Manžel pije a dává přednost kamarádům. Jak dál?

vally.
10. zář 2012

Maminky jsem zoufalá, máme s manžou krizi. Táhne se už delší dobu, ale za poslední dny je to peklo. Začal se tahat čím dal častěji s kamarady poslední 3 víkendy po sobě byl uplně na mol. Vždycky rano přišel že jde do prace nebo na fušku a večer přišel ožraly neřekl kde byl ani skym ale už po druhé přišel stím že jedna babička kamaráda měla narozeniny :D ubohá výmluva já vím. Abych pravdu řekla ve lhaní si libuje. Ale tenhle víkend byl fakt náročný. V pátek někam zmizel a vrátil se na mol stím že měla ta babka narozeniny tak že byly u nich. Druhý den ho na FB označila na fotkách nějaká 17 letá slečna s bandou při chlastačce. Sice tam sedí v pozadí ale lhal mi. V sobotu ráno měl jet na fušku ale jelikož nemá řidičak měl řídit jeho kamoš který taky večer před tím chlastal, nechtěla jsem mu dat klíče tak začal řvát rozhazovat věci když je hledal nadaval mi. Dokonce řekl našemu 5 letému synovi že ho lituje že má matku takovou piču. naštěstí měl syn sluchátka. Nakonec jsem mu ty klíče dala. At si je klidně ti policajti zavřou. Večer přišel stím že auto je v "servise" protože jsem nějak urvala výfuk (samořejmě lež) auto bylo asi u toho týpka protože sním rano přijel. A odjeli na fušku aniž by mě rano vzbudil. Odpoledne se vrátil neřekl ani slovo a vzal malého a šli ven. Když jsem věšela pradlo na balkoně viděla jsem je jak jdou po cestě, jinak bych ani nevěděla že si ho vzal ven. Tak jsem pak malou oblékla a šli jsme se projít a když jsme šli do parku tak od nějaké lavičky rychle odběhli nějaké dvě holky, když jsem přišla blíž viděla jsem tam manžela s malým a partou těch jeho ožraleckých kamaradu, vzala jsem malého a šla na dětské hřiště /manžel tam zustal snimi/ domu přišel až za 2 hodiny okoupal se a šel spát. Opět neřekl ani Bůů .. Nevím co si otom myslet... Tohle nebylo poprvé co upřednostnil kamarady a chlast ale tentokrat tam snimi byly i ty holky.. Nevím jak to brát a co mam dělat. je pravda že vždycky upřednostnil kamarady před námi.. Chci jen vědět jestli jsem jen hysterka nebo vám to taky přijde divné. Zvažuju že bych od něj odešla. Nemám na něj nervy ale už kvuli dětí nechci. Co byste dělaly vy? ☹

tarra27
17. zář 2012

@vally. Holka jsi báječná a nevím odkud jsi, ale dala bych ti medajli a snad bych ti dovezla i zákusek...

je strašně dobře, že máš podporu v rodičích, ale větší plus je, že jsi to dokázala, protože to opravdu není snadné a když se podíváš, kolik lidí - žen žije někde, kde vůbec nejsou spokojený....jednou budeš štastná, že jsi to udělala....

u mě jsi jednička na plné čáře - otec neotec, udělal jsi správně.....než alkoholik...a aby jsi nechala se sebou zametat, to by jsi byla na dně hodně brzy...

ono je možné, že by se vzpamatoval, ale musela bys mu dát tvrdou lekci, otázkou je, zda ti za to stojí...ale to vše uvidíš časem 🙂

každopádně klobouk dolů před tebou a já Ti fandím a z celého srdce Ti přeji, at se brzy objeví ten pravý a vůbec, at jsi spokojená.....

