Manžel pije a dává přednost kamarádům. Jak dál?

vally.
10. zář 2012

Maminky jsem zoufalá, máme s manžou krizi. Táhne se už delší dobu, ale za poslední dny je to peklo. Začal se tahat čím dal častěji s kamarady poslední 3 víkendy po sobě byl uplně na mol. Vždycky rano přišel že jde do prace nebo na fušku a večer přišel ožraly neřekl kde byl ani skym ale už po druhé přišel stím že jedna babička kamaráda měla narozeniny :D ubohá výmluva já vím. Abych pravdu řekla ve lhaní si libuje. Ale tenhle víkend byl fakt náročný. V pátek někam zmizel a vrátil se na mol stím že měla ta babka narozeniny tak že byly u nich. Druhý den ho na FB označila na fotkách nějaká 17 letá slečna s bandou při chlastačce. Sice tam sedí v pozadí ale lhal mi. V sobotu ráno měl jet na fušku ale jelikož nemá řidičak měl řídit jeho kamoš který taky večer před tím chlastal, nechtěla jsem mu dat klíče tak začal řvát rozhazovat věci když je hledal nadaval mi. Dokonce řekl našemu 5 letému synovi že ho lituje že má matku takovou piču. naštěstí měl syn sluchátka. Nakonec jsem mu ty klíče dala. At si je klidně ti policajti zavřou. Večer přišel stím že auto je v "servise" protože jsem nějak urvala výfuk (samořejmě lež) auto bylo asi u toho týpka protože sním rano přijel. A odjeli na fušku aniž by mě rano vzbudil. Odpoledne se vrátil neřekl ani slovo a vzal malého a šli ven. Když jsem věšela pradlo na balkoně viděla jsem je jak jdou po cestě, jinak bych ani nevěděla že si ho vzal ven. Tak jsem pak malou oblékla a šli jsme se projít a když jsme šli do parku tak od nějaké lavičky rychle odběhli nějaké dvě holky, když jsem přišla blíž viděla jsem tam manžela s malým a partou těch jeho ožraleckých kamaradu, vzala jsem malého a šla na dětské hřiště /manžel tam zustal snimi/ domu přišel až za 2 hodiny okoupal se a šel spát. Opět neřekl ani Bůů .. Nevím co si otom myslet... Tohle nebylo poprvé co upřednostnil kamarady a chlast ale tentokrat tam snimi byly i ty holky.. Nevím jak to brát a co mam dělat. je pravda že vždycky upřednostnil kamarady před námi.. Chci jen vědět jestli jsem jen hysterka nebo vám to taky přijde divné. Zvažuju že bych od něj odešla. Nemám na něj nervy ale už kvuli dětí nechci. Co byste dělaly vy? ☹

marcinek
10. zář 2012

@pawlla teda mas muj obrovsky obdiv, ze jsi to sama v tehotenstvi zvladla, ale udelala jsi fakt dobre. Opravdu zustavat s clovekem nestasna jen kvuli tomu, co rekne rodina a ostatni je blbost, protoze jde o tvuj zivot 🙂
@vally.promin, ale ja si taky myslim, ze uz te podvadi nebo je to rozjety touto cestou. Pokud te takto psychicky depta, tak nebude dlouho trvat a vygraduje to jeste vic. Nemusis se s nim rozvadet, staci zabalit tasku a deti a odejit na par dni k rodicum, aby vedel, ze jsi nevyhrozovala jen tak. Podle toho jak se zachova, tak bych to resila, bud se bude kat, nebude se vidat s tou bandou, pujde do manzelske poradny nebo to ukoncite, protoze ti bude lip samotne nebo s nekym jinym, pokud jsou mu milejsi kamaradi a chlast. Co kdyby sbalil syna a odjel s tim ozralym kamaradem nekam autem. Jak dlouho to chces tolerovat a riskovat jeho zivot? dokud se neco nestane? ty a on jste zodpovedni za vase deti a pokud on to nema ted v hlave srovnany, tak je to tvoje povinnost. Me jednou mel tchan vest dcerku bez autosedacky autem, ja mela strevni virozu sotva jsem stala na nohach, ale do smrti bych si to vycitala, kdyby se ji neco stalo, protoze by to brali i jako moji nezodpovednost, ze jsem na to pristoupila...

