Manžel od nás odchází. Za jak dlouho tá bolest přebolí?

srdcebolavy
14. říj 2007

Prosím o radu všechny maminky,které si touto složitou životní situací prošly,nebo které jsou na tom podobně jako já.
Jsme 6let manželé a celkem spolu žijem 9rok.Máme 3,5letého syna a jsem skoro v 5.měsíci těhotenství.Z mého pohledu bylo manželství v pořádku,spokojené,všude jsou nějaké mouchy a v každém vztahu se objeví občas obláček.Snažila jsem se být dobrou manželkou a matkou a nevím,kde se stala chyba.Asi před třemi měsíci začal být manžel jiný,když jsem se ho zeptala jestli se něco děje,tak mě řekl že ne,jen toho má hodně v práci.Před 5dny jsem na něj uhodila opět,jestli se něco děje a oznámil mi,že má partnerku a chce začít nový život.
V ten moment se mi zhroutil celý svět,celé roky našeho vztahu se mě promítl v hlavě.Je to pro mě strašná rána,nevím,jestli to sama zvládnu se dvěma dětmi.Musím se asi smířit s tím,že zůstanu sama,ale nějak mě to mozek nechce brát.Mám srdíčko rozbitý na tisíc kousků,moc ho miluju a bez něj si život nedokážu představit.
Místo abych přibírala,zhubla jsem 6kg,je mě pořád špatně,hodně zvracím.Jsem ted zralá na psychiatrii.
Musím ale myslet na naše děti 😢 😢
Poraďte mi,za jak dlouho ta velká bolest přebolí a smířím se s tím vůbec?????Jsem strašně zoufalá....

kveta
10. bře 2009

Janaagimova, on je v Makedónii a vyhráža sa, že Ti zabije dieťa. To asi nerobí zoči voči, že? Takže ak to robí po telefóne, požiadaj políciu, aby odpočúvala Tvoj mobil. Ak to robí inými komunikačnými kanálmi, uchovávaj si správy.

Obrať sa v Čechách na niektorú z mimovládnych organizácií, ktoré sa snažia pomáhať týraným.

Skoč na sociálku vybaviť si sociálne dávky.

Neprovokuj ho, nemsti sa. Teraz na to nie je vhodná doba, si príliš aj finančne zraniteľná.

wsmoulinkaa
17. bře 2009

jani...tak to je teda mazec!!! napiš jak jsi dopadla na lince!!! 😒 😉

millenne
15. dub 2009

Ty brdo,to jsou ale blbosti,co píše janaagimova/alias Mariola z beremese/.Že jí to někdo věří.Já se ještě docela dobře pamatuju co dělala za cirkus na beremese. 😀

migaska
15. dub 2009

Ahojky holky sice nečekám 2. ale 1. dítě a přítel o demne odešel jsem ve 4.měsíci těh. a jsem z toho zoufalá.myslíte že se k nám vrátí když mě sám prosil aby sme měli miminko?Řekl že mi a pak nám pomůže a že chce abych šla na 3D ultrazvuk a jít tam semnou děkuji

caira
15. dub 2009

millenne: tak to nejsi jedina, kdo si ji pamatuje.. ze si lidi jako Mariola (alias janaagimova)nedaji pokoj, co? takovy pohadky tu vypravet 😀

ja celkove nekomu, kdo je cerstve registrovany , nema fotku v profilu nebo v albu neverim ani nos mezi ocima 😀

amelie001
16. dub 2009

caira:tak to já taky nevěřím,většinou tady někdo založí divokou diskuzi a pak se k ní už nevyjadřuje.Ale myslet si můžu co chci že.K tomu že je janaagimova/mariola/,to ví tady asi hodně lidí.Jenom se divím,že tady na ty její bláboly někdo reaguje. 😀

mauik83
16. dub 2009

millenne, amelie - janaagimova vstouila do naší diskuze jako nobá těhule, tak mi řekněte, jak jsme ji jako měli hned odhalit??? Prostě byla jednou z nás... Tak nám promiňte naši nevědomost... teď už naštěstí víme, co je zač...

