Manžel si píše s jinými a vím o tom

emily007
28. led 2013

Holky, dámy, ženy prosím poraďte.
Mám milujícího manžela, který by pro mě udělal cokoliv, máme spolu krásnou zdravou dceru 3 roky. Ale mám problém a nevím jak ho řešit.
Zjistila jsem, že si manžel píše s jinýmy, nevadí mi, že jsou to ženy, jeho kámošky, i já si píšu s kámošema, ale zjistila jsem, že si chatuje s kámoškou a to dost důvěrně - jak by mu ho vykouřila a on, že by ji .... ani to nechci psát. Píšou si na netu - ne sms. Nebydlí ani v našem městě, ale jak jsem to zjistila, tak mi je z toho špatně. Nevím jak to řešit. Když mu to řeknu, tak na mě vyjede, že co mu lezu do soukromí. Ano vím, že dělám chybu, ale prostě se stalo. Už jednou mu kdysi dávno přišla sms od nějaký fuchtle a to jsem mu vyčetla. On ani nevěděl kdo to je, ale bylo hned zle, že je to jeho mobil, co mu do něj co lezu atd. A nakonec jsem byla špatná já. Ale že on dal nějaký fuchtli mob.číslo to jako vůbec nevadí. Ta kámoška co si s ním teď píše je jeho kámoška. Ale máme spousty společných známých, já osobně jí neznám, ale ona mi stále pochlebuje, jak jsem hezká - myslím na fotkách na FB, jak jsme skvělý pár atd. Vím, že je chyba na straně manžela, že on je ten který jí také píše, jako třeba co ty moje prdelko atd. , ale ona má manžela a píše jak se na něj těší.
Nevím jestli napsat jí, ale to se bojím, že to tomu mému hned vyslepičí, prostě co dělat. Všem děkuji.
Jinak opustit ho rozhodně nechci. Miluju ho nade vše. Máme spolu dítě a hypotéku na dům.

laurital
4. lis 2013

@novaa Flirtování touto formou si pravděpodobně někdy vyzkoušela valná většina mužů, o tom si celkem nedělám iluze, málokdo tím ale s železnou pravidelností ohrožuje svůj vztah.Pokud si tvůj partner musí neustále dokazovat, že je chtěný a žádaný a potřebuje k životu takové "vzrůšo" i za cenu toho, že tím zničí vztah s tebou a dětmi, je to známkou citové nevyzrálosti.A nevěřím, že by šel, zvláště poté, co se to už nejednou provalilo do sebe a přestal s tím.
Navíc moc nevěřím, že by to bylo až tak nevinné, ono něco trochu jiného je načechrat si anonymně pírka na chatu, druhá věc je psát si s konkrétní osobou se kterou už je pojil vztah.I když obojí bolí stejně.
Je mi jasné, že jsi teď ve složitém období, ale pamatuj, že partner si dovolí pouze to, co mu jsi ty sama ochotná tolerovat.

novaa
4. lis 2013

@laurital s citovou nevyzrálostí máš asi pravdu. Než potkal mě, byl to typický lichotník, zvyklý být středem pozornosti a obletován ženami. Hodně lidí říká, že jsem ho zkrotila a že je se mnou jako vyměněný, a že se hodně změnil. Zřejmě si potřebuje dokazovat, že je stále žádaný a chtěný od jiných žen, ale přesně to mi vadí, že tím ohrožuje vše hezké, co spolu máme a můžeme mít za cenu hloupých sms a flirtování tímto způsobem. Mně to ubližuje a hlavně nevím, jak se k tomu v naší situaci postavit a jak to řešit.

laurital
4. lis 2013

@novaaje vidět a ve tvém stavu je to pochopitelné, že mu chceš dát šanci. Sednout si a nekompromisně mu říct, že ti tím neuvěřitelně ubližuje a dále se, i kvůli dětem, odmítáš trápit.V případě, že by se to ještě jednou opakovalo, budeš to i z těchto důvodů řešit striktně.A teď už bude na něm, jak s tou šancí naloží.
Tak bych to tedy řešila já.

novaa
4. lis 2013

@laurital problém, je, že to jsme udělala tehdy, když jsem to zjistila s tou dotyčnou osobou. Řekla jsem mu, že ho opustím, pokud se to bude opakovat a neváží si mě natolik, aby to přestal dělat 😒 slíbíl, že už se to nestane. Problém je, že teď když to na něj vybalím, stejně to nesplním, protože čekáme miminko a bude akorát doma dusno, hádky, sliby, že se to nestane...

