Manžel si píše s jinými a vím o tom

emily007
28. led 2013

Holky, dámy, ženy prosím poraďte.
Mám milujícího manžela, který by pro mě udělal cokoliv, máme spolu krásnou zdravou dceru 3 roky. Ale mám problém a nevím jak ho řešit.
Zjistila jsem, že si manžel píše s jinýmy, nevadí mi, že jsou to ženy, jeho kámošky, i já si píšu s kámošema, ale zjistila jsem, že si chatuje s kámoškou a to dost důvěrně - jak by mu ho vykouřila a on, že by ji .... ani to nechci psát. Píšou si na netu - ne sms. Nebydlí ani v našem městě, ale jak jsem to zjistila, tak mi je z toho špatně. Nevím jak to řešit. Když mu to řeknu, tak na mě vyjede, že co mu lezu do soukromí. Ano vím, že dělám chybu, ale prostě se stalo. Už jednou mu kdysi dávno přišla sms od nějaký fuchtle a to jsem mu vyčetla. On ani nevěděl kdo to je, ale bylo hned zle, že je to jeho mobil, co mu do něj co lezu atd. A nakonec jsem byla špatná já. Ale že on dal nějaký fuchtli mob.číslo to jako vůbec nevadí. Ta kámoška co si s ním teď píše je jeho kámoška. Ale máme spousty společných známých, já osobně jí neznám, ale ona mi stále pochlebuje, jak jsem hezká - myslím na fotkách na FB, jak jsme skvělý pár atd. Vím, že je chyba na straně manžela, že on je ten který jí také píše, jako třeba co ty moje prdelko atd. , ale ona má manžela a píše jak se na něj těší.
Nevím jestli napsat jí, ale to se bojím, že to tomu mému hned vyslepičí, prostě co dělat. Všem děkuji.
Jinak opustit ho rozhodně nechci. Miluju ho nade vše. Máme spolu dítě a hypotéku na dům.

veru324
29. pro 2013

@laurital děkuju, ten Štědrý den jsem neřešila, jela jsem až v 11 spát, tak beru, že se bavil, dokud ty děti nejsou, nevadí mi to. Bylo tam dost opravdu společných kamarádů. Oslava je jeho narozenin a jeho nejlepšího kamaráda, známe se léta, jezdí tam 1-2x ročně už x let. To, že jí tam pozval ovšem je nad mé chápání...Jak píšeš, kdyby to byla stará kamarádka, no tak nic neřeším, ale takhle..
@codal zpráv bylo pár, byly normální, žádné dvojsmysly nebo tak. Nicméně já ani nevím, zda by ho chtěla dostat ona, jako mám spíš podezření na to, že by ji chtěl on. V tuhle chvíli...Jako mě se taky čas od času někdo zalíbí, zaujme víc, tak se chvilku vznáším na pomyslném obláčku, to je asi normální, ale uzavřu to v sobě a rozhodně nedělám něco, co by mohlo způsobit problém.
Na druhou stranu, on je na některé věci dost tupý, takže předpokládám, že vůbec netuší, že by mi tohle mohlo vadit..

laurital
29. pro 2013

@simculajsjá totiž moc nechápu ty tajnosti, jestli už to pak pro něj nemá ten drajv?Zvláště v situaci, kdy ty mu to focení nezakazuješ.

simculajs
29. pro 2013

@laurital Nezakazuju, jediny co jsem chtela aby mi o tom rek dopredu... Mozna proto ze mi vadi konretne ta holka co ji fotil..netusim. Asi je to jak pises, ze kdyz bych o tom vedela, uz to pro nej nema to kouzlo? Fakt nevim co s nim. Vcera uz jsem to chtela napsat, ale zas to nechci resit po sms a rano uz bylo zas po odvaze.... A pritom mi za ty tri dny tolik chybi, tolik bych se chtela obejmout, ale nejde to proste je to pro me zrada. Snesu akorat pusu od nej kdyz jde do prace, jinak se mu snazim vyhybat, rano jsme se motali v kuchyni a bylo to hrozny se drzet abych bud nezacla brecet nebo ho neobejmula...

laurital
29. pro 2013

@veru324 Když píšeš, že je v tomto trochu pomalejší 😉 tak bych mu to asi řekla.Ne řvát a dělat scény, ale klidně říct, že z toho nemám dobrý pocit a byla bych ráda, i když mu samozřejmě věřím, kdyby se s ní nekontaktoval za mými zády.Pokud je to opravdu jen kamarádka, neměl by s tím mít problém.
Ale ostražitá bych asi byla, samozřejmě tím nemyslím kontrolovat někoho, není dítě.

