Budu Ti držet všechny pěstičky co mám... i na nohách.... 🙂 Drž se holka....

popelka.miri
5. kvě 2009

Holky, mě napadlo bezva srovnání..To máte jako s dítětem. Aby jste dosáhli vytouženého dítěte, tak musíte projít období těhu, které občas bývá dost náročné a stresující-viz. teď já naposled 😖 , potom přijde porod, je to samá bolest, někdy i utrpení, jdete z posledních sil, jen abyste mohli brzy držet ten svůj uzlík štěstí 🙂 . A když tohle všechno nesnadné a bolestivé překonáte, tak dostanete odměnu - vaše milované miminko 😅 ..A tak je to i s tímhle...musíte si projít trápením, soužením, bolestí, zklamáním, abyste pak pochopili, že můžete být nakonec spokojené a šťastné. Je to nezbytný průběh věci 😅 , prostě tím musíme projít, ale pak se dostaví pocit euforie (to jsem měla i já), že už je to za vámi, že to byl fakt vůl 😀 a že jste už fakt v poho a začínáte zase žít 😉

jana06
5. kvě 2009

popelka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Krásné přirovnání

kalu
5. kvě 2009

Ahoj holky, malá usnula, tak se můžu taky na chvíli připojit, než odpadnu i já.
Holky, zítra mi držte pěsti, máme v 9:30 poslední stání- rozvod. Už se těším, až budu volná i oficiálně. Jinak dneska se tu ex stavoval za malou (asi po 3 týdnech)- chování jako ředitel zeměkoule, vyfiknutej, vyvoněnej, že jsem potom musela zbytek dne větrat, aby nám to tady vyčichlo 😀 Jediné, co mi na tomto stavu vadí je to, že malou bude moci takovejhle blbec ovlivňovat, působit na ní a hlavně, že si jí určitě bude snažit kupovat drahými dárky atd., protože tam se peníze přehrabujou vidlema a já jako samoživitelka si toho nebudu moct dovolit koupit a všichni víme, že takhle malý děti v tomhle směru jsou ovlivnitelný hodně ☹ - jediný, na co spoléhám je to, že jeho zájem o ní bude tak jako teď ( 1-2 krát za měsíc na hodinku)- mrzelo by mě, kdybych někdy od ní slyšela: "tatínek je lepší, on mi koupil...., a maminka ne" .....
Jinak ano, ti "naši" chlapi jsou si v hodně věcech podobný a používaj podobný lži a manýry- chtěla bych vidět, kdyby se na nějakým fóru bavili oni o nás- to by byl asi mazec, co ? 😀
VM, taky se hodně bojím, že zůstanu na ocet- u mě to není o nedostatku sebevědomí, ale o zničených iluzích o chlapech jako takových a bojím se, že se už nikdy nedokážu zamilovat a hlavně věřit- bojím se, že každého budu v podvědomí předem podezírat a všechny si od sebe odeženu a nakonec zůstaneme samy.

popelka.miri
5. kvě 2009

Ahoj Kalu, tys mě zas pobavila s tím větráním 😀 ..Ať ti to zítra dobře dopadne 😉 . Mně taky vadí, že člověk jako můj ex má na moje děti vliv a ta jeho potvora taky, což nesu ještě hůř 😒 . A s tím kupováním dárků to znám docela dobře. Když odešel, tak taky začal dětem kupovat hračky. Vždycky je zatáhl do hraček a koupil jim něco, což mě sralo, já mu říkala, že si pak za prvé ničeho neváží a za druhé, že si je kupuje. Já pak jsem ta špatná. Tak jsem dětem řekla, že já jim to koupit nemůžu, protože mám málo peněz, jelikož táta odešel a já prostě nemůžu do práce, když jsem s nimi doma..Světe div se, pochopili to a když teď něco chtějí, tak kluk řekne, táta nám to koupí, on má peníze, mamka ne 🙂 ..Ale blbý bylo, když ta jeho nána dětem k vánocům taky koupila hračku, tak to mě nasralo tuplem, že jim podlejzá ještě tahle 😠 Moje kamarádka je opačný případ. Má vždycky chlapa hajzla, ale hned po rozchodu si na inzerát hledá dalšího vola, prostě si nedá ani na chvíli pokoj, takže se v tom plácá pořád a nedá si říct ☹ Nechápe, že takhle se nikdy pořádně nevzpamatuje a dělá pořád ty samý chyby 🙄