laurital
4. lis 2013

@novaa V tom případě, pokud to tedy nechceš řešit, se s tím budeš muset smířit a doufat, že se to omezuje "pouze" na psaní.Nevím, ale za sebe bych v takovém vztahu, kde chybí základní kámen, tedy důvěra, být nemohla.Navíc si myslím, že tím mlčením se stavíš do pozice partnerky, ke které je možné si cokoliv dovolit, protože ona to stejně skousne.
Chybu může udělat každý, ale jen sobec či hlupák se z ní nepoučí a stále ji opakuje bez ohledu na následky, které má jeho chování na nejbližší okolí.Přítel si hraje s ohněm..

novaa
4. lis 2013

@laurital 😒 určitě vím, že máš pravdu, jen se psychicky na to teď vůbec necítím. Nejsem si jistá sama v sobě, protože nemám ten argument, že ho opustím, vím , že bych toho teď nebyla schopná. Kdybych nebyla těhotná, už bych udělala bordel a všechno mu pěkně řekla. .. nejsem žádná chudinka, ke které si každej může všechno dovolit a zametat se mnou 😠 určitě o tom budu ještě uvažovat, že si s ním aspoň promluvím a řeknu, co mě trápí. protože má snad radar, okamžitě to na mě poznal, hned se ptal, jestli se něco neděje, ale neměla jsem sílu, říct mu to.

naty
5. lis 2013

@novaa před tím si to sice řekla, že ho opustíš, ale to si nebyla těhotná...pokud mu chceš dát šanci, bylo by možná lepší říct, že se situace změnila, čekáte dítě a nechceš ho připravit o tátu, takže ať se on sám rozmyslí, jestli mu cizí ženské stojí za to, aby rozbil právě vznikající rodinu, protože ty mu to tolerovat nehodláš...Ale přijde mi to vážně jak puboš...chápu flirt, dokážu si představit, že se to stane, ale ne tímhle stylem...pokud ti to ubližuje, neměl by to dělat, a pokud bude i nadále pokračovat, asi ten vztah nebude tak růžový...aspoň ne pro něj...

nariel
5. lis 2013

@emily007 Úplně se dokaži vžít do tvé situace, je to jak pořádná rána do břicha když člověk zkoukne takovou konverzaci. Ale pokud máte doma zázemí a píšeš že tě miluje a nijak tě násilně neobtěžuje, nedávala bych tomu takovou váhu. U většiny chlapů je to sexuální fantazie. Někdy s dítětem odejde taková ta část bezstarostného sexu, flirtování a užívání.
Má rada.
Já bych to zkusila bych napřed takhle. Pokud má takové sexuální fantazie a ty ho máš ráda, zkus mu ty dát co potřebuje. Zkus sexy prádlo a občas prohoď (jen tak do ouška, že máš na něj chuť.) Zkusila bych změnit přístup k sexu.(Né žádný perverze a prasečinky jen ho prostě svádět.) Vím ,že se to lehko říká, ale za zkoužku nic nedáš. A uvidíš sama na něm poznáš jak to na něj za působilo.
A pokud by to nešlo po tomto způsobu a nebyla by změna. Tak bych mu otevřeně řekla že jsem při otevření notebooku narazila na jeho zprávi z onou paní. A chtěla bych vysvětlení. A řekla bych mu že si taky asi začnu s někým psát protože už o mě nejeví zájem a vyzkouším to po jeho způsobu. Nebo prostě s tímto nemůžeš žít že tě to prostě bolí a musí se rozhodnout buď rodina nebo hrátky. Protože takto stím nebudeš žít zbytek života.
Držím palečky!!

novaa
5. lis 2013

@naty
@nariel moc vám děkuji za povzbuzení, hlavně nariel-určitě to zkusím, možná bych mohla zkusit sama psát mu takové sms 🙂 ,aby to nehledal jinde 😉 a pokud to nepomůže, budu to řešit minimálně promluvením si a nějakým řešením. Je to teď v tom těhotenství těžký, člověk si zrovna sexy nepřipadá a chuť na sex by sice byla, ale nějaké nápadité praktiky se moc dělat nedají 😀 , bříško už přece jen zavazí, ale vždycky se dá něco dělat 🙂

