Manžel od nás odchází. Za jak dlouho tá bolest přebolí?

srdcebolavy
14. říj 2007

Prosím o radu všechny maminky,které si touto složitou životní situací prošly,nebo které jsou na tom podobně jako já.
Jsme 6let manželé a celkem spolu žijem 9rok.Máme 3,5letého syna a jsem skoro v 5.měsíci těhotenství.Z mého pohledu bylo manželství v pořádku,spokojené,všude jsou nějaké mouchy a v každém vztahu se objeví občas obláček.Snažila jsem se být dobrou manželkou a matkou a nevím,kde se stala chyba.Asi před třemi měsíci začal být manžel jiný,když jsem se ho zeptala jestli se něco děje,tak mě řekl že ne,jen toho má hodně v práci.Před 5dny jsem na něj uhodila opět,jestli se něco děje a oznámil mi,že má partnerku a chce začít nový život.
V ten moment se mi zhroutil celý svět,celé roky našeho vztahu se mě promítl v hlavě.Je to pro mě strašná rána,nevím,jestli to sama zvládnu se dvěma dětmi.Musím se asi smířit s tím,že zůstanu sama,ale nějak mě to mozek nechce brát.Mám srdíčko rozbitý na tisíc kousků,moc ho miluju a bez něj si život nedokážu představit.
Místo abych přibírala,zhubla jsem 6kg,je mě pořád špatně,hodně zvracím.Jsem ted zralá na psychiatrii.
Musím ale myslet na naše děti 😢 😢
Poraďte mi,za jak dlouho ta velká bolest přebolí a smířím se s tím vůbec?????Jsem strašně zoufalá....

popelka.miri
5. črc 2009

Lucinka: máš to jednodušší v tom směru, že se tvůj bývalý s malým nestýká ani s tebou, tak už se s ním nemusíš stresovat, což je výhoda...u mě je to bohužel opak...k tomu do toho pletet tu jeho 😠 Např. teď, vzal děti (jednou týdně v neděli) i s ní a jdou si užívat rodinku, já s Barunkou pochopitelně nic...Se mnou a s dětmi ho tyhle akce nebraly, ale před touhle se dělá, bůhví jaký není táta s T 😠
On se té party taky chytil v práci, mladí kluci, bezdětní, svobodomyslní...a jak píšeš, to je většinou všechno marné 🙄 A když k tomu přičteš to pití, tak radši pryč 😠

lucik1988
5. črc 2009

popelka: To máš pravdu - je to o dost jednodušší. I kdyby mi platil alimenty sebevětší, tak mi to ten klid nevynahradí. On má ke všemu ještě jedno dítě z předešlého vztahu - tak už vidim, jak by jel pro něj, pak by nabral mýho prcka a nakonec by jel s nimi a s přítelkyní někam na výlet. Mám problém malého nechat na hlídání mámě, natož pak chlapovi, který se bude více starat o svoji úžasnou novou přítelkyni...Vůbec Ti ( a Vám ostatním v podobné situaci) nezávidím. 😖 😖
Je drsný, jak si chlap může téměř ze dne na den změnit celý život a začít nový... 😖

popelka.miri
5. črc 2009

Lucik: já mám taky problém dávat děti někomu jinému, co jsou na světě, tak jsou pořád se mnou a hlavně holka je můj mazel i ta malá, takže představa jí a té potvory mě dohání k šílenství! 😠
Doufám, že až bude mít dítě s ní, tak možná dá větší pokoj nám...ale oni se do toho nehrnou, chtějí si užívat, jí bude teprve 20 🙄
Mně by bylo samotné s dětmi mnohem líp, kdyby nám zmizel ze života úplně 😎

lili01
5. črc 2009

luci 7988.....píšeš srdci at to dobře dopadne....no já to tu už psala....srdcebolavy a lili01 je jedna osoba.chtěla jsem být anonymní protože jsem se styděla,ale admini mě chtěli smazat,tak jsem vystoupila z anonymity
u nás to dopadlo nakonec "dobře"....ex se chtěl po 9měs vrátit,ale já už po tom všem nechtěla,protože mě moc ublížil,o malého neměl zájem a nás si našel "ten pravý",takže jsem se odstěhovala a bydlíme spolu a dneska zrovna máme svoje první výročí vztahu 😵 😵 uteklo to jako voda.bylo to těžké období,ale s přítelem jsme to zvládli a jsem šťastná a nelituju ničeho.Jsme rodinka a vážíme si jeden druhého...

