Manžel od nás odchází. Za jak dlouho tá bolest přebolí?

srdcebolavy
14. říj 2007

Prosím o radu všechny maminky,které si touto složitou životní situací prošly,nebo které jsou na tom podobně jako já.
Jsme 6let manželé a celkem spolu žijem 9rok.Máme 3,5letého syna a jsem skoro v 5.měsíci těhotenství.Z mého pohledu bylo manželství v pořádku,spokojené,všude jsou nějaké mouchy a v každém vztahu se objeví občas obláček.Snažila jsem se být dobrou manželkou a matkou a nevím,kde se stala chyba.Asi před třemi měsíci začal být manžel jiný,když jsem se ho zeptala jestli se něco děje,tak mě řekl že ne,jen toho má hodně v práci.Před 5dny jsem na něj uhodila opět,jestli se něco děje a oznámil mi,že má partnerku a chce začít nový život.
V ten moment se mi zhroutil celý svět,celé roky našeho vztahu se mě promítl v hlavě.Je to pro mě strašná rána,nevím,jestli to sama zvládnu se dvěma dětmi.Musím se asi smířit s tím,že zůstanu sama,ale nějak mě to mozek nechce brát.Mám srdíčko rozbitý na tisíc kousků,moc ho miluju a bez něj si život nedokážu představit.
Místo abych přibírala,zhubla jsem 6kg,je mě pořád špatně,hodně zvracím.Jsem ted zralá na psychiatrii.
Musím ale myslet na naše děti 😢 😢
Poraďte mi,za jak dlouho ta velká bolest přebolí a smířím se s tím vůbec?????Jsem strašně zoufalá....

lili01
26. čer 2009

jiti vítej mezi náma....vždycky je to hrozné,když se ženská dozví,že si manžel nebo přítel našel jinou...ale myslím,že pro těhulky je to trošku těžší...já se bála,že z těch nervů miminko nedonosím nebo,aby nebylo nemocné a nešlo si poručit,abych byla v klidu.během těhu jsem místo přibírání shodila 7kg a 4měsíce po porodu měla dole 19kg.
přeji ti hodně štěstí s novým partnerem a tatínkem pro tvého miláčka malého.Taky si nás ten můj "vysněný" chlap našel a za týden už budem slavit první výročí vztahu 😵 😵

vm jsi na správné cestě....dělej všechno jak cítíš a mysli na miminko,které chce mít maminku spokojenou a veselou.já vím,že je to těžké....mě to ulehčil přítel,který se objevil v dobu,kdy jsem to absolutně nečekala.chtěla jsem,aby se ex vrátil,i přes to všechno,jak se ke mě choval,ale v moment kdy se chtěl vrátit,tak já se tenkrát jenom kamarádila s nynějším přítelem,ale v ten moment jsem věděla,že já nechci,aby se vrátil.nevěřila bych mu už nikdy....
a u soudu řekni všechno po pravdě,jak tě nechal těhulku samotnou a že nebere ohled na zdraví nenarozeného dítěte....to je ubožák s těma příjmama!!!

ker...pamatuju si na tebe.....gratuluji,žes taky překonala to těžké období a si spokojená.hodně štěstí a spokojenosti 😵 😵

bereniko.....souhlasím s tebou,on si nás ten pravý najde sám,když to nejmíň čekáme....hodně štěstí 😵