migaska
16. dub 2009

hm tak se nezlobte že jsem vás otravovala koukám že mi nikdo neporadí ☹

kejka
16. dub 2009

Migasko tak to s ním zkus.Myslím,že mu třeba trvalo,než tu zprávu,že fakt čekáte miminko zchroustal.Nevím kolik vám je let,ale někteří chlapi jsou jako malí haranti a asi mu došlo,že je to už tutovka.Vem ho sebou na ten ultrazvuk a dál uvidíš.Držím palce,at vám to vyjde a jste spolu. 😉 😉 Já bych to tak udělala. 😉 🙂

caira
16. dub 2009

ja kdyby odemne chlap odesel v tehotenstvi tak ho zpatky nevezmu ani kdyby se plazil po strepech 😠

Kdyz to nezvladnul ted tak to bych ho pak chtela videt az se dite narodi a on se nebude moc ani poradne vyspat natoz pokracovat ve stejnem zivotnim stylu jako driv....to si pak taky jen tak v klidu odkraci az toho bude mit dost?

😅

maca793
17. dub 2009

caira
máš pravdu, keby potom prosíkal o odpustenie, tak ja by ho osobne niekam poslala

kejka
17. dub 2009

Holky vám se to mluví,když v takové situaci nejste.Myslím,že Migaska se stejně rozhodne,tak jak sama uzná za vhodné.Ono to není tak jednoduchý,jak to vypadá,jen se to dobře píše. 😲

bora8
17. dub 2009

no ja by som mu asi šancu dala - ale jasne by sommu dala najavo, že viackrát takéto niečo tolerovať nebudem...

migaska
17. dub 2009

Ahoj holky děkuji vážně jsem v takové situaci že čekám na to že se vrátí.Psal mi že chce jít i k porodu tak nevím co si myslet.Pořád doufám v to že až uslyší 1. pláč že si to uvědomí.On byl ten který chtěl a prosil o miminko.Slíbil že mi bude pomáhat jak finančně tak s miminkem hlavně si neumím představit to až příjdu z porodnice a on tam nebude.Ted jsem pořád u mojí mamky protože v bytě nemůžu být ty vzpomínky atd.

caira
17. dub 2009

kejka: no ja z vlastni zkusenosti vim jake to je, kdyz te nekdo opusti a pak chce zpatky..sice v tom nebylo dite, ale prosla jsem si tim a nebylo z toho nic dobreho.. Tenkrat bych udelala cokoliv aby se ke me vratil a byla jsem rada, ze to udelal, ale nakonec jsem stejne nebyla stastna, po nejake dobe to dospelo uplne do stejneho konce a pro me to bylo jeste tezsi.... 😒

Migaska:

mozna udelal to co je "spravne" treba vedel, ze by proste nebyl dobry ve vztahu, ale to neznamena, ze nebude dobry otec, je videt, ze ma zajem o to byt pri vsem co se miminka tyce a to je dobre, protoze ve finale, miminko je to nejdulezitejsi, nenutila bych ho se vratit do vztahu.. Dite nemuze byt duvot proc udrzovat vztah a treba jak rikas, casem si uvedomi, ze chce nejem mimi, ale i tebe....

kuratkol
18. dub 2009

Nevíte někdo, jak to nakonec dopadlo se "serdcebolavy" ?

wsmoulinkaa
18. dub 2009

ahoj taky nevím co je se srdíčkem....snad dobrý.

popelka.miri
22. dub 2009
kuratkol
22. dub 2009

Tak to jsi dobrá, že to zvládáš i se 3 dětma. Asi to není žádný med...

