Manžel oslavil narození miminka v bordelu

ivonak
12. led 2011

Možná pro někoho nepochopitelné, ale mně se zhroutil svět. Slavil s kamarádama narození našeho maličkého a skončili v bordelu. Prý to bylo blbý, vůbec se mu tam nechtělo, ženský na tyči byly ošklivé, ta "jeho" taky nic moc, řekl mi jak se jmenovala a že se spolu jenom normálně bavili. Prý s ní nespal. Ona samozřejmě chtěla, sváděla ho. Holky, jsem z toho na prášky. Já mu nevěřím. Sebevědomí je na nule, nevím co mám dělat, bolí mě to. Hrozně moc. Co si o tom myslíte ? Stalo se vám něco takového ? ( a ten trouba vám to řekl ) ?

ygreen
12. led 2011

no já myslím, že je to o důvěře. Víš co máš doma za chlapa. Pokud byl poprvé v bordelu a vtáhli ho tam chlapi, tak oki. Ke všemu ti o tom řekl. Pokud máš strach, že chodí častěji, nebo že s dotyčnou něco měl, máš plné právo být naštvaná a hlavně chtít o tom s ním mluvit. A pokud s kamarády chodí častěji, oni do bordelu, on na hotel, tak to je divný. A myslím, že bysměla mít k jejich společnosti výhrady. A to jako paří v jiném městě, nebo proč je na hotelu?

svoja
12. led 2011

puvodne jsem teda reagovat nechtela....ale...
me to teda normalni nepripada...odkdy se miminko oslavuje v bordelu????
naprosto souhlasim s FRISBEE!!!

....navic, utkvelo mi v pameti, jak tady jedna pisatelka psala o manzelovi, kterej ma kladnej vztah k sexu, doma ho i mesic nevyzaduje, jezdi s kamionem a hlasa doma "pravdy" o tom, ze kdyz jde jen o sex, neni to nevera a nebo ze kdyz se s nekym vyspi, tak at to netaha domu, ale dela to jinde.....jezisimarja 😲 😲 😝 dyt je to do oci bijici!!!

svoja
12. led 2011

...navic, ty jejich parby a on ze chodi do hotelu....me to teda pripada znacne pritazene za vlasy 😝

ygreen
12. led 2011

já bych to neviděla tak tragicky, prostě se oslavuje v hospodě, restošce, baru a když se zavře, často zůstane jako poslední možnost napití bordel. I tam je bar a nemusíš mít společnici.
Prostě to že někdo někoho vtáhne do bordelu na drink ještě neznamená, že tam hajzl jeden nevěrně souloží 😀 😉 Ale jako nikka bych taky měla výhrady k tomu že měl jednu jen pro sebe 😒

svoja
12. led 2011

....jeste me to neda....mel zenskou pro sebe a celou dobu s ni jen kecal....to jsem jedina, komu to prijde jako kec????? mozna potreboval jen ulevit trochu svedomi, ale celou pravdu nerekl....mozna....muj nazor.

svoja
12. led 2011

a tak jako me by sral uz jen ten fakt, ze tam sel...potom to, ze mel jednu pro sebe....natoz aby tam nekde soulozil 😀 😀 😀

lamarika
12. led 2011

@ivonak já být tebou, tak to tak neřeším. Vždyť je jedno jestli by šel slavit do hospody a tam ho sváděla nějaká kočka a nebo to že šel do bordelu a tam pokecal s profesionálkou 😉 O nic určitě nešlo, už jen proto, že ti to řekl. Kdyby se tam něco stalo asi by se ti k tomu nepřiznal.
Můj manžel pracuje v zahraničí a do místních bordelů sem tam zajdou. Chodí se tam tedy jenom pobavit, ale kdybych měla pokaždé řešit jestli tam s nějakou něco měl, tak bych se asi zbláznila 😉

vendulka
12. led 2011

@lamarika a nebo s ní něco měl a tak si chtěl aspoň trošku ulevit od svědomí a vymyslel si, že si s ní jen povídal...
já nevím, být já v té situaci, tak mě to štve a hodně a asi bych byla dost naštvaná a neměla v něj důvěru,chtěla bych vidět jeho, kdybych přišla dom opilá a řekla mu, že jsem se byly bavit s holkama někde v baru, kde byli nahí chlapi...no on to asi každej bere jinak 😉 , já jsem asi žárlivá a podezíravá 😀 .Kdybych nebyla, bylo by to asi o dost jednodušší 😎

