Manžel podvádí, lže, neumí se chovat

smidatka
7. únor 2013

Ahojky,
už delší dobu o tom přemýšlím, že se sem svěřím....Manžel je nevěrník, ale podle mně to překračuje už všechny meze..Neustále si píše s ženskýma a jezdí za nimi..Má jich třeba několik a pořád odepisuje na inzeráty na seznamce...Zřejmě to tak provozuje "od začátku",jelikož takto odpověděl na můj inzerát ..Nyní loni od července do října měl jednu stálou,pak hned od října má opět stálou a za tou jezdí nyní...Bohužel je ale tak jednoduchej,že si už několikrát zapomněl zapnutý skype přes celou obrazovku,takže já mám veškeré konverzace okopírované...Nechtěně jsem si tak o sobě početla,jaká jsem svině,semetrika atd. Samé hezké věci.Já mu to nemohu ani omlátit o nos,protože on je tak ulhanej,že mi vždy na toto odpovídá,že to není pravda. Jezdí pryč na noc a vymlouvá se na různé kamarády a akce,přitom si pak přečtu např.,jak si plánovali,v kolik za ní pojede..Máme spolu dcerku 2,5roku...Od mala se o ni nestará,když náhodou je doma déle jak 10 minut,tak na ni ječí a je mu očividně na obtíž. Ale "tetu" jí v telefonu ukáže! Neumí se k ní chovat, když ona náhodou něco "provede", třese s ní skoro nepříčetně s běsnícím výrazem ve tváři..Když jí objímá,tak stylem,jakoby jí měl udusit a zase tím jeho křečovitým běsnícím stylem..Navíc jí už několikrát štípnul do zadku a ona plakala..Následně tam měla modřinu..Snažila jsem se mu to nejdříve vysvětlit,ale nebral to vůbec vážně,tak vždy vyletím,jestli je normální,že se k ní takhle nemůže chovat. Několikrát jsem už zpozorovala,když jsem třeba šla vyvenčit psa,že když jsem se vrátila, on stál nad ní a prostě něco zaonačoval přede mnou a ona chudák se ho bála prostě. Máme také pejska,ke kterému se chová stejně..Jen s tím rozdílem,že ho navíc nutí,aby s ním ležel pod peřinou,pak ho "muchluje" a pes vije podle mně bolestí a když ho okřiknu, vykopne ho doslova,ať táhne,když tam s nim nechce bejt..A v neposlední řadě si na něm vybíjí zlost(např.když jsme se třeba pohádali,odnesl to pes) a co je úplně vrchol,že mu honí.... A zhruba "poslední" věc je,že mně před Vánoci zmlátil před dcerkou,ta to hned řekla u tchýně,že táta udělal mamině bác bác,ale on řekl,že mi dal prej jednu přes zadek..Ve finále on otočí vždy vše proti mně..Takže když došlo k tomu,že mi 2x ruply nervy,jeho máma mi řekla,že si za to můžu sama..Podotýkám,že ona ví.jaký je..Řekla mi,když jsem jen naznačila před pár měsíci,že jí to nezajímá,nějaký naše "dilema",takže mně když bylo nejhůř,tak opravdu nejhůř...Nikoho jiného tu totiž nemám..Vím,že nejlepší a jediné řešení je od něj odejít,ale nemám kam jít a hlavně jsme v oddlužení,dávala jsem příspěvek také na toto téma. Prosím setkal jste se s tímto někdo??Nebo jsem jediná s psychopatem...Opravdu jsem si jistá,že trpí nějakou psychickou poruchou,ale když jsem mu říkala,aby se nechal vyšetřit,tak prý ne,že já bych prý se měla léčit,že on je v pořádku...

zuzik24
7. únor 2013

Já nevím, ale tyhle řeči o tom, že nemám kam jít mi někdy přijdou jako výmluva. Snad existují nějaké azylové domy, příbuzní, kamarádi... Protože jestli je pravda všechno, cos psala, tak teda potěš koště, že v tom vyrůstá dítě!!!! Víc k tomu asi neřeknu, byla bych sprostá, nechápu, když jsi tušila, že je to děvkař, proč jsi ho neposlala do háje hned na začátku ☹ Chování k dceři, Tobě i tomu pejskovi je neskutečný, to zavání pěkným průserem!!!

martinakl
7. únor 2013

Ja teda nechapu, ze s takovym chlapem jeste jsi.. To by mne udelal jednou a uz by nas nevidel. Jdi od nej co nejdriv, nez se stane neco vaznejsiho. Seber sily, dcerku a psa a utikejte pryc!! Radeji byt treba v azylovem dome nez s takovym chlapem.