popelka.miri
22. dub 2009

No, oni právě ty děti mě drží nad vodou 🙂. Ale to, co mě fakt bolí je, že ta holka kvůli které nás opustil, se setkává s těma dvěma staršíma dětma, snaží se jim zalíbit, jemu to samozřejmě dělá dobře. Ale vůbec jí není blbý, že právě ona jim tu rodinu zničila!! Mojí malou nesnáší a dává to jasně najevo. A mně taky dává jasně najevo, jak mi to nandala 😠 . Je to hrozný, když víš, že tomu nemůžeš zabránit, aby se s ní stýkali ☹ . Teď doufám, že až budou starší, tak pochopí, co je ona zač..Ale ono ti to fakt strašně zvedne sebevědomí, když vidíš, že to zvládáš dobře i bez toho chlapa a taky když to vidí on,že se bez něho úplně lehce obejdeš 😉 ..Někdy sice padám na hubu, hlavně po nočním kojení, ale i to se dá přežít..A ta pětiletá je docela skvělá chůva 🙂 .. Holky, lepší než špatnej chlap, je žádnej chlap! 😉 🙂

carys
22. dub 2009

Ahoj holky.Popelko jsi velmi rozumná,chytrá a statečná.Myslím že na sebe můžeš být hrdá 🙂 Udělala si dobře a jak se říká - boží mlýny melou pomalu ale jistě.Ono na tu pipku dojde a vždycky se najde nějaká mladší a hezčí než je ona.Rozhodně bych ji nedovolila aby byla na děti zlá či ošklivá a toho tvého bývalého jí přej.Vrána k vráně sedá.Zvládáš tu situaci dobře a piš si že na ně oba dojde.Chran své drobečky. 🙂 😉

popelka.miri
22. dub 2009

Ahoj carys, mluvíš mi z duše. Já říkám něco podobného: na každou svini se vaří voda 😉 . Nejhorší bylo, když mi řekl, že ona je solidní, táhne to s ženatým chlapem od rodiny, bydlí vedle v baráku, ale je solidní 😠 . Já žila jen pro něho a děti a jsem holt horší..Od takového chlapa radši ruce pryč..Máš pravdu, hodí se k sobě dokonale, ona to s ním pěkně koulí 😠 ..Sama máš 5 dětí, tak víš, že ani není čas se trápit, máš pořád co dělat, a to je to hlavní 🙂

carys
22. dub 2009

Popelko ty si úžasná bytost a zasloužíš si mnohem lepšího muže.Láska tvých dětí je víc než všechny poklady světa.Netrap se a užívej si mrňousků.Ta slečna ti sice odloudila muže,ale počkej,ono to nakonec dopadne tak,že když podváděl tebe s ní,tak za čas bude podvádět jí s nějakou jinou.Slečna bude plakat a já jí to moc přeju.Ty se dívej jen před sebe a neohlížej se za tím co bylo.Minulost si zpátky do života nepouštěj,to by byla chyba,ale ty si chytrá,jdeš správnou cestou.Jednou se tomuhle období tvého života zasměješ i když ti to zrovna ted tak nepřipadá. 🙂

popelka.miri
22. dub 2009

Kamarádky už i radily ať si najdu někoho k sobě, ale já si prostě zvykla být jen s dětmi a vyhovuje mi to 🙂 . Nic mi vpodstatě nechybí až na ty peníze 😖 , na mateřské sama si vyskakovat nemůžu, ale aspoň budou děti skromné 😅 , teda doufám 😀

srdcebolavy
autor
27. dub 2009

ahoj všichni 🙂
ukazuju se po dlouhé době.naposledy jsem tu byla v prosinci 2007,takže po víc jak roku a čtvrt.ale jdu napsat další etapu mého příběhu.začátek příběhu si můžete přečíst hned na první straně.

Spletla jsem se-manžel se po narození syna nezměnil,dělal jakoby tam to miminko vůbec nebylo,takže po těhotenství,co jsem strávila v nervech a samotě se miminko narodilo předčasně o měsíc,ale naštěstí bylo v pořádku a on?? Byl pořád u milenky a jezdil domů miminálně.čekala jsem,jestli dostane rozum ale....chtěl se vrátit v dobu,kdy jsem potkala přítele a to už já věděla,že po tom všem mě zato nestojí.nevěřila bych mu,lhal mě,podváděl a moc mě ublížil.