laurital
29. pro 2013

@simculajs Máš hormony na pochodu, to je normální 😉 .
Jediná rada je promluvit si o tom, v klidu, bez výčitek a vyhrožování.S tím, že tvůj názor zná, nic mu nezakazuješ a s tvou podmínkou souhlasil.
Holky i ve vztazích má být určitá volnost, nesmí ale ubližovat tomu druhému.

teeerez
29. pro 2013

@veru324 Ahoj, nic moc situace, ale treba je v tom vicemene nevinne a je to dano vasim volnejsim vztahem (ehm, nemyslim to nijak spatne, jen to vypada blbe kdyz se to napise :D) prijde mi, ze mate nastavenu vysokou hranici tolerance. Mozna by ale nebylo uplne od veci zachovat se najednou trochu jinak, promluvit si s nim, ze te to preci jen trapi. Ze jsi tehu a nemuzes delat vse co jsi zvykla a ze take citis potrebu mit ho trochu vice u sebe.
To pozvani, zvlast jestli tebe ani drive nezval, by mi v zaludku lezelo. Jet tam! Alespon na hodinku se tam ukaz, ukaz jemu i vsem kamaradum jaka jsi skvela holka (asi to vedi, ale je dobre to pripomenout, pamet je kratka .) ) a pak treba hned odjedes. Budes mit jistotu, ze holka2 nebude mit sanci. At maji vsichni jasno, ze tenhle muz je zadany a ceka s tebou rodinu. At nema sanci udelat z tebe neco spatneho. Pak muzes jit v klidu spat 🙂

simculajs
29. pro 2013

@laurital
@veru324
Holky, ani nevíte jak se mi ulevilo, rozhodla jsem se že na to půjdu jako typická ženská takže jsem uvařila super obídek a pak to jemně načala až jsme se dostali k jádru věci.. Jako ale takovou reakci bych fakt nečekala, on se normálně smál! A prej mu bylo jasný, že by mi to nevysvětlil, i když u toho byla i její maminka ( tu dobře znám, takže kdyby kecal, můžu se jí klidně zeptat, to by si podle mě netroufl) takže jsem mu pak hodinu vysvětlovala, že si nemyslím že by s ní něco měl ale že mě štve, že porušil tu dohodu. Tak nejdřív to pořád hrál na to, že to focení měl domluvený ještě předtím atd. Pak jsem mu KONEČNĚ vysvětlila, co mi na tom tak vadí a řekla mu, že si nemyslím že jsem taková fůrie že bych mu to zakazovala a dělala scény a že by si měl opravdu uvědomit a ujasnit, jestli to dítě opravdu chce (je mu 48 a je to jeho první) protože pokud ještě někdy na něco takovýho přijdu tak se prostě sbalím a odejdu a nic neřeknu. Tak při tom měl slzy v očích tak snad mu to opravdu došlo. A perlička na závěr, když jsem se ho ptala, proč se za celý tři dny nezeptal co mi je tak mi odpověděl, že bych stejně řekla že nic jako vždycky když se mi o něčem nechce mluvit 😀

leniiis
29. pro 2013

Tak já si sjinejma klukama nepíšu, stejně jako on ne s jinejma babama (doufám), takže je to těžký řešit když nejsme v takové situaci, ale já osoběn bych mu to řekla,nedovedla bych se přetvařovat a držet to v sobě jakože nic ...jo a bacha aby to neotočil roti Tobě, to chlapi rádi dělají, když jim teče do bot ..

mamina123456
11. bře 2014

Holky, potřebuju poradit...asi jsem si pěkně nas.... do bot, s prominutím ☹ nečetla jsem celou diskuzi, asi se to tady už řešilo, ale musím se nějak "vypovídat", tak se omlouvám, jestli se opakuju.
Včera večer jsem zjistila, že si manžel asi celý den psal SMSky s jinou ženskou. Ano, jsem příšerná, protože jsem mu projela telefon, ale zdál se mi jiný, ještě víc roztěkaný než obvykle, současně ale až přehnaně milý a pozorný, no prostě podezřelý.. Jeli jsme spolu domů a dvakrát mu pípla zpráva, pokaždé hned řekl, co mu přišlo, nikdy to nedělá..pak šel za sportem jako každé pondělí a vrátil se torchu později, že prý si dali set navíc a najednou kouká a je tolik hodin. No a v tu dobu si vyměnil 11 SMS s ní. Samozřejmě všechny zprávy za celý den smazané. Pak se stejný počet napsali, když jsem šla kolem desáté spát. Musím říct, že jsem z toho mimo a vůbec nevím, co dělat..nejraději bych to hned vybalila a ať mi řekne, o co jde, ale je mi jasný, že já jsem tady ta špatná, která narušila jeho soukromí. A taky by se určitě nějak vymluvil, protože text zpráv neznám...
Prosím poraďte, co byste v mé situaci dělaly vy?

