Manžel si píše s jinými a vím o tom

emily007
28. led 2013

Holky, dámy, ženy prosím poraďte.
Mám milujícího manžela, který by pro mě udělal cokoliv, máme spolu krásnou zdravou dceru 3 roky. Ale mám problém a nevím jak ho řešit.
Zjistila jsem, že si manžel píše s jinýmy, nevadí mi, že jsou to ženy, jeho kámošky, i já si píšu s kámošema, ale zjistila jsem, že si chatuje s kámoškou a to dost důvěrně - jak by mu ho vykouřila a on, že by ji .... ani to nechci psát. Píšou si na netu - ne sms. Nebydlí ani v našem městě, ale jak jsem to zjistila, tak mi je z toho špatně. Nevím jak to řešit. Když mu to řeknu, tak na mě vyjede, že co mu lezu do soukromí. Ano vím, že dělám chybu, ale prostě se stalo. Už jednou mu kdysi dávno přišla sms od nějaký fuchtle a to jsem mu vyčetla. On ani nevěděl kdo to je, ale bylo hned zle, že je to jeho mobil, co mu do něj co lezu atd. A nakonec jsem byla špatná já. Ale že on dal nějaký fuchtli mob.číslo to jako vůbec nevadí. Ta kámoška co si s ním teď píše je jeho kámoška. Ale máme spousty společných známých, já osobně jí neznám, ale ona mi stále pochlebuje, jak jsem hezká - myslím na fotkách na FB, jak jsme skvělý pár atd. Vím, že je chyba na straně manžela, že on je ten který jí také píše, jako třeba co ty moje prdelko atd. , ale ona má manžela a píše jak se na něj těší.
Nevím jestli napsat jí, ale to se bojím, že to tomu mému hned vyslepičí, prostě co dělat. Všem děkuji.
Jinak opustit ho rozhodně nechci. Miluju ho nade vše. Máme spolu dítě a hypotéku na dům.

kaccenaa
6. lis 2013

@xveronikaxx No pokud to není jen o jedné... nevím, já bych dala tvrdé ultimátum. Nejsem žádná feministka, ale vážím si sama sebe natolik, že bych prostě nevydýchala, aby někdo, s kým jsem založila rodinu se choval takhle... Cítila bych se strašně ponížená. A navíc bych se bála, že to psaní prostě jednou přestane stačit... 😒

xveronikaxx
7. lis 2013

@kaccenaa myslím, že prakticky na to máme naprosto všechny stejný názor no...ale vzhledem k tomu, že jsem byla v podobné situaci, tak vím, jak je těžké to takhle radikálně řešit...člověk k tomu rozhodnutí ale stejně nakonec dojde...dřív nebo později..

novaa
7. lis 2013

@kaccenaa kontrolovat každou zprávu určitě nebudu, to bych se zbláznila. 🙂
Včera přišel sám s tím, že se se mnou něco děje a že vidí, že se trápím a že i ví proč , že ví , že já to vím a sám to na sebe vybalil. "Píšu si asi 14 dní s kolegyní, bylo to pro mě jen rozptýlení a únik od reality, ale překročilo to hranice, protože kolegyně mu řekla, že je do něj zamilovaná. Drahý se zalekl, prý jí řekl, že pro něj to nic neznamenalo, že miluje mne, čeká se mnou dítě a nechce zničit náš vztah. Dokonce poprosil nadřízenou, aby spolu měli co nemenší kontakt, chodí na služby. No, co vám budu povídat. Sypal si popel na hlavu, omlouval se a už mi prý takto nikdy neublíží, tak uvidíme. Každopádně jsem ráda, že to takto dopadlo. 🙂 Alespoň teď.