tarra27
10. zář 2012

@vally. Já se vžívám do tvé situace a nechci být na tebe drsná, jen si prostě myslím, že to nevyřešíš domluvou...nalijme si čistého vína. Chápu, že ho miluješ, ale věř, vím, o čem mluvím....jakmile komukoliv dovolíš tohle chování, je to špatně...vždty to má být pro tebe nejbližší člověk...

každý může udělat chybu, i on...ale sjou věci, které by sis neměla nechat líbit...

já taky kdysi odešla od partnera, prostě jsem usoudila, že ke mě ztratil respekt a že jsou věci, které si líbit nenechám...prostě nemůžu kvůli sobě, protože bych měla sama v sobě strašný pocit ponížení....a to nechci. Musíš někdy udělat ústupky, ale jsem toho názoru, že lidi a vůbec partneři s ek sobě mají chovat slušně a pokud to nedělají.....

a jestli ted behá po hospodách a je mu jedno, jak se cítíš, on prostě ví, že to zkousneš a že si to k tobě může dovolit....že mu to projde....a jestli mu vše připadá, že je jinak a třeba s tebou být nechce, budeš ho prosit na kolenou??? budeš se ponižovat, přemlouvat a doprošovat se??? holka, to už enní o lásce....a tím nikoho nezískáš, naopak ztratíš....

tarra27
10. zář 2012

@marcinek napslaa jsi to pěkně a se vším souhlasím....

a ne na pár dní, ale na měsíc, dva a prostě se uvidí....bud se vzpamatuje a řekne si, ne, pro mě je takhel žena všechno, jsem rád, že ji mám a prostě jsem to podelal a uvidí, že si nenechá dělat na hlavu a nebo prostě konec, chvíli to bude bolet, ale pak se jinuleví a bude s nekým jiným časem.....holt, lepší ted než potom a ještě víc na nervy

marcinek
10. zář 2012

@vally. a jeste ti napisu jednu vec-to by musel mit moooc dobryho pravnika, aby vyhral spor o vase deti. Myslim, ze snad nikdo rozumny by takovemu cloveku deti nesveril, kdyz chlasta po parcich s bandou, coz by byl duvod vaseho rozchodu.Zadnej chlap neni idealni, na kazdym se neco najde, ale behaji na svete mnohem lepsi nez je tvuj manzel. Akorat ty to zatim nevidis.Jen si musis vybrat jiny typ, zatim jsi byla vzdy v ponizujici pozici, ale snaz se trochu pracovat na svem sebevedomi

tarra27
10. zář 2012

a hlavně, máš obrovskou výhodu že máš zázemí u rodičů....co by za to jiné holky daly!!! včetně mě....

tarra27
10. zář 2012

@marcinek přesně!!! Já vždycky říkám, když se mě někdo ptá na radu, tak se ptám já jich - co z toho vztahu máte?? nemyslím finančně, ale jste spokojený doma? Dáte si jednou za čas spolu vínko, těšíte se občas domu?? je vám partner/ka oporou?? není to tak, že utíkáte do práce z domu??? večeříte spolu doma?? dáváte si občas pusu jen tak???

co vám ten vztah v životě dává?? a podle toho se zachovejte....pokud vám jen bere - je to smutný....ale tak jednejte, dělejte v životě tak, aby jste spokojenýn byli....nikdo jiný to toiž za vás neudělá a ani udělat nemůže....

