Manžel se asi chystá s milenkou na dovolenou, co s tím?

collinsova
31. led 2014

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Absolutně nevím, jak se mám zachovat. Manžel je mi zřejmě delší dobu nevěrný. On to samozřejmě popírá, ale našla jsem mu v mobilu sms... To není zas až tak podstatné. Nicméně teď se chystá na hory. Prý s kámošema z fotbalu. Já mu to ovšem nevěřím. Mám potvrzeno, že ta jeho údajná milenka má v tu dobu co má být na horách v práci dovolenou. Je tedy zcela jasné co si myslím. A teď co s tím? Mám trvat na tom, že pojedeme i s malou s ním (i když budeme muset bydlet jinde, protože chata kam jedou je plná), nebo dělat jako že nic? Jsem totálně zoufalá.

jenies
25. kvě 2014

@collinsova nevím ak staré máš dítě, ale pokud malou nekojíš a je schopná být samotná s otcem, sbalila bych jí a poslala s taťkou na prázdniny. Kterou milenku vzruší ztrhaný taťka a ještě když vedle spí jeho dnera? Možná tím vyřešíš nejen dovolenou ale i milenku 😀 Důvod proč s ním dceru poslat se vždycky najde, ne?

micha.bello
25. kvě 2014

Mohla bych se zeptat, jak pokračuje Tvůj příběh. Docela mě to zaujalo a držím pěsti, aby se vyvrátilo, že tam jel s ní.

sari_nka
12. srp 2014

Moc na Tebe myslim, věřím, ze to dopadlo dobre!!!

kackarebicerova
12. srp 2014

Na moji povahu bych tam jela bez ohlaseni a rozkopala jidrzkun a jemu urizla pero. Nemam rada neveru..at jde o zenu ci muze..je to svinstvo..ten by dostal,kdyby to byl muj manzel!!!! Ale je to muj nazor...

klara.t
3. čer 2015

@collinsova jak to dopadlo prosím tě?

andy7070
21. čer 2015

Vylepšit doma nepomůže - znám rodiny, kde ženy doma fungovaly jako hodinky (a já se styděla za naši domácnost, protože u nich by se dalo jíst z podlahy) a stejně ten chlap lítal za milenkami a s milenkami a ROZHODOVAL, kam vezme manželku, kam milenku. Já osobně si myslím, že pokud je chlap mezi takovými přáteli, kteří ho kryjí, FAKT NIC NEPOMŮŽE. Mám totiž stejnou zkušenost, manžel se v těchto lidech po 25 letech zhlédl a pak stačí o generaci mladší pipka, která vidí peníze a zábavu (aspoň u nás to tak bylo) a nenaděláte prostě nic. Akorát slyšíte - to je jiný svět, já chci jít dál, nechci se vracet a pak jen vidíte pálení mostů. Já už mám děti velké, takže jsem to rozhodla sama, ale neskutečně to bolí. Té mladší, rozvedené, která si svoje manželství rozbila a teď kvůli penězům (u nás to tak bylo, ale nechci jít do detailů) rozbila i to moje, to fakt nejsem schopná odpustit.

Omlouvám se za skepsi.