sabinina
28. čer 2009

Ahojky holky,
potřebuju radu,nevím jestli nejsem přecitlivělá nebo to nepřeháním,zkrátka bych si chtěla poslechnout i Vaše názory..
S manželem spolu žijeme 6 let,máme 3-roční dětátko a nyní jsem v 5.měsíci.Manžel vždycky měl svůj koníček-fotbal,ale vždycky to bylo v mezích,poslední dobou zůstavá po zápasech do rána v hospodě s klukama,chodí na turnaje a není skoro doma.Přes týden v práci,po práci treninky a o víkendech fotbaly..Zkoušela jsem s ním o tom mluvit,že je s náma hrozně málo,jenže to je uplně zbytečné,nehodlá se toho zvdát ani to omezit.Chodí v pátek i v sobotu k ránu opilej a dopoledne pak vyspává..
Přemýšlím,co mám dělat,na tohle nemám..po nocích brečím,akorát to ubližuje miminku a to nechci.Přemýšlela jsem,že mu navrhnu at se odstěhuje..třeba si pak uvědomí,že mu chybíme a změní se..nevím..já ho pořád miluju.Ale nechci žít sama s dětma..Co myslíte???

peroli
28. čer 2009

sabi, já vím, že to je těžký, ale takovej chlap se většinou už nezmění, jestli máš nějakou možnost se odstěhovat buď ty nebo on (pokuď je byt tvůj) tak to udělej... já si kdysi prošla něčím trošku podobným (akorát to nebyl manžel a nebydleli jsme spolu ale jeho chování bylo celkem dost podobný chování tvého manžela) a jednou jsem si řekla dost, přestala jsem mu zvedat telefon, přestala se s ním scházet a tak... sice jsem zůstala s malou sama a měla to opravdu dost těžký (ono před deseti lety vyjít s šesti tisíci fakt nebyla sranda 😒 ) ale dnes už můžu říct že to stálo za to... dnes už jsem opravdu šťastně vdaná za úžasnýho chlapa a máme spolu krásného malého chlapečka........ vím že se ti to asi nechce moc poslouchat když řešíš takovou situaci, ale pokuď se tvůj manža brze nechytne za nos a nezačne se sebou něco dělat tak ti chci jen ukázat, že ještě pořád máš šanci na hezkej a šťastnej život nejen pro sebe ale hlavně pro děti... 😉 protože o nich to je, že jo?
jen se chci ještě zeptat.. když píšeš že tvůj manžel chodívá dom opilej, nemůže se stát že by tě, nebo nedej bože děti, v té opilosti uhodil? protože jestli je tam nějaká taková šance tak radím ber nohy na ramena...

sabinina
28. čer 2009

Peroli:to ne,nikdy mě neuhodil.Malou miluje,ale asi se ani kvůli ní nedokáže vzdát tý svojí zábavy..Mě by to fakt nevadilo,jen kdyby to nebylo tak často a netrávil tam tolik času..problém je i v tom,že on má kolem sebe kluky,kteří jsou mladí a nezadaný a užívaj si,bydlí doma s rodiči a nemají žádný povinosti..on se jim ale nemůže rovnat..
nejhorší je,že on vůbec žádný argumenty neuzná..ted si naplánoval,že s klukama pojede na víkend nějak na "chlastačku" a naplánoval si to i přesto,že jsem v tom týdnu měla jít na odběr plodovky..
Fakt hodně vážně přemýšlím,že mu prostě dám nůž na krk,řeknu at odejde a vrátí se,až pro něj bude rodina na prvním místě..

peroli
28. čer 2009

tak to určitě udělej, ten nůž na krk mu rozhodně dej, a pak se dál zařiď podle toho jak se zachová a co udělá... myslím, že to bude nejlepší, co asi v téhle chvíli můžeš udělat, už třeba jen proto, že tvoje děti tohle uvidí a mohli by si z toho vzít do života bohužel zrovna to špatný, mohli by tak získat dojem, že je tohle vlastně celkem normální... i to byl jeden z hlavních důvodů proč jsem nechtěla pokračovat ve vztahu k bývalému
já neříkám, jako každej má mít nějakej koníček, kam může občas utéct se odreagovat ale všechno má přece jenom nějaké hranice a utíkat od rodiny každý den asi je přece jen trošku moc, kdyby to bylo 2-3x do týdne tak neřeknu, přece jenom chodí do práce a určitě si chce oddechnout ale tak či tak by měl brát nějaký ohledy nejen na tebe (seš sice doma ale v konečným důsledku toho možná kolikrát "napracuješ" víc než on, děti, domácnost, nákupy, atd atd atd) tak určitě by měl brát ty ohledy hlavně na děti, protože se mu to všechno jednou vrátí...

