Manžel udržuje hodně blízké kamarádství s kolegyní

magdalena2
20. čer 2010

Tak jsem se tady nově přihlásila. Doufám, že zanedlouho (pár měsíců) se přidám do skupiny snažilek, ale nyní bohužel řeším krapet jiné problémy. Budu stručná, proto jen napíši, že manžel asi dva měsíce udržuje poměrně blízký vztah se svou kolegyní z práce, tj. učí se spolu po práci ve škole němčinu, chodí hrát spolu tenis na školní kurty, plánují, že na škole nezůstanou a pokud něco vymyslí, tak začnou spolu asi podnikat (něco s angličtinou). Ona je totiž hrozně akční, což mu vyhovuje, protože on organizátor není, ale rád se nechá vést. Ona je velmi zvláštní, už tu byla několikrát v noci (místo spánku - nemůže spát, jezdí po nocích autem) a házela nám do schránky dopisy a pohlednice pro něj. Také si velmi často píší maily a smskují, klidně někdy i deset mailů denně. Manžel mne ubezpečuje, že se nemám čeho bát, že se mu vůbec nelíbí a že spíše na ni obdivuje její akčnost, schopnost ho někam konečně dokopat a jistou její podivnost, její bezprostřední, tak trochu šílené chování... Viděla jsem ji dvakrát, opravdu není vůbec hezká a on není lhář, věřím mu. Kde je tedy problém? Problém je v tom, že mám pocit, že tohle není správné, že kamarádství sice ano, ale i to má své hranice. Dnes jsem se dokonce dozvěděla, že spolu se tu němčinu přes školní prázdniny hodlají učit u ní nebo u nás doma. Spíše asi u ní, protože, když tu byla, nesnesla tady ten "sterilní pořádek", ona má raději kolem sebe chaos.
Opravdu nevím, co si o tom všem myslet a co dělat, žárlit už nechci, to nikam nevede... Přesto mi to jejich intenzivní přátelství vadí a i když se prý nemám ničeho bát, tak se tak trochu bojím, protože člověk nikdy neví, co se může stát, když jsou dvatakto často spolu a velmi často v kontaktu... Co si o tom myslíte vy a co mám dělat? Předem moc děkuji za všechny odpovědi.

magdalena2
autor
7. črc 2010

Do půl sedmé si holky prosím pište o odkaz do mých soukromých zpráv. Pak už odkaz bohužel nedám nikomu (doufám, že si je ani nebudete rozesílat mezi sebou), protože nechci tady nikoho podezřívat, ale je dost pravděpodobné, že se tu najde někdo, kdo toho může zneužít (nemyslím proboha nikoho konkrétně!!!, ale cháptejte, že tohle je dost choulostivá záležitost...).

Jinak dnes jsme ji s manželem potkali na městě, já ji ani nepozdravila, protože jsem ji zahlédla až pozdě... Zatím nepsala ani mně, ani manželovi (tomu jen cosi od někoho přeposlala prý, ale nic více...). Tak uvidíme, třeba už fakt dala pokoj...

morgan
7. črc 2010

To je dobře, že vás potkala s manželem společně, ať vidí, že držíte při sobě a ona vás nerozdělí 😎

magdalena2
autor
7. črc 2010

Nezlobte se, fakt už odkazy nikomu neposkytnu, moc děkuji za pochopení...

Jestli budete moc zvědavé, tak místy se tu objevovaly nějaké zkopírované hlášky,co si na zeď Facebooku psala, to by mohlo jako vzorek posloužit docela dobře 🙂 Opravdu tam není zase tak moc co objevovat...

V pátek jedeme na dovolenou, takže myslím, že i díky ní přestane otravovat (z dovolené ji nikdo odepisovat, ani manžel, už tím tuplem nebude). Takže snad už je to skončené a snad to v září nebude mít pokračování ☹ Ale pokud bude někde nablízku manželovi, tak si nikdy jistá nebudu... Doufám, že brzy ze školy odejte a půjde "o dům" dál, nikde na žádném místě prý totiž dlouho nevydrží...

lenkavano
7. črc 2010

holky je to vážně takhle hloupý pokud budete chtít některá odkaz tak pište přímo Magdě je to její záležitost.já tu ty prosby četla i přes den a nikomu jsem neposlala nic,protože to by měla magda.to jistě chápete. 😉

cuttysark
7. črc 2010

Myslim magdi ze to je spravne uz odkaz nedavat... Si spravna baba! A hlavne dufam ze sa to cez dovcu vyriesi, drzim palce!

