Manžel se psychicky zhroutil, je nevěrný. Čekám na něj

natykata
8. črc 2013

Jsem ve zvláštní situaci.3týdny po svatbě se mi psychicky zhroutil manžel,že už na to nemá(problémy v práci,peníze,s mojí první dcerou,o svatební noc mi umřel táta,takže jsem na tom nebyla nejlíp),utekl od nás,žije u kamaráda a tahá se s jinou slečnou,okolí ho odepsalo....a já dál sedím doma a čekám,kdy se vzpamatuje a vrátí :( dřív byl jiný a já bez toho člověka nedokážu žít :( proč si osud tak zahrává s lidma?

janina564
8. črc 2013

natykata ... je mi to líto... bohužel plno chlapů takovéhle zhroucení řeší právě tímhle zbabělím útěkem.. ☹ 😒
osud si nevybírá.. Přeju ti aťse na tebe zase usměje štěstí a vše bude zase lepší.. 😉 moc ti to přeju!

isoldhan
5. zář 2013

uz to bude skoro 2 mesice co jsi sem psala tento prispevek @natykata, vyresila se nejak situace?

natykata
autor
11. zář 2013

@isoldhan rozvod je podanny.Manzel si sehnal byt,dal vypoved v praci a maka nekde v hospode.o me nulovy zajem,o dceru mizerny,neplati alimenty,natoz vyzivny,volaj mi z ruznych pujcek,pojistek atd,ze neplati.jeho mama tvrdi ze je na dne,ale zbytek kamaradu mluvi jinak...nekolikrat jsem mu nabizela pomoc,ale bez reakce...ja se odstehovala mimo mesto s dcerama a snazim se normalne zit a zapomenout.dnes mame vyroci seznameni,je to dva dny co jsme neco resili na uradech a byli vedle sebe jak dva cizi...i tak konci pohadkove zamilovany par...

isoldhan
11. zář 2013

to je mi lito, ale zkus se na to podivat z jine stranky, pises, ze 3 tydny po svatbe se vse zacalo hroutit, takze jste spolu nebyli jeste tak dlouho. zacnes znova a musi byt zase dobre. ja resim manzelstvi po 11 letech, celkem 13 lety vztah, manzelstvi je tretina meho celeho zivota. Jde to moc pomalu, my jsme od sebe teprve necele 2 mesice, oba se v tom motame a snazime se nezhroutit se, myslim ze oba jsme v tomto smeru na tenke nitce. jenze neda se nic delat, musime jit od sebe. uz dost o me. moc ti drzim palce, verim ze deti te drzi nad vodou, tedy aspon u me je to tak 🙂