Manžel trucuje. Jak dlouho trucují Vaši muži?

terka80
16. pro 2019

on znameni byk a ja stir.kdyz dojde k hadce dokaze mi vycit veci ktere se staly i pred deseti lety ale co nejvic nejvic horsiho je z toho vseho ze dokaze hrozne dlouho a egoisticky trucovat a nehraje roli kdo ma pravdu nebo hadku zacal.tak by me jen tak zajimalo jak dlouho trucuji vasi muzi

svetlanalana
19. pro 2019

@terka80 nereagovala matka po hadce tak, ze ho ignorovala?

terka80
autor
19. pro 2019

@svetlanalana to ja nevim a ani se ho ptat nebudu.ale kdyz se pohada se mnou vzdy to zacina ona a pak trucuje jako on.me ignoruje

izz76
21. pro 2019

@terka80 My netrucujeme, pohadame se a hned udobrime.. Tvůj manžel je s prominutím blbec, trucuje jak hysterická ženská.. Dala bych mu najevo, že mi to jeho trucovani je jedno, schválně bych předstírala dobrou náladu, smala se, on ať si trhne..

denisacerna28
25. pro 2019

@blondynka400 Tak to je přesný,teď jsem to zkusila a vyšlo to ...

gracey24
25. pro 2019

Já naštěstí s manželem tenhle problém nemám,ale můj nevlastní taťka takovej bohužel je.. Pamatuju si to ještě když jsem s našima bydlela,vždycky se prostě kvůli něčemu naštval,urazil,většinou jsme ani nevěděli proč nebo to byla nějaká blbost,jako že jsme třeba nevynesli koš (ale nevynadal nám,to jsme si jen domysleli,že je to kvůli tomu) a nemluvil několik dní,sotva pozdravil a na dotazy jen odsekával. Jinak je to skvělej chlap,ale tohle je naprosto šílená vlastnost,už bych nikoho takovýho doma nesnesla.. Bohužel se to s věkem zhoršuje,teď je mu přes padesát a já jsem před každou návštěvou u našich trochu nesvá z toho,jakou bude mít náladu.. Stává se to teď ještě častěji,většinou bezdůvodně (aspoň z našeho pohledu) a trvá to dlouho,někdy týden,někdy i dýl.. On když je v pohodě,tak o tom i s mamkou párkrát mluvil,říkal,že o tom ví,že je to špatně,ale za pár dní je to tu zas.. Pokud budu soudit podle něj,tak je důvodem podle mě nespokojenost se sebou,se svým životem a zároveň lenost a pohodlnost s tím něco udělat. Ale určitě je to i o celkovým charakteru..
Ještě znám z okolí případ kamarádky,která to měla podobně s přítelem. On byl hodně nespokojenej v práci a měl tyhle stavy,i když on sám si tu souvislost neuvědomoval. Nicméně před rokem práci změnil a hrozně se to zlepšilo. Možná by stálo za to zamyslet se nad tím,jestli nemá nějakej jinej problém,něco,co ho žere,i když to s tebou a s hádkama nemusí zdánlivě vůbec souviset.. Hodně štěstí🙂

martiina_k
26. pro 2019

Já jsem taky býk a taky dokážu trucovat dlouho. Nerada se hádám, spíš mlčím a trucuju. A nemyslím si, že by to byla nějaká tyranie druhé strany, prostě jsem naštvaná a nedokážu se hned smát. Pokud přijde manžel a vyříkáme si to, tak OK, ale když je i on naštvanej, tak mlčíme taky víc dní. Je pravda, že s prckem to moc nejde a tak nějak nás to přejde v komunikaci s malým, neob o malým. Dřív byl vždy manžel, kdo chodil se usmiřovat, teď to máme tak půl napůl. Většinou u mě zabralo to, že manžel přišel, řekl, že ho to mrzí a vyříkali jsme si to. Ale jestli to vyříkání na tvého manžela nezabírá, tak těžko říct. Ale nesoudila bych ho hned ve smyslu, že to je tichá agrese apod. To bych já musela být tichý agresor taky.

tinaprofi
26. pro 2019

Velmi infantilni zpusob trestani partnera, mlcenim... bohuzel silne zakoreneny z detstvi, s tim nehnes, musel by chtit on sam

drep
26. pro 2019

@martiina_k mám to stejně. Jsem zvyklá se umět kontrolovat a nevybuchnout, což v práci všichni hrozně oceňují, ale já pak neumím vybouchnout ve správnou chvíli ani doma. Takže když mě něco naštve, tak prostě přestanu mít chuť mluvit. Můj muž je extrémní introvert, takže taky není ten, kdo snadno otevře konverzaci. Když už si to vyříkáme, tak je klid hned, vyřešíme to a jsme udobření, ale prostě někdy trvá pár dní, než se k vyříkávání dostaneme a to pak mlčíme oba.

martiina_k
26. pro 2019

@drep jj, můj muž je taky introvertní. Ne úplně extrémně, ale nemá úplně velkou potřebu pořád mluvit, nebo být v kontaktu s dalšími lidmi. Tak to máme docela podobné.