Manžel pije a dává přednost kamarádům. Jak dál?

vally.
10. zář 2012

Maminky jsem zoufalá, máme s manžou krizi. Táhne se už delší dobu, ale za poslední dny je to peklo. Začal se tahat čím dal častěji s kamarady poslední 3 víkendy po sobě byl uplně na mol. Vždycky rano přišel že jde do prace nebo na fušku a večer přišel ožraly neřekl kde byl ani skym ale už po druhé přišel stím že jedna babička kamaráda měla narozeniny :D ubohá výmluva já vím. Abych pravdu řekla ve lhaní si libuje. Ale tenhle víkend byl fakt náročný. V pátek někam zmizel a vrátil se na mol stím že měla ta babka narozeniny tak že byly u nich. Druhý den ho na FB označila na fotkách nějaká 17 letá slečna s bandou při chlastačce. Sice tam sedí v pozadí ale lhal mi. V sobotu ráno měl jet na fušku ale jelikož nemá řidičak měl řídit jeho kamoš který taky večer před tím chlastal, nechtěla jsem mu dat klíče tak začal řvát rozhazovat věci když je hledal nadaval mi. Dokonce řekl našemu 5 letému synovi že ho lituje že má matku takovou piču. naštěstí měl syn sluchátka. Nakonec jsem mu ty klíče dala. At si je klidně ti policajti zavřou. Večer přišel stím že auto je v "servise" protože jsem nějak urvala výfuk (samořejmě lež) auto bylo asi u toho týpka protože sním rano přijel. A odjeli na fušku aniž by mě rano vzbudil. Odpoledne se vrátil neřekl ani slovo a vzal malého a šli ven. Když jsem věšela pradlo na balkoně viděla jsem je jak jdou po cestě, jinak bych ani nevěděla že si ho vzal ven. Tak jsem pak malou oblékla a šli jsme se projít a když jsme šli do parku tak od nějaké lavičky rychle odběhli nějaké dvě holky, když jsem přišla blíž viděla jsem tam manžela s malým a partou těch jeho ožraleckých kamaradu, vzala jsem malého a šla na dětské hřiště /manžel tam zustal snimi/ domu přišel až za 2 hodiny okoupal se a šel spát. Opět neřekl ani Bůů .. Nevím co si otom myslet... Tohle nebylo poprvé co upřednostnil kamarady a chlast ale tentokrat tam snimi byly i ty holky.. Nevím jak to brát a co mam dělat. je pravda že vždycky upřednostnil kamarady před námi.. Chci jen vědět jestli jsem jen hysterka nebo vám to taky přijde divné. Zvažuju že bych od něj odešla. Nemám na něj nervy ale už kvuli dětí nechci. Co byste dělaly vy? ☹

monad
10. zář 2012

no to si snad děláš srandu, že řekl malému, že jsi pí...??? 😠 no to je konec teda...
*kdybych měla kam jít tak jdu..

vally.
autor
10. zář 2012

Měl sluchátka třeba ho neslyšel :/

eficenka
10. zář 2012

@vally.
tak to mě teda mrzí...
a tahle změna nastala ze dne na den? nebo už delší dobu jste si trochu cizí?
Možná by Ti bylo lépe bez něj, ale těžko soudit jen podle článku...

vally.
autor
10. zář 2012

@eficenka no abych řekla pravdu táhne se to déle, ale to že se začal tahat ve 30 letech s nějakýma 17letýma pubertačkama je novinka..

sal80
10. zář 2012

@vally. Ahoj. Tak to Ti povím, to je děs. Vůbec Ti Tvou situaci nezávidím ☹ Asi (vlastně 100%) se mi to bude psát snadněji, než Tobě dělat, ale pokud to jen trochu jde, jdi od něj!!!! Pokud Ti řekne něco takového, jako že jsi píča, tak to musel naprosto ztratit důvěru a respekt. A bez toho vztah nemá cenu. Lepit to jen kvůli dětem je další hloupost. Odnesou to i ony ☹ A uklidňovat se tím, že syn třeba neslyšel jeho urážky? Holka moje, malý je ve věku, kdy okoukává, jak se jednou k ženám chovat... Klidně mi napiš do IP, moc ráda Ti nějak pomůžu. Byť jen virtuálně. Drž se.

monad
10. zář 2012

@vally. ale i tak!!!! co to mele za nesmysly proboha!!!!

eficenka
10. zář 2012

@vally.
mám kamarádku, která má 2 děti a s manželem je jen kvůli nim... on je na ni hrubý, nadává jí, za nic ji nepoděkuje, doma nepomůže.... už je takhle 2 roky a je na ni strašně vidět, i když jí je teprve 26 let jak strašně zestárla,
pokud máš jen trochu síly a dobré příbuzní, kamarády, možná nejlepšéí řešení od něj odejít...
zkus si s ním promluvit že se ti zdá že k tobě ztratil respekt, že dříve se choval trochu jinak a že takhle díl žít nemůžeš... pokud se něco nezmění, že nevidíš jinou možnost, než jít od sebe....

