Manžel si píše s jinými a vím o tom

emily007
28. led 2013

Holky, dámy, ženy prosím poraďte.
Mám milujícího manžela, který by pro mě udělal cokoliv, máme spolu krásnou zdravou dceru 3 roky. Ale mám problém a nevím jak ho řešit.
Zjistila jsem, že si manžel píše s jinýmy, nevadí mi, že jsou to ženy, jeho kámošky, i já si píšu s kámošema, ale zjistila jsem, že si chatuje s kámoškou a to dost důvěrně - jak by mu ho vykouřila a on, že by ji .... ani to nechci psát. Píšou si na netu - ne sms. Nebydlí ani v našem městě, ale jak jsem to zjistila, tak mi je z toho špatně. Nevím jak to řešit. Když mu to řeknu, tak na mě vyjede, že co mu lezu do soukromí. Ano vím, že dělám chybu, ale prostě se stalo. Už jednou mu kdysi dávno přišla sms od nějaký fuchtle a to jsem mu vyčetla. On ani nevěděl kdo to je, ale bylo hned zle, že je to jeho mobil, co mu do něj co lezu atd. A nakonec jsem byla špatná já. Ale že on dal nějaký fuchtli mob.číslo to jako vůbec nevadí. Ta kámoška co si s ním teď píše je jeho kámoška. Ale máme spousty společných známých, já osobně jí neznám, ale ona mi stále pochlebuje, jak jsem hezká - myslím na fotkách na FB, jak jsme skvělý pár atd. Vím, že je chyba na straně manžela, že on je ten který jí také píše, jako třeba co ty moje prdelko atd. , ale ona má manžela a píše jak se na něj těší.
Nevím jestli napsat jí, ale to se bojím, že to tomu mému hned vyslepičí, prostě co dělat. Všem děkuji.
Jinak opustit ho rozhodně nechci. Miluju ho nade vše. Máme spolu dítě a hypotéku na dům.

laurital
12. bře 2014

@mamina123456 Ja te celkem chapu, rozhodne netvrdim, ze je ti neverny, ale na me to pusobi tak, ze opravdu neco zacina a on se citi vuci tobe a diteti provinile, proto ta prehnana pozornost, ktera neni u nej az tak obvykla, jak pises.
Myslim si, ze byste si meli rozumne a otevrene promluvit, bez duvery se zit neda a to plati jak u tebe tak u nej.

kakamilca
12. bře 2014

Mě teda spíš zaráží ta důvěra... jednak teda nechápu jak se dá poznat, že bylo smazáno přesně tolik a tolik smsek.... a za druhý to že mu budeš kontrolovat telefon tím stejně nic nezměníš ať už přijdeš na cokoliv. A pokud mu pípaj zprávy když je doma a ty se ho na to nezeptáš je jasný, že mu lezeš do telefonu. Ženské jsou zvědavé a to chlapi moc dobře vědí. Takže bych se ho rovnou zeptala kdo mu píše. No prostě řešila bych na rovinu a bez lezení do telefonu. Píšeš, že je zásadový a věřící tak mu taky věř!

mamina123456
12. bře 2014

@kakamilca on to právě v pondělí vždycky svedl na kamaráda, nebo mámu, ale s nimi si vždycky rovnou zavolá a nepisou si zprávy...

mamina123456
12. bře 2014

@laurital přesně tak, já vím že jsem udělala hroznou věc a věřte mi, že lituju... Ale teď s tím prostě musím něco udělat, nebo me to sežere.

laurital
12. bře 2014

@mamina123456 Nevidela bych to tak tragicky, myslim si, ze rozumny chlap pochopi, ze se jednalo o zkratovite chovani, at uz pod vlivem nahlych emoci nebo stresu.Clovek v takove situaci malokdy zachova chladnou hlavu a jedna tak, jak by beze stresu poradil ostatnim.
Radim otevrenost, protoze strach a smirovani nic neresi, stejne tak jako neni resenim zavirat oci a doufat, ze situace sama casem vysumi.

mamina123456
12. bře 2014

děkuju za rady, potřebuju to někam všechno vypsat, nedokážu to v sobě tutlat... na naši rodinu myslím pořád a hrozně se bojím o tom začít protiže samozřejmě vím, že hlavní pro něj bude, jakto že jsem mu vlezla do telefonu a svede to na nějakou starou známou a j budu ta špatná, která se ještě možná nakonec bude omlouvat jemu... ☹ možná bude fakt lepší zatím mlčet, nevím... i kdyby si s ní psal bůhví co nebo mě třeba vážně podváděl, byla bych blázen kdybych si myslela že mi to řekne 😒

mrkvicka88
12. bře 2014

Holky nečetla jsem celou diskuzi, ale koukám, že to je celkem častý.. Já taky našla teďka příteli zprávy v mobilu s nějakou cizí ženskou a byly celkem důvěrný (teda z její strany). Prý to byla sranda. hahaha. Ale podle datumu to bylo jen asi ve třech dnech a od té doby nic. A to mě udělal scénu, že sem si psala s kámošem z dětství, že zajdeme někdy na pivo... chlapi 😀

