Manžel udržuje hodně blízké kamarádství s kolegyní

magdalena2
20. čer 2010

Tak jsem se tady nově přihlásila. Doufám, že zanedlouho (pár měsíců) se přidám do skupiny snažilek, ale nyní bohužel řeším krapet jiné problémy. Budu stručná, proto jen napíši, že manžel asi dva měsíce udržuje poměrně blízký vztah se svou kolegyní z práce, tj. učí se spolu po práci ve škole němčinu, chodí hrát spolu tenis na školní kurty, plánují, že na škole nezůstanou a pokud něco vymyslí, tak začnou spolu asi podnikat (něco s angličtinou). Ona je totiž hrozně akční, což mu vyhovuje, protože on organizátor není, ale rád se nechá vést. Ona je velmi zvláštní, už tu byla několikrát v noci (místo spánku - nemůže spát, jezdí po nocích autem) a házela nám do schránky dopisy a pohlednice pro něj. Také si velmi často píší maily a smskují, klidně někdy i deset mailů denně. Manžel mne ubezpečuje, že se nemám čeho bát, že se mu vůbec nelíbí a že spíše na ni obdivuje její akčnost, schopnost ho někam konečně dokopat a jistou její podivnost, její bezprostřední, tak trochu šílené chování... Viděla jsem ji dvakrát, opravdu není vůbec hezká a on není lhář, věřím mu. Kde je tedy problém? Problém je v tom, že mám pocit, že tohle není správné, že kamarádství sice ano, ale i to má své hranice. Dnes jsem se dokonce dozvěděla, že spolu se tu němčinu přes školní prázdniny hodlají učit u ní nebo u nás doma. Spíše asi u ní, protože, když tu byla, nesnesla tady ten "sterilní pořádek", ona má raději kolem sebe chaos.
Opravdu nevím, co si o tom všem myslet a co dělat, žárlit už nechci, to nikam nevede... Přesto mi to jejich intenzivní přátelství vadí a i když se prý nemám ničeho bát, tak se tak trochu bojím, protože člověk nikdy neví, co se může stát, když jsou dvatakto často spolu a velmi často v kontaktu... Co si o tom myslíte vy a co mám dělat? Předem moc děkuji za všechny odpovědi.

moravanka
22. čer 2010

magdalena, pockej si na babu az dojde a nadej ji a to bez ohledu. a rekni, ze nejsi banka, at si jde vzit pujcku. ze planujete miminko a tak musite setrit. bych ji nadala a jeste nalhala, blbce jedne. a jak chce s tvym muzem podnikat, kdyz nema ani startovni kapital. normalne ho uhani jak muze, uplne brutalne. takze bud taky brutalni.
a proc na ni musi brat ohledy? na tebe ne a na ni jo? hnus hnusu. a baba je na koni.
taky bych dala ultimatum i za cenu, ze se mi rozpadne manzelstvi. ono uz se totiz rozpada.

magdalena2
autor
22. čer 2010

No, baba asi nepřijde...ona ty peníze podle mě má...jen zase zkoušela... Ale mohu ji napsat zprávu na facebook, že tu čekám, atsi pro ně přijde, že by bylo škoda, aby v noci u našeho kostela umrzla 😉

dorka_d
22. čer 2010

@vercaberca : no jo no...nikdo nešní dokonalý 😀 ale pobavila mě tvoje překvapivá sebekritika o tom, jak "doufáž, že podobnou čůzu nepotká" . To bylo fakt dobrýýý 😀

magdalena : koukám., že to opravdu graduje... a přiznám, že tohle ani já nechápu, tohle už není přátelství, které se postupně změní v něco víc, to je ze strany kamarádky tvého muže opravdu jasný tah na branku se snahou o zakončení, jak by řekli fotbaloví komentátoři. Psát si s ní na icq před tebou a říct ti ať počkáš nebo že ty jí dáš peníze, protože ona je nemá.... to je Tvůj manžel teda dost "odvážný"... připadá mi, že prostě zkouší, co všechno půjde. A upřímně, jak ti tu holky radily zahodit tu tvář té hodné a trpělivé, z vlastní zkušenosti to potvrzuju.. pokud budeš dávat před slečnou najevo, jak ti to vůbec nevadí a vše je OK, tak ona to tak brát bude a upřímně - proč by se tedy pak nějak krotila?! Já se tolikrát Lenky ptala, jestli něco není problém, jestli jí nevadí, že jdu někam s nimi /někdy to bylo z mé iniciativy, někdy ze strany jejich/, atd atd. Kdyby mi na začátku upřímně Lenka bez nějaké hysterie řekla na můj dotaz něco ve stylu "tohle a tohle mi vadí", nedělá to mezi námi dobrotu, vzdalujeme se" neříkám, že bych byla nadšená 😉 ale protože mi na Pavlovi vždycky záleželo a ze začátku jsme byly všichni jen kamarádia ti by snad měli být upřímní...Taky jsem chtěla j, aby byl šťastný, dost bych se snažila to nějak řešit jinak, kdybych i z jeho strany viděla, že to prostě chce vést jinak, ten vztah mezi námi by se nedostal tam, kam postupně dospěl.. No, teda ne že bych si já samozřejmě stěžovala na výsledek, to v žádném případě. 😀 😀 jen jak tu kdosi doporučoval - žádné scény. prostě zkusit v klidu "vymezit hranice teritoria"... nějaké ostouzení na facebooku nebo kdekoliv nepomůže, max. budeš vypadat jako hysterka a shodíš se i v jeho očích... Ke zkoušce ale gratuluju! Co takhle jít ji někam akčně oslavit - ať už s ním nebo bez něj třeba s nějaku partou kamarádů, kamarádek?? 😉

