Manžel udržuje hodně blízké kamarádství s kolegyní

magdalena2
20. čer 2010

Tak jsem se tady nově přihlásila. Doufám, že zanedlouho (pár měsíců) se přidám do skupiny snažilek, ale nyní bohužel řeším krapet jiné problémy. Budu stručná, proto jen napíši, že manžel asi dva měsíce udržuje poměrně blízký vztah se svou kolegyní z práce, tj. učí se spolu po práci ve škole němčinu, chodí hrát spolu tenis na školní kurty, plánují, že na škole nezůstanou a pokud něco vymyslí, tak začnou spolu asi podnikat (něco s angličtinou). Ona je totiž hrozně akční, což mu vyhovuje, protože on organizátor není, ale rád se nechá vést. Ona je velmi zvláštní, už tu byla několikrát v noci (místo spánku - nemůže spát, jezdí po nocích autem) a házela nám do schránky dopisy a pohlednice pro něj. Také si velmi často píší maily a smskují, klidně někdy i deset mailů denně. Manžel mne ubezpečuje, že se nemám čeho bát, že se mu vůbec nelíbí a že spíše na ni obdivuje její akčnost, schopnost ho někam konečně dokopat a jistou její podivnost, její bezprostřední, tak trochu šílené chování... Viděla jsem ji dvakrát, opravdu není vůbec hezká a on není lhář, věřím mu. Kde je tedy problém? Problém je v tom, že mám pocit, že tohle není správné, že kamarádství sice ano, ale i to má své hranice. Dnes jsem se dokonce dozvěděla, že spolu se tu němčinu přes školní prázdniny hodlají učit u ní nebo u nás doma. Spíše asi u ní, protože, když tu byla, nesnesla tady ten "sterilní pořádek", ona má raději kolem sebe chaos.
Opravdu nevím, co si o tom všem myslet a co dělat, žárlit už nechci, to nikam nevede... Přesto mi to jejich intenzivní přátelství vadí a i když se prý nemám ničeho bát, tak se tak trochu bojím, protože člověk nikdy neví, co se může stát, když jsou dvatakto často spolu a velmi často v kontaktu... Co si o tom myslíte vy a co mám dělat? Předem moc děkuji za všechny odpovědi.

frisbee
6. črc 2010

magi,souhlas s holkama..ona je tak vypatlaná,že ji ani nenapadne,že ti o všem řekl????
Kamarádka,ale dítě chtěla,co??? 😠

frisbee
6. črc 2010

sorry..že magi...magdi 😵

morgan
6. črc 2010

Taky souhlasím s lenkou, bylo by to nejlepší a snad by se to uzavřelo 🙂

morgan
6. črc 2010

A potvora napsala teď na FB: KDYŽ CHCETE MÍT DOMA KLID, DĚLEJTE, CO CHCE VAŠE ŽENA.... AFRICKÉ PŘÍSLOVÍ, to je dost trapný a ubohý, opět..

frisbee
6. črc 2010

morgan,zrovna jsem to sem chtěla napsat....i ty písně pod tím...opět se rozjela,magdi,opravdu jak radí holky,konec a dost...

magdalena2
autor
6. črc 2010

Grrrr... toho přísloví jsem si všimla, až teď... Každopádně jsem ji už napsala, co jsem potřebovala, takže snad dá pokoj... Pokud ji to tedy ještě více nepopudí, protože jsem byla dost upřímná a ironicky (ale klidně a slušně) nevybíravá... 😉

frisbee
6. črc 2010

myslím,že jsi to zvládla na jedničku a jako dáma...body ztratila ona...tak a teď tfuj tfuj tfuj a držím palečky 🙂

magdalena2
autor
6. črc 2010

Hmm, já nevím... Ona mi totiž odepsala a já zase jí... Ale nechci, aby z toho byla nějaká potyčka... Bohužel podle toho, co mimo jiné napsala: "Nicméně i tobě děkuji za přání a snad jsem se o5 nespletla nejen v mých představách ale i analytickém odhadu. " ... tak usuzuji, že ze mne chtěla zase něco špatného vytáhnout a použít to proti mně...a konec tedy je ještě v nedohlednu 😒 ☹

lenkavano
6. črc 2010

@magdalena2 tomu nerozumím.

magdalena2
autor
6. črc 2010

@lenkavano Já tamo popravdě také nerozumím... Prostě si myslím, že mi napsala pro to, aby ze mne ještě něco vytáhla a použila to proti mně...

Docela se děsím toho, že mu zase zítra napíše a bude tam něco z toho, co jsme si my dvě mezi sebou psaly... Nebo se stane prostě něco jiného... Nevím, jak mám totiž poznat, že už dala opravdu pokoj... Myslím, že to poznám pouze tak, že se nějaký ten čas neozve ani jemu, ani mně...

Teď si myslím, že se ozývá mně, protože manžel na ní už nereaguje...

