Manžel se asi chystá s milenkou na dovolenou, co s tím?

collinsova
31. led 2014

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Absolutně nevím, jak se mám zachovat. Manžel je mi zřejmě delší dobu nevěrný. On to samozřejmě popírá, ale našla jsem mu v mobilu sms... To není zas až tak podstatné. Nicméně teď se chystá na hory. Prý s kámošema z fotbalu. Já mu to ovšem nevěřím. Mám potvrzeno, že ta jeho údajná milenka má v tu dobu co má být na horách v práci dovolenou. Je tedy zcela jasné co si myslím. A teď co s tím? Mám trvat na tom, že pojedeme i s malou s ním (i když budeme muset bydlet jinde, protože chata kam jedou je plná), nebo dělat jako že nic? Jsem totálně zoufalá.

astralni_prrdel
21. únor 2014

Tohle bych nedala. Kvůli sobě a svojí hrdosti a taky kvůli dítěti. Nemyslím si, že otec, kterej žárlí na vlastní dítě a řeší to bokovkama je tátou, jakýho by dítě postrádalo. Když se takhle chová, je to důkaz, že si tě neváží. Protože ví, že bys bez něj nebyla. Tak se vzchop a ukaž mu, že se šeredně spletl, to je jediný způsob, jak docílit, aby si uvědomil, co je skutečně důležité, jak píšeš. Hranim na city, doprošováním se a dokazováním mu, že je pro tebe střed vesmíru ničeho nedocílíš. A svbodné udržované maminky rozhodně nejsou nežádané zboží 😎

gepe
22. únor 2014

@astralni_prrdel zajimavy nevsedni nickname 😀

pet.s
23. únor 2014

já jsem pro projímadlo.-)))))))))))a preventivně každý den.-))) jenže kdo po něm bude pořád drbat ten záchod.-))))))

pet.s
23. únor 2014

@astralni_prrdel tak to se mýlíš.dítěti je sakra putna kolik otec má milenek, pro něj to je táta a nějaké nevěry, dohady, hádky, žárlivost..jsou problémy nás dospělých, nikoliv dítěte..a rozmlátit ítěti rodinu šmahem ruky je dost sobecké...věřím, že jsou nevlastní rodiče, kteří vyvdané dítě milují víc než vlastní..ale vždy je to sázka do loterie...ono řešit moje dítě, tvoje dítě, naše dítě je taky náročné...možná náročnější než řešit nevěru.... 😝

hojda
23. únor 2014

@pet.s Moje řeč, projímadlo je tutovka! drbat bude on jako bonus 😉

jancabunka
23. únor 2014

Já si to zažila, jela bych si ho na hory zkontrolovat. S rozvodem mám zkušenosti také a je lepší než aby bylo dítko mezi dvěma co se hádají , spíš pochopí že jsou rodiče od sebe než že táta či máma nadává a křičí na toho druhého.

gepe
24. únor 2014

Hele s tim projimadlem, napadlo vas, ze muze mit i perforaci streva? Nevim, ceho by tim docilila vic, vyjma toho, ze by se radne vy*ral 🙂 to neni reseni, stejne jako hlidani, spehovani, kontroly, vyslechy, stale otazky dokola, apod.

jancabunka
24. únor 2014

Nejde o špehování, ale o to dokázat mu jeho lži, pak už je další otázka jak je vyřešit, a jak se k té skutečnosti postaví maminka a i on. Ale rozhodně je to lepší vyčíhnout, dokázat že mě vodil za nos , než se jen doma užírat zda je mé podezření správné či jestli mu náhodou nekřivdím, bolí sice oboje, ale člověk aspoň ví na čem je a už začíná řešit co dál. Já si 3 měsíce užívala podezřívání, pak jsem ho vychytala a nakonec byl konec vztahu, další dva měsíce jsem se z toho dostávala no a teď mám úžasného přítele a sním ročního synka. A nelituju mám se stokrát líp než dřív. To mé trápení viděla i dcera a trápilo jí že jsem smutná a teď je také spokojená.

astralni_prrdel
24. únor 2014

@pet.s tu rodinu rozbíjí snad ten, kdo podvádí, ne?

gepe
24. únor 2014

@jancabunka jak to ze ne? Sledovat je to samy jako vycihnout, vycihnout neni o nahode. Podle me jet nekam za chlapem kontrolovat ho, zda naahodou neni s milenkou je velka potupa hlavne pro tu co to udela.
Kdyz uz ma nekdo podezreni na neveru partnera a kolikrat neopravnenou, tak svym chovanim a jednanim toho druheho posle clovek do jine naruce. Pokud je opravnena s dukazy o dlouhodobe opakovane nevere, pak uz staci jen predlozit a dojednat co bude nasledovat dal.