peroli
28. čer 2009

jo ještě jsem zapoměla napsat, že ty vlastně s takovou budeš mít brzy na starosti 3 děti... a to asi není zrovna ta nejlepší situace 😒
at se rozhodneš jak chceš a jak ti situace dovolí tak ti strašně mooooc držím palečky a pěstičky ať máš hlavně krásné, zdravé a spokojené miminko a malá ať ti dělá jen radost... 😉 😵 😵 😵
já jsem vždycky říkala, že chlapa můžeš kdykoliv vyměnit ale děti..... ty máš napořád a HLAVNĚ jsou smysl celého života 😵 😵 😵 😵

jen by mě ještě zajímalo? jak se choval když se narodila malá?

sabinina
28. čer 2009

Děkuji,jsi hodná. 🙂 On byl super,staral se o nás,hodně mi pomáhal,peníze taky umí vydělat,nemáme se špatně,ale pak začal hrát v jiným týmu a už se to vezlo..dostal se mezi kluky,co jsem psala a chce si asi užívat jako oni..on už ale má rodinu,to přece nejde..můžu si za to z velký části sama,kam až to zašlo,nemám ráda hádky a nechci,aby u nás bylo napětí,takže jsem to dlouho přecházela..tak dneska mu to nečer řeknu,že si musí vybrat..tak uvidíme,jak dopadnu..už jsem s tím smířená,že zůstaneme samy..možná se mi i uleví,nebudu na něj po nocích čekat a trápit se..

peroli
28. čer 2009

tak to ti naprosto schvaluju, protože to miminko to vnímá... a i když se to nezdá, tak ta malá stopro taky...
jinak ti strašně moc moc přeji aby se manža zklidnil, všechno jste vyřešili a byli zase normální rodina 😉
a neboj se občas si na něj trochu došlápnout, oni to ti chlapi opravdu čas od času potřebujou 😉 protože jak píšeš, že se nechceš hádat, tak právě takhle vzniká nejvíc toho napětí, a ono to občas chce tu páru trochu vypustit a zároveň to má i výchovnej efekt pro děti - oni musí vidět, že v životě je normální, že se dospělí občas pohádají, ale taky musí vidět, že to nic neznamená a že všechno se dá vyřešit.. aspoň mi to tak doma máme, sice se nikdy nehádáme, ale samozřejmě máme občas na něco jiný názor (tak jak už to bývá 😀 ) ale vždycky to nějak vyřešíme a život jde dál 😉 😉 😉 je ale samozřejmostí, že kdyby jsme někdy řešili něco závažnějšího, tak pak už v soukromí... no prostě ti moc přeji ať je u vás doma brzo zase všechno v pohodě a jediný problém co budete řešit ať je, jestli si malá bude hrát s touhle panenkou nebo s tou druhou a jestli prckovi koupíš jedny tepláčky nebo dvoje... 😉 moc ti to přeji 😉 😵

jestli tě můžu poprosit tak mi kdyžtak dej pak vědět do IP jak to u vás dopadlo, jo? budu moc ráda...
a můžu se ještě zeptat odkuď jsi?