vendullkaa
7. únor 2013

Jsem stejného názoru jako martinakl. Seber všechnu sílu a hybaj pryč!!!

smidatka
autor
7. únor 2013

@zuzik24 Je to bohužel tak a je mi z toho hrozně,protože na začátku takový nebyl,spíš se to postupem času stupňuje...Snažím se to řešit postupně,hlavně zjišťuji,na co bych měla nárok a tak,i kdybych se nerozvedla kvůli tomu oddlužení,to je asi největší problém u nás. A hledám podnájem, ale zatím nic. Tak snad se brzy něco najde..Je to hnus,také s ním dcerku nenechávám vůbec samotnou...Výhoda je,že většinou tedy teďka není doma,tak aspoň něco..

smidatka
autor
7. únor 2013

@martinakl To máš pravdu...Sama si to neustále vyčítám a taky se snažím,abych mohla odejít..Do azyláku mně nevezmou,jsem vdaná ☹

smidatka
autor
7. únor 2013

@vendullkaa Děkuji.

dajdula
7. únor 2013

Pryč,pryč...okamžitě!!!!Že není kam???Neser si (s prominutím) na hlavu ještě víc než tam už naloženo máš.Co si myslíš,že ti na toto budou holky odepisovat?...Aby ses pokoušela to nejak vyřešit?Tady není co k řešení!!!Mně se z toho cos napsala udělalo mdlo.Zbal sebe ,dcerku a nohy na ramena.Určitě bych to řešila i přes úřady.Sociálka,policie...v tomto ti neporadím kam zajít,ale něco dělat musíš.Možná ti tu někdo poradí kam zajít,co kde nahlásit.Držím palce

camelinka
7. únor 2013

jestli ti zalezi na tve dceri a zbytku tvyho sebevedomi, tak se sbalte a rychle pryc od takovyho psychouse. Divim se, ze si to neudelala uz davno, Vsechno jde, jen se musi chtit. Drzim palce, myslim ze kdejake litost se tu nedockas, spis ti nikdo nenapise nic jinyho, nez abyste od nej rychle utekly. Drzte se

petrusew
7. únor 2013

@smidatka To co sji napsala je absolutně nechutné! V prvé řadě pokud nechceš odejít ty, tak ho vyhoď. Podvádí tě, tak ať jde za ní. Azilový dům tě vezme, pokud tě fyz. napadl, tak s tím nebudou mít problém. Souhlasím se @zuzik24. Nesnesla bych, aby se takový člověk vůbec přiblížil ke mě a natoš k dceři či psovi!
obrať se na http://www.bkb.cz/index.php pokud tě bije, pomohou ti.

tajemna30
7. únor 2013

Přiznám se, že nechápu že s ním ještě jsi. Když pominu co vše dělá tobě, tak hlavně kvůli holčičce už bych byla dávno pryč .... bála bych se, že jí ublíží, a možná i něco víc .... porad se na úřadech, poradí ti určitě azylový dům ... a pryč pryč ... pokud ti záleží na tvé dcerce, a nechceš aby měla celoživotní traumata, hodně síly, a minimálně kvůli holčičce, odejdi nejlépe hned

zelva
7. únor 2013

Já myslím, že to pro ženu není zase až tak jednoduché odejít od muže, jak tady píše zuzik24. Samozřejmě je nejdůležitější chránit dítě, aby mu nebylo ubližováno, to je prvotní. Ale není přeci tak jednoduché si okamžitě zbalit tašku a "někam" jít..Zkuste si tu situaci představit. Určitě tedy ten manžel jako ho smidatka popisuje je špatný manžel i špatný otec a odejít by bylo opravdu nejlepší. Takový se podle mě nezmění. Řešila bych to také co nejrychlejším hledáním podnájmu, stačila by třeba i garsonka při nejhoršim. No a něco vyvést s tím oddlužením... 😔 Přeji hodně sil, ať se to povede a ať to překonáte!

monikabie
7. únor 2013

A proč jsi s takovýn chlapem? Stojí Ti to za to? Bych sbalila bud jeho nebo sebe... Snad máš nějakou hrdost a nenecháš se sebou a svou dcerou takto zacházet:(

redrosse
7. únor 2013

Můžu jen napsat, že jsem v podobné situaci vyrůstala od malička a dost mě to poznamenalo, co se mých charakterových vlastností týká a také vztahů k mužům, pomohl mi až můj manžel, za což jsem mu velice vděčná. Bohužel moje maminka v tomto žije dodnes, je to krásná žena, ale ten život... Takže pokud můžu poradit z vlastní zkušenosti, okamžitě s dcerkou i psem pryč, protože jednou může být pozdě a to byste si nemusela taky odpustit nikdy.