memedik
7. lis 2013

@emily007 ahoj mam za sebou nieco podobne , je tazke radit ale budes sa len umarat ja som dokonca nasla aj inzeraty ktore si podal byvali a ked som ich vytlacila a ukazala aj s jeho fotkou aj tak tvrdil ze o nicom nevie stale zapieral nechcem byt kruta ale myslim ze s tym nikdy neprestane a neostane len pri spravach , mna tiez miloval dal mi prve posledne ale ked som sa opytala preco to robi odpoved bola neviem a stale ja ta milujem a nechcem o vas prist po 4rokoch som to vzdala a uz som nevladala , ostane ti bud sa s tym zmieris alebo to budes riesit ale ver ze riesenie bude tazke a mozno krute.Ja som ho postavila ze odchadzam tak na chvilu s tym prestal ale potom som prisla na to ze to znova pokracuje,posledna kvapka bola ked som prisla na to ze si zacal s mojou byvalou nadriadenou to je moja skusenost a uver ste manzelia aj ten ide na polovicu

fallingstars
7. lis 2013

@novaa Aha...takže kolegyni je buď 15, nebo je strašně naivní, že se zamiluje po dvou týdnech čistě psaní SMS (on ze sebe teda dělá ale neskutečně neodolatelnýho samce 😀 ), anebo je to všechno krapet jinak... 😕 Nechce zničit vás vztah? A proč si s ní teda psal? Věděl, že má nůž na krku...
Já bych Ti přála, aby se tím všechno dalo do pořádku, ale tohle mu nežeru. Podle mě jasná taktika, kdy bylo už evidentní, že má průser, tak s tím jakoby "čestně" přišel sám... 🙄 A teď jako všechno dobrý, chvíli se počká, až se uklidníš, a pojede se nanovo, s touhle (třeba si dali jen pauzičku) nebo s jinou...jak říkám, ráda budu špatným prorokem, ale tohle se mi zdá strašně laciné, byť rozumím tomu, že se tomu krásně věří 😔

memedik
7. lis 2013

@fallingstars uplne suhlasim s tym co pises ale vies ak mas chlapa rada je lahsie uverit tomu co vravi a jeho pravde ako realite to je tahsie ale snad nebudeme mat pravdu a urovna sa to

fallingstars
7. lis 2013

@memedik Však já to v té poslední větě píšu, chápu, že se tomu krásně věří...ale on to má teda dobře zařízené, chlapec. 🤐

memedik
7. lis 2013

to má aj ten moj to tak mal krasne zariadene a tiez som tomu dlho verila ale potom som otvorila oci a bolelo to

memedik
7. lis 2013

ale odpoved preco to robil som nikdy nedostala nikdy mi to nevedel vysvetlit

suki
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majdalajda
26. lis 2013

AHoj holky, narazila jsem úplnou náhodou na toto téma, tak jsem si to v rychlosti pročetla a nestačím se divit, co někteří chlapi dovedou 🙄 Toto téma je pro mě teď taky trochu aktuální, ale z úplně jiné strany. Mám nejlepší kámošku, která si už dlouhou dobu nemůže najít chlapa, a tak zkusila využít možnosti inernetových seznamek. Ten účet má založený už několik měsíců, píše ji spousta chlapů a zajímavé na tom je, že 99% z nich je ženatých a má děti. Celkem se mi svěřuje kdo ji píše a co, takže většinou si ten dotyčný nerozumí s manželkou a hledá uvolnění a relax někde "jinde", každodenní starost o rodinu, rutina ve vztahu a prostě hledají někoho, kdo jim napíše či řekne, že jsou stále ti "samci", atraktivní a k něčemu. Já sama jsem vdaná a mám 2 děti, takže to vidím trochu jinak než má kamarádka, která je single a která takovým chlapům velmi ráda dokola bude opakovat, že jsou super a jak je možný, že to manželka nevidí a jak jsou ty manželky hrozné, jak se zanedbávají a zanedbávají i toho manžela a jak o sebe nepečují a bla bla bla.... A já pak vidím tu manželku, jak běhá kolem těch dětí od rána do večera a lítá, aby uvařila, poklidila, aby pak ten rádoby "samec" měl vše, co potřebuje. ... Omlouvám se za moje výlevy, ale zrovna včera jsem se s ní kvůli tomu chytla.....už asi 2 měsíce si píše se ženatým chlapem, který má dvě děti. Jsou schopní si napsat 50 SMS denně a volat si třeba i dvě hodiny!! Navíc je dělí od sebe asi 200 km, nikdy se neviděli a myslím, že se ani vidět nebudou, jen si volají a píší. Je z něj naprosto mimo, řekla mi, že se zamilovala. Pěkně od plic jsem ji řekla, co si o tom myslím ve snaze, že se ji rozsvítí, ale omyl. Prostě se do něj naprosto zbláznila a hotovo. Nikdy se neviděli, ani fotku si neposlali.....vím, jak zas bude nešťastná a jak to dopadne....