jenna7082
5. kvě 2009

juuuj, nepodcenujte este aj deticky....vedia sa rovnako krasne tesit z hmotnych darcekov, ako aj z peknej veselej hry s veselou maminkou 😵 deti su uuuuuuzasnééé 😵 😵 😵

popelka, ze světe div se - dufam, ze to je len slovny zvrat 😵 ved deti chapu veci, o akych sa nam ani nesnivalo !!!

zobrala som dnes svoje princezné do prírody a hladali sme víly 🙂 deti sa snazim neucit dospelackym manierom, ja chcem byt ako dieta, ich vnimanie sveta je cisté, nikdy ste si nevsimli, ze su zvedavé, hravé, ze su ochotné pocuvat? preco mate strach, ze sa sami sebe stratia? juuuuj, kazdy den je pre mna krasny,ale aby som tolko nekecala, je to nieco cez rok, co som s nimi sama a ten rok bol u mna tiez taky vselijaky, nezufala som teda nejak extra, ale nevedela som....a rozhodla som sa takto - rozhodla som sa byt stastna a byt tu pre svoje deti 😵 ostatne pride, ked bude mat prist 😵 😵 😵

ja mam aspon skusenost, ze co som im kupila, to si po chvili nevazili, ale co sme si vyrobili nejakym sposobom formou hry, k tomu sa radi vracaju, maju k tomu vztah. skuste, odporucam!

m311293
6. kvě 2009

holky dost drsný story, ale jenna tvoje holky jsou ještě malé a mají rády hry, ale dorostou do věku kdy jim mikina z TímeOut přijde mnohem lepší než člověče nezlob se s mamkou. Já chápu obavy Kalu, zažila jsem to u kamarátky a její dcery, kterou otec zblb natolik že i když byl ve vězení za neplacení alimentů, pro ni to byl nejúžasnější tatínek, který za nic nemůže a otřesná matka která ho dostala do vězení a nevíc ji neustále porouči a , světe div se, chce aby chodila do školy.
Děti jsou nevinné bytosti a jsou jenom zrcadlem našeho chování, nevyvíjejí se sami od sebe ale pod naším vedením a jestli ex od kalu se bude tasti před dcerou majetkem a ovlivňovat ji tímto směrem tak to ona bude tak vnímat a bude to pro ní normální.

jenna7082
6. kvě 2009

....potom je mozno na mieste polozit si otazku, coho sa dievcatu dostalo v tej rodine, ked mala este rada hry....nemozem nez suhlasit, ze deti su nasim zrkadlom....a do urciteho veku sa da s nimi pomerne vela urobit, ono zas zacat vychovavat uz skoro hotoveho cloveka da naozaj zabrat....

mam aj 9 rocneho chlapca, s tym uz to teda tiez riadno máva ta puberta 🙂 a ano, zijeme v dobe, ked su hmotne veci povazovane za dost dolezite...deti sa v porovnani so spoluziakmi citia diskriminovani, ked nemaju nieco, co maju ostatni....moj maly ma svoj mobil na pausal, ma svoj notebook, svoj internet....atd. da sa povedat, ze ma vsetko, co si zmysli, ale na druhej strane, nedostane to len tak. a musi to vediet uzivat. pausal aj net ma obmedzeny, takze si musi sledovat, kolko prevola, kolko minie. a zatial nebol problem,je zodpovedny, lebo je k tomu vedený. keby mu aj ex dal nejaku neviem ako paradnu vec (co nie je sice nas pripad) tak jednoducho stale ja som jeho matka, ta, ktora ma zanho zodpovednost a trvam na tom, ze ja rozhodnem, ci a kedy tu vec bude uzivat. ono je to jednoduche zvalit zodpovednost na niekoho ineho - on ju pokazil .... ale je to vobec mozne, ak ma raz dobry zaklad ? neposudzujem konkretnu kamaratku, berte to tak. aby sme predisli veciam typu - ako mozes hovorit, ked do toho nevidis , nepoznas atd

v podstate je mi to jedno, ale myslim si, ze ak deti od malička k niecomu vedieme, ostane to v nich. aj oni pridu do veku a do situacií, kedy zacnu pochybovat, kedy pocitia potrebu najst si svoje miesto pod slnkom...a budu robit chyby a prezivat pady a sklamania...ale je to v poriadku. chcem zit s vedomim, ze som im dala vsetko, co som mala, aby tieto pady mohli prezit bez ujmy, aby ich nepolozili, ale posunuli dalej...uvidime !