nariel
5. lis 2013

@novaa Asi bych ti poradila to same co zakladetlce. Je to vždy těžké když člověk najde takovou konverzaci. Ale když se toho nevzdal, prostě to potřebuje k životu..Zákázané nedokončené sexuální fantazie. Pokud je jinak super přítel manžel otec, tak s tím budeš muset žít. Ale můžeš se pokusit ho škádlit lechtivými slovy v nevídaných a obyčejných situacích..prostě okořenit jeho seběvedomí ..
Zkusit se má vše..člověk utýct může vždycky, ale někdo nemá kam jít..je to pak těžké navíc když čekáš mimi..
Uvidíš jak to bude až se vám mimi narodí..Ale rozhodně bych zkoušela mu dát z mé strany to co potřebuje tyto lechtivé sexuální narážky..A pokud to od ženy nebude brát a ptřebuje to od jiných musíš se stím smířit nebo odejít. Ale neházej flintu do žita. Člověk se mění velice často a uvidíš co s ním udělá tvé lehtivé svádění.
😀 "Miláčku dnes po ránu jsi k nakousnutí.! " Jak se ohneš a obouváš si boty máš ten nejkrásnější zadek na světě.!" 😲
Štípala bych ho do zadku.. šeptala mu u jídla něco obscénního, až by mu skoro zaskočilo!!😀 Uvidíš máš taky svou fantazii!!
Taky držím palečky!! 🙂

nariel
5. lis 2013

@novaa Nemusíš to dělat tělesně jen mluvně ho provokuj..se smíchem v normálních situacích na něj mrkni a tak jsem to myslela🙂

maikkynna
5. lis 2013

Vždycky, když si něco takového přečtu, tak se mi sevře žaludek. Měla jsem přítele 6 let a po třech letech našeho vztahu jsem přišla na něco podobného. Byla jsem na dně, ale odpustila jsem. Náš vztah se tím totálně narušil a bylo jasné, že nikam nepovede. další tři roky jsem s ním vydržela, ale neustále jsem ho kontrolovala. Teď mám muže, se kterým plánuji rodinu a představa, že by něco takového udělal, mě děsí. Všechno vypadá krásně, oba se milujete a jednoho krásného dne bum.. přijdete na něco, co není v pořádku.

Otázka je, proč to muži dělají, proč nám říkají, jak nás milují a stejně se něco takového dozvíme? Podle mě si každý muž musí vyzkoušet něco takového, ale pokud má rodinu nebo ji plánuje neměl by si to dovolit. Kdybych byla těhotná nebo měla dítě, tak by letěl. Prostě je to podraz, který bych jen tak neopustila.

vladla
5. lis 2013

@novaa Myslím,že máš ha nose růžové brýle!Po přečtění tvého příspěvku,jak manžel píše ženám,jaké to bylo krásné atd. myslím,že tě jenom využívá!
Má u tebe nějaké zázemí,uvařeno,vypráno...

laurital
5. lis 2013

Holky já vám nevím, vy, které píšete, že je to nevinné...to by snad i mohlo být, kdyby si psal anonymně někde na erotickém chatu, ale on píše expřítelkyni, takže žádné anonymní vybouření z nedostatku sexu.Navíc jí píše, že se musí vidět, že chce být s ní atd..To mi přijde jako hodně velká hra s ohněm.
To přece už ani ta nejtolerantnější ženská nemůže považovat za nevinný flirt.On píše vyznání lásky konkrétní ženské, to je z mého pohledu na úrovni nevěry daleko více, než kdyby si psal anonymně na chatu o svých sexuálních fantaziích.

fallingstars
5. lis 2013

@novaa Byť je rada od @nariel myšlena dobře a může u někoho fungovat, osobně si nemyslím, že by pomohla Tobě ve vaší situaci. Tvůj partner je pravděpodobně typický lovec, co má rád adrenalin a nové podněty, je na tom řekněme závislý, z toho napětí z neznámého (i proto pravděpodobně nemá dlouhoobiu milenku, ale pořád nové objekty touhy), což mu Ty i při nejlepší vůli dát prostě nemůžeš. Dokonce si myslím, že náhlá snaha o to, hrát si na sexuálního vampa, by mohla teď vyznít lehce křečovitě až směšně 😅

Chlapům většinou nestačí naznačovat nebo promlouvat do duše. Na Tvém místě bych mu dost rázně sdělila, že i přes Tvé původní varování to udělal znovu, a že Ty tedy teď zvažuješ, co s tím. Mohla bys i odjet k rodičům nebo kamarádce, někam, nekomunikovat, prostě opravdu si ujasnit priority a dát mu jednoznačně najevo, že život bez něj není nereálný a to ani teď. Těhotenství není vězení. Nech ho dostatečně dlouho vycukat a poznáš, ztratit není co, buď pro něj opravdu něco znamenáš a srovná si to v hlavě (ale pozor, v tom případě bych při příp. dalším opakování šla nekompromisně pryč), anebo tak nějak až moc ne a šlo by to do kpru stejně, dřív nebo později.