zuzi.111
11. bře 2014

@mamina123456 Radim zatnout tipec uz v pocatku, at se to nerozjede do neceho, co nechces. Zkus ho mit vic na ocich - nenapadne. Pokud bude telefon pipat v tvoji pritomnosti, s humorem mu rekni, ze to neni mozny, ze to snad musi byt nejaka zenska... Snad ho to vyleka a da pokoj. Nenech to jen tak. O tom, zes mu koukala do telefonu nic nerikej! Pokud si ho budes sem tam dobirat malymi poznamkami, zacne mit podezreni ze neco vis a stejne ho pred tebou zacne schovavat a na to bych zase cekala s tim, ze bych ho upozornila, ze je jak malej, proc si ho schovava. Jinak se snaz delat jako nic a bud na nej mila. Chlapi jsou v tomhle stadiu uplne mimo a kdyz na nej budes neprijemna, budes ho nahravat te zenske.

mamina123456
11. bře 2014

@zuzi.111 no jo, víc na očích... já jsem doma s prckem, on chodí do práce a doma dělá spoustu věcí, telefon samozřejmě furt tahá s sebou.. Navíc má telefon odemykací takovým tahem prstu, ten jsem postřehla nedávno omylem, jinak se tam dostat nedá - určitě si to brzy změní, to je mi jasný. Jinak Tvoje rada je naprosto super, akorát nevím, jestli pro mě realizovatelná, asi se takhle dokonale ovládnout nedokážu. Od chvíle, co jsem to zjistila, jsem nepříčetná..snažím se to skrývat, ale je mi jasný, že on vidí, že jsem těžce v nepohodě. Což je samozřejmě průser ☹

codal
11. bře 2014

@mamina123456 jednej na rovinu, prostě si o tom promluvte, to je jediná cetsa..když o tom budeš mlčet, tak se zblázníš, budeš protivná a akorát to sitaci zhorší a ty mu to při nějaké hádce vpálíš abude oheň na střeše... zkus to s ním probrat v klidu, že víš, že si s někým píše a že tě to zraňuje a ať si uvědomí, že ty jsi doma s vaším dítětem a snažíš se mu vytvořit milující zázemí a jestli to všechno chce ohrozit kvůli tomu, aby sizvýšil sebevědomí, tak ať pokračuje... že nejsi typ ženský, co tohle vydrží dlouho a že pokud to bude pokračovat, tak to taky může skončit tím, že budete žít každý zvlášť, že se sama o sebe a o malýho postaráš klidně sama, že chceš po svým boku chlapa, co si tě váží a nevymění tě za pár písmenek s nějakou kopretinou...zkusila bych to říct úplně chladně, věcně, bez pláče a emocí..tím spíš ho to snad nakopne a dá si pokoj... zároveň bych mu prcka dala na hlídání a někam si vyrazila...

mamina123456
11. bře 2014

@codal to bych udělala nejraději, ale je mi úplně jasný, že tím v první řadě strašně naruším důvěru mezi náma, když zjistí, že jsem mu vlezla do telefonu. Kdybych tam přečetla něco "usvědčujícího", asi bych hned šla do přímé konfrontace, ale takhle...pořád má možnost výmluv a kličkování, nehledě na to, že si teoreticky mohli jen napsat pár zpráv o tom, jak se mají nebo co...asi to bude nějaká stará známá, má ji v mobilu pod jménem a i v přátelích na fb. Takže vůastně nemám nic v ruce, jen bych já byla ta špatná, co ho kontroluje...

mamina123456
11. bře 2014

navíc dneska ráno byl mimořádně přítulný ke mně, přijel kvůli tomu pozdě do práce, teď jsme si volali a vymyslel na odpoledne společný program.. tak nevím, jestli to opravdu nemohlo být úplně nevinné. Na druhou stranu, proč potom ty zprávy mazal, že 😒 něšjak se v tom plácám.