veru324
29. pro 2013

Ahoj, téma obnovuji a potřebuji poradit. S přítelem jsem 6 let, žijeme spolu asi 5 let, byt na hypo, čekáme první mimčo,chtěné. Mě 28, jemu bude 41. Zjistila jsem, že si pár dní smskuje s jednou slečnou. Známe jí asi od léta, kamarádka našeho kamaráda. Není ze stejného města, ale často tu pobývá. Vídali jsme ji až dosud na společných akcích, sem tam. Ovšem od počátku mi u ní v hlavě blikalo jakési varovné tlačítko, nevím proč, byla pro nás oba úplně neznámá...intuice?
Že na sebe mají telefon vím, protože jsme jí prodávali jeden náš domácí produkt 🙂. Je to asi 10 dní, co se s ní přítel potkal na společné akci, měli jsme tu sérii koncertů našich přátel, tak byl asi 3 večery v týdnu v hospodě, kde ona zřejmě též. Šli jsme i na štědrý den, večer, já na chvíli, protože tam bývá zahuleno (důvod, proč jsem na ty koncerty nešla s ním, nebýt těhu, šla bych, protože mi to fakt chybí). Tam na ní koukal jak na svatý obrázek, bylo mi to velmi nepříjemné. Což jsem mu i druhý den řekla...nekomentoval, jen se usmál a já to dál neřešila. Ten Štědrý den jsem odjížděla z hospody asi v 11, chtěla jsem, aby mě odvezl (MHD nejezdilo, auto před hospodou a cesta domů-zpět cca 15 minut, proč platit taxi)...moc se netvářil, teda spíš, že ho obtěžuju, ale odvezl. S tím, že jede zpátky...Ok, chápu, já šla spát, proč by se nemohl bavit s přáteli. Přijel asi ve 4 ráno, ale s tím problém nemám.
Ovšem od té doby je divnej - nevnímá mě (což dělal i dřív, ale teď snad ještě víc), duchem mimo, tušila jsem, že příčina je v ní. Prostě to tlačítko bliká...Nejsem na to hrdá, podívala jsem se do SMS, připravená, že komunikaci najdu. Psali si, ne moc, začal on (a on není typ, co by si nějak s někým vypisoval, to už radši každému volá), v podstatě asi nic podezřelého.
Příští pátek jede do Prahy za kamarádem, slaví oba narozeniny, schází se cca 1-2x ročně s dalšími starými přáteli v jedné hospodě. A jí tam pozval (ona z Prahy). A to už mi přiznám se, sere neskutečně. Mě tuhle možnost nikdy nenabídl, ani bych nejela, žila jsem v domění, že je to pánská jízda, ale i kdyby ne, jsou to jeho přátelé, které až na výjimky neznám a navíc, taky se chodím bavit sama, tak no problem.
Víte, ani nevím, co mi vlastně vadí, asi to, že si prostě pozve někam neznámou slečnu, vypisuje s ní. Být to kamarádka, neřeším to. Také mám přátele, dokonce kapelu, kde jsem já + 3 kluci, jejich řeči apod. by i některé slabé povahy nerozdýchali apod 🙂 Prosím, berte, že jsem ve 3. měsící, tudíž hormony si se mnou dělaj co chtěj 😀 Když to píšu, připadám si jako blázen, že kvůli pár smskám vyšiluju, ale mě prostě v té hlavě ta kontrolka bliká a to se moc často nestává. Resp. vždy, když se stalo, problém se potvrdil, nebo opravdu nastal...tak asi proto. Mám to nechat být a jen být ostražitá? Nebo říct, že vím, že má danou v hlavě a ať se chová tak, aby nelitoval...Podotýkám, o těhotenství zatím nikdo neví. Klidně mi napište, že dělám z komára velblouda, možná to zítra uvidím jinak, ale teď to ze sebe musím dostat.