dajdula
7. únor 2013

@zelva Určitě v tomto s tebou souhlasím.Není jednoduché si okamžitě zbalit tašku a jít...Ale!!Tato situace určitě není týdenní.Musí se to vyvíjet dost dlouhou dobu na to aby si pisatelka utřídila myšlenky,pozbírala odvahu a já nevím co všechno ještě a vypadla.Kdyby psala,že je to stav nový,před 3,4 týdny nastal zlom u chlapa,tak to beru.Nebylo by to v tomto případě jednoduché.Hlavně vstřebání prvotního šoku,ale toto má dlouhodobé trvání.Nebo se pletu?!

evitaa
7. únor 2013

Asi to nebude jednoduché odejít, už kvůli tomu oddlužení. Myslím, že z životního minima nelze platit nájem a být na to sám. Každopádně bych tam nebyla ani vteřinu a obrátila se o pomoc na rodinu nebo úřad. A jak si psala, že stojí nad dcerou a snaží se něco zamaskovat, to myslíš jak? Aby nakonec nezneužíval i dceru!

petkula
7. únor 2013

@smidatka s takovým člověk bych se bála žít, natož vychovávat dítě. Pokud se takto hnusně chová k psovi, může být jen otázka času, kdy si začne dovolovat na dceru ☹ Už teď se k ní nechová hezky a k Vám taky ne. A o nevěrách už ani nemluvím. Pokud máte možnost jít někam jinam, odejděte od něho. Zkusila bych nějakou pomoc, jak zmínila třeba petrusew .
Z toho, co jste napsala, mě mrazí a to je určitě jen zlomek toho, co s ním musíte prožívat ☹ Rychle od něj pryč...

petkula
7. únor 2013

@smidatka a taky bych ho už určitě nenechávala samotného s dcerkou!

kajalka
7. únor 2013

Já teda vždycky zírám, co všechno jsou ženský schopný zkousnout a ještě se vymlouvaj na peníze. Šáhnout mi někdo na zvíře, natož na dítě, či na mě, tak ho vynesu v zubech natotata. I kdybych se měla jít pást na pole a bydlet pod mostem. Možností je hromada. Vsadím se, že sis ani nedošla na sociálku pro informace. Vzpamatuj se, chceš pak litovat, že takovejhle kripl ublíží tvýmu dítěti?

evaii
7. únor 2013

Jedna věc je to, aby jsi od něj utekla co nejdále, jak ti tu radí holky, ale druhá věc je to oddlužení u vás. Musíte mít určitě někoho, kdo je váš správce ohledně té insolvence a na koho by jsi se podle mě měla obrátit, že se chceš rozvést a jak postupovat, aby jsi se pak nedostala do průseru. Určitě musíš mít nějaké kamarády nebo rodinu, kteří by tě k sobě na chvíli vzali, ne?? Oni tě nemůžou nechat žít s dítětem z životního minima. To ne, že není na nájem, ale z toho se ani obě neuživíte. Sakra to ti tenhle náš debilní stát přeci musí pomoct 🙄 . Na malou by jsi měla dostat nějaké peníze. Něco jako dávky v hmotné nouzy nebo tak nějak se to jmenovalo. Moc držím palce

nasticka
7. únor 2013

No hnus fialovej 😝 Zakladatelka zřejmě nemá rodinu, jinak by se na ně už dávno obrátila. Já bych šla na policajty. Zbil tě? Není co řešit, trestní oznámení, ať ho od tebe drží dál. A když to nepůjde, tak existují různé organizace pro pomoc matkám v nouzi. V tomhle bych nebyla ani náhodou, seber holku a psa a jděte, opravdu tohle není o penězích, ale o zdraví a zdravém rozumu. A jestli tě do azylového domu se psem nevezmou, tak ho radši někomu dobrému daruj, zachráníš ho tím od týrání 😔