codal
11. bře 2014

@mamina123456 ale tak byla jsi u toho, že mu x-krát pípla smska tak to postav na tom..já bych mu neříkala, že jsem mu vlezla do mobilu, jen že vidím, jak si furt smskuje a že je mi jasný, že to není kolega z práce... nevysvětlovala bych mu to, prostě bych mu jen jasně řekla, že vím, o co jde,a že se taky nakrásno může stát, že kvůli pár smskách klidně příjde o rodinu..že ty prostě nic podobného tolerovat nebudeš...

codal
11. bře 2014

@mamina123456 ono ve finále opravdu nemusí o nc jít, třeba to je jen nějaká známá, kterou dlouho neviděl a zajímalo ho, jak se má, těžko říct, ale je potřeba o tom mluvit, je dost možný, že jemu vůbec nedochází, že by ti tím mohl ubližovat a měl by to vědět, aby se podle toho mohl zařídit..jestli o nic nejde, tak mu to dojde, vyvsěrtlí ti to a nechá toho, protože mu to nebude stát za to..pokud jde o něco víc, tak to poznáš, protože si bude dávat větší pozor, bude schovávavt telefon atd. myslím si, že tohle chlap neutají, ženská má v tomhle šestý smysla vytuší, že je něco špatně...

zuzi.111
11. bře 2014

@mamina123456 Tak jak jsem rikala ja i codal, rozhodne nepriznej, zes mu lezla do toho telefonu!!! Pokud uz to budes rozebirat, tak to sved na to pipani sms a jeho divny chovani. Rekni, ze to na nem proste vidis, ze se neco deje. Vic to nerozvadej, pokud jo, tak jedine tak, jak popisovala codal - v klidu, chladne, vecne. Bez vetsich emoci. Pokud ale treba i dnes ucitis, ze se nepretvaruje a je s tebou opravdu rad, tak si myslim, ze to nebude zadna tragedie. Hod se do klidu a uzivejte si spolecne chvilky. To je to nejlepsi, co muzes udelat pro to, aby s tim prestal.

mamina123456
11. bře 2014

@codal @zuzi.111 holky moc vám oběma děkuju, že jste mě vyslechly a poradily, tohle je hrozně blbý, protože člověk nechce takové podezření ventilovat mezi kamarády a natož do rodiny, tak kam se obrátit... Máte pravdu, dneska se zkusím vyladit do pohody a uvidím, jak proběhne odpoledne. Asi mi to nedá, a ten mobil někdy znovu zkouknu a uvidím, jestli ta komunikace trvá. Pak už bych asi šla do toho rozhovoru, protože se znám, nedokázala bych to dál tutlat. Nejhorší je, že si připadám, že ze mě dělá blbce, rozhodně mi párkrát zalhal - mohla to být "milosrdná" lež, třeba je to fakt jen nějaká stará známá, třeba i bývalá krátkodobá známost, která se mu znovu ozvala a neví, že už je ŠTASTNĚ ženatý a hlava rodiny 🙂 a proto to možná smazal...
no a teď ze sebe toho blbce asi dělám já a sama si něco nalhávám 😀 fakt nevím, uvidíme.
Jsem si téměř jistá tím, že by mi nevěrný nebyl, on má hrozně silné zásady a je věřící apod., ale je to hrozně krásnej chlap na kterýho ženský děsně letěj...takže možná občas musí nějakou odpálit, nevím. Vím, že by rozhodně nechtěl jakkoli ohrozit naši rodinu, ta je pro něj svatá, za dva týdny budeme dokonce křtít dcerku, no prostě pochybuju o tom, že by cokoli dotáhl do reálného podvodu, ale tohle mě hrozně točí.

zuzi.111
11. bře 2014

@mamina123456 Uvidis, ze to bude fajn. Pokud je to tak jak pises, tak je to chlap, co si nerozhazi rodinu kvuli nejake blbosti. Chlapum ( i zenskym) se to proste nekdy stane, ze maji potrebu s nekym zaflirtovat, aby se citili zase zadouci a trosku vypadli ze stereotypu, ale moc dobre vi, ze doma maji to svoje, to nejlepsi... 😎