vally.
autor
17. zář 2012

@eficenka Takový pár mám v životě taky ..Sestřenice 🙂
Pokud můžu poradit nech jí být.. Já se taky snažila je od sebe dostat ale nepomohlo to nakonec jsem ta nejhorší já. Pořídila si sním dítě. A je to pořád to samé. Prý ted už dělal dost dlouho tak chce pauzu.. Jsou spolu 4 roky on za tu dobu pracoval necelý rok. a to si ani neplatil zdravotní socialní na pracaku ho vyhodili dáávno.. Ona to ted taky vidí. jaký je to vůl, taky nechapu proč sním ještě je.. Spolu se moc nebavíme pozdravíme se ale to je tak všechno. Jak mi řekla maminka kdysi když jsme byly s manžou ještě ok - že se předemnou stydí že jsme měli pravdu a ona to ted bere jako trpitelka.." mužu si za to sama tak si to vyžeru" ..
Nechej ji hlavně ji nic neříkej jen se rozkmotříte a nejhorší stejně budeš ty.. Ona to jednou pozná sama..
Ale já nemám co radit v tehle situaci v jaké sama jsem co 🙂 😀

vally.
autor
17. zář 2012

@tarra27 Neblbni snažím se zhubnout :D :D Jsem z Opavska 🙂
Děkuji moc 🙂 Zas tak fajn to není. Jsem fakt na dně. Ale vy tady mě držíte nad vodou 🙂

tarra27
17. zář 2012

jen moje segra otěhotněla s klukem v 19ti a jemu bylo o 14 a půl víc...debil na entou, chodila s ním těhotná po diskotékách, hospodách, hádali se, on lhal....mazec...když bylo malému půl roku, odešla....měli takové dluhy....mazec...a splatila to - resp její ynnější partner to zaplatit - +-150tis....je s ním od unora....jejího syna má rád, je na něho hodný, věnuje se mu....u našich to neměla snadné - táta pije....no nic, každopáně my se rozhádaly kolikrát taky, protože jsme nesouhlasila s tím, aby pořád pili a byli po diksotékách, mamka každý víkedn hlídala malého....a i když tam bydlela, bylo to strašný - vůbec se malému nevěnovala...a ted se teda - co je s novým partnerem trochu vzpamatovala...

ale ten její ex, to je holky takový dement, že mu není rovno - chlastá, chodí do bordelu, lže, má dluhy, nedává jí peníze, do toho segra zjistila, že má další tři děti.....a hraje to na invalidní důchod....předstírá astmatické záchvaty....pracuje na černo....a když má malého, je to očistec - co ho učí za slova....a navíc po hodpodách ho bere i večer v deset opilý, jezdí s ním v autě, jednou ho nechal během dne ve vedru v autě - přitom večer o půl deváte bylo 35stupnů....malý byl dva dny KO.....a jednou si zlomil klíční kost.....

naštestí segra odešla, ale když jsme už na začátku říkala, že bych ho jako otce neuvedla, co myslíte, byla jsem nejhorší.....co to povídám, co m to napadá....a ted přemýšlí, jak by ho vyškrtli, ale bohužel to nejde, pokud on s tím nesouhlasí...

tarra27
17. zář 2012

@vally. právě proto že je to tak těžké, a ty jsi odešla...je to pro tebe člověk, se kterým máš děti....

víš kolik žen to nedokáže?? a pak v tom všichni žijí???!!

vally.
autor
17. zář 2012

@tarra27 souhlasím .. je to těžké a moc

Ale jak jsem uvažovala nemužu si vzpomenout kdy jsme si naposledy dali pusu :D taková prkotina ale fakt si to nepamatuju.. Muselo to byt hooooooodně dávno .. Je to blbost já vím ale vždyt pusa je snad základ vztahu.. I se svojí maminkou se pusinkuju 1000x denně :D

camelinka
17. zář 2012

@vally. jeeee rada ctu ze ste se sbalili a odjeli!!! Prvni mesic bude nejhorsi,ale pak uz si zvyknes byt bez toho tupce a bude lip, uvidis!!!! 😉 😉 😉 😉