vally.
autor
10. zář 2012

Vím že mám odejít že to lepší nebude.. jenže to nejde :(
Mám stochutí mu ukazat tuhle diskuzi at mě trošku chápe.. ale bylo by to zbytečné

marcinek
10. zář 2012

@tarra27 @vally presne, kazdej ma takovej zivot jakej si udela a co dovoli ostatnim, aby mu do nej zasahovali. Nemysli si, ze v jinych manzelstvich nejsou problemy, to jsou a vsude, jen treba je zrovna dobry obdobi. Ja mela taky s manzelem krizi v kvetnu kvuli tchanovi, ze nam zasahuje do zivota, ale zvladli jsme to, protoze jsem vedela, ze manzela miluji a ani blbej tchan nas nerozdeli. Takze bydleni s rodici moc dobre znam a jak jsem si myslela pred 3 rokama, ze to byl spravnej krok, abysme si nemuseli brat hypoteku, tak ted to vidim jako nejvetsi chybu naseho zivota. Jen to vse vygradovalo do extremu, ale negativniho. Takze i kdyz odejdes, aspon auto nebo nejaky penize by ti musel podle manzelskeho vyrovnani dat a nejake bydleni casem najdes, kdyz mas ted aspon kam jit...

tarra27
10. zář 2012

@vally. holka, tím si vůbec nepomůžeš, že mu něco ukážeš....

tvoje jediná záchrana a možná záchrana vztahu, pokud to lze je vypadnout.....každý chlap a opravdu každý, chce mít vedle sebe ženu, nikoliv uplakánka....

kdyby jsi měla chlapa, nebo nápadníka, který bude dělat vše do puntíku jak řekneš, a vedle něho druhého, který má svou hodnotu, nenechá si vše líbit, když na něho budeš hnusná, odejde...tak ti garantuji, že si vybereš toho druhého....protože ten hodný moula, co si enchá vše líbit, tě přestane přitahovat a zajímat....jednoduše si nebude vážit sám sebe a tebe to nebude dloiuho bavit, přestaneš si ho vážit taky...

a není ostuda jít k rodičům nebo odejít od někoho, kdo se k tobě nechová hezky....

myslíš si, že mě bylo tenkrát dobe, když jsme odcházela?? nebylo...ale jiná cesta nebyla, já bych enbyla spokojená a štastná....bolelo to, byla jsme hotová první tři týdny uplně....a pak už to šlo, prostě si zvykneš na jiný režim, jiné věci....a přebolí to....a to jsme byla u našich, kde je táta alkoholik a nemáš žádné ale žádné soukromí...., z meho pokoje si udelali kuřárnu a místnost táta, takže jsem spala v ložnici u mamky....a pořá poslouchala, už se ozval??? a to tam byla ještě sestra s malým děckem.....

tarra27
10. zář 2012

@marcinek přesně, všude je něco....ale nesmíš se sebou enchat zacházet jako z hadrem

marcinek
10. zář 2012

@vally. ze nejde odejit pisou jen slaby a ukrivdeny holky. Nejde mi o to vas vztah rozbit, ale ukazat mu, ze takhle s tebou zachazet nebude, jsi pro nej jako kus hadru neli jeste min. Zkus v sobe tu odvahu najit a neco vymyslet. Me nekdo nadavat do pic.. tak se s balim a jdu hned

zdezli
10. zář 2012

Procetla jsem tuto diskusi - mam take svou zkusenost, ne z pohledu manzelky, muj manzel je uzasny clovek, ale z pohledu ditete: Moje mamka byla s mym tatou 15 let - 15 let piti, psychickeho tyrani, pozdeji i biti, pokusu o sebevrazdu atd atd. A ja se dlouha leta jen ptala, proc s nim mamka je. Taky se bala odejit, nemela kam, porad si rikala, ze se zmeni, ale bylo to jako na houpacce. Vzdy jsme se chvili tvarili jako normalni rodina a pak byla situace jen horsi nez driv. Az jsme se klepali, kdy se otevrou dvere a on dorazi (ne z prace, tu zpravidla nemel, ale z hospody, od kamosu ci od milenky), spali jsme v jedne mistnosti a jidlo meli schovane pod posteli. Nakonec mamka tu silu nasla a pro nas vsechny to bylo vysvobozeni, i kdyz to take nebyla lehka situace: my utikali tajne s par vecmi do jineho mesta - coz v obdobi puberty me i meho brasky nebyl zadny med. Ale bylo to to jedine spravne!!!

