Manžel si objednal eskort. Jak se zachovat?

14. říj 2021

Bohužel jsem zjistila, ze si manžel nejspíš objednaval eskort. Několikrát tam v ruzne dny volal …tak mi to z toho vyplývá. Vůbec teď ale nevím jak se zachovat …sem úplně mimo
Co by jste dělali vy ?

codal
16. říj 2021

@zuzkasim netolerovali, tomu nevěřim a taky jsem překvapená, jak se tu chlap neustále omlouvá a lituje, že si chudáček nevrzne tak často, jak chce a jak to jsou pudy a jak je to prostě chlap a prostě to potřebuje a to že žena má své potřeby, má za sebou něco tak neuvěřitelnýho jako donošení dítěte, porod, kojení a přesto se tu pak najdou takové, které to hodí na tu ženu, že ztloustla, že nemá na manžela čas, že se nesnaží být partnerka, že je jen matka a chlapovi dost často nepodrží, takže si za to vlastně může sama, jako by se svět chlapů opravdu točil jen kolem prázdných kulí. Ano sex je důležitý, intimita je důležitá, ale taky je důležitá důvěra, vzájemná pomoc, tolerance, komunikace, aby vůbec na něco intimního byla chuť a energie... Řada těch chlapů, kteří si najdou milenky, prostitutky, protože žena je frigida, tlustá, neatraktivní, doma nehnou prstem, děti vidí jen z rychlíku, ženu bez vedlejších úmyslů ani neobejmou, nepřekvapí, žena na sebe nemá čas a kolikrát ani energii něco se s sebou dělat, ale oni očekávají, že bude neustále krásná, žhavá a připravená k akci jako za svobodna...

zuzkasim
16. říj 2021

@codal Navíc znám několik párů, kde by bývala víc aktivní žena a muž má menší potřebu🙂

orisek56
16. říj 2021

@inssomnia přesně tak, také jsem za to rada.

drep
16. říj 2021

@inssomnia tak já se klidně přiznám, že ač mám spoustu hodnotných koníčků, sex u mě stojí hodně vysoko. Já to, že jsem donosila, porodila a odkojila dítě, považuju za privilegium a nikoliv za doživotní výmluvu na všechno obezitou počínaje, nechutí do sexu konče. Zakladatelka psala, že muž o tom mluví, že se snaží, aby to fungovalo, ale ona prostě nechce. Takže se občas přemůže. Jako jasně, že koupit si kur@u asi není top řešení, ale na druhou stranu, odsoudit toho frustrovaného partnera k doživotní onanii (a myslím to obecně, se mnou kdyby byl manžel se ochotný max. Jednou týdně přemoct a neměl by k tomu jiný důvod, než že “prostě nechce”, tak bych to taky věčně nevydržela) mi taky nepřijde fér. Obvykle tu místní klub spořádaných matek radí mluvit a mluvit. Což on udělal a platné mu to nebylo nic. Takže jasně, nevěra je hřích, ale jaké je správné řešení?

inssomnia
16. říj 2021

@drep myslím že nejsme názorem nijak daleko od sebe. Jako doživotní výmluva to není, ale hormony dělají spoustu věcí a dočasný stav (opravdu ale dočasný), kdy to prostě nejde (i třeba proto, že hormony z těhotenství a kojení úplně odstřihnou libido), by měl imho partner vydržet. Pokud to trvá roky, pak jasně musí se to nějak řešit.
A jo taky vím, že jsme s tím sexem nastavený každý trošku jinak a považuji za štěstí, že mám (nejen) v tomto ohledu naprosto kompatibilního partnera.

drep
16. říj 2021

@inssomnia těhotenství a kojení beru jako jiná období, ale autorka píše, že na to přišla díky synchronizaci synova iphone, z čehož jsem tak nějak vydedukovala, že syn už bude nějaký ten rok odstavený…
Můj muž je v podstatě dokonalý, hodný, krásný, spolehlivý, klidný, věrný, nepřekonatelný otec, partner do nepohody (ať to je sněhová vánice v horách nebo bordel v bytě nebo náhle nemocné dítě), ale i milenec a sex k životu potřebuje a rozhodně víc než jednou týdně za trest. Já naštěstí taky a taky jsme v tom naprosto kompatibilní. Kdybychom nebyli, považovala bych to za naprosto zásadní věc, kvůli které nebude vztah fungovat, stejně jako kdybychom měli zcela diametrálně odlišný názor na zakládání rodiny/nakládání s penězi atd

klokanka31
16. říj 2021

Od těch chlapů je to ale někdy fakt nefér. Já bych chtěla vidět kdyby chlapi měli dočasný výpadek (hormony,zdravotní problémy,atd.) a ženská si šla za milencem nebo ještě za profesionálem. Kdoví jak by se jim to líbilo?😊

blondynka400
16. říj 2021

@zuzkasim jasně, chápu, že kvůli pár týdnům (měsícům) kdy je nemocná nebo rizikově těhotná asi ruční práce stačí a je to ideální, případ. Ale to co píše autorka už je něco jiného. A to zda by ho chlap toleroval, to by mi bylo vlastně úplně jedno. Popravdě kdybych to měla jako autorka, ale ten "frigidní" by byl muž, zachovala bych se podobně. Tedy maličko jinak, nešla bych to bordelu, protože tam bych rozhodně nenašla to, co bych chtěla 😀

zuzkasim
17. říj 2021

@blondynka400 Spousta nemocí se vyšplhá i na déle jak rok. Asi je pro mě manželství opravdu větším závazkem a není mi úplně jedno, jestli se můžu podívat do očí svému muži a svým dětem. Vlastně v době, kdy to třeba nebylo o.k., mě víc děsila ta představa studu před dětmi, ale to je můj problém, prozatím věrné staromódní puritánky🙂

autor
17. říj 2021

Musím říct, ze včera situace velmi zlepšila.. i když možná jen na chvíli
Včera jsem si téměř na cely den odjela za kamarádkou, kterou jsem přes rok neviděla…kamarádky proste nevidam, muž výjimečně hlídal děti a když jsem přijela domu, děti už šly pomalu spát
Vykaslala jsem se na oběd a večeři jsme si taky nějakou obstarali sami
Když jsem odjizdela z domu, úplně se mi traslo tělo a klepaly ruce, po příjezdu jsem měla opravdu upřímnou radost
Věřím, ze ženy které mají své koníčky, přátele apod. tohle nemůžou pochopit a sex mají rady, také sem mívala a včera jsem si ho po dlouhé době opravdu užila a muž vypadal také šťastný, už dlouho jsem za nim totiž takto nepřišla
Kezby to šlo udržovat ….snad se nějak domluvíme

pginka
21. říj 2021

Ja bych mu udělala masaz ze by na to v životě nezapomenul 🤭bych ho prosadila na vozík

anndyy
24. led 2023

Můžeš mi prosím napsat zprávu 🙂 dekuji