popelka.miri
28. čer 2009

Sabinina. jakmile se chlap chytí party nebo kamarádů, kteří jak píšeš žijou jiný život, jsou nezadaní, bezdětní...prostě si žijou jen pro sebe tak to je opravdu konec 😖 Pak se změní totálně i jeho myšlení a na rodinu už nebere ohledy, vidím jen sebe a zábavu...já to taky znám...můj bývalý taky v práci samí mladí kluci bezdětní, jen si užívali a on se jim chtěl rovnat...začalo to slovníkem 😝 , oblékáním, pak i názory puberťáků a mě bral jakože jsem sto let za opicemi, přitom nepochopil on, že se on jako otec 3 dětí chová sám jak puberťák (k tomu měl poměr s holkou, které na začátku jejich poměru bylo jen 15!), takže si to asi umíš představit...prostě jsem ho vyrazila a nelituju toho. Sice mám 3 děti a jsem na ně sama, ale i tak je to pro mě i pro ně lepší, mimochodem on je pořád horší, co se týká jeho chování a názorů...žije úplně jinde, než já s dětmi 🙄
Pokud máš opravdu možnost svého bydlení, tak to zkus klidně sama bez něho, pokud se nechytí za rypák, tak za nic nestojí a hlavně si uvědom, že láska sama o sobě, i když ji pořád k němu cítíš, nestačí na všechno, jsou důležítější věci pro život a nejdůležitější jsou právě ty děti 🙂 A s takovým tátou by moc hezké dětství neměli 😖
Lepší než se trápit x let s ním, je chvilku se trápit rozchodem, ale pak bude dobře...uvidíš! Znám to 😉

lili01
28. čer 2009

sabi....já myslím než takového chlapa,který vás nechává pořád samotné,tak nemusíš mít žádného...dovedu si to představit,že se jen trápíš kdy přijde a co bude 😔 to není moc dobré.vím,že je to těžké,ale mysli na sebe a miminko ... on si musí uvědomit,co může ztratit a pokud mu za to nestojíte,nezaslouží si vás!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠
běžte od sebe a uvidíš,co bude dál,určitě si odpočineš a vyčistíš si hlavu a on taky...držím palečky

vm72
28. čer 2009

Ahoj Sabi!
Taky se přidávám k názoru holek.A hlavně proto,že mám své zkušenosti... 😒

Můj manžel sice nehtaje fotbal,ale jezdí na kole... To co jsi psala ve svých příspěvcích mi ho silně připomíná.Dopoledne v práci,odpoledne na tréninku,soboty,neděle závody...Takhle to vždycky šlo od jara do podzimu... Mám desetiletou dceru a chvíle kdy se jí oprovdu věnoval by se za tu dobu daly spočítat na prstech.Neustále měl řeči typu - Když jsem celé dny v práci,mám právo na to se odreagovat.To že jsme s malou pořád samy mu jaksi vůbec nedocházelo,nehledě na to,že já jsem se tím pádem nemohla hnout nikam.Všude sebou holku-na nákupy,po úřadech,dokonce i na návštěvy ke kamarádkám...
Jeho chování vyústilo akorát v to,že malá si k němu nevybudovala nijak velké citové potuto.Když nám na jaře provedl to co provedl,malé to nakonec ani nijak nevadilo.Sama zjistila,že bez tatínka nám vlastně doma nic nechybí.Několikrát jsme o tom spolu mluvily a dneska mi dokonce řekla,že TAKHLE je to lepší.Sama zjistila,že když byl s námi doma,byl jakýsi element,který mezi nás vnášel akorát nervozitu,s ničím mi nepomáhal.Když si náhodou sedl s malou k učení,měla z toho spíš stresy.Já jsem hned věděla,odkud vítr vane...To jak jsme byly pořád samy nás strašně stmelilo-naučily jsme se naslouchat jedna druhé-máme se "přečtené".Manžel s malou pořádně nedovede ani komunikovat... A všechno je to jen a jen JEHO vina.Je to sobec,který vidí hlavně a především sám sebe a důsledky nedomýšlí.