popelka.miri
6. kvě 2009

Jenna, z tvého příspěvku asi chápu, proč nepotřebuješ chlapa 😉 ..Ty jsi totiž tak zabraná do svých dětí, že tě to maximálně pohltí, což je dobře..Asi jsi duší dítě taky..Když tak někdy koukám na kouzelnou školku, tak říkám, že mít doma chlapa typu Michala, tak by to bylo fajn. 😀 😀 Jenže teď o tom ještě nepřemýšlím, ale co až děti vyrostou a už mě nebudou potřebovat, co pak budu dělat já sama? Doufám, že nebudu jen chodit krmit kachny..Já totiž podle všeho budu hodně mladá až odejdou z domu 😎

jenna7082
6. kvě 2009

ano, da sa povedat, ze deti su pre mna prvoradé, ale nie je to ziadna opičia láska. sú to slobodné a nadherné bytosti, ja som iba takym sprievodcom a ochrancom a som za to nesmierne vdacna....ale tak ako oni maju svoju cestu, aj ja mam svoju 😵 stretavam sa s mnohymi ludmi, uzivam si zivot, robim co ma bavi 😵 😵 😵
a nebranim sa nicomu a ani sa do nicoho nesilím za kazdu cenu a vo vo vo tom to je 😵

kedysi som mala tiez vselijake myslienky, da sa povedat, ze este nedavno....napr také, ze ked mam tri deti, uz su pre mna urcite veci v zivote skratka pasé .... ale odkedy som si povedala, ze je to v poriadku tak, ako to je a naucila som sa byt vdacna, neskutocne sa mi darí 😵 😵

a inak, keby fakt nic, mozme potom tie kacicky krmit spolu 😀 😀 znie to nahodou celkom roztomilo 😀 😀 😀

popelka.miri
6. kvě 2009

Jenna, já mám takový nesplněný sen 😅 , miluju koně, můj táta je vyučený kovář, já to asi podědila 😀 ..a hrozně ráda bych se naučila jezdit, jenže nejsou peníze, zatím, ani příležitost a tady ve městě už vůbec ne. Tak když to občas jde, tak zajedu za Třeboň na koníky aspoň se pomazlit 😉 ..Tak doufám, že třeba za pár let se mi to povede 😉 ..Jinak kačenky miluju taky a zvířátka obecně šíleně, všechno bych to rozmazlila, ale děti jsou alergici, takže šlo všechno z bytu ☹ , ale zařídila jsem se na ještěrky a žáby 😀 😀

jenna7082
6. kvě 2009

juuuj, ja sa koni bojim, pomoooc 🙂 su to krasne zvierata, aj jazdenie je krasne, ale ja som v tomto strachoprd a myslim ze tie zvierata to citia...uz som sice sedela na koni, ale len som to pretrpela 😅 nie si nahodou strelec v znameni? 🙂

sny sa plnia tým, ktorí veria 😵 ja som sa uz roky strojila na čechomor, som uplne ze uuuplne fanynka 😀 a minuly piatok sa mi to podarilo juchuuu 😀

popelka.miri
6. kvě 2009

Jenna, ty se máš! Koní se sice nebojím, ale respektuju je..Teď jsem u nich byla po roce!! a strašně jsem se s nima mazlila jako nikdy ani už jsem se jich nebála a byli na mě hodní 😀 A střelec fakt nejsem, ti jsou dost do větru 😅 , já jsem býk, romantik, ale taky praktik 😉 Rodinný typ 🙄

jenna7082
6. kvě 2009

no vidis, a ja strelec som 😀 ale dost tu odbocujeme do témy, aby nas nepomazali , mam tu na konikovi s tym nejednu skusenost 😀 hodim cosi do ip

kalu
6. kvě 2009

Ahoj holky, tak jsem rozvedená,hurááá 😝
Probíhalo to velice rychle, vše bylo dohodou, oba jsme se vzdali práva na odvolání.