jancabunka
25. únor 2014

Jenže pokud ho nenachytáš, jsou to pořád jen domněnky, tak jak mi to tvrdil bývalí " máš důkaz" no a jinak než že ho chytneš důkaz nezískáš. Ono pokud si se do takové situace nedostala tak nemůžeš vědět jaké to je, ale až už víš že tě podvádí a on ti tvrdí že ne a chce důkaz tak nic jiného nezbývá, a je to mazec na nervy. Jak jinak bys ten důkaz získala, to mi teda řekni.
Sledovat = chodit mu v patách, vyčihnout, nachytat= jít cíleně tak kde si myslíš že je, navíc mu můžeš říct že jste ho chtěli překvapit a udělali si jednodenní výlet

dora13
25. únor 2014

@pet.s mas pravdu v tom, ze diteti je putna, kolik ma tatinek milenek. ale co diteti putna neni, je vystresovana a ubrecena maminka, kdykoliv tatinek odejde, hadky za zavrenymi dvermi, divne poznamky, ktere maminka obcas utrousi, odposlechnute utrzky hovoru s kamaradkami a celkove ta domaci "pohoda". deti jsou jako houby a velice dobre vyciti, ze neco neni OK. nejsem zastancem rozvodu pri prvni prilezitosti a verim, ze spousta veci se da spravit, kdyz oba partneri chteji, na druhou stranu ale zustavat spolu jen proto, ze spolu mame dite mi prijde jako stejne zlo.

dora13
25. únor 2014

@pet.s a jeste jedna vec -- diteti je to putna, pokud o tech tatinkovych milenkach nevi (coz je i tento pripad, holcicka je jeste malinka). ale ve chvili, kdy je dite vetsi, tak mu to jedno rozhodne neni -- v detskych ocich je tatinek hrdina, ktery miluje maminku a ne nekdo, kdo jezdi s cizi pani na hory. navic ve chvili, kdy tatinek spi s cizima babama, tak dite citi prime ohrozeni sve rodiny.

prapodivna
25. únor 2014

@dora13 přesně!

gepe
25. únor 2014

@jancabunka kdysi jsem mela vztah 4,5 roku. Jednou se stalo, ze odesel rano ve stredu do prace, prisel v patek rano, potkali jsme se jeste doma a cekal co bude. Jediny co jsem mu s ledovym klidem rekla, at si srovna v hlave co chce a odesla jsem do skoly. Byly i ruzne sms, jednou nocni tlf od 4-5 rano. Taky se i opakovala jeho nepritomnost dve noci, kdy se i predtim zaprisahal ze uz to neudela a reci typu, ze usnul u kamarada v hospode a nechali ho tak spat, apod. 😀 me bylo jasny ze v tom je zenska, dokonce jsem odhadla ze vdana kolegyne z prace se stejnym jmenem. Zadny sceny atd ode me nedostal, spis obracene - me hlidal tlf, po kazdem pipnuti sms scena aj., ale v tom vztahu bylo z jeho strany vic prasaren netykajicich se nevery.
Ani jednou me nenapadlo, jit tam, kde jsem vedela ze muzou a jsou zrejme spolu. Pak jsem od nej odesla. Cca po trech, kdy mi po odchodu nedal fakt pokoj, jsem svolila ke schuzce na obed s nim. Nejen, ze mi na moji otazku priznal/ze byl neverny, ale i ze to byla ta co jsem si/myslela atd. Chtel me jeste rok zpatky, mel vsak smulu.

gepe
25. únor 2014

A co jsem tim vlastne chtela sdelit? Ze vse jde i se zachovanim sve tvare a hlavne hrdosti. Bez scen atd.

jancabunka
25. únor 2014

@gepe jo, ne vždy, na začátku jsem zkoušela i ledovej klid a ignoranci, ale po třech dalších měsících to už nešlo, nervy na pochodu, žaludeční potíže, slibů kopa, a jen nemáš důkaz, tak jsem ho usvědčila,jo ne na každého chlapa funguje to samé, kor když je chlap arogantní a sebestředný, potřebuje hmatatelný důkaz.

zuzi.111
25. únor 2014

Skoda, ze uz se neozvala zakladatelka, jak to vsechno dopadlo. To by me vazne zajimalo, protoze tech moznych scenaru je spousta.

