Manžel se po svatbě změnil. Nadává mi

jankao2
3. črc 2008

ahoj mamky,mam problem muj manžel se po svadbě hrozně zmněnil když se třeba pohadame tak mně začne nadavat sprostě že sem krava,piča a čubka vim že se asi budete divit proč snim ještě sem ale milujiho a hlavni duvod je ten že mame 8měsični holčičku nevim komu se stim svěřit...mate stim některa skušenosti...

nensy
4. črc 2008

no tak já bych tohle to teda taky nesnesla já jsem takové povahy že by letěl a vubec by mě nezajímalo že spolu máme dítě ba naopak aby v tomhle vyrustalo a dívalo se na to jak mi sprostě na dává a nedej bohu víc tak to bych teda nechtěla aby se na to moje dítě dívalo.já bych to teda řešila jinak mi se teda doma taky pohádáme ale nikdy mi nenadával sprotě a tak mě hnusně urážel.já ti teda taky držím moc palečky a hodně odvahy at to všechno dobře dopadne .

andelka
4. črc 2008

Je spousta žen, které se vdaly i s dítětem. Znám jich hodně a znám i muže, kteří si vzali ženu s dětmi. Neboj se, ten pravý na tebe ještě čeká. Přece se takto nechceš trápit a obětovat celý život. To by nebylo dobré ani pro malou. Děti cítí, že něco mezi rodiči není v pořádku a to je ani nemusí vidět hádat se. Vím, že je to těžké, ale nejsi sama, kdo musel udělat rázné řešení. Nikdo tě nemůže odsuzovat za to, že jsi možná sobě a dcerce zachránila život.

vacalav
11. únor 2014

Dobrý den, je to těžké vždy, když nefunguje vztah, jak má a musí se na to dívat děti. Mně naopak nadává manželka do nejsprostších jmen.

pekaska
11. únor 2014

@jankao2 Určite to rieš,ked ste sa zobrali získal istotu a ukázal svoju pravu tvár.On sa rozhovormi nezmení má istotu že ty sním zostaneš už len kvôli dieťaťu.Možno si to neuvedomuješ ale on sa k tebe bude spravať takto aj pred dieťaťom ktore bud dude mať z toho traumu alebo sa bude správať ako jeho otec.A čo je lepšie zakomplexované dieťa alebo dieťa ktoré si ťa neváži.Mala by si ho postrašiť zakial dieťa nemá ešte taký rozum aby to chápalo.A dalšia vec skus si predstaviť kedy nadáva či ho niečím nevyprovokuješ 😉 .Ja by som určite na čas išla rodičom,ved im nemusíš povedať pravdu,trošička ho postrašiť že aj s dieťaťom može žiť inak.Ver tomu že do pár dní príde s prosíkom pre teba

nicolka3510
10. dub 2014

Ja jsem v podobné situaci,brali jsme se z lásky... máme 2,5 ročné díte. V poslední dobe mluví se mnou nepríjemne skoro stále. Nadávky,v mojí kuchyni je bordel. Párkrát jsem i dostala a mela modriny.
Když mu řeknu ,aby mi nenadával,dostanu odpoved,že si nic jiného nezasloužím. Začala jsem chodit do práce,jen brigádne, a myslela,že když zjistí co je to starat se o díte pochopí,kolik doma dělám. Dotet jsem stále poslouchala,co je v lednici pokazeného,a že nevařím. když jsem vařila tak došel domu,a otevrel lednici-kolik pokazeného jídla tam je a že jsem prase,že to tak nechám. Jo občas tam se neco pokazí a je to treba vyhodit,ale to měla delat jen já..... Domá zná jenom počítač,auta,pračku-elektroniku. To ho zajímá,ale pomáhat doma nechce.Když jsem doma musím o všechno prosit,i tak to radeji udelám sama. K tomu,že jsem na materské a musím to stíhat prece.... V pohode jsme pár dní,pak se bud nebavíme,nebo mi nadává. Nejhodnejší je u rodičů,tak umí být slušný,tam se pretvařuje?????? Nevím,nechápu to. Dost často chodím spát s pláčem a nevím co dál...... Uvažuji o rozvodu,ale nemám šanci se uživit sama. Musím počkat až budu samostatná. Dávám mu jeste šanci,ale moc tomu už neveřím.
Dnes jsem došla z práce a po 2 týdnech se zas začal chovat ke mne slušne. V lednici bylo kuře,jenom se slušne zeptala jestli mu nevadí,že je tam od pondelí-to ho dělala,štvrtek ho chtel jíst / neustále řeší pokazené jídlo v lednici i tet / tak se urazil ,že nemusí být doma a radši se půjde najíst jinam,když mu to nechci dát. To se jenom jednou vetou zeptala. Už zas budeme zpet-bud ticho,nebo nadávky.
Jeho maminka ho obhajuje,myslí,že jsem já na vine. Tak už nemám s kým si o tom promluvit a probrat to.
Co bude dál?????