Manžel pije, lže, chodí pozdě z práce

malenka010
22. čer 2011

S MM jsme měli vždy hezký vztah. Jen tam vždy byly jeho kamaradi kteří ho pořád stahovali k chalstu. Byl sobec na svoje cigarka, značkové boty a neustále potřeby si kupovat oblečení protože svoje slušné si nosí do prace jako pracovní, měl peníze vždy ale když jsem mu řekla že bych si ráda zašla na udělat manikuru tak měl milion řečí kolem toho kolik to stojí že to je na prd atd atd. Máme spolu 2 děti jako manželé jsme spolu necelé 2 roky.. Vždycky měl sklon k pití. Není to nějak pravidelné prostě si vyjde a zapomene mi to říct, pak nezvedá telefony, vy se bojíte co se mu nestalo a nakonec když se mu dovoláte po 3 hodinách zkoušení slišíte že je ožralý Příjde domů lehne a spí žádná omluva´. A ani většinou druhý den se ji nedočkáte. Včera to udělal zase. A já už nemám na to sílu. Ty jeho neustále lži. V práci má chodit domů opůl 3 ale dřív jak kole 6 se domů dostane malo kdy a přitom práci má asi 10 minut od domu. Sex? jesti se tomu dá tak říkat je tak jednou za 10 dní a to v polovině mu jaksi uvadne.. Já už fakt nevím jak dál

marti73
22. čer 2011

Ahoj, máš to opravdu těžké.. co ti mám poradit? 😒
Je sobec a nechce se vzdát svého života bez závazků, uskromnit se pro rodinu a tobě také dopřát pár maličkostí jako třeba manikůru.. a sex.. to je malér.. 😒

danfal
22. čer 2011

Vyděsila mě první věta, píšeš, že s tvým mužem jste měli vždy hezký vztah, ale podle dalšího psaní to asi moc hezké není a nebylo. Budeš si s ním asi muset pořádně promluvit a říct, co se Ti nelíbí.

levandule_vanilkova
22. čer 2011

Ahojky. Asi si budeš myslet, že jsem, příliš mladá na to abych ti v takových věcech radila, ale řeknu ti to, co by ti řekly všechny normální ženský - takový chlap si nezaslouží, aby měl někoho, kdo ho miluje. Chlast je svinstvo a lži ještě větší...záleží jen na tobě jestli se spokojíš s takovým partnerem a otcem, jako vzorem pro své děti. 😔 Držím moc palečky, aby jsi byla šťastná...

meandra
23. čer 2011

@malenka010 Tvůj manžel ví, že nejsi spokojená? Mám tím na mysli, jestli jste si už spolu sedli a to, co jsi napsala sem, jsi řekla jemu ? Jestli ano a nic se nezměnilo, tak se asi budeš muset rozhodnout, jestli ti takový život bude vyhovovat a snažit se s tím smířit, anebo si nějak zařídit život jiný, bez manžela. Já měla prvního manžela stejného a ze své zkušenosti vím, že jsem se mohla snažit s ním promlouvat horem dolem, ale nepomohlo to, kamarádi byli vždycky na miskách vah výš, než rodina. Tak jsem si pomalu zařizovala svůj život a když jsme jednoho dne odešli, byl to pro exmanžela šok a samozřejmě zase sliboval. Ale už jsem mu nevěřila a dobře jsem udělala, Nejsme spolu už deset let a nezměnil se doteď. Přišel i o svou druhou rodinu.

malenka010
autor
24. čer 2011

Byl princ zachranil mě před zlým drakem (ex) mooc toho napovidal a já mu věřila, dnes to zkouší znovu ale už jsem moudřejší. To že jsem sním byla štastná bylo jen z pohe nevědomosti. Mluvila jsem sním, ví otom. A nic stím nedělá. Prostě přijit aříct jdu na pivko s kamaradama ok. ale nezvedal mi telefon a pak přišel s další pohádkou. Tak at jde do háje ne? Ted mi vičítá milion věcí a hlavně děti- že bych se o ně sama nebyla schopná postarat - ikdyž ví že je to nesmysl. Lže mi do očí. A ikdyž vím že je to lež on pořád lže dál.

meandra
24. čer 2011

@malenka010 Tak proč to neukončíš? Ono to nejde, jestli ho máš přesto všechno pořád ráda. Já už ke konci vztahu ex nesnášela a tudíž se mi odcházelo lehce a byla to pro mě úleva. A jestli se tvůj manžel nezmění, dostaneš se do takového stadia taky. Jde o to, jestli je byt tvůj, případně by ti mohl někdo pomoct atd. A taky to nemusí být rozchod navždy. Třeba až to začneš nějak řešit, docvakne mu, že by o vás mohl snadno přijít a změní se. Takový zázrak prý už se taky stal 😉

malenka010
autor
24. čer 2011

To se řekne máme spolu dvě děti, moje mateřská je 3800 a nevím co dál.. Nejmladší má 9 měsícu do prace bych šla hned ale nevím jak to udělat sní. Bydlíme ve dvojdomku s jeho rodiči, ti říkali že raději vyhodí jeho než abych s dětmi odešla...Teoreticky bych mohla ke svým rodičum ale tam by nás bylo 7 a to by nedělalo dobrotu na delší dobu,, Dneska knim jedeme na víkend bez chlopa..Včera jsme se tak pohadali začal mi vyčítat uplne nesmysly - hlavně lži.. Prostě jen aby mi ubižil. Nenávidím ho. Jen nevím jak to bez jeho platu zvládnem.