Já osobně Ti radím - vykašli se na něho dokud je čas a nenech to dojít daleko.Takový chlap se totiž dle mého názoru nezmění,i kdyby sliboval hory doly.
Můžeš zkusit jak píšeš dát mu nůž na krk,ale něco podobného mám i já během našeho skoro 13ti letého manželství za sebou.Dokonce několikrát.A 14.8.se ON se mnou rozvádí...
NIKDY se nezměnil a já dnes jen nevěřícně zírám,s kým jsem to vlastně celou tu dobu žila... 😕

Neříkám že u vás to bude mít naprosto stejný scénář a ani Ti to nepřeju. 😉 Jen mi to velice připomnělo můj případ a chtěla jsem Ti napsat pár řádků.
Tak hodně štěstí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vanja
28. čer 2009

sabi: je mi to ľúto ak oto dopadlo, našťastie nemám stakéto problémy, ale ani si nemyslím, žeby sa už nemohol zmeniť. Mám medzi svojimi kamarátkami 2 prípady podobné tvojmu ale obe s odlišným koncom. Jeden začal piť, no po pár rokoch ho asi osvietilo a nastal nečakaný obrat. Dnes nevezme do úst ani pohárik, ani na Silvestra ani na oslave. Dá sa povedať, že žijú normálne. Ale to fakt najviac záležalo od neho. No a druhý prípad nie je o alkohole, ale o zmene zamestnania, kde boli kolegovia slobodní, bezdetní a hlavne užívajúci si večierkov. A kamarátkin manžel sa im samozrejme chcel vyrovnať, chodil s nimi aj na lyžovačky, aj na dovolenky a ona ostávala doma s 2 deťmi. Tiež jej vykrikoval, že je 100 rokov za opicami, že nevie ako sa teraz žije , ale hlavne tie múdre reči slobodných mládencov o tom aký treba byť voči ženám. Skončilo to rozvodom, pričom on si ešte predtým stihol nájsť o 10 rokov staršiu slobodnú kolegyňu, ktorou teraz žije. Deti si berie každý druhý víkend. Kamoška sa konečne dostala po pol roku z liekov na ukľudnenie a musela sa zamestnať aj keď ešte mala materskú. Všetci sme ostali prekvapení, pretože doteraz mali ukážkové manželstvo, a nik nečakal že práve odni dvaja. Peven verím, že u vás sa to skončí šťastnejšie, že po rozhovore s manželom, si uvedomí, čo všetko stratí, a že kamaráti mu to nevynahradia. Neviem ako dlho už trvá tento problém u vás, ale ak nie dlho, tak to ešte skús zachrániť. Veď máte, teda budete mať spolu dve deti. ale ak on nebude mať snahu zmeniť svoje terajšie názory a konanie, tak potom sa budeš asi zbytočne trápiť. Držím palce, aby ti to dopadlo tak, ako si to želáš.

popelka.miri
29. čer 2009

Vanja, ono to právě někdy na veřejnosti vypadá jako ukázkové manželství a uvnitř doma to hnije skrz naskrz 🙄 Znám to.

vm72
29. čer 2009

Já taky.Z vlastní zkušenosti... 😒 🙄

kalu
29. čer 2009

Tak k tomuhle se taky připojuji- také jsme prý na okolí působili jako ideální pár....a přitom hrůza mluvit

peroli
4. črc 2009

sabi, jak to u vás pokračuje?

sibirka
4. črc 2009

Tí chlapi su vačšina akokeby iná odroda ja si myslím že strašne vela žien žije s partnerom manželom alebo druhom preto lebo musí.Zena má smolu že je po vačšinou odkázana na manželov príjem a preto trpí a hlavne koli detom lebo si myslií že to nezvládne.Ked by vačšina s nás mala nieaký stály príjem a dobrý že by sme si vedeli predstavit uživit sa tak by dala svojim polovičkám zbohom lebo nám za tie neše trápenia niekedy ani nestoja,nie su nám ani oporou človek je na všetko sám.No čest výnimkám.