Upřímně, i kdyby to teď u SMS končilo, není jistota, že to nikdy nezajde dál, a to už vůbec neřeším to, že on, ač ví, že Ti to ubližuje, se zjevně neobtěžuje s tím něco udělat nebo to alespoň líp maskovat, z čehož tak nějak trochu i vyplývá, že nejen, že v Tobě má jistotu (a tím spíš teď, když si Tě "pojistil"), ale i to, že je to pro něj silnější, a asi i vždy bude, než respekt k Tobě a Tvým pocitům. Zvaž všechna pro a proti a hlavně sleduj, co udělá. Neříkám, že máš odejít, ale dej mu najevo, že číše už přetéká, jinak si z Tebe bude dělat už navždý dobrý den. Já beru, že někteří chlapi to tak mají, ale když Ty asi nejsi typ, který by byl schopen to dlouhodobě rozdýchat, tak to budete muset vyřešit.

maikkynna
5. lis 2013

@laurital Souhlas.

vladla
5. lis 2013

Myslím,že pouze u sms to nekončí.Kdyby ti nechtěl ublížit,píše si je někde potají,aby jsi neměla sebemenší tušení.Ale takto viditělně??

laurital
5. lis 2013

@vladla Přesné, vždyť on se ani nesnaží to nějak tajit, to je vidět, že z ní má vyloženě srandu protože ví, že mu to opět odpustí.
Tohle je absolutní neúcta k partnerce a matce jeho dítěte.Přijde mi, že zneužívá její finanční a emocionální závislosti, která je v těhu pochopitelná.

vladla
5. lis 2013

@laurital Jo jo přesně tak.Já taky nebyla svatá,ale dopisovala jsem si tajně,tak aby to doma nikdo nepoznal.....
Ale takto okatě??Nechápu co si tím chlap dokazuje a nechápu ani jí,co pořád očekává.Z jeho strany se nic měnit nebude!!!Taky proč,když ona mu opět vše odpustí....

ceekanka
5. lis 2013

Holky,já chápu,že se některá bojí jít a říct, viděla jsem to,četla jsem to,vím to. Protože to chlap vždycky obrátí a začne vyčítat jak to, že to víme, že mu lezeme do telefonu, pošty,počítače.. Mě chlap nikdy nepodvedl,ale i tak z toho mám hrůzu a jsem strašně opatrná! Vždy je to hodně ošemetné i když o ,,nic" nejde. Můj přítel měl předemnou v podstatě jeden vážný několikaletý vztah. I když jim to poslední roky neklapalo,přesto ji nikdy nepodvedl. Jo,chodil na stránky s erotickým podtextem,zakládal si profily na pofidérných stránkách,ale zpětně mu to já vyčítat nebudu,a jí to bylo jedno. Má ale kamarádku,velmi dobrou (zároveň jeho kadeřnice),která byla z nezveřejnitelných důvodů nějakou dobu s dítětem sama bez manžela. Neváhala a nabídla mu sex. On odmítl s tím,že by zničil jejich kamarádství. Když jsme spolu začínali chodt, byla jsem s tím obeznámena, že má takovou kamarádku kadeřnici,která mu to kdysi nabízela.. Neřešial jsem to do té doby,než mě k ní na stříhačku vzal. Byla jsem tam dřív než on,přišla mi celkem v pohodě,dokud se tam neobjevil přítel a já neslyšela jejich přivítání : ,, no ahoj brouku,zlato" a podobně.. Celkem mě to dost vzalo a bylo to na mě asi znát. Kadeřnice neváhala a volala příteli jestli bylo něco v nepořádku -myslela tím moje vlasy,že jsem se nějak netvářila. On jí samozřejmě řekl,že se mi asi nelíbylo to,jak se oslovují. Ona nelenila a za pár dní mu psala,že je na chatě,ať se staví,ale beze mě. Samozřejmě ho nezapoměla oslovit ,,zlato". Na smsku sjem přišla opravdu náhodou (leželi sjem s přítelem vedle sebe,když v smskách něco hledal). Vybalila jsem to na něj hned druhý den a on nezapoměl obrátit. Samozřejmě ho velmi zajimalo,jak to vim a jestli mu lezu do telefonu. Nic moc mi k tomu neřekl,jen to,že je to kamarádka,jestli se s ní má přestat úplně bavit,že mezi nimi nikdy nic víc nebylo a nebude. Snad jí na rovinu řekl,že už se tak oslovovat nebudou. Podle mě se asi dost pobavila na moje konto. Když mu do teď píše,tak ho oslovuje ,,dobrý den pane ...příjmení..." Nezapomene dodat šklebící ho se smajlíka. Jistě chápete,že ji nesnáším a není pro mě nic jiného než ubohá,laciná a typická ku.... Bohužel ale odstartovala nejistotu a ,,prověřování" (nemyslím tí,že bych mu lezla do soukromých věcí,ale za vším jsem hledala něco jiného,měla na něj podivné otázky a dávali si pozor) Příteli sice věřím,ale vím,co dokáže ženská,když si vezme něco do hlavy. Nedokázala bych odpustit ani jak tu někdo píše ,,nevinné" smskování nebo chatování. Protože když už to člověk píše, tak o tom přemýšlí, nebo si to představuje a pak už je jen kousek k tomu aby po tom začal toužit a nakonec to zrealizoval.