meandra
27. čer 2011

@malenka010 Jednoduché to určitě nebude, ale budeš mít nárok na alimenty pro děti, když jsi na mateřské i pro sebe, jsou různé sociální dávky, to už si musíš sama zjistit, na co máš nárok. Ale určitě vše bude lepší, než současný život. Sama vidíš, že máš podporu i u jeho rodičů, i když na to bych moc nespoléhala. Já ji měla u extchyně taky, ale jen do momentu co viděla, že se chci opravdu rozvést. Pak obrátila. Takže bych se snažila zajistit si bydlení u své rodiny. Bude to chtít pevné nervy, ale já taky byla s rodiči i synem v pidibytečku 3 roky, než jsem se osamostatnila a bylo to náročné na nervy všech zúčastněných, ale vše se dá vydržet. Sama píšeš, že ho nenávidíš. Tohle je život? Jak dlouho myslíš, že to jde vydržet. Lepší je žít v klidu, třeba za horších finančních podmínek, ale v pohodě. Jenže k tomu musíš dospět sama. Jiná rada prostě není. Buď se osamostatnit, anebo se smířit se současným stavem.

nugetka20
31. led 2019

Nechci být zlá, ale trochu reality z vlastní zkušenosti:
Moje máma měla s tátou defakto to stejné s tím rozdílem, že sex ano, ale hlavně s jinýma. Kamarádi, hospody, lži. Byli jsme s bráchou malí, máma na mateřské. Táta se rozhodl, že ho malé město nebaví, že to chce něco většího, kde se daj vydělat prachy - odjel do Prahy, vracel se jen na víkendy. Doam byl jen trochu, kamarádi ho vzali mezi sebe. Zezačátku vozil peníze, pak už skoro žádné (ženská se přeci nikdy nesmí dovědět, kolik chlap bere, to je zásadní pravidlo). Platil to nejnutnější. Pak mu doma začalo všechno vadit, byli jsme prý nevychovaní, vadili jsme mu všichni. Mámu začal mlátit, nás trestat (třeba hodiny klečet v koutě a tak). Když mi bylo 10, našla máma odvahu a požádala o rozvod. Táta doma ukradl co mohl (dluhy, že by?), rozvést se nechtěl, i když už několik let žil s jinou, v Plzni. Ta měla staré děti, nic mu nevyčítala, nic po něm nechtěla, jen si s ním užívala. byt zůstal mámě, měli jsme jen holé místnosti bez nábytku. Dodnes nevím, jak to zvládla z platu prodavačky, ale zvládla. Otec přestal platit alimenty sotva mi bylo 18. Ale zvládli jsme to a jsem šťastná, že s náma není, nebydlí - špatný otec je horší než žádný otec.
Jsi máma, je tvojí povinností ochránit své děti. Je to sobec, co lže, chlastá. Za jak dlouho přijdou dluhy? bití? trestání? Ono se to vyvíjí, každej, co vlítne do chlastu se dřív nebo později projeví. Pokud máš možnost, odejdi, vem děti, zkus si sehnat nájem. Dojdi si nasociálku, požádej o pomoc, příspěvky na děti, na bydlení. Pohrož mu rozvodem a pokud nebude změna, jdi od něj. takových chlapů najdeš na každém rohu 5. Čeká na tebe někde jinej, co tebe i tvé děti bude mít opravdu rád a postará se o vás. Tak si nešlap po štěstí. S lhářem není snadný život, už teď se trápíš pro to, co o něm víš ...... a je toho rozhodně daleko víc, co ani netušíš :(

sudylichozrout
31. led 2019

@nugetka20 dotaz je téměř osm let starý 🙂

nugetka20
31. led 2019

@sudylichozrout Tak to jsem si vůbec nevšimla, diskuze mi vyskočila vpravo na liště ....bůh ví, jak to tenkrát teda dopadlo nakonec 🙂

kristyn.g
31. led 2019

@malenka010 no jo , to jsou ti princové co zachraňují od draků... To přesně vidím v rodině. Jeden ochlasta zachraňuje od jinýho ochlasty, ale ženská vidí jen prince a pak se děsně diví když princ taky chlastá a dělá problémy... Asi budeš takove chlapi pritahovat.