frisbee
4. črc 2009

sibirka...neviem,ako je to na Slovensku,ale v Čechách musí platiť rozvedený manžel aj na manželku,keď má menší príjem 😉

popelka.miri
4. črc 2009

Frisbee: já myslela, že musí platit jen když je na MD do té doby a pak už ne, aspoň tak mi to řekli na sociálce a hlavně soudce u alimentů mi řekl, že je to stejně lpakatel-po rozvodu výživné od ex 😠

frisbee
4. črc 2009

popelka:já to zjistím,ale když bylo v televizi,že ženská,která 20 let neviděla svého bývalého manžela,z něho se stal invalida,nebo bezdomovec a soud jí určil výživné 😠 😠 😠

popelka.miri
4. črc 2009

Jo, tak to jsem taky tehdy viděla, myslím Na vlastní oči! No jo, to byla asi nějaká birokratická vyjímka, ne? To mi ani neříkej! Teď abych se bála, že ten blb ex taky udělá dluhy, bude bez peněz a bude pak po mně chtít výživné, ne 😀
Ten bezdomovec nakonec prý uhořel
Obecně mi bylo řečeno, že jako manželce mi musí platit vyšší výživné, abychom měli tak stejně, ale po rozvodu to prý nestojí ani za řeč 🙄 Když to vemeš obecně, tak sociálka ti to stejně buď dorovná nebo nedoplatí, nula od nuly pojde 🙄

frisbee
4. črc 2009

já vím...to chce asi fakt šikovnýho právníka ☹ ☹ ☹

lucinka7988
5. črc 2009

Ahoj holky, já bych s tou policií radši moc nepočítala - ta nepomůže - oznámit to sice může ale myslím že ho tím akorát více vyprovokuje...Známá už 5x udala bývalého, který ji !neustále! pronásleduje, sleduje ji dalekohledem, čeká u ní před barákem - několikrát ji fyzicky napadl, řve na ni přes ulici že je děvka že ji zabije a policie si ho jen vzala k výslechu a pak ho zase pustila...Pokud u toho vyhrožování není svědek - nejlépe nezaujatý, tak je to už úplně marný. Tady u nás je to se zákony bohužel pěkně po... 😒 ☹ ☹

srdcebolavy: Moc moc držím palečky ať to dopadne dobře...Mám sice jen jedno mimčo, ale jsme také sami a otec není ani napsaný v RL. Snad se tomu tvému rozsvítí v hlavě a zhasne v kalhotách a uvědomí si že má vše, co k životu potřebuje: RODINU!!! Měj se moc hezky a písni jak to pokračuje
😉

sabinina
5. črc 2009

Ahojky,takže v pátek jsem to už nevydržela a manžela sbalila.. ☹ volal,že si bere dovolenou a zůstane někde přes noc..to už byla poslední kapka..řekla jsem mu,že ho pořád miluju,ale takhle mě akorát trápí a já ubližuju miminku a to nehodlám,takže až pro něj bude rodina priorita,že se může vrátit,nebo,že mu to třeba takhle bude vyhovavat a my mu nebudem chybět..
Je to těžký,jsme druhý den sami,chybí mi,včera volal,jak se máme,myslím,že se mu taky stejská..tak uvidíme,jak se to bude vyvijít,každopádně jsem rozhodnutá neustoupit..bud my nebo at si užívá..oboje nejde..

denisa28
5. črc 2009

Ahoj, buď statečná, já si tím prošla taky. Když mi manžel najednou začal někam unikat a já byla doma s roční holčičkou. Říkal jiné ženské že jí miluje a vůbec to bylo tak kruté. To chlapi umí. Po tom co jsem ho vyhodila, tak šel za ní.... a už se nevrátil. Jsou to dva roky co je pryč. Já pár měsíců po tom co odešel potkala toho pravého. I když bývalého mažela jsem milovala dlouho poté teď jsem konečně šťastná. Mám už roční dvojčátka s druhým manželem a jediné co mě trápí je že s bývalým manželem máme pořád dohady o dceru. On je s tou.... furt a má s ní taky miminko. Je to opravdu těžké se vyrovnat s odchodem milovaného člověka, ale jde to. Pro mě je rodina a děti na prvním místě a chlap který si toho neváží si nás nezaslouží. Tak pevné nervy a ať ti to dobře dopadne. Jo a koho nenávidim na celém světě nejvíc je ONA, co mi všechno zničila a to se nezmění!