tvarohacek
29. pro 2013

@veru324 jsi těhotná, zkus se situací nestresovat, pečuj víc teď sama o sebe a svoji pohodu. Jestli vztah dokážete udržet, se ukáže po narození miminka, kdy bude na partnerovi ležet větší zátěž a odpovědnost. Možná bych zkusila se na něj tolik neupínat...

simculajs
29. pro 2013

@veru324 Nevím co bych na tvém místě dělala ale resim ted neco podobnyho, nebo podobnyho, proste kdyz jsme spolu ted uz s manzelem zacinali slibili jsme si navzajem dve veci. Ja jemu (seznamili jsme se pres seznamku na netu) ze uz si s nikym nebudu psat a on me ze nebude fotit nahy holky aniz bych o tom predem nevedela (takze mohl fotit, jediny co jsem chtela aby mi o tom proste rekl ze nekoho fotit bude.... Co vam budu povidat, samozrejme jsme to oba parkrat porusili, prislo se na to, vyrikali jsme si to a jelo se dal, ALE ted kdyz jsme se v rijnu zacli snazit o miminko a meli naplanovanou svatbu jsme se o tom bavili znova a ja to brala tak, ze uz je to fakt pevna domluva. No a ted jsem nahodou prisla na to, ze cca tyden potom, co jsem mu oznamila ze jsem tehotna fotil znova... Jo a to jsme si jeste navic rekli, ze jestli on prijde na to, ze ja si s nekym pisu tak nas nechce ani me ani mimi a ja jemu ze jestli ja prijdu na to ze fotil ze odejdu i s mimcem... Ted kdyz to nastalo si to samozrejme neumim predstavit a nevim co mam delat... On jeste nevi ze to vim... A ja nevim, jestli mam dodrzet co jsem rekla a jit pryc nebo co delat... Poradite nekdo?

veru324
29. pro 2013

@tvarohacek děkuji ti. Jak myslíš to tolik neupínat - jakože do budoucna (počítat s variantou, že můžu zůstat sama - počítám tak jako tak, člověk nikdy neví...), nebo momentálně?
@simculajs Simi, to mi mrzí, a to máš akorát po svatbě viď? A on je fotograf, nebo jak fotí?

simculajs
29. pro 2013

@veru324 jj právě, kdybych to zjistila aspon predtim.... Neni, ma to jako konicka, foti teda celej zivot, takze da se rict ze jo. Ale ja to nechapu, ja mu to preci nezakazala, jen jsem chtela aby mi o tom rekl predem.... Vubec nevim co mam delat, pocitam ze kdyz na nej uhodim tak to bud zapre, nebo se jeste urazi, takze uz tri dny tady chodim jak telo bez duse, jim jen protoze musim a premyslim jak tohle dopadne. A to mame jet v patek na ten screening, nejradsi bych jela sama, nemam vubec chut delat neco spolecne ale na druhou stranu bych byla nejradeji kdybych o nicem nevedela...

simculajs
29. pro 2013

@veru324 a co kdybys mu navrhla, ze pojedes s nim? Nebo tam je taky zahuleno?

simculajs
29. pro 2013

Přijde mi ze se chovaji jak kdyby si chteli fakt naposled uzit, ze tusi, ze az prijde to mimi tak bude vsechno jinak...

veru324
29. pro 2013

@simculajs to jsem navrhla z legrace a řekl, že klidně, ať jedu. Ale to nejde - zaprvé nechci, to je celonoční akce a na ožralé chlapy koukat nehodlám, navíc co bych tam dělala, za druhé máme dva psy v bytě a nemá je kdo hlídat, ani bych to nechtěla.
Na tvém místě nevím, já jsem dost horká hlava a určitě bych mu řekla, že to vím, že mi to ublížilo, že opět nedodržel, co slíbil, že po něm přeci nechceš, aby se vzdal koníčku, ale protože jste se něčem dohodli, měl by to dodržet, nerespektuje vaši dohodu.