vally.
autor
10. zář 2012

Fakt byl tenhle víkend peklo, mluvil semnou stylem na co čumím, at táhnu apod. Celou sobotu jsem probrečela fakt jsem byla uplně na dně. Všechno to na mě padlo.. Bydlíme v domě s tchýni my nahoře tak jsem se ji svěřila ale ona vlastně odpovídala jen stylem že bych měla klopit oči a nechat si to líbit však on za par dní bude ok že ona zažila horší věci a taky jsou spolu a že je naš rozvod zabije no prostě to cele otočila a mluvila jen samé Já já já.. To mě zdeptalo ještě víc. Dneska v noci se hrozně ke mě tulil jako kdyby se nic nedělo a ještě byl naštvaný že jsem mu řekla at mi da pokoj.. :( :/

vally.
autor
10. zář 2012

@eficenka My už to probíraly dřív.. On ale nevidí ve svém chovaní chybu. /tchán takhle s tchýni jedná běžně/ a ten chlast to taky vždycky vydrží tak 3 dny klid a pak jako by si řekl " Už jsem byl dost dlouho hodný ted mužu zas něco vyvést"
Rodiče i kamaradky radí at jdu pryč. Všichni kromě tchánovců jsou při mě. Ale ja se nechci unáhlit, nechci si to pak vyčítat že kdybych ještě chvili počkala třeba by se změnil. Chtěla jsem jen rodinu a klid. Máme se dobře máme to tady hezky zařízené krásné nové auto děti zdravé, prostě idylka .. Jenže když odejdu nebudu mít nic. A budu žít z mateřské 3800,- a pokud on bude platit alimenty.. Nechci aby mi to děti někdy vyčetli že se sním mohli mít lépe že jsem to mohla ustát :(

eficenka
10. zář 2012

@vally.
je to fakt těžký, ještě o to ví, když viděl od mala příklad svých rodičů 😠 😠 😠
Ale pokud se to fakt nezmění, tak bdueš neštastná a děti to budou cítit,
Má mamka od tatky odešla, když mi bylo 5 roků a nikdy sem jí to nevyčetla, viděla sem jak chodí domů ožralej, jak na nic křičí atd.... vím že udělala to nejlepší co mohla, aby měla aspon trochu hezký život...
Jinak ty alimenty by platit musel a pokud ne, tak by šla rovnou exekuce z jeho platu....

monad
10. zář 2012

ono je ale i těžky od někoho odejít.. si nedovedu představit, že bych šla, i když mě to taky občas napadlo.. a kdo by mě chtěl se 2ma dětma 😢

vally.
autor
10. zář 2012

@monad Přesně 😒

camelinka
10. zář 2012

@vally. to je hrozny, ani kvuli detem bych nezustala s takovym ......................premyslim jak to napsat slusne,ale nic me nenapada 😔 . Jestli mas kam, tak se sbal a odejdete, ikdyby to melo byt jen na chvili, treba si uvedomi, jak je mu bez vas zle a nakopne ho to. Pokud ne, tak na vas urcite ceka nekdo, kdo si vas zalouzi,ne takovy hovado co ti nadava a trapi te.
Deti stejne poznaji ze neco neklape a nebudou stastne,kdyz budou mit vynervovanou mamku.Drzim palce at seberes sily a nechas ho se uchlastat s tou jeho bandou...

vally.
autor
10. zář 2012

Člověk by řekl že v jeho letech bude mít chlap jiné priority místo sezení v parku u flašky vodky s pubertačkama..
Ve svých 23 letech si poprvé připadám stará :D

camelinka
10. zář 2012

@monad
@vally. ale prdlajz holky, verim ze to musi byt sileny zacit nekde novy zivot uplne odzacatku,ale nejhorsi je ten prvni krok! A proc by vas nejaky hodny aspon trosku normalni chlap (co si budem povidat, uplne normalni neni zadnej 😀 😉 ) nechtel i s detma? znam spoustu chlapu,ktery vychovavaji cizi deti jako svoje 😉 .Cim dele budete zustavat v nefungujicim svazku,tim mensi bude vase sebevedomi a pak uz se od nej nehnete tuplem 😅 ☹ ☹

monad
10. zář 2012

@vally. A MÁŠ KAM JÍT??

monad
10. zář 2012

@vally. 😖

vally.
autor
10. zář 2012

@monad Mám, naštěstí mám užasné rodiče.. Ale mají tam na krku pubertalního bráchu a sestru s dítětem. Tak jim nechci přidělavat starosti. Nechci je zklamat.