mamina123456
13. bře 2014

Tak jsem to včera neotevřela.. přišel domů a byl na nás moc hodný, hned že co budeme dělat, jestli společně zajedeme nakoupit - to se mi nechtělo rvát malou už potřetí za den do autosedačky, tak že prý sám jet nechce, že chce být s námi a půjdeme na procházku. Pak celé odpoledne i večer bylo moc fajn, dohodli jsme se, že si bude malou teď brát na hlídání, když si půjdu zacvičit, měl z toho velkou radost, že se strašně rád o ni postará, ať se odreaguju. A nepustil mě spát, protože si mě chtěl pomazlit 🙂
No, nevím, samozřejmě to může být větší snaha z důvodu černého svědomí, to určitě jo. Ale znám manžela tak dobře že vím, že černé svědomí on má určitě i po nějakých těch zprávách, které tají. Tím spíš, že se k němu chovám hezky a nejsem nabručená. No a pak se i on ke mně chová o to líp. Takže si snažím namluvit, že to fakt nic neznamenalo. Nakonec když si sáhnu do svědomí tak vím, že i mně jednou za čas napíše někdo z bývalých "známých" a pár zpráv s ním vyměním, i když nejde o žádné intimnosti, ale lehce flirtující to možná i bude...a ani za mák by mě nenapadlo, že by z toho bylo něco víc.
Doufám, že mi tohle přesvědčení, že o nic nešlo, vydrží a nebudu mít tendenci to někdy vytáhnout 🙂

lucyanek
13. bře 2014

@kakamilca @mamina123456 A neměl Samsung Galaxy? Tam se ukazují počty telefonů, počty SMS na konkrétní telefonní číslo... Každopádně přeju, ať do dobře dopadne 😉

mamina123456
13. bře 2014

@lucyanek nevím jestli galaxy, ale samsung měl, přesně tak to tam bylo

zuzi.111
13. bře 2014

@mamina123456 Taktiku jsi zvolila dobrou. Snaz se vydrzet s chladnou hlavou. Pekne mu vrazit dite, at nema roupy, jit se sama sobe venovat. Pokud nema pozdni prichody z prace, je to dobry . Jak se zacne hodne zapominat, znamenalo by to krome sms i schuzky a to by byl bylo horsi. Jinak z toho, co pises, mam pocit, ze ma spatne svedomi a proto ten prehnany zajem. Ale je to stale 100% lepsi, nez kdyby te ignoroval. A s tim telefonem je to divny, ze by se mu rozbil? A co prinesl ted za telefon? Snad ne noveho iphona s odemikanim na dotyk prstu 🙂. To by bylo do oci bijici.

mamina123456
13. bře 2014

@zuzi.111 pozdní příchody nemá, hned po práci jede vždycky domů. On je úžasnej chlap od začátku, má o mě a teď tedy i o nás zájem a trávíme spolu hodně času odjakživa, hlídání malé už navrhnul dřív, ale cvičení jsem objevila až teď, tak měl radost. Doma pomáhá, pracuje na domě, no všechnoo do teď v pohodě. Takže zájem on má pořád velký, teď ty dva dny asi o fous větší, ale nutno říct, že jsme si vyříkali jiné věci. Ale špatné svědomí bude mít určitě podíl, to souhlasím.
Telefon si teď vzal co máme doma náhradní, starou nokii, a objednal si nějaký starší véčko, klasický tlačítkový, že prý ho ten dotykový telefon už štve a chce normální. Ten údajně rozbitý dá reklamovat, a pak ho nechá mně, ať mám lepší.
No a taktika zdá se fakt dobrá, už ráno z tramvaje mi přišla sms, jak jsem nejlepší ženuška 🙂
Tak jaký to dělá dojem - že má výčitky nebo že si uvědomil, jaké štěstí má doma? 😖

zuzi.111
13. bře 2014

@mamina123456 To bude dobry. Tohle nejsou vycitky 🙂.

andreeemac
13. bře 2014

@mamina123456 Být na tvém místě, tak bych to nechala už být. Sama se sebou uzavři tichou dohodu, že už mu do mobilu nepolezeš. A snaž se to dodržovat, nejen kvůli němu, ale hlavně kvůli sobě a kvůli Vám všem třem. Je možné, že skutečně o nic nešlo. Sama taky přiznáváš, že Ti sem tam někdo písne. Buď nad věcí. Modrý koník je plný smutných příběhů o nevěře a zklamání. Napomáhej svojí nedůvěrou k tomu, aby si byla i ty součástí těchto příběhů. Zbytečně do svého života nepřivolávej špatné věci. Doporučuji přečíst si Zákon rezonance. Skvělá uklidňující kniha. Přijímej jeho pozornosti a hlavně je oplácej. 🙂

mamina123456
13. bře 2014

@andreeemac pokusím se 🙂 Ty musíš být vzorová partnerka 🙂

andreeemac
13. bře 2014

@mamina123456 😎 To ani ne.....jsem spíš pěkný číslo. Ale život mě trochu už obrousil.......tak můžu rady rozdávat 😎

mrkvicka88
13. bře 2014

@mamina123456 myslím, že je lepší se v tom nebabrat a nepátrat, chová se k vám hezky, máte pěkný vztah.. tak si to užívej a nepátrej 🙂