Manžel se po svatbě změnil. Nadává mi

jankao2
3. črc 2008

ahoj mamky,mam problem muj manžel se po svadbě hrozně zmněnil když se třeba pohadame tak mně začne nadavat sprostě že sem krava,piča a čubka vim že se asi budete divit proč snim ještě sem ale milujiho a hlavni duvod je ten že mame 8měsični holčičku nevim komu se stim svěřit...mate stim některa skušenosti...

kaczka
3. črc 2008

Jani a zkusila sis s ním promluvit???

jankao2
autor
3. črc 2008

jo mockrat ale nikam to nevede je to pořad stejne

jankao2
autor
3. črc 2008

vim že za některe hadky mužu aji ja ale ty slova...

kaczka
3. črc 2008

to ti věřím,že je to nepříjemné...mě by to asi hodně vadilo taky.....co takhle zkusit po takové hádce třeba někam na pár dní odejít i s malou...aby si uvědomil,že ti to fakt vadí a že si to nenecháš líbit

laola
3. črc 2008

Pokud je k tobě sprostý, je to už jen krůček k tomu, aby tě začal bít... Už jen kvůli malé vem nohy na ramena a pryč od něj... Zatím z toho nemá rozum, ale jak to asi bude vypadat, až bude větší? 😠

jankao2
autor
3. črc 2008

kdybych mněla kam odejit...knašim nechci....nechci aby mně litovali nebo taK....NEVIM SNAD NĚCO VYMYSLIM

kaczka
3. črc 2008

rozhodně si to nenechej líbit!!!jednou to může ujet každému při veliké hádce...i když ani to by se stávat nemělo!!

helcah
3. črc 2008

Janka píšeš že ho miluješ, mě by zajímalo zda miluje i on Tebe, když k Tobě dokáže být tak sprostej...Mrzí mě to za Tebe, ale je to s prominutím vůl když se takhle chová a nezaslouží si Vás.

jankao2
autor
3. črc 2008

ALE TO NENI PRAVĚ POPRVE STALO SE TO UŽ MOCKRAT ALE NEMAM ODVAHU ODEJIT BOJIM SE ŽE ZUSTANEM S MALO SAMI ☹

kaczka
3. črc 2008

myslím,že radši sama než s ním.....fakt bych se bála kdy tě uhodí...a taky aby nezačal být takový i k malé!!

helcah
3. črc 2008

Takhle na tebe bude řvát i před malou a ta když v tom prostředí bude vyrůstat tak jí to bude připadat normální a může se potom taky tak chovat a používat takový slova.

quinny
3. črc 2008

Janko tohle je vážně věc, kterou by si chlap dovolit neměl ☹ Zkoušela jsi mu třeba říct, že jsi pokud se bude takhle chovat ochotná ho opustit? Co odejít k nějaké kamarádce? to by nešlo?
Setrvávat ve vztahu kde si tě ten druhý neváží jen proto abyste nebyly s malou samy je nesmysl 😔

laola
3. črc 2008

Chlapa si najdeš i s malou 😉 A jednou bys mohla litovat, žes neodešla... Samozřejmě je to tvoje rozhodnutí. Pokud by se to stalo mně, tak balím kufry a jdu k rodíčům - naštěstí mám kam jít (a naštěstí mám zlatýho manžela)

andelka
3. črc 2008

A před svatbou se choval jinak? Nebo až potom? Nebo až když se narodila malá? Vždyť to není normální, aby se k sobě partneři, kteří by se měli milovat takto chovali. Od slovních útoků je jen krůček k fyzickým.

quinny
3. črc 2008

souhlas s holkama, dokážu tolerovat hodně, ale tohle bych nezkousla, to je příliš silný kafe a jen krůček k tomu, kdy to napadání nebude jen slovní 😖

jankao2
autor
3. črc 2008

DĚKUJI VAM ZA RADY SNAD NĚCO VYMYSLIM ALE NENI TO TAK LEHKE ☹

kaczka
3. črc 2008

Jani to je jasný,že je to strašně těžký,zvlášť když máte malou,ale hlavně kvůli ní bys tomu měla udělat přítrž!!

jankao2
autor
3. črc 2008

JA BYCH CHTĚLA ODEJIT K NAŠIM NEBO KE KAMARADCE ALE STYDIM SE ZA TO 😒

kristi
3. črc 2008

janka, nemas za co, radsi bez driv nez bude pozde

makak21
3. črc 2008

Janko, nemáš se za co stydět... hlavní je pro tebe teď malá a o tu se starej a na tu mysli 😉

quinny
3. črc 2008

Lehké to není rozhodně, naopak, je to myslím jedna z nejtěžších věcí v životě. Hlavně si přiznat, že člověk kterýho miluju a kterýho jsem si z lásky brala a mám s ním malý mimčo už asi nemiluje mě ☹
Stydět se opravdu není za co, to každý pochopí 😔

kaczka
3. črc 2008

Jani,jak píšou holky,není se za co stydět!!!To by se měl on né ty!!

ria80
3. črc 2008

Ahoj,Jani ,byla jsem na tom podobně jako ty,a řekla jsem si,že nebudu čekat,až mě začne bít a nechci aby v tom vyrůstala malá.Odešla jsem k našim a skončila to,malé byly 3 měsíce.Celou dobu si gratuluju k tomuto rozhodnutí.Ted se rozvádím.
Ale jednoduchý to není,to ne,připrav se na boj.Připrav se na všechno.Máte spolu dítě a kvůli němu spolu budete muset vždycky nějak komunikovat a bude se chtít třeba s tím dítětem stýkat.Je to opravdu těžké,ale všechno je lepší než žít takhle.Děláš to hlavně pro mimčo.