Já už fakt nevím, kdo se v ní má vyznat ☹

lenkavano
6. črc 2010

myslím že jsi udělala chybu že si se s ní rozepisovala.proč?byla bych s ní hotová rázně a jednou pro vždy 😒

frisbee
6. črc 2010

ona tě provokuje..už nereaguj 😒

morgan
6. črc 2010

Taky myslím, že už bys neměla reagovat, prostě pro vás je to vyřešené a není už o čem debatovat. A pak se uvidí!

lenkavano
6. črc 2010

tím že se budeš rozepisovat ztak se zamotáš do kliček a vysvětlování a ona to pak použije proti tobě.

magdalena2
autor
6. črc 2010

@lenkavano To já vím, že to použije proti mě. Ale toho se tolik nebojím, manžel ví, kdo je jeho žena akdo ta druhá, ta "záludná baba ježibaba" 😉

Vlastně ani nevím, čeho se bojím... Možná toho, že to dojde tak daleko a bude to muset řešit polciie... Ale snad ne!!! Jsem jen tak trochu pesismista...

Každopádně jsem to již ukončila tu komunikaci s ní. Napsáno, co jsem chtěla,bylo napsáno a teď budu jen čekat, co se stane... Doufejme, že nic... Navíc snad pomůže dovolená, kam jedeme od pátku 🙂

brumdinka
6. črc 2010

magdi souhlas s holkama hlavně lenka to vystihla přesně - na co ses s ní rezepisovala - prstě záležitost ukončena a nazdar nezájem !!!

magdalena2
autor
6. črc 2010

Poslední její zpráva, na kterou už reagovat nemíním: "Ok, komunikaci o5 obnovíme v září 2010. S prohrou si nejsem tak jistá. Soustředit se soustředím už dávno. A klidně neodepisuj, mě je to FU(C)K, upřímně napsáno." Takže ona si s prohrou není jistá (napsala jsem ji, že at se nesnaží dál, že už dávno prohrála)... Jestli to zase myslela směrem k mému manželovi, tak fakt nevím...děsím se... Zároveň však napsala, že komunikaci obnoví oni dva spolu až v září...takže uvidíme...

magdalena2
autor
6. črc 2010

A nebojte, já už jsem ji napsala vše, co jsem chtěla, rozepisovat se už nemíním, ani ji odepisovat... Jen mne děsí to, že mi nezbývá než zase čekat, co se stane... ☹ Pořád mi visí ve vzduchu ta otázka, proč mi dnes vlastně napsala...

brumdinka
6. črc 2010

magdi vážně jí už neodepisuj, ona je magor a zkoušet to bude neustále, ale vy s manžou musíte být pevní a poslat jí někam hodně daleko at´se snaží jak chce čuza 😠 😀

lenkavano
6. črc 2010

ted by měl napsat manžel že komunikaci nehodlá obnovovat v září ani kdy jindy.

lenkavano
6. črc 2010

@magdalena2 a ten email o prohře dej přečíst manželovi.co nejdříve.snad pochopí ještě víc jak to s ním myslela a co měla za lubem.

magdalena2
autor
6. črc 2010

Navíc vím, že mne provokuje, abych ji zase napsala, protože ještě pak napsala něco jiného a vybízí mne k odpovědi. Moc dobře vím, že si se mnou hraje jako kočka a myší a čeká, že budu opravdová hloupá a naivní myš. Má však smůlu... Dělá teď přesně to, co dělala, když byla tehdy u nás... Manipulovala se mnou - už třeba jen tak, že mi řekla, at ji štípnu, a pokud jsem ji neštípla do ruky, tak na mne pořád dorážela, at štípnu, aby vyhrála... Nakonec jsem samozřejmě neštípla... Zní to asi divně, ale opravdu to tak bylo, ona je prostě fakt asi cvok...

lenkavano
6. črc 2010

cože štípni mě??? 😕 😕 😕 😕 no ted bych asi potřebovala asi štípnout i já ,jestli se mi to nezdá.ta ženská je diagnoza sama o sobě.a co ti ted napsala?

magdalena2
autor
6. črc 2010

...cvok, který chce za každou cenu vyhrát... Máte pravdu, asi mu o tom řeknu, že tohle mi napsala... Třeba si to už vážně na beton uvědomí, s kým má tu čest...

lenkavano
6. črc 2010

magdi jo já bych mu to fakt ukázala.

magdalena2
autor
6. črc 2010

@lenkavano Já nevím, jak k tomu tehdy večer došlo... Prostě o něčem jsme se bavily a já ji měla štípnout... Jak říkám, je to šílená ženská, která neumí prohrávat... A končím, raději to zaspat a nemyslet, co zítra popřípadě zase pěkného o naší komunikaci napíše manželovi (a to i přestože má od něj výslovně zakázáno, aby cokoliv, co si my dvě řešíme spolu, řešilaještě přes něj...).

lenkavano
6. črc 2010

mě to přijde jak milostný trojuhelník..

frisbee
6. črc 2010

magdi...a už opravdu neodepisuj..ona si hraje..a tam má opět Zanedbaný sex a Zaľúbení...od Elánu...je to blázen,fakt už jí nic nepiš. 😠

magdalena2
autor
6. črc 2010

Nepíšu, jen se nestačím divit a zdvíhá mne to ze židle:

Její zeď: " K TOMU, ABY MANŽELSTVÍ VYDRŽELO, MUSÍ BÝT DVA. K TOMU, ABY ZTROSKOTALO, STAČÍ JEDEN. herbert samuel."

Provokuje, provojuje a provokuje (ona asi ví, že tu její zeď čtu...chce, abychna to zase asi reagovala a aby ona viděla, jak mne to prudí)... Bože, co je to za ženskou???

brumdinka
6. črc 2010

magdi - tak se nenech provokovat, na celou zed´se vykašli, vypni to a jdi spát - prostě SER NA NI ! Dobrou noc. 🙂