lenjii
5. lis 2013

Byla jsem ve stejné situaci. Nebyly jsme sice manžele a nemáme ještě děti, ale psal si dost duverne s bejvalkou. Sel se tenkrát sprchovat a nechal si zaply FB. Blikla mu tam zpráva od ni a ja se začetla.... hned jak vyšel ze sprchy sem se do něj pustila a mohl si zkusit něco říct o soukromí. .. a to jsme spolu jen zili. Udelal by to ted a byla bych v ještě větším právu. Nenech si to líbit. Promluvte si o tom v klidu jako my. Všechno dobře dopadlo a věřim ze i u vas.

fallingstars
5. lis 2013

@ceekanka Tak jasné, lézt do mobilu či počítače či kamkoliv jinam se nemá, a já bych to taky obrátila, kdyby to na mě vytáhl. Ale tak jako tak je tam oboustranná ztráta důvěry, a když už je někdo dohnán tak daleko, že někam takhle vleze, musí na jednu stranu počítat s tím, že něco najde a tudíž si předem srovnat v hlavě, zda to ustojí a nechá si to pro sebe (což je asi nereálné) či zda půjde ven, ale bude riskovat, že z toho nebude hezká scénka. Je to dvousečná zbraň, ale když už se člověk takhle něco dozvěděl, musí si on sám určit, jak se zachová.

laurital
5. lis 2013

@fallingstars Souhlasím.Ale myslím si, že většina rozumných žen toto volí až jako poslední možnost, když to ve vztahu evidentně skřípe, partner se změnil a odmítá si o nastalé situaci promluvit a popírá jakoukoliv změnu chování, i když je evidentní, že se něco děje.
Já se tu klidně přiznám, že bych se v takové situaci asi také, poté co by selhaly jiné možnosti, podívala.Nicméně pořád vidím velký rozdíl, pokud tuto krajní možnost zvolí ženská, které se hroutí stávající vztah, nebo to někdo bere jako "normální".

ceekanka
5. lis 2013

@fallingstars Kolikrát jsem se takhle dozvěděla náhodou že mu zas volala a dost mě zajímalo,co mu zas chtěla (co mu nabízela tentokrát). Já to nevydržím neřešit. Protože to nevyšumí nikdy. I když se bude zdát že je mezi námi vše ok,každou chvíly se naskytne situace,kdy mi to něco připomene a zase nad tím budu přemýšlet,o co vlastně jde, nebo šlo. Takže za mě se to řešit má.

fallingstars
5. lis 2013

@laurital Určitě, ale stejně je otázka, jestli si něčím pomůžu. Buď nic nenajdu a problém tedy nezjistím (když o něm už fakt nechce mluvit a vyzkoušela jsem všechno) anebo najdu, a problém tam je (což je ale evidentní tak nějak i bez toho 😀 ), a většinou se to stejně jen pohne k horšímu nebo uklidní jen na chvíli, protože když už se vztah dostane takhle daleko, je to prostě špatné bez ohledu na příčinu.
Ale já jsem životní pragmatik a vztahový pesimista 😀 , a bohužel se mi několikrát potvrdilo, že nejjednodušší řešení bývají vesměs ta správná a vyplácí se ostré řezy, kdy i těm chlapům dojde, že buď se pohnou nebo se pohnu já, ale ne třeba tím směrem, kterým by čekali nebo jim bylo pohodlné.