simculajs
29. pro 2013

@veru324 to je blby, a kdy se to ma konat ta velka akce? To si vubec neumim predstavit byt ve tve situaci kdyz vis ze tam je ona... Jo a to jsem jeste zapomela ze samozrejme ta holka co ji fotil je taky nase znama, teda spis jeho, ale ja z ni mam stejnej pocit jako ty z te vasi zname, proste mi je nesympaticka, a to jeste kdyz sem byla naposled v praci, asi mozna zrovna ten den co ji fotil tak byla u me na kase a primo se mi smala do ksichtu. A ted mezi svatky si o necem psali a vubec nechtel rict co je nebo co chce, pritom vzdycky to rekl hned. Nejradsi bych si ted sedla k netu a nekomu jen tak z hecu napsala aby vedel jaky to je, jenze za prvy se mi nechce, kdyz jsem to slibila a za druhy bych si pak prisla jeste blbeji nez ted. Asi se fakt nekam odstehuju a at se tady sam pak treba utrapi..

ventilkova
29. pro 2013

@veru324 ahoj precetla jsem si tvuj prispevek ... Trochu me mrazi v zadech, nezavidim ti, co prozivas... Ja bych asi byla nekompromisni... Budto pojede sam bez ni nebo nepojede... A vubec celkove kontakt s tou slecnou ukonci... Vzdyt cekate dite, proboha!!! Nejde o to udelat mu hysterickou scenu... Ale rict mu, co ti vadi a proc! Mam podobnou zkusenost za sebou... A ver ze zensky dokazou divy a chlapi jsou egoisticti pitomci... Oni to maji proste jinak nez my... Ja mam par dnu do porodu a i ted se najdou " kamaradky" myho chlapa, co jsou schopny mu napsat, at se prijede podivat, ze maji novej byt a aby si do porodu jeste neco uzil... Jenze on jaksi nema zajem... Ty baby vubec nezajima, jestli ma ten chlap tehotnou zenu, je jim to fuk... A spousta chlapu to neda... Drzim ti palce

veru324
29. pro 2013

@simculajs tak já nevím, jestli tam ona bude, on ji pozval, a napsala ve smyslu, že neví zda přijde, neví, co v ten pátek bude. Ale i kdyby se neviděli tam, uvidí se jindy, máme společné přátele, chodíme na společné akce, jen jsme se dlouho míjeli.
Zkus vychladnout, já to asi zkusím taky, nikam se nestěhuj, na to je vždycky času dost 😉 Ale jinak poradit neumím.

simculajs
29. pro 2013

@veru324 jj zkusím... Takhle dlouho jsme se jeste nikdy nebavily... Ja si myslim ze tusi o co jde protoze od te doby vubec nedonesl notas domu z prace ( to taky nikdy predtim nedelal) a hlavne se ani nepta co mi je, takze podle me je mu to jasny. Tak zatim nemam kam, ale fakt to boli ze bych nejradsi na ten screening jela sama i kdyz vim, jak se tam tesi, kazdymu o tom pise... A tobe budu drzet palce aby ji to nevyslo a neprijela tam, nebo aby pritel zachoval chladnou hlavu 🙂

veru324
29. pro 2013

@ventilkova děkuju, jak píšu výše, jestli tam bude nebo ne, neovlivním a nebudu vědět. Akce je v Praze, ona tam bydlí, takže přijít může, nemusí. Víš co, já se hodně pohybuju díky muzice mezi chlapy, mám radši jejich společnost než ženskou, přítel má také kamarádky a já jsem hodně tolerantní (viz jel pracovat na 10 dní do ciziny s jednou z nich - známe se, spaní v autě atd)...tam ale fakt makali jak fretky, a sice jí nemusím, ale nijak ohrožená se necítím a nepátrám). Tady mi prostě nedá spát ta moje intuice.
Vím, jaký ženský dokážou být, vidím to ve svém okolí také...