magdalena2
autor
22. čer 2010

Dorko, vystihla jsi to naprosto přesně, ona už je před bránou a kope a kope, zatím se ještě nedaří... Jenže jak mi tady hodně holek radí, ať jí konečně něco napíšu nebo ať ji ukážu, kdo je tady paní, tak to nejde. Fakt ne, ona by toho využila ještě více, byl by to bod pro ni, branka... 1: 0. Viděla by, že jsem lehce zranitelná, neodolná a hysterčím... Navíc manžel říká, že by nikdy nechtěl být jejím nepřítelem, prý umí být dobrý přítel, ale ještě horší nepřítel... Možná by kopala do toho míče ještě o to zuřivěji a bojovala se mnou o něj...

Přiznám se úplně bezelstně, že vůbec nevím, jak dál, co udělat, spíše vyčkávám...možná zaútočím v pravou chvíli, doufám... Momentálně pořád sedím u PC, je to moje jediná ochrana, nejsem schopná nic dělat...možná si tak uvařit, okoupat se a tak...ale před manželem nehysterčím, zachovávám si chladnou hlavu a snažím se s ním "jednat"...prostě vyměňovat si slušně názory...akorát on je teď na té domovní schůzi...je to lepší, tolik se netřepu - já jsem jinak docela cholerik, ale teď se až divím, jak se zázračně držím... Doufám, že až přijde ze schůze, tak se nedozvím, že byl zase s ní, žemu volala a psala, jak je dole u kostela zoufalá a nemá peníze, ať okamžitě přijde... Peníze má tady, dal mi je tu na stůl manžel, tak doufám, že nemá důvod za ní chodit... Ale snad se to dozvím, až přijde...

magdalena2
autor
22. čer 2010

Kurnik, zrovna jsem dnes vyhrála poukázku na nákup za 700,-Kč v jednom i-obchodě a nemám vůbec chuť si ani nic vybrat a nechat poslat...dřív bych se hned na to mlsně vrhla 😉 Ale už začínám mít sliny...třeba mi to trochu pomůže a rozptýlí myšlenky... 😅 když už je nikdo rozptýlit nemůže, protože tu kamarády a kamarádky nemám, bydlíme s manželem daleko...

elana
22. čer 2010

Magdi, pročetla jsem diskuzi, souhlasím s holkama, tak jen reakce na poslední dva příspěvky od Tebe:

"Navíc manžel říká, že by nikdy nechtěl být jejím nepřítelem, prý umí být dobrý přítel, ale ještě horší nepřítel."...proč Ti tohle manžel říká? Co si jako myslí, že tím, že Tě bude takhle zastrašovat, tak Tě víc bude držet u huby? To je nějaký mistr světa, kde bere jistotu, že mnohem horší nepřítel bys nebyla Ty? Když dojde na duel ženská:chlap, tak skoro vždycky umí být větší potvora ta ženská a chlap pak jen civí, kde se to v tý pipince, kterou si tak pěstoval, vzalo.