dajdula
10. zář 2012

@vally. Nedokáži se vžít do tvé situace.Musíš mít plnou hlavu otázek na které nejsi schopná najít odpověď a to musí být deptající.Na jednu stranu vidíš detičky,jak jsou bez otce,finančně v mínusu,a ještě mnoho jiných negativ.Na stranu druhou.Podívej se na sebe.šťastná nejsi,zřejmě dlouhodobě.Myslíš,že se to opravdu změní?V takovéto situaci by člověk mněl hledět na sebe.Jde o tvé já ,které ji bito.A to myslím po stránce duševní,psychické.Toto bití je někdy horší,než facka,nebo kopanec.Na duši to zanechává obrovské až nevyléčitelné jizvy.
Jestli máš možnost kam jít,zkuzte to chvíli bez sebe.Uvědomění si,že už druhý nebude součástí života ,někdy udělá divy.MOc radit nejde.Držím palec ať jsi ty i tvé děti šťastné.Ono i to zdraví jde ruku v ruce se štěstím.

vally.
autor
10. zář 2012

@dajdula Děkuji . Já ale vím že když odjedu tak on to brát jako trest nebude. Bude moct chodit ven za nimi jak se mu bude hodit. Spíš bych řekla že se mu to víc hodí aby mohl chlastat bez scén které pak nastanou ☹

monad
10. zář 2012

nojoo ale asi lepší než být s takovým chlapem

camelinka
10. zář 2012

@vally. podivej, na druhou stranu on to zaprve nevydrzi s nima takhle porad vychlastavat, a za druhe (kolik mu je?) z neho ty 17ky taky dlouho nebudou na vetvi, takze casem prijde na to,co ztratil,ale to ty uz budes nekde spokojena s nekym jinym 😉

vally.
autor
10. zář 2012

@camelinka . Je mu 30.

camelinka
10. zář 2012

@vally. no tak to je ted pro pubosky zajimavej a on se citi jako king,ale dlouho to trvat nebude.ale pokud mas kam jit, tak nevahej, zivot mas jen jeden, druha sance neni a prezit ho takhle by byla skoda, kor kdyz si tak mlada

schnek
10. zář 2012

zvažuješ, že odejdeš? zabal vám a jděte! proboha, tak se přeci nedá žít. na co chceš čekat? až tě začne řezat jako žito? to chceš, aby syn vyrůstal v tom, že takový přístup mezi partnery je normální? pokud máš kam, utíkej, tohle lepší nebude.

vally.
autor
10. zář 2012

Ted mi volal že má od zítřka dovolenou. Paráda !!!!!!!!!!!!!! ☹ ☹

adelka21
10. zář 2012

@vally. nejsi hysterka, to je divné, a říct dítěti neco co rekl, tvému synovi, je silná káva....a je uplne jedno, jeslti to syn slysel, nebo ne. Druha otázka ted je, jak to řešit, a to si netroufám ☹ moje řešení by bylo asi dost razantní

lindaaax
10. zář 2012

šla bych do manželské poradny - možná existuje i jiné řešení, než rozvod, ale člověk o něm neví, protože není odborník. A pokud už je to opravdu tak zlé, že se s tím nedá nic dělat, tak bych byla ráda, že jsem zkusila všechno a neunáhlila se...

kitinka76
10. zář 2012

@vally. ahoj, první dítě jsem si pořídila hoodně mladá, pak jsem si nášla přítele, všechno bylo super, starší dcerku měl rád, začali jsme spolu bydlet, pořídili si druhé dítko... pak se začal pozdě vracet z práce, chlastat, sázet, nadělal nějaké dluhy.... sedli jsme si a celou situaci probrali, chtěla jsem se vrátit do práce, aby jsme dluhy pospláceli. Ale, nakonec se nic nespravilo, po hospodách chodil dál, znovu sázel 😖 tak jsem s ním vyrazila dveře, spoustu nocí probrečela. Teď jsem ráda, mám hodného manžela, který se o nás tři stará. A bývalý - jeho dluhy jdou řádově do milionů, každou chvilku za něco sedí....

vally.
autor
10. zář 2012

@lindaaax Do manželské poradny jsme byly jednou objednaní a den před schůzkou jsem to musela zrušit protože tam jit nechtěl. Jinak měl plno keců že tam zajdeme a pak že tam nejde.

@kitinka76 Neměla jsi to lehký :(

Mám obavy z té jeho dovolené, na jednu stranu bych sním ráda trávila volný čas ,ale ...
On to nechápe, hrozně se divil proč jsem naštvaná, že se přece nic moc nestalo, a že jsem jen hysterka když mi vadí že "pokecá" s kamošema.. A at neblbnu že bude všechno dobrý.. ((zatím))