magdalena2
autor
7. črc 2010

@cuttysark Snad ano, snad všechny, kdo diskuzi pravidelně sledují anebo rovnou příspívají, odkaz mají. Pokud jsem někomu tímto ukřivdila (někdo odkaz nemá a diskuzi pravidelně sleduje, jen tu zrovna dnes nebyl), tak se mu tímto moc omlouvám...

lura
7. črc 2010

Magdo, odkaz sice nemám a několikrát jsem se odhodlávala o něj požádat, ale myslím si, že vše důležité z Fb zde bylo řečeno a reakce byly dost výstižné a shodné...
Magdo, jsem moc ráda, že se manžel "probral" a přeji Vám oběma krásné prožití dovolené. Mějte se 😵 😵 😵

morgan
7. črc 2010

To jo, hlavně si užijte dovču bez stresu z tý ženský 🙂

vercaberca
7. črc 2010

magdi,
přeji hezkou dovču 😉

frisbee, díky za rady proti manipulátorům. o víkendu jsem na tch. použila. vlastně to bylo ve stylu černý bodík sem, černý bodík tam 😉 . a byl to velmi hezký a povedený víkend 😉 .

frisbee
7. črc 2010

magdi,doufám,že si dovolenou užijete a budete v pohodě 😵 😵 😵 😵

vercaberca,rádo se stalo....hlavně,že to zabralo 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

vercaberca
7. črc 2010

fris, zabralo, ale hlavní je, že už z mé strany jsou emoce minimální nebo téměř žádné. to se potom "funguje" nejlíp.

frisbee
7. črc 2010

přesně tak 😉 ....a hned je doma lepší ovzduší,co? 🙂

vercaberca
9. črc 2010

ahojjky
sice je magda na dovče, ale co mišuge na FB? je tam něco zajímavého?

frisbee
9. črc 2010

ahojte,nebyla jsem tady..doufám,že magdalena je už v pohodě..no a flusačka jak se dívám celej den perlila..klipy,zamilovaný písně..a komentáře typu:

.....treti pri dvoch býva diabol, který boskom zradí .

kveta
10. črc 2010

😠

vercaberca
10. črc 2010

to je fakt jelito. pevně doufám a držím palečky, aby magdalenin muž byl odolný.

morgan
10. črc 2010

Je hrozná to teda jo, ale fakt mě překvapuje a děsí, že ona na tom FB existuje vlastně jakoby sama pro sebe. Nikdo jí nic nekomentuje, s nikým si nepíše. Pro mě smysl FB je komunikace s přáteli, ale ona to má jako nějakej svůj svět, kde se může vyznávat nebo co 🙄
No magdalena si snad užívá dovolenou a ta koza má útrum 🙂

frisbee
10. črc 2010

@morgan..to jsi vystihla naprosto přesně....to je jenom její svět..

holky,nechci sýčkovat,možná už jsem taky paranoidní,my jsme se nezeptaly magdaleny kam jedou na dovču...flusačka napsala před 2 hodinami,že je v nějakém kempu u rybníka.... 😕 😕 😕

lura
10. črc 2010

frisbee - NESTRAŠ!!! 🙄

frisbee
10. črc 2010

lura..to není mým úmyslem,akorát jsem z toho zůstala v šoku..co kdyby? 😝

frisbee
10. črc 2010

no prý už je doma 😝

vercaberca
12. črc 2010

fris, díky z info.
tak snad byla někde jinde u vody. kdyby jela za nima, tak už ji magdalenin muž musí definitivně poslat do prčic. smutný oči a chudinku ze sebe sice dělat může, ale fb ji prozrazuje. říkám si, že je to fakt šílenost, že taková narušená paní dělá učitelku. ale zase díky za FB. až budou moje děti ve škole, tak si jejich učitele budu moc prověřit 😉 😀 .

magdalena2
autor
18. črc 2010

Tak jsme se s manželem vrátili z dovolené. Za tu dobu mu napsala cca 3-4 krát. Manžel nereagoval a už jen kroutil hlavou. Nejvíce mne naštvalo, že mu napsala, že nemůže najít mou knížku, kterou jsem po ní chtěla vrátit do dneška. Ale že bude prý asi v jejím kabinetě, ale že nemá peníze na benzín či co a že má jiné priority než mou knížku. Pak se ho zeptala, jak to má s tou knížkou vyřešit... Prostě vydírání, aby jí napsal, protože moc dobře věděla, že mne to naštve a že tu knížku budu chtít mít zpět. Ale neragovali jsme...