jsem šťastně rozvedená a co je hlavní nejsme sami,našel si nás nejlepší chlap na světě.mám přítele už skoro rok a jsme i s dětma moc spokojení.bere je jako vlastní a jsme rodina.teď už vím,že to všechno,co jsem si prožila muselo být,abych teď mohla být konečně šťastná po tom všem zoufalství a bolesti.ale musím přiznat,že jsem byla zralá na psychiatra,bála jsem se,že to nezvládnu,ale vydržela jsem a přítel mě z toho všeho vytáhl a jsem mu za všechno strašně moc vděčná.bez něj bych se ve všem patlala možná dodnes.....ex manžel toho nejspíš lituje,podle chování,ale co chtěl to má,milenku,kterou nemá jistou,protože po tom všem,co jsem si prožila už vím,že nikdy nemáme nikdo nikoho jistého,můžeme být spolu léta,ale člověk nikdy neví,co se tomu druhému zrodí v hlavě.

holky všem co si něco podobného prožíváte držím palce,nedejte se a ukažte,že jste silné,máme přece děti a ty nás potřebují a to je největší radost v našem životě

srdíčko a dva raubíři (1rok a 5let)

srdcebolavy
autor
27. dub 2009

popelko,ty se holka drž,jak jsem četla tvůj příspěvek,tak jsme si vzpomněla na sebe......jůůů to je mazec!!!!
ale ty si statečná a pěkně mu to nandáš debilovi(omlouvám se za výraz) 😠 😠 ale patří mu to a určitě bude litovat.ty už nikdy sama nebudeš,budeš mít děti a on bude jen s milenkou nebo taky po čase třeba sám jako kůl v plotě
hodně síly a štěstí a pohlazení dětem 😵

zubalka
27. dub 2009

Je to strasne smutne a tazke ale viem ako sa citis, ja som ostala sama s rocnymi dvojcatami, uplne bez nicoho a boli dni ked to bolo naozaj tazke, ale nevzdala som sa koli nim a bojovala kazdy den , ich otec sa doteraz, ani neozval, mysli na deti tie ti daju silu ist dalej vela stastia

ma_se
28. dub 2009

...tiez som si tym presla,mala som maleho syna,tehotna a manzel/teraz uz ex/ma posielal na prerusenie,koli inej/
bolo to velmi tazke a bolestive,uz aj koli detom/druhe dieta som potratila/takze som ostala sama zo synom,ale velmi mi pomohli ludia/znami/ a syn,na ktoreho som sa upla a venovala som sa mu...
JE TO VELMI TAZKE,ALE CAS VSETKO ZAHOJI.../alebo aspon zmierni to trapenie...jasne,ze je to tazke,ked cloveka podrazi clovek s ktorym zijeme a milujeme ho,ale su urcite hranice,ktorymi by sme sa mali riadit a neprekracovat ich/
a hlavne clovek,ktory dokaze take nieco,si NEZASLUZI, aby sa KOLI NEMU,niekto TRAPIL...

mne bolo povedane ked sa mi to stalo PRE JEDNO KVITI,SLUNCE NESVITI...

popelka.miri
28. dub 2009

Srdcebolavy, obdivuju tě, jak jsi našla odvahu do dalšího vztahu. Já se toho moc bojím 😒 , objevil se tu jeden, který by měl rád moje děti i mě, ale já mám v sobě blok po tom zklamání a nedokážu to ☹ ..Měla jsemobdobí, kdy jsem pro děti chtěla jiného tátu, ale teď jsem se rozhodla, že raději zůstanu sama a chlapům se vyloženě vyhýbám. Myslím, že bych další ránu neunesla.. 😒 . A máš pravdu, je to debil 😉 a něco víc 🙂 ..Mám pocit, že jsem žila s mimozemšťanem! Tvůj hapyend mi dodal další odvahu 🙂 , jak píšeš, že jsi byla zralá na psychiatra a teď jsi opravdu šťastná..Mluvíš mi z duše!! Jak to vypadá, když si vás najde hodnej chlap? 😅

jenna7082
28. dub 2009

popelka ved nemusis hned s niekym zit...stretavat sa hej, ale nemusis si hned niekoho nastahovat do domu...ja si to uz tiez neviem predstavit. mam deticky tri, zijem s nimi sama a som tiez spokojna 😵 😵 a tiez si myslim, ze uz tak ostanem, aspon momentalne mi to vyhovuje najviac 🙂