Jinak Popelko, máme podobné "lásky"- já taky miluju zvířata, hrozně moc, kromě Lucinky ( která je mimochodem taky pěkný zvíře) mám doma ještě dva velké psy a kočku. A koně taky zbožňuju, i když jezdit neumím. My máme velikánskou zahradu, kde by to koníkovi opravdu slušelo, ale na to bych už si opravdu netroufla 😝 . Naštěstí má kobylu s hříbětem náš soused , takže se s Luci kocháme přes plot a taky se občas jdeme pomazlit a Luci už na kobylce párkrát i seděla, hrozně se jí to líbí. A jak zbožňuje psy a kočku...vypadá to, že bude zvířatofil po mámě 😀 Jinak vždycky když ty "lány" sekám, tak v duchu kupuju ovečky alias živou sekačku, ale při pomyšlení na to, že bych je měla na podzim nechat zabít, se zabejčim a sekám růčo.

popelka.miri
6. kvě 2009

Kalu, tak to máme s těma zvířata stejný 😀 Já babičce všechen dobytek přes prázdniny ochočila a oni pak šli sami na porážku 😅 ..a já to pak nejedla 😝 Se máš s tím koněm 😵 , já bych taky brala chalupu a zahradu, ale ne bez chlapa 😖 ..A kočky miluju úplně, měla jsem kocoura ale musel jít kvůli dětem ke tchyni na zahradu a už se půl roku prý neukázal 😢 .. Gratuluju k rovodu, teď ještě musíš vydržet, než ti to doručí písemně a nabude právní moci 🙄 ..To jim taky vždycky trvá 🙄

kalu
6. kvě 2009

Jo,Popelko, chalupa a zahrada je krásná věc, ale máš pravdu, že to chce chlapskou ruku. Boím se, jestli to všechno sama vůbec zvládnu, potřebovali bychom novou střechu, vrata jsou každou chvíli rozbitá,plot, údržba ( sekám ručně 3 cca 3000m2 zahrady každých cca 10 dní), psi,...... a to zatím nechodím do práce 😝
Máme i chlévy, stodolu,kurník- dalo by se tu udělat pěkné malé hospodářství- to je můj sen, ale opravdu by to chtělo chlapa, který by na "to" byl. Ten můj byl za prvé líný jako veš a za druhé se bál i slepic, když jim měl jít nasypat, aby ho nepoklovaly!!! 😀

srdcebolavy
autor
18. kvě 2009

Popelko,jojo jsou to všichni stejní zmetci ti chlapi 😠 😠 😠 ,potřebovali by pár přes hubu,aby se včas vzpamatovali 😠 😠 a mysleli hlavou ne pinďourem 😀

VM jejda,to je krásný věk,to se neboj,že si vás nikdo nenajde,se vsadím,že jo a přijde to v dobu,kdy to budeš nejmíň čekat,věř tomu a bude to tak....si fakt kočka 😵 😵 😵 😵 ,,,,,to by bylo,aby to nebylo 😅 😅 😅
je jasné,že všechno chce svůj čas....já jsem se to dověděla před 1,5rokem a pořád to mám před očima jako dnes,co všechno se mě v ten moment honilo hlavou a jak jsem byla na psychiatra.prostě mě to mozek nechtěl brát,že si naplánujeme druhé mimi a až otěhotním,tak zjistím,že on má někoho jiného ☹ ☹ nemohla jsem se s tím 9měsíců smířit,ale jak jsme se potkali s miláčkem,tak jsem v ten moment věděla,že jsem se celou dobu trápila zbytečně a to miminko v bříšku taky 😠