petule246
12. led 2011

@ivonak - upřímně řečeno, oslava narození dítěte v bordelu mi přijde maximálně nevhodná, to asi každý ženský ale ... kdysi (před 10ti lety) jsem v rámci jedné vydařené pařby v mexiku skončila s partou v jednom mexickém bordelu a můj pocit z toho byl, že ty holky u tyče fakt není třeba brát jako ohrožující konkurenci a kluci v rámci naší party se v podstatě jen "blbě tlemili" a to bylo maximum, kterého byli schopni. Prostě absolutně jsem neměla pocit, že by některý z nich vážně uvažoval o tom, začít si cokoliv se šlapkou. V bordelu jsme tehdy skončili kvůli tomu, že to byl v tom městečku jediný otevřený podnik, bylo to už k ránu 😀 a shodou okolností tam se mnou byl i můj muž, už tehdy jsme spolu chodili a ten byl úplně z obliga neb to trochu přehnal s tequillou a pokud se dobře vzpomínám, tak se ani blbě netlemil😉

Takže pokud vám to s chlapem klape a věříš mu, tak se v tom moc nešťourej, skutečně to mohla být jen oslava v mizerným podniku. Nicméně asi bych mu sem tam připomněla, jak moc tě to ranilo a i jemu by mělo být jasné, že trochu přestřelil a měl by si sypat popel na hlavu - alespoň já bych to očekávala. Pokud mu nevěříš, tak je to horší ..

aja123
12. led 2011

@svoja slavit sexem v bordelu narození potomka??? 😅 😅 😅 To asi nee. Pokud je to normální chlap 😉

petule246
12. led 2011

ty jo a teď čtu pár příspěvků nad sebou a zírám, jak jste vesměs tolerantní ... přiznám se, že i přesto, že jsem sama v bordelu jednou kdysi slavila (bylo to už dávno v 98 - viz výše), tak mi to normální nepřijde a jako standard bych to rozhodně nebrala 😒

delapa
12. led 2011

@marecek4 že nevěra číhá všude (a věřte že NEJVÍC na ty, kdo se dušují "já bych nikdy") je známo, ale teda ten Tvůj to je jiná, tam se nesmekl, tam je to vyloženě erotoman, ne? 😠 Soucítím s Tebou. Ještě že píšeš s (přrozeným, nebo nutně obraně vytvořeným) nadhledem. ☹

delapa
12. led 2011

Hodně chlapů chodí do bordelu nahánět sebevědomí, jinak se jich ale na sex štítí. Na sex by si vybrali někoho ze seznamky nebo tak, ale ne z bordelu, tam chodí souložit největší zoufalci, se optejte šlapek jakou mají klientelu - starý, smradlavý, bezzubý, fuj.

delapa
12. led 2011

@ivonak hm ale když čtu, že má takové chlapy kolem, co navštěvují bordel pravidelně, to asi není nej parta, ne? 😒 Jednou mu rupne v kouli, naštve se, nebo víš jak (horká hlava chlapů) a najust tam pujde, i kdyby toho pak měl litovat... Jo kdyby ho tam jednou zatáhli a všichni tam byli poprvé a vyjukaní, byla by to jejich typická puberta, ale takhle asi ne.
Asi by měl vzít rozum do hrsti a prostě dát těm kamarádičům vale, než to někam sklouzne.

beruska2x
12. led 2011

No ja teda nevim, urco udelat oslavu , dat si panaka s kamaradama ale vitat vlastni dite do zivota v bordelu, to mi prijde trosku moc 😅 me by to teda nasralo 🙄
MM mel taky oslavu v nasi oblibene hospudce ale tak aby byl rano ok a prisel za nama do porodnice a bez pruseru...

kam pujde slavit druhy ditko? jestli mu neveris a vadi ti to tak mu to rekni, nic spatneho jsi neudelala a drzet to v sobe neni v pohode.. nakonec to preroste v opravdovy problem mezi vama.. ☹

hasky24
12. led 2011

@ivonak.............hnus asi bych chtěla aby si nechal udělat testy jinak bych se ho nedotkla tedy........já osobně bych se ho nedotkla už nikdy ale to je jen můj názor

aja123
12. led 2011

@hasky24 tak to aby jsme raději nechaly všechny otestovat své drahé polovičky 😀 Testovala jsi i svého partnera, když jste se poznali?