pet.s
25. únor 2014

@dora13 hele mne to nevysvetluj...ja mela doma kurev..ka prvmi tridy.vydrzela jsem s nim patnact let...mas pravdu,ze diteti nesvedci ubrecena maminka...jenze nase slzy jsou nas problem...nase problemy neprislusi resitditeti.,mam ted velke problemy s partnerkou byvaleho..kluk skoncil u psycholozky.a tohle mi doporucila.doslo mi to a fakt kluk o nicem nevi a je v pohode.on ma tatu rad i kdyz ma doma debilku.porad je jeho tata.nerikam mu co se deje.brecim jen v noci do polstare.pokud se zeptzepta,odpovim vyhybave a neutralne.kez bych to vedela kdyz byly deti male.nasi se pred nami taky nikdy nehadali.dnes obcas po sobe seknou a jak mi je 45,tak mi je go neprijemne.a to vim,ze jde jen o banalitu.omlouvam se za psani,ale pisi z Terky tabletu🙂

pet.s
25. únor 2014

Nicmene nechci omlouvat nevernika.jsou pitomci a pitomkyne,kdyz si neuvedomi,ze to rozbije vztah.zkazi duveru,ze riskuje ztratu vseho.hhlavne,ze jim nedojde jak strasne ublizuji.vsem kolem sebe:'(

dora13
26. únor 2014

@pet.s nepodcenovala bych vnimaci schopnosti deti -- ja do dnes, a to s nasima uz deset let nebydlim, kdyz prijedu domu, tak okamzite vycitim atmosferu a pokud neco neni v poradku, tak to proste poznam.
samozrejme absolutne nemuzu usuzovat na tvoji rodinu, mozna tvuj syn vazne nic netusi, ale znam par pripadu, kde se rodice dusovali tim, ze jejich deti nic netusi, protoze se pred nima nehadaji, ale deti se pak zacnou "znicehonic" pocuravat nebo zakoktavat nebo mit jine psychosomaticke priznaky neurozy zpusobene rodinou krizi. lidi maji tendence deti podcenovat, ale deti doma vnimaji sakra vic nez my si myslime nebo si chceme myslet.

pet.s
26. únor 2014

@dora13 ale já ji nepodceňuji ..i moje malá Terka přesně ví, kdy se na tatínka zlobím 😀 ale prostě ji do toho netahám..nehádáme se před ní, neshazuji otce před ní, nepomlouvám ho....stejně tak toho velkého..moc dobře ví, že vedeme šílenou válku už několik let, ale nemusí vědět podrobnosti...
Já jsem žila s mámou sama, tátu jsem vůbec nepoznala. A přesto když jsem se na něj ptala, tak máma odpověděla sarkasticky nebo jízlivě. Měla jsem pocit, že za to můžu. Že je to moje vina. Že byl takový.
Neumím si představit, že bych šla dětem říkat, jaký byl jejich táta kur... Jednou jsme šli z koupaliště. Já s dětmi pěšky. On na kole. Ujel nám. Že se couráme. Než jsme došli domů, stihnul objet sousedku 🙄 🙄. Vyšel od ní, akorát když jsme vcházeli do bytu. Měla jsem to jít vyprávět dětem? Měla jsem před nimi brečet a hysterčit? Ječet na něj? Myslíš, že by si pak pamatovaly jak strávily super den na koupáku s mámou a tátou? Ne. Pamatovaly by si jen hádku.
Jenže já si myslím, že se bavíme o dvojím problému. Je něco jiného jako můj bývalý, který měl sex jako sport. Málo kdy jeho nevěry šly do vztahu a zamilovanosti. Doma se choval docela super a hlavně to byl fajn táta. Kdyby mi doma chodil jak tělo bez duše a v noci ze spaní šeptal zamilovaně cizí jméno, tak by to asi bylo něco jiného.

dora13
26. únor 2014

@pet.s jezis, tak to byl fakt ale debil ☹
jinak te obdivuju, ja bych to nerozdychala. jednorazovou neveru bych odpustit asi dokazala, ale dlouhodobe podvadeni ne, utrapila bych se k smrti. mluvim samozrejme hypoteticky, protoze deti jeste nemam -- myslim ale, ze bych deti proti tatinkovi nenavadela a nepomlouvala ho, ale trapila bych se, tim padem bych byla nestastna a podrazdena a odnaseli by to vsichni.