vally.
autor
17. zář 2012

@camelinka ..Doufám 🙂

camelinka
17. zář 2012

@vally. to si pis, tohle byva presne obracene, zenska je prvni mesic-dva uplne na dne a chlap je v pohode a piska si jak se mu ulevilo atd.Jenze po ty dobe uz zensky zacne byt lip a chlap prijde na to co ztratil! Proto ti preju, kdyz uz prileze, jakoze fakt prileze 😎 tak at uz si v takove pohode, ze se nebudes chtit vracet 🙂 🙂

vally.
autor
17. zář 2012

@camelinka Je fakt že mě to celé depta hlavně kvuli věcí které tam mam ted jsem koupila novou ložnici na obývací stěnu.. Ale až se smířím stím že se on bude mít dobře tak mi bude fajn 🙂

kitinka76
17. zář 2012

@tarra27 není pravda, může požádat soud o zrušení rodičovských práv, ale je to složité, táhne se to dlouho a soud tomu nemusí vyhovět...
já sama jsem to zkoušela 😉

camelinka
17. zář 2012

@vally. tak jestli uz je to trvaly reseni, tak mas narok na pulku veci prece, tohle vsechno se bude dat resit!

tarra27
17. zář 2012

@vally. tak to nejde přestehovat k vašim??

vally.
autor
17. zář 2012

@kitinka76
@tarra27

Popřípadě muže pak nevlastní otec adoptovat my to tak taky měli .. 🙂 A tam se bere hlavně to co je pro dítě nejlepší 😉

tarra27
17. zář 2012

@kitinka76 to jsem nevěděla....já jí řekla, at maže na sociálku a vše tam hlasí - že ji nedává peníze, že ohrožuje dítě.....at tam všechno mají ve spisu - poradili ji, at mu ho dává na 2h odpoledne a at se s ním zkusí domluvit, že to je nejlepší řešení - no nevím, jak se chce s takovým sedmilhářem a dementem domlouvat....ale musí si to vyřešit sama....

tarra27
17. zář 2012

@vally. tak to ji holky každopádně řeknu....tak díky za radu - no sice nevím, co udělá, ale je to její věc.....ale řeknu ji to

vally.
autor
17. zář 2012

@tarra27 No jde, ale nechci at to bere tak že jsem to ukradla od něj nebo tak něco .. Ale jeho rodiče řekli že pokud odejdu jeho vyhodí což by bylo nejlepší aspon bych si to mohla v klidu převezt a on by nemohl říct ani buu protože by to stejně neměl kam dát

tarra27
17. zář 2012

@vally. podívej, jaký že by jsi mu tam neco vzala....jednou jsi matka jeho dětí, našetřila jsi na to ty - on težko, když chlastá, tak co....navíc, přece nebudeš kupovat znova...to radeji našetřený peníze koupíš pokojíček pro deti apod....

tarra27
17. zář 2012

@vally. navíc at on si to bere jak chce....taky se nezajímá, jak je tobě....

vally.
autor
17. zář 2012

@tarra27 myslela jsem to u soudu nebo tak :/

tarra27
17. zář 2012

aha...no ale podívej, byli jste spolu dlouho a máš právo taky na některé věci přece....přece nezbalíš jen kartáček a vše mu tam nenecháš....nejde o to, že by jsi mu měla vybílit byt, ale tak taky tam má pračku, sporák, tv a tv atd....tak proč ty by sis nemohla vzít ložnici a obývací stěnu???
@vally.

kitinka76
17. zář 2012

@vally. a pokud máš dítě v péči máš 100% nárok na zařízení dětského pokoje

kitinka76
17. zář 2012

@tarra27 když na sociálce trefíš dobrou úřednici, tak se dozvíš kde co... ostatní jsou slepice, co tam mají teplé místečko a děcka je moc nezajímají. Já si u soudu vymohla návštěvy otce jen pod mým dohledem. Měla jsem totiž fakt strach, nebožtík vyhrožoval, že mi ji sebere, dostane ji do vlastní péče, že už ji neuvidím... spávala jsem s kudlou pod polštářem. Bohužel rodičovská práva mu nezrušili, ale povinnosti neplní a alimenty jsem neviděla roky a za dcerkou taky nechodí. Doma ho nebaví sedět, to kdyby ji mohl sebou vzít do hospody, to by byla jiná....