mamina123456
12. bře 2014

@zuzi.111 @codal Dobré ráno, jdu podat hlášení 🙂
Včera jsem byla celé odpoledne a večer manželka roku a to i přes to, že měl smazanou veškerou historii z telefonu, takže spolu jistě komunikovali celý den ☹ byli jsme na procházce, stavili se na zahrádce na jedno a promluvili si - máme poslední dobou poměrně časté hádky a dusna, tak jsem se ho na rovinuu v klidu zeptala, jestli je šťastný a že tak nepůsobí a jestli se něco neděje, že bychom si to určitě měli říct a něco s tím provést. Rozhovor proběhl jasně, chladně, bez emocí, on okamžitě zareagoval že je teď nejšťastnější co kdy byl a má všechno, co si vždycky přál, nás že moc miluje a nejraději tráví čas s námi, což je pravda, mnohem míň chodí do hospody nebo někam s kámošema, pořád něco vymýšlí pro nás. Pár drobností jsme si vyjasnili. Pak jsme plánovali program křtin, bavili se, smáli, doma zašli do vířivky, společně uspali malou a pak jsem ho ještě utahala tak, že by na žádnou ev. milenku neměl mít ani pomyšlení 😀 spát jsme šli spolu a povídali si v posteli, plánovali novou ložnici.
Takže.. žere mě to furt, protože to prostě je něco, co není košer a on to ví a úzkostlivě to tají. Na druhou stranu to pořád může být pár nevinných SMS třeba trochu ve flirtujícím duchu, které prostě nechce, abych náhodou objevila, aby mi to nebylo líto... 😒 nevím. Vím, že bych to už raději nevěděla a do toho mobilu mu nevlezla a stejně tak vím, že to bohužel zopakuju, abych se ujistila, jestli to pokračuje nebo ne. A pokud bude, stejně to dřív nebo později nějak provalím, protože tohle tolerovat nehodlám. Nejraději bych byla, kdybych se nad to zvládla povznést - no co, ať si občas něco napíše, hlavně že je doma všechno v nejlepším pořádku..ale nejsem.

andreeemac
12. bře 2014

@mamina123456 Tak rozhodně nemusí jít o nic vážného, ale samozřejmě to může být i naopak. Trochu je podivné, že to maže. Jakoby trochu počítal s tím, že mu lezeš do telefonu. Nechce to tam mít. Chce aby to bylo pryč. To trochu podivné je. Ale nemusí to být vůbec zásadní. Může jít skutečně jen o flirt nebo prostě nějakou komunikaci o které nechce, aby někde věděl. Víš, chlapi jsou podivná stvoření. Čím jsem starší, tak tomu tím méně rozumím. Někteří jsou v podstatě šťastní, ale když jim někdo zabrnká na jejich ego, tak dělají a píší naprosté nesmysly. Zkus být "relativně" v klidu. Zkus ho chválit, občas mu napiš SMS typu - "Zrovna mám na Tebe chuť a ty nejsi doma 🙂 " nebo něco na ten způsob. Ukaž mu svůj zájem, zkus se chovat jako poblázněná "18", jako kdybyste spolu chodili týden. A uvidíš, co to s ním udělá. Třeba si s dotyčnou dámou přestane i psát, protože bude psát Tobě.

mamina123456
12. bře 2014

@andreeemac Přesně to mám v plánu a taky už to realizuju, i když je mi to děsně proti srsti - chovat se tak jakoby "jenom" kvůli tomuhle, tak nějak strategicky. Ale je to v téhle situaci ta nejlepší možná taktika. Bohužel, jak se znám, to dlouho nevydržím a pokud bude ta jejich komunikace tak dva, tři dny ještě pokračovat, půjdu s pravdou ven. A pak to asi bude hrůza...protože vyjde na světlo, že já nedůvěřuju jemu a mám potřebu ho kontrolovat a on lže mně. Super. Opravdu se modlím, aby to utnul a budu se snažit, co to půjde...

andreeemac
12. bře 2014

🙂 Vím, že je to těžké, ale za žádnou cenu nepřiznávej, že jsi mu vlezla do mobilu. To by Vás mohlo opravdu trochu víc rozdělit. Zkus si představit, že jde opravdu jenom o flirt, že o nic víc nejde a kdyby se kvůli tomu měla strhnout nějaká velká hádka, tak by ho to mohlo odfouknout na tu druhou stranu, kde ho přeci ale vůbec nechceš mít. Vztahy jsou opravdu složité, ale stavět nedůvěru na nějaké komunikaci o které vlastně ani nevíš co bylo jejím obsahem není tak úplně dobrý základ. 😢 Zatím nic neprovedl, že něco někomu píše, dobrá, může to zavánět, ale víš to určitě, že to něčím zavání???? 🙂 Buď trpělivá, máš ho přeci moc ráda, jste rodina, tak mu dej šanci, ať se s tím vypořádá sám a sám to vyřeší. 🙂

codal
12. bře 2014

@mamina123456 v této chvíli není radno nic uspěchat... pokud to nic neznamená, tak bude lepší, když to vyšumí samo a když ano, tak to stejně dřív nebo později praskne..uvidíš, jak se bude chovat, poznáš, že je něco špatně... prostě vyčkej..věřím, že bude dobře🙂...