codal
29. pro 2013

@veru324 a když si psali, tak v jakém smysl, dvojsmysly a podobně nebo to zatím nepřekročilo onu pomyslnou mez přáteství? Jediný co v tuhle chvíli můžeš udělt je, být obezřetná, intuice bohužel fungují, i já na ní hodně dám a zatím mě nikdy nezklamala, ale jelikož se zatím vlastně nic nestalo, tak s tím nic nenaděláš. On ti řekne, že děláš z komára velblouda, že je to jen kamarádka, že zbytečně žárlíš, že bys mu přece měla věřit a jelikož zatím stále asi je "jen" kamarádka, tak nemáš v ruce moc argumentů. Z vlastní zkušenosti bohužel vím, že když chce ženská chlapa dostat a alespoň trochu se mu líbí, tak stačí hrozně málo, aby ho opravdu do té postele dostala (pokud znátě někdo výjimku, tak mi na něj pošlete telefon🙂)... a jen ty víš, jaký je tvůj partner charakter a jestli mu můžeš věřit a jestli je schopný ohrozit svůj vztah takovým způsobem ve chvíli, kdy čekáte rodinu... Drž se, není to snadné, ale doufám, že to budevšechno v pořádku!

codal
29. pro 2013

@simculajs je blbý, že ti to zapírá, tomu úplně nerozumím, když jste se dohodli a když mu to nezakazuješ, to mi prostě hlava nebere... i když, můj muž taky spoustu věcí zapíral, i když nemusel, prostě si nechtěl přidělávat případné problémy, kdyby mi to náhodou vadit začalo..a tak radši zatloukal a zatloukal... nevim, proč to dělaj, takovej blbej "sport"... nevím, jaký styl fotek fotí, jestli nahé a podobně, to chápu, že ti asi není příjemné, ale pokud fotí léta, tak proč by si zrovna teď něco začínál a zrovna s ní?

laurital
29. pro 2013

@veru324 Já bych tedy nedokázala dělat, že se nic neděje.
Chlap, který čeká se svou partnerkou dítě nemá co jezdit po oslavách s nějakou novou kamarádkou a ani si s ní tajně vypisovat.Tolerance ve vztahu je krásná věc, ale pokud tvůj partner nechápe, kde jsou její hranice, je třeba mu to rázně osvětlit 😉 .Sama mám také kamarády, ale jedná se o muže, které znám o x let déle než manžela, popř. se stýkáme všichni dohromady a rozhodně se separátně za zády našich partnerů nescházíme.
Nezlob se, ale už to, že tě na Štědrý den nechá celý večer a noc samotnou není běžné.

simculajs
29. pro 2013

@codal Jj byla tam nahá a taky nechápu proč, nejspís proto, ze jsem rekla ze pokud to bude zapirat dal tak odejdu i s mimcem pryc. A on mi prave vykladal kdyz jsme se seznamily, jake jsou ty holky potvory, ze kdyz fotil treba jednu se spekackama, jak se schvalne olizovala atd, a ze s par modelkama nezustalo jen u foceni tak asi proto se bojim, i kdyz vim, ze je to minulost a ted by me snad nepodvedl... Aspon doufam, nebo verim. Ale kdyz se tohle stalo v kvetnu ze jsem prisla na to ze jednu fotil a mela jsem v ruce jasnej dukaz tak to proste zaprel a priznal se asi az za pul roku... Ja to nechapu jestli je to adrenalin to zapirat, nebo jestli se boji ze bych fakt odesla, nevim proc mi to dela...

laurital
29. pro 2013

@simculajs Píšeš, že si chtějí užít než přijde mimčo, protože pak bude všechno jinak.
Nechci ti brát iluze, ale to je naivní doměnka žen, že chlapa dítě změní.Lidé se většinou nemění a pokud se není schopen ovládat teď, kdy by měl být do tebe nejvíce zamilován, neudělá to ani poté.

simculajs
29. pro 2013

@laurital to ja sem nemyslela tak, ze se pak zmeni, on je skvelej i ted, ve spouste veci mi pomaha na miminko se tesi, jedina vada je tohle... A ja nevim, jestli mam delat ze o nicem nevim a lhat sama sobe nebo rict ze to vim a dostat svyho slova a odejit... Protoze pokud neodejdu tak to nema zadnej efekt a za pul roku by treba fotil bez myho vedomi zas..