ceekanka
5. lis 2013

Holky,jen tak pro pobavení.. Zákon schválnosti,že zrovna přispěju do této diskuze.. Chlap přišel před hoďkou z práce a přinesl mi ohromnou krásnou kytku,že prý za to,jak mě pořád zlobí. (Jen podotýkám že nezlobí tím,že by někde vykecával s kámoškama a podobně. Jsou to proti tomu samé prkotiny). Pak si sednem k obědu a hádejte kdo mi volá.. Dávný bývalý.. Samozřejmě to viděl na displeji.. No chudák,mi přinese kytku a teď si myslí,že si volám s chlapa,když není doma.
Tak to jen že mi to přišlo vtipný,ta dnešní souhra náhod 🙂

laurital
5. lis 2013

@ceekanka To máš dobrý 😀 .
Můj dávný bývalý se zase s naším rozchodem nevypořádal ani po letech a protože se psaním živí, jeho románové hrdinky mají buď mé jméno nebo přezdívku a s oblibou popisuje různé situace z našeho tříletého soužití.A jeho manželce to nevadí, ani když mi posílá podepsané výtisky 😉 ...můj muž se tomu už jen směje.

codal
5. lis 2013

Jsem jednou z těch, jejíž manžel si psal intimně s nejlepší kamarádkou, můj příběh najdete v tématu: Jak se vyrovnat s něvěrou manžela. Jejich vztah byl nestandartní a u psaní to nezůstalo. Rozvádím se. nevěřím, že je vypisování s jinými je nevinné, pro mě je to nevěra a po svých zkušenostech bych to už nikdy neodpustila. Když to chlap udělá jednou, bude to dělat i dál. Jen to možná bude lépe tajit. Pokud se vymlouvá, že to jsou jen slova, že to nic neznamená, tak mu řekněte, že i slova můžou neuvěřitelně bolet. A pokud chlap ví, že vám to ubližuje a dělá to dál, co to značí? Že je mu to jedno, že si vás neváží, je to sobec, kterýmu jde jen o sebe. Je to drsné, ale je to tak. A neberu to, že někdo tvrdí, že to chlapi potřebujou a že to je u nich normální, že si tak jen čechrají peří a nic to neznamená. Normální to není. Pokud to potřebují, tak ať se nežení a nepořizují si rodinu. Holky držte se, ať to všechno dobře dopadne...

wisttit
5. lis 2013

@codal Přesně tak. Chlap, který ve svém životě hledá jen samé vzrušení, adrenalin a neokoukané partnerky by se neměl ženit a ničit tak život osttaním lidem. Když ne přímo život manželek, tak životy dětí, které pořád dokola plodí a plodí v nových manželstvích a vztazích ...
Ještě bych ráda napsala, že podle mého názoru tento typ mužů se tohoto stylu psaní a konverzace nikdy nevzdá. Pokud si neváží těhotné manželky a není mu trapné si takto si dopisovat, tak mu pohled na partnerský život nikdo žádným proslovem do duše nezmění. Navíc si myslím, že po každém dalším odpuštění stoupá jejich drzost a neomalenost a nakonec už postrádají veškeré zábrany... Odpustila jednou, dvakrát, bude odpouštět pořád dokola ...
To mů názor ...

A rada, aby těhotná manželka ze sebe dělala sexy svůdnici mi přijde trochu mimo. Je mi jasné, že co žena, to jiný pohled na život, těhotenství, partnerství a sex. Ale pokud bych si, jako těhotná žena něco takového přečetla, tak by se mi partner začal spíš hnusit než abych měla chuť mu cokoliv nahrazovat ... Dospělý a vyzrálý člověk přece dokáže říct co mu v životě chybí. Dohodnout se s partnerkou a né, že ona bude hrát nějaké hry, aby chudáček neukojený nemusel psát jiným ...

Těhotné ženy (a ženy obecně :o)) by si jeiich partneři měli hýčkat a né je takhle trápit a ponižovat. A žena by si měla těhotenství užívat a né, aby se jí honily hlavou myšlenky, jestli je pro toho svého donchuána dost sexy a jestli nááááhodou nedělá něco špatně, aby ho snad tím, že už se dlouho znají a nic není jako poprvé a nové nedonutila k nevěře ... Kde to jsme?

kajalka
5. lis 2013

@codal Pááni, super pokrok od doby, co jsi tu byla zničená a nevěděla, jak dál! 😉 Konečně je z tebe cítit síla a ne zoufalství, jen tak dál!
@wisttit Napsalas to moc hezky.