svoja
12. led 2011

@aja123 ted si nejsem jista, jestli jsme se pochopily.....me to normalni nepripada ani omylem!!! 😉

marecek4
12. led 2011

@delapa no erotoman spíš byl,teď nemůžu říct ☹,dřív měl potřebu i několikrát za noc a teď si můžu nechat zdát,pravda hodně asi dělá to,že nemáme moc soukromí a já si v tom případě slibuju a upínám naděje k nové ložnici,ale jestli se táta k ní rozhoupe aspoň začít-vloni nepoložil ani cihlu,spíme v průchozím obýváku a malého máme věčně nasáčkovaného v posteli mezi náma,ale....prostě spíš není zájem,než že by nebyla příležitost,je namlsaný odjinud(internet,ne bordel naštěstí)

aja123
12. led 2011

@svoja jistě, zrovna klasické místo pro oslavu potomka to není 😉 Ale mám na to trochu jiný úhel pohledu, než ty 😉

antlen
12. led 2011

já to vidím tak, že pán se opil, držel basu s chlapama, tak se tam zašli pobavit. A paní, co tady píše dotaz jistě nechce číst odpovědi typu ať ho pošle na testy a tak. Krom toho, i kdyby s nějakou šel, tak pochybuju, že bez ochrany
😀 to by byl blázen 😝 pán se přiznal, protože chtěl, aby to jeho žena věděla. Nechtěl to před ní tajit, tak proč ho hned obviňovat?

hasky24
12. led 2011
ivonak
autor
12. led 2011

@nikka.vo taky to tak cítím. Asi bude nejlepší řídit se srdcem a ne rozumem ( rozum mi v tuto chvíli říká něco jiného... ) Říct mu že mě to bolí, že ho miluju a nechci aby tam chodil protože na tohle prostě žárlím.

myskin
12. led 2011

Tak mi to po přečtení diskuze nedá a za sebe můžu říci, že já bych to taky těžko rozdejchávala. Spousta holek tady radí brát to s nadhledem, ale kdyby se to týkalo jich samotných tak nevím. Ale určitě chtěly zakladatelku povzbudit. Vadilo by mi kdyby můj muž oslavoval cokoliv v bordelu, vadilo by mi že tam měl k.u.r.v.u jen pro sebe a vadilo by mi že se stýká s partou ženatých kamarádů, kteří tam jistě taky měli nějakou jenom pro sebe a jistě si jenom nepovídali.

myskin
12. led 2011

To co udělal by naštvalo každou, ale jsou důležitější věci. Aby mimčo i mamka byli v pořádku a taťkovi je potřeba to řádně vysvětlit, aby si to napříště odpustil.

weri1
12. led 2011

zvláštní místo na slavení potomka. Jestli s ním chceš zůstat a máš ho ráda, tak jediná rada ode mě-nepitvat to, věřit mu a žít dál. Ale radit moc nemůžu, nezažila jsem to.

kutcher
13. led 2011

Tak jako mně třeba by se to fakt nelíbilo, a to i bez hormonů. Nemyslím si, že s ní spal, ale asi by mě to nas.alo přirozenost nepřirozenost, on by ti dal taky sodu, kdybys někam takhle vlezla. Neříkám, že je to nějaká tragédie, ale jak se znám, tak bych mu asi něco těžce peprnýho řekla, ale jestli jsi vyrovnanější povaha než já, tak to nedělej, už by ti nic neřekl.

delapa
13. led 2011

Jasan čočku by mu dala každá ráznější (i já), ty nerázné by se naopak víc užíraly a mlčely. ☹ Tady podle mě ani nejde o to, že tam byl teď, ale o celkový pohled - nebyla to náhoda, ti kamarádi tam chodí stálejc a tam už to problém je a to bych řešila.

delapa
13. led 2011

@weri1 jak píšeš "jestli s ním chceš zůstat" - já bych teda kvůli tomuhle všechno nezahodila a nerozbila rodinu. 😕 Jasně že udělal chybu, ale zas kdo ví jak se tam vůbec cítil a co prožíval a hned kvůli tomu rozvod? 😕 To by byly rozvedený všechny rodiny v řadě, protože tohle se děje v úplně každé rodině - ať už v jakékoliv formě. Třeba ne hned, může až po x letech manželství.
Kdosi se tu divil, že je tolik vláken o nevěře. Protože dnešní doba nese válku ne fyzickou, ale psychickou. Rodiny a soužití nejsou rozbíjeny odchodem manžela do války, hladem, terorem, ale psychicky náročnou, sexuchtivou dobou. A to je asi horší, skrytá forma, proti které se ještě hůř brání.

romana29
13. led 2011

Jak jsem viděla ten název, tak jsem se lekla, ale podle prvního příspěvku si myslím následující:
-do bordelu chtěl jeho kámoš a sám se bál, takže rád využil toho, že manžel oslavoval
-manžel má výčitky svědomí a proto se ti svěřil
-určitě tě nepodvedl 🙂
-ale neměl ti to říct hned, ale třeba až za nějakej ten týden.
Takže buď ráda, že se svěřil, řekni mu, že mu věříš, ale že další dítě oslavovat rozhodně nebude. A snaž se mu to nepřipomínat a ty zapomeň. Třeba by to spravila nějaká drobnost, tak ať ti něco pěkného vybere.

Jinak já jsem teda extrémně žárlivá, ale snažím se krotit a radši nic neříkat 🙂