kalu...noo já musím napsat,že já jsme docela hodně poznamenaná od ex...miláček mě jasně dává najevo,jak nás miluje,vím,že ze mě nikdy nebude dělat blbce jako ex a že pro nás udělá všechno na světě...a i přesto jsem se několikrát přistihla,že žárlím a bojím se,aby si nenašel jinou
😠 a pak si nadávám,že jsem blbá a řeším co bych neměla....prostě mi nejde věřit hned na 100%,musí mě o tom přesvědčit a musím říct,že se mu to velice dobře daří a brzy se k tomu dopracujeme.jasně,že každý máme svoje mouchy,ale mám svůj žebříček hodnot a vím,co je pro mě v životě důležité a on ty vlastnosti má,takže už ho nepustím 😀 🙂D
jo a gratuluju k rozvodu...ted ti začíná nový a o 100% lepší život,tak hodně štěstí a vykroč levou nohou 😵

vm72
10. čer 2009

Ahoj holky!
Nevím,jestli sem ještě některá "nakukujete",ale jestli ano,moíhla by jste mi některá poradit???
Mám před rozvodem a chtěla bych si zažádat o advokáta.Jsem těhotná,na neschopence,žádost o rozvod podal manžel... Poradíte?

lili01
10. čer 2009

vm72 u nás to bylo podobné......podával žádost ex ,já byla na MD se dvěma malýma dětma
já si našla sama advokáta....ale slyšela jsem,že když si na MD,tak bys měla být osvobozena od poplatků...
já si ho teda zaplatila,ale nelituju,protože byl hodný a hlavně mě pochopil v jaké jsem byla situaci...

a i ted mě radí ohledně toho menšího,kterýho tatínka skoro nezná (jeho vlastní vinou) jak postupovat,když ted po mě chce,abych mu dítě dala na několik hodin nebo dní k němu když si bere toho staršího syna,což odmítám z pochopitelných důvodů...je pro něj skoro cizí člověk 😠 😠 😠

lili01
10. čer 2009

vm a jak to u vás pokračuje??? nedostal tatínek rozum???
ti chlapy by potřebovali dostat pár přes hubu,aby se vzpamatovali včas.....a né až je už pozdě!!!!! 😠

popelka.miri
10. čer 2009

liliO1: já se ti nedivím, že mu děti nechceš dát a toho mrňouse už teprve ne...já bych mu svojí malou taky nedala (ani o to nikdy nepožádal 🙄 ) a to jí pořád kojím...ona ho ani nechce, pořád jen mami 😅
Jinak u nás to jde dál tak, že můj ex už si na děti prakticky čas nenajde krom neděle, kdy si je bere pravidelně...Dřív je i chtěl ve všední den, ale teď už je fakt vidět, že už je úplně jinde a je to opravdový sobecký parchant, který myslí jen na svůj život a tu svojí nánu a jejich věci...dětičky už jsou jaksi navíc 😠
Ale jinak jim kupuje dětské čásopisy, aby si je nějak uplatil, když už jinak nemá čas, že... 😝 To mě drtí úplně...oni jsou pak nadšení, jaký je tatínek super, když jim koupí časák, ale jinak prd!!!
Dneska ze mě např. tahal kolik budu dobírat za byt!!! Abych na tom náhodou nebyla trochu líp s penězi!!! 😠 Je ubohej...dnes mi spoustu věcí dochází a už si jen říkám: Bože, já byla blbá, ale díky bohu, že je fuč...!!
Pořídila jsem si místo chlapa kocoura 😀 , to je jiný kafe 😎

vm72
10. čer 2009

lili,u nás je to tak,že manžel už podal návrh na rozvod a dokonce máme termín - 14.8.
Já jsem si dávala žádost o výživné manželky,to už mají u soudu,ale mezitím se jednalo o alimentech na malou a tam jsem se dozvěděla,že podal rovnou ten rozvod.Tak teď nevím-jestli mám čekat,že přijde nějaký termín na to jednání o výživném manželky...??? A jestli se u toho rovnou bude projednávat výživné manželky po rozvodu...Fakt nevím.Ohledně advokáta,tak na něj mám zřejmě nárok i když ještě na MD nejsem,ale na rizikovém těhot.,ale nevím přesně,jak o něj zažádat... 😅
Nevím,jestli se s ním mám zkusit domluvit já sama,ale asi by na moje požadavky nepřistoupil.Samo by se mu to zdálo být moc... Tak budu muset asi požádat nějak o toho právníka.
Je to všechno hnus fialovej a jen tiše doufám,že to bude za mnou do podzimu,abych šla rodit jakž-takž v klidu... 😨