@vally tobe preji hodne sil ucinit to spravne rozhodnuti!!!

vally.
autor
10. zář 2012

Mu ho uříznu a bude klid ! A koupím mu flašku z havířova 😀

vally.
autor
10. zář 2012

@zdezli klobouk dolů..

kkristal
11. zář 2012

Já měla strašnýho magora. Pil, nadával mi, měl 18 milenku. Všechno tohle mám za sebou a mám s ním 2 děti. A když jsem odcházela, ten č...k povídal: Kdo by tě s dvěma dětma chtěl? Tady taky někdo psal: Kdo by mě chtěl s 2 dětma? 😕 Bylo mi 27 let a nebyl začátek lehký, ale nejlepší věc z našeho vztahu byl rozvod. Nevrátila bych to už nikdy zpět, jsem tak ráda, že jsem se toho parchanta zbavila. Za dětma nechodí, alimenty mám exekučně a mám už 9 let nádhernej život. Tak se mi ulevilo, omládla jsem, našla si práci a děti mám jen pro sebe. našli jsme si novýho chlapa, je neúžasnějším tátou pro dvě cizí děti. Vlastní neměl a tak čekáme miminko...
Když jste totiž v pohodě, vyzařuje z Vás pozitivní energie a nepřitahujete špatný chlapy.
Člověk se musí naučit mít rád, něco takového jsem si nezasloužila a moje děti už vůbec ne! A děti tím trestáte nejvíc!!!!

aja123
11. zář 2012

@vally. Promiň, ale jít do manželství s chlapem, který podle tebe "jen" pil, je pro mě nepochopitelné. To je můj názor, tak se na mě nezlob 😅

kkristal
12. zář 2012

Kdybych to věděla, nevzala bych si ho neměla sním děti... Když jsme spolu chodili, vracel se vždy jednou za 14 dní ze služební cesty a to opravdu nevíte s kým chodíte. Začalo to až jsem podruhé otěhotněla. ☹

majka1976
12. zář 2012

Takovej chlap se mi dostat do rukou, tak z něj udělám 4......Jestli máš strach od něj odejít, tak to je momentální situace. Nepříjemnosti se zřejmě budou stupňovat a Ty bys na to měla být připravená. Já na Tvojem místě bych se už teď začala poohlížet po jiném muži, který by Ti případně potom usnadnil odchod od toho Tvojeho pablba. A možná, kdyby si to ten Tvůj manžel všiml, že někoho máš, tak buď by se rozchod urychlil anebo by začal žárlit a blbnout kdesi s mladýma pipinama. Nadávkama a sporama s ním situaci nevyřešíš. Chlapa nejvíc vytočí, když jsi v takových situacích úplně v klidu a ještě ho za těma kámošema pošleš. Začne Tě podezírat, že situaci využíváš ve svůj prospěch, začne mu to vrtat hlavou a není nic horšího, než, když se chlapovi kámoši smějou, že je paroháč, to si každý pohlídá. Já bych ho poslala, ať jde a ještě bych se s úsměvem zeptala - A nepřijdeš dřív jak ráno, viď? Víš, ať vím, jak si naplánovat svůj čas......

honzulka
12. zář 2012

@vally. Když bys ukázala tuhle diskusi,myslím,že bys ho akorát ještě vyprovokovala...A to,že tě uvidí takhle rodiče....oni tě na rozdíl od něj přece mají rádi a určitě bude mamka raději,když budeš u nich a budou ti moct pomoct,než abys tam pak přiběhla v mnohem horším stavu..Nechci malovat čerta na zeď,ale fakt to může gradovat a mohl by na tebe nebo děti sáhnout...viditelně je nezralý a myslím,že hned tak nedozraje...V téhle situaci bych to už fakt zabalila i já a to nemám kam k rodičům jít...Ty ano..tak proč to nemůžeš udělat?Proč chceš čekat až se něco stane???