denis já to mám stejné ex o malého neměl zájem,dělal si testy DNA i přesto,že byl plánované miminko.Ex si našel milenku a pak si dělá testy 😠 ale má smůlu já jsem si byla 100% jistá.Když měl malý 9měs tak najednou přišel,že je "táta" a chce si ho brát k němu když k němu jezdí ten starší.a nemůže pochopit,že mu ho pryč nedám,když ho nezná.do kočárku na hodinku dvě na
procházku v pohodě,v tom mu bránit nebudu ale pryč ne a ještě k tomu na tři dny.takže jsem mu řekla,jestli se mu to nelíbí,at si dá žádost na soud a ten to určí,ale řeknu tam všechno jak to bylo a jaký mám důvod k tomu mu ho dávat jen na procházku a v místě bydliště 😠

sabi to je debil!!!!!!!! nenervuj se,vydrž bude to dobrý a miminko bude v pořádku,hlavně tomu musíš věřit,to jediné je nejdůležitější nic víc není!!!!

lucinka7988
6. črc 2009

Já teď koukám že jsem se nechtíc přhlásila pod starým nickem, u kterého se mi dlouho nešlo přhlásit: takže lucinka7988 a Lucie1988 jsou jedna osoba ( info pro admini, aby mi náhodou nesmázly obě 😒 )

Popelka: Já se právě modlím ještě teď, aby se jednoho krásnýho dne neobjevil ve dveřích a nechtěl vidět malýho. Proto jsem pro jistotu dala do éteru že mimčo není jeho...ale bohužel podoba na něho trochu je, takže se snažím dávat na ulici pozor, abych nepotkala jeho nebo někoho z rodiny...Ale jemu jde především o prachy, takže bych mu udělala součet co za život mého syna měl zaplatit a nezaplatil, on se lekne a popeláší pryč 😕 Až teď si říkám, jak jsem mohla být tak blbá a tolerovat všechny ty hrůzy co prováděl...Ale zase jsem si z toho vztahu odnesla svoje zlatíčko, které za to stálo...

Lili01 : aha 🙂 🙂 tak to jsem nepostřehla....Ale jsem moc moc ráda, že ti to takhle dobře dopadlo. Alespoň máme my ostatní bez tatínků hřejivý pocit u srdce, že šťastné konce - teda spíše začátky 😉 se dějí...No a k tomu tvýmu ex - to je teda pěknej de...Plánované miminko a on si nechá dělat testy DNA a pak přikluše až v 9měsících věku prcka???? 😠 😠 😠 😠 😠 To snad není možný... 😔 😔 😔 JEstli do něj třeba neryli tchánovci co? No každopádně mě ta mužská logika bude asi ještě hodně dlouho udivovat 😎 😎

lili01
9. črc 2009

luci on malého viděl občas,když si přijel pro staršího a já byla sama doma,tak jsem ho musela vzít sebou.ale když jsem ho sebou neměla,tak se ani nezeptal,do kočáru ho nechtěl,takže si to vlastně zavinil sám,že ho malý skoro nezná.já jsem si řekla,když nechce sám,tak mu ho cpát přece nebudu!!a DNA si dělal,protože si myslel,že já někoho mám!!!!on si najde milenku a já ho asi v té stejné době podvádím...to jsou představy!! spíš ho možná nakopla ONA,aby měl jistotu a neplatil,kdyby nebyl jeho...
bylo to těžký,ale přítel mě to všechno vynahradil... 😵 😵

lili01
9. črc 2009

luci chtěla jsem napsat,že on až když měl 9měs přišel s tím,že si ho chce brat k němu domů současně s tím starším,což jsem odmítla!! 😠 😠 😠

lenkarauchova
13. črc 2009

Ahoj holky,
jen tak zbežně jsem to tu přečetla a musim se pridat.. i já zustala sama s malou..budu rada,kdyz si vymenime rady a tak 🙂

popelka.miri
13. črc 2009

Lenka: anojky, to je mi líto, že jsi taky sama ☹ Koukala jsem na tvoje album a máš tam svatbu i chlapa, tak to asi bude docela čerstvé, ne? 😒

lili01
31. črc 2009

ahoj kočky 😵
tak co je nového,jak to u vás pokračuje???nevidím žádné novější zprávičky 😔 😔