mamina123456
12. bře 2014

@andreeemac @codal holky já vím moc dobře, že máte pravdu a úplně stejně bych radila všem ostatním, ale připadám si jako posedlá, pořád na to musím myslet a všechno ve mě vře, když on se chová jako by se nechumelilo. Cítím se pak jako naprostý blbec... Vy jste se někdy s něčím podobným setkaly?

codal
12. bře 2014

@mamina123456 Já vím, že je to těžké, víc než si myslíš. Já jsem něco podobného zažila, problém byl v tom, že u mě šlo o konkrétní osobu, kterou jsem znala a která náš vztah ohrožovala dlouho (nejen smskami). A nedopadlo to dobře. Ale tím tě nechci děsit, tohle se nedá zevšeobecňovat, každá situace je jiná a nikdo vám do ložnice nevidíme. My měli i jiné problémy. Pokud se k tobě chová hezky, tak je dost možné, že ty zprávy nic neznamenájí a on jim nepřikládá žádnou důležitost. Vím, že tě to trápí, vím, že je to k zbláznění, ale nedělej unáhlené závěry ani žádné unáhlené obvinění. Můžeš nadělat víc škody než užitku. Pokud mu to potřebuješ říct, tak ale v klidu, pokud možno bez výčitek, jen jako dotaz, že tomu nerozumíš a že bys ráda věděla, jak se věci mají...

andreeemac
12. bře 2014

@mamina123456 Mysli na jedno rčení "Vystřelenou ránu a vyřčenou větu už nikdy nevrátíš". Obvinit manžela jen na základě domněnky není vůbec fér......neblázni.....dýchej, hlavně z hluboka.... mysli na malou, na Vás, na to že třeba o nic vůbec nemusí jít. Nenech se převálcovat emocemi, dej tomu čas, prostor.........volnost. Netlač nikoho ke zdi. Jednou by si mohla opravdu litovat. Běsnit a řádit můžeš až budeš na 100% vědět, že něco opravdu provedl.

gepe
12. bře 2014

@mamina123456 co jsem tak pochopila.. Ty jsi mu nevlezla do telefoni jen jednou, ale opakovane? Na zaklade ceho vlastne... ze mu casteji pipal ohledne sms?
Vis, ono se treba fakt u vas vubec nechumely. Pises, ze jsi mu opet vlezla do tlf a vsechny zpravy za ten den smazany. Jak vis, ze mel nejaky sms vubec za ten den? Napsala jsi mu snad sms a ta v tlf nebyla?
Podle ceho realneho usuzujes, ze si dopisuje se zenskou, nebo ze ma dokonce milenku?

tyhou
12. bře 2014

@mamina123456 chlap který by te podvádel by si te nevsimal delal by jako ze neexistuješ ... nemyslim si ze je potreba jit do nejake konfrontace ... rozhodne mu nerikej ze vis ze si s nekym pise ... ztratis jeho duveru , co kdyz je to naprosto nevinne a smsky mazal z toho duvodu aby Ti nenasadil presne takovehleho brouka do hlavy?

mamina123456
12. bře 2014

Nemyslím, že má milenku. V pondělí byl divný, choval se jinak, pipaly mu hodně sms, přišel později ze sportu. Pak jsem se podívala do mobilu a ve zprávách nic, ale v historii akcí bylo 11 zpráv výměnných s tou dotycnou, večer se to opakovalo. Včera byly vymazané zprávy za celý den, i ty moje a úplně veškerá historie telefonu. Před hodinou jsem se mu nemohla půl hodiny dovolat, vypnutý mobil. Pak mi volal z neznámého čísla, že se mu mobil rozbil, že si koupí jiný, tenhle už nechá v práci... Já jsem úplně v háji, samozřejmě mě hned napadlo, že si starý telefon nechá na psaní s ní aby nemusel všechno pořád mazat a nehrozilo, že se to provali... Byl až přehnaně milý, hned jestli za námi má prijet po práci na plavání...nikdy nejezdí. Možná jsem paranoidní , ale tohle se mi prostě nezdá...