mamkamarketa
12. zář 2012

ahoj,
resila si to uz pred vice nez rokem
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/trable-s...
pokud se nic nezmenilo,coz asi ne,tak bych na nic necekala a odesla

eimmy
12. zář 2012

hlava mi to nebere!!! HOLKA kde máš nějakou sebeúctu ?!?! Copak jsi takový srab a necháš v tomto vyrustat SVOJE dětí ??!!! jedenkrát by mi chlap řekl že jsem pí.. a tahla se po hospodách tak balim kufry, vyberu konto a adios ....

tarra27
12. zář 2012

@mamkamarketa
@vally.

to jsou ale vally jiné informace, než jsi psala v úvodu....

tak to mi nezbývá jen Ti popřát pevné nervy a zdraví a ať se tobě ani dětem nic nestane a ty se brzy vzpamatuješ a najdeš sílu.....

sarkar
12. zář 2012

@vally. Jo tak jak jsi napsala o tom, že chodí do hospody za každou cenu, tak jsi mi znovu připomněla mého ex (psala jsem už o tom). Taky mě podváděl. Víš jak to začalo? Začal si schovávat mobil (což nikdy nedělal), samozřejmě "strašně nenápadně", takže jsem podezření pojala a jednoho dne mu do mobilu vlezla. Samozřejmě jsem našla kompromitující sms. Hodně jsme se hádali, já brečela, vyhrožovala. Dokonce jsem se s tou holkou (vlastně to byla už spíš paní, navíc se dvěma dětma, asi o 5 let starší než on) sešla...zjistily jsme, že lže nám oběma, protože každý tvrdí, jak jí miluje a rozejde se s tou druhou...Daly jsme mu nůž na krk a on mě slíbil, že jí nechá. Pořád to ale bývalo docela divný...třeba jsem našla dámskej svetr v autě...Tvrdil, že ho tam nechala nějaká kolegyně, co jí vezl z práce. Já mu to samozřejmě věřila. Pak jsme měli jít na ples...Nakonec jsem já jít "nemohla". Už je to víc jak 7 let, nepamatuju si, jak to bylo přesně, jen vím, že jsme se v tý době hodně hádali, před tím plesem jsme se udobřili, chtěla jsem jít taky, ale on trval na tom, ať tam nechodím, že chce jít sám. Už tehdy jsem byla kráva, že mě to netrklo. Kdyby mě nechtěl na pánskou jízdu, ale na ples??? No nakonec šel sám a já pro něj v noci měla zajet autem. V noci jsem mu volala, že už vyjíždím, rozespalá, už jsem ho chtěla mít doma a co mi řekl? Až za hodinu...pak ještě za další hodinu...Nevím, jestli to máš stejně, ale já nespím moc dobře když je partner někde pryč a já vím, že se má vrátit. Takže noc na prd. Někdy kolem 4. ráno jsem mu volala, že už pro něj fakt jedu a bez diskuzí, no řval na mě přes telefon že ne. V slzách (opět jsem byla strašná kráva, že jsem brečela a řídila, navíc takhle v noci a to pršelo a já s čerstvým řidičákem) jsem vyjela, ještě cestou jsem mu volala a brečela do telefonu ať už jde, musel vědět, že řídím a jsem rozrušená a ještě do toho prší a bylo mu fuk, jestli se vybourám nebo ne...Dojela jsem tam, on samozřejmě nikde, telefon vypnutý. Naštěstí jsem měla dost hrdosti a na ten ples jsem ho hledat nešla, obrátila jsem se, a jela zpět k němu domů. Pak jsem zajela do škarpy, jak pršelo, ale to bylo před domem, tak jsem to auto nechala napůl ve škarpě a šla domů...Vrátil se někdy dopoledne s kamarádama, telefon v noci roztřískal, asi abych ho neotravovala. Vůbec se se mnou nebavil, auto vytáhli a on mi řekl, že je konec. Ještě jsem ho prosila, aby se se mnou nerozcházel, brečela jsem, on mě objímal, dokonce jsme to pak dělali, pokud si vzpomínám...ale stejně mě pak odvezl ke mě domů. Za měsíc a něco jsme se dali opět dohromady, byla to chyba, mohlo by mi být líp.