lenkach
30. dub 2012

Ahojky, manžel od nás také odchází. Máme 3 letého a ročního synka. Před rokem mi řekl, že mě nemiluje. Rok jsem bojovala a snažila se, ale bezúspěšně. Jsem uplně hotová, neumím si představit co budu dělat. Strašně to bolí a neumím si představit den, kdy opravdu odejde. Naše rozhodnutí, ale bylo vzájemné. Já už takhle bez lásky dál žít nemohla a on už se mi ani nemohl podívat do očí. Dohodli jsme se, že zůstanu v našem domečku co jsme dostavěli před dvěma lety a vyplatím ho. Už si hledá byt. Peníze nám taky chce dávat, ale o návratu nechce ani slyšet. Brečím kudy chodím, když se na něj podívat projede mi hlavou celých deset let co jsme spolu. Manželé jsme pak 6 let. Když vidím svojí svatební fotografii je mi opravdu na nic. Měl to být nejhezčí den v mém životě a celý se to rozsypalo jako domeček z karet. On se projevuje naprosto chladně a bere vše pragmaticky. Je to pro mě důkazem toho, že jsem se pro rozchod rozhodla správně, protože to bylo na můj popud. Ale bolí to pořád stejně. hrozně moc.

sisaha
30. dub 2012

@lenkach este na teba iba caka ten pan spravny, ktory si bude uvedomovat a vazit hodnotu rodiny. Mozno ma tvoj manzel uz novy vztah a nema potrebu sa zaujimat este aj o teba. Nech si teda ide kade lahsie. Nejaky ten mesiac to bude boliet, ale neskôr si uvedomis, ze treba dat zivotu sancu, aby si spoznala niekoho lepsieho a nie udrzovat nefunkcny zväzok... 😉

lujza123
1. kvě 2012

@lenkach co teraz boli za kratky cas bude mrziet ..potom to bude spomienka...a po par rokoch to budes povazovat za dobre riesenie..vzdy nieco konci lebo nas caka lepsie

liave
1. kvě 2012

@lenkach aaaach jo ☹ no tak mozno nepotesi ale aspon zahreje...mala by si sa tesit ze ostanes s detmi sama a budete konecne stastny...mozno si budes dlllho zvykat na samotu v posteli ci v dome ,ale pride coskoro ulava ja si myslim ze ano...a chcem ti povedat ze ta velmi prevelmi obdivujem!!!!ja zijem uz asi 4 roky v takom vztahu kde sa stale snazime nejako poskladat nas "domcek" z kariet ☹ ale nic sa nemeni...uz davno by som bola odisla,ale mam to komplikovanejsie...nejdem sa rozpisovat o tom preco ale dovodov je viac ako dost...ale posledne mesiace cim dalej tym je to horsie a my nie sme schopny uz existovat ani jeden den bez hadky ci odvrknutia ☹ a uz a ani nekontrolujeme ci pred detmi ci nie...a ja uz to vidim na detoch no neviem najst silu odist a poskladat ten zivot tak aby sme boli stastni vsetci ...tak pokus sa dvihnut hlavu a napis si na papier vsetky tie pozitiva ktore ta cakaju a a negativa ktore ti uz viac nebudu ublizovat a tes sa!lebo toto je urcite len zaciatok niecoho krasneho!
PS:ja verim ze coskoro sa aj ja k tomu odhodlam a dokoncim co som uz zacala len potrebujem este trosku cas!vela sil zelam...mimochodom tiez mam 3 rocnu a 18 mesacneho sintera 😉

PS2:horsie ako zit v nelaske neexistuje a mysli na to ze i deti to vidia a citia...a raz mozno budu tiez stat pred takymto osudom tak nech maju dobry priklad 😉 drzte sa verim ze to dokazes a budes stastna xxx

sorela
13. led 2013

Ahoj,
bohužel se musím přidat. Manžel od nás včera odešel k milence..Jsem těhotná 4měsíce a máme syna 2roky. Byl to pro mě šok, protože jsem měla za to, že máme bezproblémové manželství a on je najednou během měsíce pryč...Ještě, že mám podporu v rodinu. Jsem úplně na dně. Je tu někdo s podobným osudem? Klidně ip

memek
13. led 2013

@sorela nemozes spat? ja nemam tento problem ale ak chces urobim ti spolocnost takto skoro rano

sharmana
13. led 2013

@sorela ahoj, no to mi je lúto, ešte že máš tú rodinu, ja by som si to tiež nevedela predstaviť, ale niekedy to zlé je na niečo dobré... aspoň mne sa to zatial vždy potvrdilo a špeciálne pri chlapoch 😉

sorela
13. led 2013

@memek Syn mě volal, a už jsem neusnula..