mijave
8. únor 2013

☹ docela smutné čtení. Manžel má evidentně problémy sám se sebou a bohužel jsem si téměř jistá tím, že se jeho útoky budou stupňovat. A když už týrá pejska určitě nebude mít zábrany u dcery. Takže se určitě obrať na státní instituce správce oddlužení a snaž se odejít.
S penězma to není lehké, takovýhle muž nebude platiti výživné a když, tak jen někdy, ale stojí to za zpackaný život? Za dceru, která se bude bát kdykoli ho uvidí a s největší pravděpodobností se bude snažit utéct hned jak to půjde, za psa z kterého může vychovat takového neurotika, že začne útočit bez příčiny a za to, že tě úplně odizoluje od společnosti a ty jednou skočíš ze střechy, protože nebudeš vědět jak dál?! Pokud ti za to peníze stojí - tak hodně zdaru. Pokud ne - obrať se na úřady. V případě dalšího napadení ze strany manžela volej policii a nech si zpracovat lékařskou zprávu (k doktorovi tě odvezou) a podej oznámení. Manžela na pár dní vykážou a určitě ti dají kontakty. Stejně tak - pokud se ti nezdá cokoli co provádí vaší dceři - podej trestní oznámení. Policisté nejsou tvoje tchýně - je bude zajímat co ti provádí (samozřejmě že budou zjišťovat jestli si nevymýšlíš, ale to je normální) a řešení jsou. Není jich mnoho a azylový dům asi není zařízení, kde by se někdo z nás chtěl ocitnout, nicméně potkáš tam ženy v podobné situaci a uvidíš, že světlo na konci toho tunelu je! Jen najít odvahu! Držím palce, aby se to povedlo.

mijave
8. únor 2013

Jen by mě zajímalo, kde manžel bere peníze na ty svoje zálety, když jste v oddlužení?! .. I to by mě motivovalo k odchodu od něj... na sebe peníze má a na rodinu ne?!

risadomi
8. únor 2013

tak to je něco, nic podobného jsem ještě neslyšela, rychle od něj uteč, už kvůli dcerce vždyť takhle se nedá žít

mysiiickaaa
8. únor 2013

já bych šla raději někam na ubytovnu než být s takovým ,s prominutím zmetkem, utíkej pryč než tobě i malé ublíží víc než do teď, tohle si tvá holčička ponese celý život sebou a nebude důvěřovat mužům ☹

kristynaw
8. únor 2013

tak jsem cetla jen uvodni prispevek. bud si tu z nas zase nekdo dela legraci (jsem tu na koni uz dost dlouho) a pokud ne a je to pravda,tak se moc omlouvam a rikam: RYCHLE OD NEHO PRYC NEZ BUDE POZDE 😔 😔

carculka
8. únor 2013

a rychle pryc..jako pokud se chova jak se chova,mala z nej ma strach kdyz je s nim sama..psa muchluje pod perinou tak davej bacha na uchylky co se tyce k dceri-dost tomu napovida ze i to by tam mohlo byt..nejvic pedofilniho chovani byva v rodine,fakt utec uz kvuli tomuto riziku..prijde mi ze ma psych.poruchu a mozna i sexualni pokud muchluje psa,pod perinou kterymu se to evidentne nelibi a tak..nepodstupuj ani sebemensi riziko ze ublizi dceri-.zajdi za spravcem co ma na starost vase odluzeni,porad se ...jinak beres materskou ze?alespon...zkus sehnat podnaje u nejake svobodne maminky nekde klidne daleko nebo zazadat o rozvod a azylak za kazdou cenu a za pruser s uradama...

jarka88
8. únor 2013

jediné, co k tomu řeknu, je okamžitě od něj odejdi a to tak, aby u toho nebyl!!! přeji s malou štěstí 🙂

dezyre
8. únor 2013

.. dobře milenky pominu, ale on se muchluje se psem pod peřinou????? booože.. a s tím honěním jsem to asi úplně taky nepochopila, nebo spíš doufám, že jsem to pochopila špatně.. ... A když si venčila psa a vrátila si se domů, tak on něco zaonačoval před tebou a dcera chudák se ho bála???? Snad nemá nějakou sexuální úchylku.. Věříš mu natolik, že s ním necháš dceru samotnou????

pajoslava
8. únor 2013

Nevim, ale prijde mi, ze ten pribeh je vymysleny.. Copak tohle by nekdo jako napsal a cekal, ze mu tady poradi kdo co? Tak snad mas svuj rozum a uz mas byt davno pryc.. No nechapu.. Jedine, co me napada, ze jsi hloupa..! Promin, ale proste v tomhle nechat zit dite je naprosto na hlavu!

biibaa
8. únor 2013

Myslím, že ti tu nikdo neporadí nic jiného, než jít od něj pryč. V první řadě kvůli malý, tobě i psovi... Přeju hodně štěstí!