popelka.miri
5. črc 2009

Denisa: vím o čem mluvíš...měla jsem to podobné. Taky hodně nenávidím JI, kvůli které všechno zničil, ale JEHO taky...dřív jsem ho taky milovala, i když odešel, ale teď už ho jen nenávidím a cítím k němu odpor, protože teď ho vidím v právém světle a je to teda síla 😝 Já za měsíc budu sama rok docela mi to vyhovuje, spíš se divím, že jsem to mohla tak dlouho vydržet 🙄
Sabinina: vydrž!! To, že ti volá a ptá se na vás, je sice hezké, ale ještě to nic nedokazuje 😒 Tohle znám taky, on před barákem vyhodil tu svoji a pak odjel a volal si se mnou a dost koketní telefonáty 😝 , takže hlavně vydrž, dokud si opravdu neuvědomí, co vlastně chce a ty, dokud si nebudeš jistá! 😉

sabinina
5. črc 2009

holky,dík za podporu.je to těžký,je mi smutno.Do toho nervy,příští týden musím na genetiku,nějak mi nevyšli krevní testy,doktoři mají podezření na downův syndom,čekala jsem,že mi pomůže,mám hroznej strach a manžel místotoho, aby byl se mnou,tak se šel bavit..už aby to bylo za mnou..pořád ho omlouvám,říkám že se potřebuje odreagovat, na druhou stranu nás tolik nemůže nechávat samotný..ach jo..

popelka.miri
5. črc 2009

Sabinina: neomlouvej ho!! Já když čekala Barunku, často jsem v těhu krvácela a hrozili mi potratem, ležela jsem 3x v nemocnici, neviděla jsem děti a on mi nepomohl ani za mák psychicky, podpora...naopak, dokonce mi volal po vizitě, když jsem měla být propuštěna domů, abych tam ještě zůstala ležet, že si doma poradí i beze mě...a to mi ani nepřivedl ukázat děti, se kterými jsem do té doby byla každý den v životě...dvojitý nápor na psychiku, nevidět děti, bát se o mimi 😔
Já bych ho být tebou neomlouvala, spíše bych se snažila zvykat si na možnost, že prostě způstaneš sama, aby tě to pak nezasáhlo úplně 😒
Jestli myslíš triple testy, tak ty mně 2x vyšly podobně, riziko rozštěpu páteře atd., dokonce jsem měla podvakráte při prvních 2 dětech zakalenou vodu a přitom bylo vše ok 😉
Zbytečně se nestresuj, nespoléhej se na toho mizeru, ale na sebe a miminko a zkus mu trochu věřit i sobě 😉

lucinka7988
5. črc 2009

Překlep! -: napsala jsem svoji 1. reakci do jiného tématu 😨 😨 😔

Teď snad už píšu správně 🙂
Držím holky pěstičky: Já jsem sama cca od 7 měsíce těhu - vídala jsem přítele jen jednou za týden na 2 hoďky a pak už ani to ne...Rozešli jsme se, s malým se nevídá a musím říct že mám klid - nic mě nestresuje - žádné běhaní za ženskýma apod...Chce si na tu skutečnost jen zvyknout. Pořádný taťka se určitě najde... 😉 😉

Sabi: to s tím fotbalem znám moc dobře, ale bohužel, jakmile se chytí party, tak už ho jen máloco zvyklá...Já jsem to u svého ex ex vzdala po 4řech letech...Vždy po zápase a po tréninku volal, že si dá jedno dvě pivka. Nakonec jich slupnul 10 a viděla jsem ho až druhý den... Fotbal mám ráda, ale jakmile je tam parta lidí, kteří ve většině ještě nemají rodiny, tak to je průšvih...Držím palečky...