Myslím, že to ještě trochu zkouší a že zároveň čeká, až bude začátek školního roku, kdy spolu opět budou v kontaktu... Ale během dovolené jsme si to s manželem tak nějak vše vyříkali a vše vysvětlili, takže neočekávám, že by to mohlo spadnout do stejných kolejí... Jen se trochu děsím, jak dlouho to na něj ještě bude zkoušet...a kam až je schopná zajít...

frisbee
18. črc 2010

ahoj,magdi,doufám,že jste se měli hezky 🙂 ...jsem ráda,že držíte s manželem pohromadě....odhadla jsi ji správně,,jak,že nemá prachy na benzín,celej týden jezdila po výletech,jasně,že to na něj zkoušela 😠
Je fakt nemožná,obtěžovat i na dovolené,hlavně,abyste ji ignorovali a nereagovali na ni.Držte se 🙂

pidmco
19. črc 2010

Ahoj Magdi.....stále si čtu tuhle diskuzi, protože jsem opravdu v šoku, co se tady dočítám....naprosto mi to připomíná jednu pipku od známé. Říkala mi, že se zamilovala do jejich šéfa a to nejenom šéfa, a pořád ho otravovala a dělala se sebe ublíženou, atd.. IP.
Nemám slov na tuhle paní P.....

kveta
19. črc 2010

@magdalena2 Celkom by ma zaujímalo, či sa Ti manžel aj ospravedlnil za to, ako nerešpektoval Tvoje pocity... Ale inak mám dobrý pocit z toho, ako sa to u Vás vyvíja...

morgan
19. črc 2010

Tak to mám tady radost, že jste si to s manželem ujasnili. A přesně jak říká Frisbee - celý týden jezdila po výletech a ted nemá na benzín..fakt trapná!!

magdalena2
autor
19. črc 2010

Taky si myslím, že peníze čile utrácí za benzín a ostatní věci jsou jí úplně putna. Navíc dneska manželovi volala (nezvedl ji to), pak psala, jestli mu došly na účet peníze, které mu dlužila (došly, ale neodepsal ji) a pak, když asi viděla, že manžel nereaguje vůbec na nic, tak mu napsala hnusnou smsku, kde ho nazvala zbabělcem a křivákem (stejně jako je prý křivák ten muž, co s ním chodila a co okradl toho jejího tátu). A že jeho věci mu hodí za 11 minut do schránky a pro mne (za tu knížku, co mi nevrátila), tam budou hodinky, ať prý mám, co si zasloužím (knížka, kterou jsem jí pujčila se jmenovala 11minut). Takže jsem pak šla do schránky a věci, co měla vrátit manželovi tam nebyly (měla mu vrátit okopírované materiály do školy), byl tam jen nějaký odrbaný černý stroměček do auta a ty hodinky (postarší model Emporia Armani!), byl na nich zastavený čas, ve který je do schránky hodila. Manžel se naštval a prý přemýšlí, že si to její číslo zakáže, ať už mu nevolá... A já teď přemýšlím, co dělat...jestli ji napsat, že žádné hodinky nechci, ať,mi laskavě vrátí knížku nebo mi dá 200,-Kč, nebo to nechat být a už se jí nikdy neozvat...

Ale jinak se docela hrozím, že tohle není její poslední kousek. Navíc, pokud manžela nazvala stejným křivákem jako je ten, co okradl jejího otce a kterému se mstila (mstí)...

moravanka
19. črc 2010

magdalena, vyprdni se na ni. ona vas chce jen vyprovokovat k nejake reakci a kontaktu.

frisbee
19. črc 2010

magdi,v žádném případě nereaguj!To začne všechno od začátku!Možná by to chtělo změnit si telefonní čísla.ˇKdyby to trvalo i po prázdninách,klidně bych si na ni stěžovala u ředitele školy,že vás obtěžuje.