Když na to zpětně vzpomínám vnímám to jako takový nehezký období...jako když koukáš na filmy z koncentráku. Taková ponurá atmosféra pořád. Sice byly i hezký chvilky, ale vždycky následovala nějaká hodně ošklivá chvíle. Byla to strašně depresivní doba...
Teď už nic takovýho nezažívám. Ano, občas se s manželem pohádáme, ale nikdy nemívám takový "tmavý" chvíle a jsem za to vděčná. Vím, že po hezkým víkendu nepřijde žádnej průšvih, vím, že mě nepodvádí (teď už bych to poznala asi o dost rychleji) a život je o dost hezčí.

No, nějak jsem se rozkecala. Co tím chci říct je, že mi chození tvého manžela připomnělo období, kdy mě můj ex podváděl. A aby mě 30ti letý chlap co má manželku a dvě děti podváděl s nějakou puberťačkou a já za ním dolejzala??? To bych si musela přestat vážit nejen jeho, ale i sama sebe.

Ať ti to dobře dopadne!

majka1976
12. zář 2012

@vally. Vally, jestli jsi to řešila už před rokem a 3/4 a teď je to pořád stejné a Ty v této věci děláš jen to, že si stěžuješ a chceš se nechat litovat, tak budu trochu hnusná a napíšu Ti, že je to Tvůj problém, že to tomu chlapovi trpíš .. Vzchop se a situaci neprobírej, ale řeš!!! Děti neděti, jsou šikovní chlapi, kterým děti vůbec nevadí. Najdi si takového a tím uděláš službu nejen sobě, ale i svým dětem, protože jim zajistíš rozhodně lepší výchovu v rodině s normálním chlapem. Přeji hodně zdaru

vally.
autor
12. zář 2012

Holky díky za reakce. Diskuzi jsem tehdy založila a uplně jsem na ní zapoměla.. Od te doby byl relativně klid samozřejmě pár těch jeho "uletu" s flaškou bylo ale už jsem to tak nehrotila, začala jsem studovat tak mě to tak netrapilo, neměla jsem čas to řešit. Asi to ted vyhrotili ty prázdniny.

Abych pravdu řekla asi mám tu sebeduvěru trošku na bodu mrazu. Po druhém porodu jsem přibrala a nedaří se to shodit tak možná proto, možná proto že moje tchýně je skrz na skrz fiflena a i v 60 používá víc šminek než já 🙂 a taky možná to že vím že manžel bude raději chlastat snimi než aby šel semnou ven.. Když tak uvažuju 3 roky jsme spolu nikde nebyly myslím 🙂

Tuhle diskuzi jsem nezaložila abyste mě litovaly, ale abych slyšela jiný názor, jestli to je normální a já jen vyvádím nebo máte stejný názor.