ria80
3. črc 2008

Můžeš se přidat do diskuse Od začátku těhu se jen hádáme... Holky tam se mnou prožívaly celý to těžký období a moc mi pomohly.Ted se to tam nějak rozpadá,tak to zas dámě třeba dohromady.
Vím,jak se cítíš,taky jsem se styděla a přestala jsem se stýkat se všema lidma,co jsem znala a pořád to většinou trvá.Ale už si plánuju,jak je zase skontaktuju a co jim řeknu a jak jim to řeknu.Protože já se nemám za co stydět.A ani ty!!

eraserhead
3. črc 2008

jankao2: No, možná by ses divila, kolika mužům nevadí žena s dítětem, ba přímo naopak. Jen jsem trochu nepochopil ty důvody, který jsi teda uvedla - že ho miluješ (milovat někoho, kdo tě, jak píšeš, při každé hádce soustavně sprostě uráží, navíc když to předtím nedělal, jak jsem si z toho co jsi napsala vydedukoval?), neodcházet od něj kvůli malé (to ji radši pokud se to nezmění, a pokud s tím nezačněš něco dělat, tak asi nezmění, vystavíš tomu, aby v pozdějším věku byla svědkem toho, jak její otec, sprostě uráží její matku?). Pokud jsi s ním o tom mluvila a nic se nezměnilo, tak je třeba další krok. Ach jo, od tý doby co chodím na Koníka, se občas stydím, že jsem se narodil jako muž. Ale vyber si, když ani ženy to nemají lehké..... Každopádně ti držím palce, ať ti to dobře dopadne. Občas chlap prostě nestojí za to, aby se s ním zůstávalo a ani si to nezaslouží (nehledě na to, že tohle už není problém jenom tebe a jeho, ale je do toho zataženej už třetí člověk, kterej to zatím nemůže nijak ovlivnit). A vždycky se ti může podařit najít někoho lepšího!

laola
3. črc 2008

Tak s tímhle chlapem naprosto souhlasím 😉 😀

eraserhead
3. črc 2008

jankao2: Jo a ještě, za co by ses jako měla stydět? Že budeš natolik rozumná, rozhodná, odhodlaná a hlavně svobodná a nepoddajná, že se rozhodneš odejít od muže, kterej tě jen uráží a vztah s ním ti už jen ubírá než dává? Že dokážeš, že nejsi jen manželův přívěšek, kterej je bez něj neschopnej a že radši budeš (alespoň chvíli) žít sama ale v klidu, než s ním? Za to by tě měli chválit a ne že se za to budeš ty stydět. Brát ohled na to, co řekne tvý okolí, je v tomhle případě to nejhorší, co můžeš udělat!!!!!!!

ria80
3. črc 2008

Nejhorší je to rozseknout a pak už to jde celkem samo.Já ji chápu,taky jsem se styděla,ona má ted asi pocit,že selhala jako manželka nebo partnerka,nedokáže si udržet chlapa.Okolí si řekně,že je neschopná si najít pořádnýho chlapa....
no to trvá nějakou dobu,než člověku v takový situaci dojde,že se nemá za co stydět.A dojte to až po tom,co to ukončí.
Taky jsem ho milovala,nechtěla jsem rozbíjet rodinu.Pak jsem si uvědomila,jak můžu milovat někoho,kdo mi ubližuje??Tak daleko jsem dojít nechtěla.A kdyby ten chlap ji miloval,tak by se k ní tak nechoval.Jestli on někoho miluje,tak jedině sám sebe.K ní cítí,možná tak vlastnický pocit,že mu patří,nic víc.
V zájmu dítěte utíkat!!!
Stejně bude hrozný,že mu ji budeš muset dvat,on bude mít právo se s dítětem stýkat.Tak můžeš jen tak dát dítě takovýmu člověku.V téhle situaci jsem ted já a je to hodně těžký.Ale přesto je to lepší pro to dítě,než kdyby s ním mělo žít každý den.Takhle si odbude návštěvu a bude zase žít v klidným prostředí.

bielanevesta
3. črc 2008

Moja najlepšia kamarátka sa bohužiaľ dostala do manželstva s podobným kreténom 😖 Už sú spolu pomaly 3 roky majú 2 ročného syna a je to čím ďalej tým horšie ☹ ona nemá kam ísť nemá rodinu a jeho rodina je proti nej...ale ja len dúfam, že raz nájde odvahu a poberie sa od neho...Bohužiaľ mne neostáva nič iné len stáť pri nej a držať jej palce...

marselina
4. črc 2008

janka02:ani já bych s takovým chlapem nezůstala a opravdu bych se na tvém místě nebála že bys zůstala s malou sama,je spousty at už rozvedených prima mužů nebo svobodných co jim maminka s dítětem nevadí.já sama jsem byla svobodná maminka,našla jsem si přítele,po roce jsme se vzali a po letech ted čekáme miminko,tak že se neboj a pokud se manžel nezmění určitě s ním zůstat není rozumné už jen až bude vaše dcerka větší bude svědkem toho jak tatínek nadává mamince a to není dobré.držím moc pěstičky at vše dopadne dobře.