jihajiha
4. bře 2014

Ja bych vyrazila taky,treba domluvit hlidani a jet někam, treba by manžel premyslel co asi delas.rict mu ze kamaradkam se uvolnilo misto a ze kdyz jede on tak jsi se rozhodla jet taky nekam.je to tanec na tenkem ledu ale me osobne se prici to,ze bych mela spat vedle nekoho kdo spi s nekym jinym brrr.

marecekavendulka
23. bře 2014

@collinsova no jestli víš,kdo jeho milenka je,vem jeho špinavý ponožky a spoďáry,který mu beztak pereš ty,přidej pár receptů,co manžílek rád papká a spolu s kufrem s jeho věcma to předej milence.myslím,že do týdne máš chlapa zpět.
A ještě k té dovolené na horách: Těžko se radí,já bych asi jela na sílu taky. Pak bych zkusila tu variantu,že mám moožná taky milence.Ale tayd ej blbý,že člověk neví,jak se ten chlap zachová-jestli bude žárlit tak,že milenku opustí,nebo bude rád,že má volné pole pusobnosti..nezávidím ti tvou situaci.hlavně si zachovej dustojnost,neni nic horšího než hysterická stíhačka.

suzief
27. bře 2014

Nečetla jsem všechny příspěvky ale tohle udělat mě manžel, tak se snad budu chtít rozvést. Tohle nemůže dělat a pokud to myslí vážně nech ho jít, nezaslouží si tě. To by mě zajímalo jestli ta jeho milenka ví, že je ženatý a pokud jo je to pěkná kráva, já si totiž myslím, že jakmile zahne jednou a takovým způsobem, tak to prostě bude opakovat ať už bude s kýmkoliv, když mu to projde jednou, tak proč ne, že?

25ka
11. dub 2014

@collinsova nas tatinek lahko vymenil za milenku a ted mi nadavju vyhrazaju sa a proste ona je ta najlepsie aj ked mi sme boli spolu 4 roky planovali svadbu ona jednoducho len mne napisala ze sa mam zbalit lebo je s mojim teraz uz byvalim rok a ja im kazim vtah (vtedy ked mi to psala sme spolu este zili) a co urobil tatinek jednoducho nam dal 24 hodin aby som zbalila vsetky veci a vypadla z domu a odvtedy su spolu a moj zivot je jedna velka troska lebo ani syna nechce vydat lebo mu to zakazuje, rozpysovat to tu nebudem urcite chapete ale ked raz niekto podvedie a klame atd. ta, to uz nema vyznam aj ked to strasne moc boli a este ztoho niesom von uz sa aj bojim mat rada niekoho.vdaka nim mame prioblem s byvanim s prispevkami s uradmi proste je to nanic ☹

25ka
11. dub 2014

a pritom slecna ma menej rokov nez ja a vedel aze chystame svadbua ze mame miminko a budujeme si svoj zivot.....

barinkas
11. dub 2014

@suzief souhlas, udělá to jednou a udělá znova... s rozvodem bych asi nebyla tak hrr, záleží jak by to bylo dál...

JInak já osobně bych se tam prostě jela mrknout, dítě dala třeba k rodičům, něco si vymyslela, to je fuk. Nejhorší je ta nejistota, že nevíš, s kým tam je či bude. Zajet se dá všude, vlak, bus atd. Pár korun za to stojí. Pak tam uvidíš co a jak. Vidět Tě nemusí.. pokud by tam byl s kamarády. Když ho potkáš s dotyčnou slečnou, tak už aspoň víš na čem jsi a řešíš dle sebe...

U nás tedy nehrozí, že by přítel jel někam bez nás, krom služební cesty, kde jezdí s kolegy. Ale každý to má jiank nastavené, někde jezdí zvlášť 🙂

lajla
27. dub 2014

neveru bych nedala a to se stejnym muzem cekam 4te dite...bohuzel by to byl konec..nedovedla bych si predstavit s nim znovu spat a chovat se normalne bohuzel
kazdopadne bych si radne overila zda je opravdu neverny rovnou se zeptala a pokud by rekl ze ne asi bych na tu chatu dojela se podivat i kdyz je to strasne ponizujici...a pokud by byl s ni rovnou bych mu sbalila veci a prestehovala tam kde bydli ona pokud to vis🙂
zalezi jak moc si i sama sebe vazis...chlap co se neprizna stoji za prd bohuzel heslo zapirat neuznavam a co oci nevidi to srdce neboli take ne
na neveru mam odjakživa vyhraneny nazor a ten se nezmenil
good luck at se rozhodneš jakkoliv