A proč "sním" ještě jsem? Syn má tady prvotřídní školku s různými kroužky od Angličtiny,bruslení apod. po judo. , kdybych odešla k našim na vesnici chodil by do obyč. kde je vrchol drakiáda. Chci aby měl to nejlepší. Nevadilo by mi zustat v tomhle městě ale bohužel byt zatím neutáhnu. A dcera je malá aby mohla do školky a já do práce. Chápejte. Já nikdy do žádného kroužku nechodila protože nejbližší byl 30km od nás. A malý má tady všechno za rohem. Má tady kamarády. Já vím berete to jen jako výmluvu. Ale já to tak cítím, chci pro něj to nejlepší. Už jen proto že mi před rokem málem umřel a chci aby si užíval každý den.
A doma je ted celkem klid. Ví že to tentokrát přehnal řekla jsem mu že ještě jednou a balím, že ted vím že mám kam odejít, že vím že to finančně zvládnu, a vím že sama nezustánu ...
Jak mi bylo řečeno mám byt stejná mrcha. Mám si najít chlapa a když nechci k rodičum mám se přestěhovat k němu :D :D já vím líp se to říká než plní ale povzbudilo to, řekla jsem si a proč NE? ??
Včera jsem šla do školky na třídní schuzky, doma jsem neřekla ani pul slova. Prostě jsem mu dala děti a odešla, když se ptal kam jdu řekla jsem že on se mi taky nesvěřuje a mobil jsem si nechala doma. Po 2 hodinách jsem přišla domů a stole vzkaz jsme na hřišti s mamkou ( tchyni ) stav se za nami miluju tě..
Uvařila jsem si kafe dala nohy na stul a asi po hodině šla za nimi. Hrozně se divil a nenapadně se mě ptal kde jsem 3 hodiny byla. Neřekla jsem mu to. Dneska beru děti a mam v planu to same zajdem někam na procházku ale jemu neřeknu ani slovo..
Zatím to zabíra seká latinu a snaží se zjistit kde jsem byla. Mlčím 🙂 V noci jsem spala v pokojíčku přišel mě vzbudit proč nespím sním.. :D :D
Vím je to uplna blbost co dělám ale já se tím náramně bavím, jen at se deptá co dělam, vedle něho nespím.. Od rána mi už napsal 3 sms (jindy jednu za týden) jen tak co dělám jak se mám 🙂 🙂
Co myslíte pomužu si tím ????

vally.
autor
12. zář 2012

Mimochodem vím že se to nemá ale prolezla jsem mu co šlo od Facebooku přes oblečení po mobil a nic.. :/

kamino
12. zář 2012

@vally. Zapojim se i ja....je super,ze to funguje,jen bych ti doporucila jeste ho obcas za neco pochvalit,zahrat na jeho jesitnost. Metoda cukru a bice. Zabira to,ver mi. A jeste k financim...pokud mas moznost,setri si pro pripad nouze. Mluvim ze zkusenosti. Ex nastesti nemel prehled kolik co stoji,tak nebyl problem z kazdeho nakupu tu petistovku ulit do obalky,co jsem mela u kamaradky. Kdyz doslo na lamani chleba,tak tam byla fain sumicka na prvni mesice...

honzulka
12. zář 2012

@vally. pokud to trvá už takovou dobu a viditelně to graduje,co chceš ještě slyšet...Mysli na děti...jsou s tebou nejvíc a potřebují mámu.která bude pro ně,o kterou se mohou opřít a být u nich v bezpečí a ne mámu uzlíček nervů,která bude pořád v koutě brečet...on viditelně cítí tvoji slabost a využívá toho a pokud nebudeš tvrdší,bude to horší víc a víc...Myslím,že děti v tomhle věku si jsou ještě schopni zvyknout na úspornější život... 😉
Jen mě ještě napadá možná nevhodná otázka...co tu bude za téma za rok? ☹ Že bije tebe i děti,že jste v dluzích,protože muž ti vše propije?

honzulka
12. zář 2012

@vally. Třeba tahle změna pomůže a právě to,že nebudeš sedět vždy doma kdy si vzpomene mu pomůže si tě vážit...Budu ti držet palce... 😉
každopádně mi to nedá reagovat na kroužky a školu tvého syna...Myslíš si,že pro něj je na prvním místě škola a kroužky nebo spokojená usměvavá mamina a domov bez hádek a opilýho táty?Zkus o tom taky popřemýšlet... 😉

tarra27
12. zář 2012

já chápu, že se snažíš, že ho miluejš atd....moc ti přeji, aby jsi byla spokojená.....a jak jsem ti psala....podle mě bud ho vytrestat aby viděl, že takhle teda ne a nebo odejít.....a pokud pije, věř že škola s kroužky to dětem nevynahradí.....drž se