Manžel od nás odchází. Za jak dlouho tá bolest přebolí?

srdcebolavy
14. říj 2007

Prosím o radu všechny maminky,které si touto složitou životní situací prošly,nebo které jsou na tom podobně jako já.
Jsme 6let manželé a celkem spolu žijem 9rok.Máme 3,5letého syna a jsem skoro v 5.měsíci těhotenství.Z mého pohledu bylo manželství v pořádku,spokojené,všude jsou nějaké mouchy a v každém vztahu se objeví občas obláček.Snažila jsem se být dobrou manželkou a matkou a nevím,kde se stala chyba.Asi před třemi měsíci začal být manžel jiný,když jsem se ho zeptala jestli se něco děje,tak mě řekl že ne,jen toho má hodně v práci.Před 5dny jsem na něj uhodila opět,jestli se něco děje a oznámil mi,že má partnerku a chce začít nový život.
V ten moment se mi zhroutil celý svět,celé roky našeho vztahu se mě promítl v hlavě.Je to pro mě strašná rána,nevím,jestli to sama zvládnu se dvěma dětmi.Musím se asi smířit s tím,že zůstanu sama,ale nějak mě to mozek nechce brát.Mám srdíčko rozbitý na tisíc kousků,moc ho miluju a bez něj si život nedokážu představit.
Místo abych přibírala,zhubla jsem 6kg,je mě pořád špatně,hodně zvracím.Jsem ted zralá na psychiatrii.
Musím ale myslet na naše děti 😢 😢
Poraďte mi,za jak dlouho ta velká bolest přebolí a smířím se s tím vůbec?????Jsem strašně zoufalá....

kveta
13. led 2013

@lucenek Radim v mnohych inych temach, asi Ti nefunguje dobre vyhladavac. Ale mozem Ti uprimne povedat, ze dodnes mam traumu z toho, ako to u Vas dopadlo. Tej zene neostalo nic. Strasne.. A mohlo to byt vsetko inak. Stacilo, aby si vtedy porozmyslala viac nad tym, co som Ti pisala a dosledky by neboli tak strasne. Tragedia, z ktorej ma dodnes mrazi. Preto si Ta pamatam. 😔

maminuska
13. led 2013

@kveta keby ženy konali hneď a nečakali ( dodnes neviem na čo ) dopadli by omnoho lepšie ako dopadávajú .

ajciatko
13. led 2013

@broken_arrow deti ani nikdy nebudu trpiet zato ze sa dospelaci nepohodli.... Preto nakolko maly ma uz vek ked sa vie rozhodnut, tak vzdy ked ma chut ist k svojmu otcovi a ten zrovna ma na neho cas, tak mu v tom nebranim. Deti nemozu za nas dospelych... Preto si myslim ze je vzdy rozumnejsie sa dohodnut aj ked nie vzdy je to jednoduche....
@sharmana ano zaial byvame vo svokrovom byte a manel sa odstahoval do podnajmu, netusim akoto dopadne cele ale dufam ze neskoncime na ulici, ved sme dospely ludia a ked tak miluje svoje deti, nemoze nasposlat na ulicu kym som na rodicovskej....

lucenek
14. led 2013

@kveta ty nevíš vůbec nic a nesuď, typické projevy maniodepresivní psychozy, prosímtě myslím to dobře neblbni a jdi se léčit!!!Jsi nemocná akorát dovedeš dělat neplechu.

kveta
14. led 2013

@lucenek Ubohe...

czechzuzanaba
14. led 2013

@lucenek aj ja si te pamatuju z asi 5 let dozadu....nastesti nebyl zenaty, mel jenom dite...tak nejak jsi to psala, ze?

ellise
14. led 2013

holky které bojujete s manžely, vydírat menžela skrz děti je ubohé,...... to, že jste přestali být, manželi, ještě neznamená že nejste rodiči. Odsuzuji ženy které se mstí svému muži a hlavně svým dětem tím že jim brání strávit spolu čas, a taky odsuzuji muže, kteří ve snaze si pohladit svoje ego a dokázat ženě kdo je silnější trvají na střídvé péči, jen tak na just, i když si na to asi netroufají. Děkají to jen proto aby ji deptali.
Střídavá péče není pro každého, pro malé děti vůbec ne, když žijí několik kilometrů od sebe. Musí být splněny určité podmínky, dospělí se musí na tom zhodnout, dítěti to nesmí narušit školu, kamarády, kroužky a musí být na to dostatečně zralé.
Ale vydírat skrz děti je neodpustitelné. Bez ohledu na to ktará strana to dělá.

lenkach
27. kvě 2013

@liave Věřím, že se tvá situace zlepšila a že z nelásky vyjdeš ven...já se mám po roce dobře, sice jsme stále sami, ale na druhou stranu si vážím sebe sama, protože se o sebe dokáži postarat a to po všech stránkách. Kluci jsou spokojení s bývalým vycházíme nadměru dobře a je skvělým tatínkem.

austria
8. pro 2013
austria
8. pro 2013

Chtela bych vsem zenam, maminkam, slecnam .ktere boli srdičko, řici a jestli mohu poradit tak věřte, ze .....
Chlap, ktery opusti zenu s ditetem a co vice, ženu prave tehotnou, je darebak, ktery opravdu nestoji za to, abyste se pro něho trápily!! Tento darebák na to doplati casem sám , protoze "Boži mlýny " sice melou pomalu...... A také co zaseje, se mu vráti!!! Berte to aspon trochu jako dar, ze opustil prave vas takovy gauner, smutne na tom je bohuzel to, ze nejste posledni koho udělala velmi nestastnym a to nemluvim o detech.

Buďte, mlada pani, ráda, ze jste se toho nezodpovedneho a necharakterniho individua zbavila a věřte, ze pro jedno kviti, slunce nesviti! Casem si najdete jineho lepsiho a charakterniho muže a budete štastna. Ovšem pri tom hledáni , mějte otevrene oci dokořán.
Je to velmi tezke a velmi smutne, ale mějte na pameti, ze by mohlo být i hůř! Myslim to tak, abyste byla stastna, ze vas v zivote nepotkaly žadne zivotni tragedie jako jsou ztraty tech nej -nejbližších, nevylecitelne nemoci atd atd
Zdrave deti, to je dar a jednou vam to vase deti vsechno vynahradi. Doufam a pevne věrim, ze vas jeste potka stastna laska a ceka vas krasny dlouhy zivot bez nezodpovedneho darebáka. Promiňte mně, ale nemohu rici manzela a už vůbec ne tatinka vasich deti . Je to jen biologicky otec.
Musite si dat cil a za nim pevne stat a jit svou cestou. Za minulosti udelejte tlustou čáru!! Snad vas podpori rodina a kamaradka , to vam ze srdce preji
Věřim, ze s odstupem času mi date za pravdu, vzpomenete si co jsem rikala a zasmejete se tomu. Hlavne zdravi . Cas zahoji vsechny rány , je to nejlepší lékař
Helena Austria