tarra27
17. zář 2012

@kitinka76 to ti teda nezávidím.....ale fakt děkuju za rady.....segře to řeknu a pak záleží na ní, jak s tím naloží - průšvih je, že ona si taky poradit nenechá....ale je to její život....musí sama....

kitinka76
17. zář 2012

@tarra27 teď už jsem půl roku šťastně vdaná a bývalý je už pár měsíců šťastně v kriminále za neplacení výživného, takže už jsem v poho 😉

vally.
autor
17. zář 2012

No bude ještě veselo, posledně mi totiž řekl že si z pokojíčku mám vzít jenom malému postel a postýlku malé protože ona ještě v posteli nespí a taky tam chce mít něco on až k němu přijedou. Nebude to jen tak, hlavně toho se bojím. A protože ložnici a pokojíček jsme koupili z vrácených daní tak je to vlastně všechno přece jeho nééé 😠 jak teda s oblibou tvrdí . A přitom to ani nevybral ani proto nejel !!! debil

vally.
autor
17. zář 2012

@kitinka76 Tak něco podobného mám taky za sebou s ex

kitinka76
17. zář 2012

@vally. máme holt kliku na debily, co??? 😅

tarra27
17. zář 2012

@vally. nesmíš mu ukázat, že se bojíš....i kdyby ses klepala, i kdyby sis měla vzít tatku nebo kamaráda nebo si zaplatit nějakýho nabušence, musíš být tvrdá....bude to nejspíš kdo z koho....nemysli si, on si myslí, že si to může totiž dovolit, ale jakmile uvidí, že nepolevuješ a jdeš natvrdo, bude se sám bát....

i kdyby ses bála sebevíc, nesmíš dát nic znát......a bude to dobré

vally.
autor
10. říj 2012

@tarra27
@kitinka76
A ostatní 🙂
Už jsem od něj pryč asi měsíc, ani jednou nezavolal, jednou napsal jen /asi nějaký zkrat/ at se vratíme že ho to mrzí .. Od te doby nic.. Min. týden. měl děti. Vše v pořádku. V tuhle chvili děla peklo protože mi nic nechce dát a hlavně nic co se týče dětí.. Když jsem jim vzala zimní oblčení napsal mi a sjel jak nějakého fracka že jim mam něco koupit že co mají tam je jeho a ja na to nemam sahat.. A pokračuje dál dál chlastá, dal se ho rodiče zastavají, dál jsem já ta nejhorší.. Ale jsem v klidu.. Naši jsou zlatí, budeme rekonstruovat podkroví at mužu podat žádost o rozvod a až příjde socialka aby viděla že mame zázemí.. Doneslo se ke mě že po 6 měsici odloučení je rozvod rychlejší..
Noo ale ted mě dostalo na kolena co se o mě šíří. pý jsem manžela podvaděla a on chudáček mě vyhodil z domu.. Přitom jsem mu byla celou dobu věrná... Ale on je zase ten největší chudáček ... Dál pije a pořád někde lítá, dle rodiču je pořád chudaček v praci.. Ale naši kamaradi mi píšou skoro každý den v jakém stavu přišel domu apod. Protože nikdo ještě neví že jsem od sebe.. Až na ty pomluvy noo .

A ted dobra zpráva 🙂 Dokonce jsem někoho poznala ... Vlastně jsem na něj narazila 2 dny po odchodu od ex.. A musím říct že mě v tuhle chvili drží nad vodou 🙂 🙂 Sice jen virtualně ale i to se počíta ne?:D :D :D

A musím říct, nikdy mi nebylo lépe. Všem děkuji za podporu. A každá kdo tohle prožívá a zvažuje odchod.. Nevahejte.. Samozřejmě budou chvíle kdy se budete mlatit do hlavy kdy to na vas všechno padne..Ale ten klid za to stoji