sorela
13. led 2013

@sharmana Hlavně mi po 10letech vztahu spadli růžové brýle, které jsem o něm evidentně měla

memek
13. led 2013

@sorela povedal ti dovod preco ta opusta v com je podla neho ta druha lepsia ako ty? mas to velmi tazke ale drzim ti palce aby to pre teba a deti dopadlo co najlepsie

sorela
13. led 2013

@memek prostě se zamiloval a náš vztah údajně vyšuměl, jen já jsem si toho nějak nevšimla..Nikdy se ani slovem nezmínil, že mu něco vadí

sharmana
13. led 2013

@sorela to je čo za charakter? a to mu pred pár týždnami nevadilo, že vzťah vyšumel, ked si spravil dieťatko? ani keby sa fakt zamiloval do druhej, tak nemal od teba odchádzať, ale to v sebe zapriet, ved máte dieťa a čakáte druhé... v tomto stave a len tak z ničoho nič sa vyfarbiť, no musel byť egoista aj predtým, lebo toto podla mna nie je normálne

sharmana
13. led 2013

@sorela vieš čo, detičky ti nikto nevezme, budete sa milovať a partnera, aj ked teraz na to určite nemyslíš, určite stretneš a TOHO praveho... neboj, niečo pekné ťa ešte čaká v živote, práve preto si musíš prejsť touto etapou...
hlavne sa musíš prestať trápit.. ja si myslím aj tak, že o pár mesiacov bude prosit o návrat..

memek
13. led 2013

aj ja si myslim ze si este bude trieskat hlavu o stenu ked vytriezve z tej zamilovanosti ale uz bude neskoro. je to sebec bezcharkterny smr@d

sorela
13. led 2013

@sharmana Já do poslední chvvíle doufala, že to ještě zkusíme...Byla jsem ochotná pro děti to aspon zkusit. Nikdy mi to nepřišlo, ale ano asi je egoista. Důležité je, že on je štastný..Děti to zvládnou a svět přeci nekončí..Ůdajně si myslel, že to dítě zachrání..Taková blbost, kopla bych ho do zadku s dalším dítětem, jen by to přede mnou vyslovil..

sorela
13. led 2013

@memek
@sharmana Já ho znám, on se nebude chtít vrátit. Nejhorší je, že je skvělej otec a bude si chtít brát malého k ní..Nikdy jsem si nemyslela, že se budu dělit o své děti s cizí ženskou

sharmana
13. led 2013

@sorela tak on si zmyslel, že ti spraví dieťa a že sa tým jeho zamilovanosť vyparí? toto sa stalo jednej mojej známej, mala s manželom dvojicky, vraj ju podvádzal a spravil jej tretie dieťa.(o tom podvádzaní mi raz povedal kamarát z jeho partie), a nakoniec ju aj opustil a nastahoval sa k druhej,čo už mala deti...
človek niekedy zatvára oči pred realitou, lebo si nevie predstaviť rozchod a hlavne preto, že jedna polovička by chcela zo začiatku vždy sedieť na dvoch stoličkách, ale to sa nedá...

sharmana
13. led 2013

@sorela myslíš, že sa nebude chcieť vrátiť? ale potom si musela už dávnejšie vedieť, že je zamilovaný do inej a teba nechce, či? lebo ak ste mali normálny vzťah, teda tebe sa zdalo, tak sa nemohol zmeniť zo dna na den... už si musela cítiť, že dávno k tebe ochladol.. alebo je taký dobrý herec?

sorela
13. led 2013

@sharmana Naneštěstí se zamiloval až potom, pro mě je to ted úleva. Bylo strašný nevědět co bude dál, ted aspon vím na čem jsem

sorela
13. led 2013

@sharmana Divnej je tak 2 měsíce, určitě neříkám, že je vše jeho vina, určitě jsem i já udělala spoustu chyb, ale ve vztahu se přeci musí komunikovat..Je beran, jak se rozhodne je to konečný..Do poslední chvíle se choval normálně, dával mi pusu, držel mě za ruku sám od sebe...Asi jsem to vidět nechtěla