"Viděla by, že jsem lehce zranitelná, neodolná a hysterčím"...přece neni nutný tvářit se zraněně a hystericky, naopak, zkusit být ledově klidná, i za cenu, že se z toho pak budeš týden léčit.

frisbee
22. čer 2010

magdalena,teď jsem dojela,čtu,a řvu vzteky....on se neslyší,co blábolí????Na ni bere ohledy,že "aby nic nepoznala",a ty si to máš vyžrat???
Ty máš být ta první,na kterou musí brát ohledy a nic jiného neexistuje!!! 😠
Poslyš,jak s ním mluvíš?Myslím jakým způsobem?Slušne,tiše a plaše?Špatně....klidně,ale rozhodně a hlavně pojmenovat problém a říct,že takhle ne..a nediskutovat,to by tě ukecal,že je to vše tvoje vina.
Sopel jeden,já bych ho liskla,to si měl uvědomit,než se oženil,že to bude všechno jinak,že už se musí chovat zodpovědně..ježíš,já jsem nasraná 😠

moravanka
22. čer 2010

aj ja su nasrata na tu babu, bar ju neznam. hnusna osoba. proste jemu na ni zalezi. bych mu durazne a hlasite rekla, ze s babou to ukonci a babe bych dala snad i po drzce. baba se beztak smeje, jak jsi blba a bude si dovolovat jeste vic.

frisbee
22. čer 2010

magdalena je na ni moc slušná,já bych byla tak ledově ironická,že by se z toho nevzpamatovala...a ještě bych to na něho napráskala jeho rodičům. 😠

magdalena2
autor
22. čer 2010

Holky, vy jste normálně naštvané více než já 🙂 Nechci to zlehčovat, ale je opravdu zvláštní, že skoro necítím žáden vztek, jen jakýsi jeho slabý odvar, spíše si začínám čím dál více říkat, že manžel musí být asi hodně velký blbec... Je to zvláštní, nikdy jsem netušila, že tak budu reagovat... Ale je pravda, že ten vztek (s třepáním celého těla) mám vždy poté, co mi manžel oznámí nějakou "milou" novinu ohledně jejich "vztahu"...zrovna dneska třeba tu jejich snídani, dneska odvoz, němčinu, její manipulování s ním ohledně toho, že nemá peníze...ale teď jsem tak nějak klidnější...

katty6
22. čer 2010

magdalenkoo, zlaticko, myslim si, ze bys mela nabrat odvahy a nehlede na sve "strachy" jednat podle toho jak se citis..Proc se tak omezujes? tim myslis vice na ni a ne na sebe..jen vice utvrzujes manzela a ji v tom ze toto jejich chovani je pripustne a normalni, nechtene je v tom podporujes..Proc? Manzel te manipuluje do toho obrazu chudinky ktera se neumi branit. Toto vubec neni nic pro tebe, jen si ublizujes a pokud nezmenis na to nazor bude to horsi a horsi, utrapis se..NEmas zaotrebi vse toto nest na svych ramenou, dnes to zvladas a zitra se zhroutis a pak ti jeste manzel rekne ze to tak nemyslel zes mu mela rici ze to je pro tebe tak tezky a on by mozna to omezil..takze ve vysledku budes ty kdo za vse muze.. Ty holce jen nahravas kdyz delas ze jsi ok a jeste s ni "mile" komunikujes .. delaji z tebe blbku oba (sorry za vyraz)....Uz i me to zveda ze zidli a to jsem mirumilovna, hodne tolerantni a hodna zenska..
Radim, otervrene manzelovi rekni co citis a jak se k tomu stavis a to bez jakekoliv tolerance k nemu, v tuto chvili proste mysli na to ze ty jsi ta nejdulezitejsi, ty slecne rekni at se laskave neplete do vaseho manzelstvi a necha vas byt, odjed na par dnu pryc nekam kde te to bude bavit, treba s kamoskou na vikend do pirody, nekam kde to mas rada.. Musis se postarat o sebe a to za jakoukoliv cenu, protoze kdyz nebudes "ok" nemuzes fungovat a zit normalni zivot, zacne se ti hroutit cely svet a to vede do pekla...

frisbee
22. čer 2010

magdi,no měla by ses naštvat,asi už to chce adrenalín,aby se mu rozsvítilo,že ti to opravdu vadí,a že takhle teda ne.
Nebo pozvi k vám na snídani nějakého kámoše,kurňa..brzy ráno 😎

frisbee
22. čer 2010

katty to vystihla do puntíku přesně..přestaň být ta chápající chudinka.

kveta
22. čer 2010

@magdalena2 Nechcem byť zlým prorokom, ale to, že momentálne cítiš len odvar citov, je len príznak prvotného šoku... U mňa to trvalo asi 36 hodín po odhalení nevery, kým som dokázala vypustiť prvú slzu... Aj keď uznávam, že nemáš potvrdenú jeho neveru... ale premýšľajme: holka mu večer napíše, že sa ho chce dotýkať... a on prvé, čo ráno na druhý deň urobí je, že k nej beží na raňajky a deň strávia spolu v parku... sakra, o čo tu ide, ak toto nie je nevera?

Nemám pocit, že by myslel Teba ako nepriateľa dotyčnej... o Teba ani o Tvoje pocity mu zjavne momentálne vôbec nejde... skôr ma napadlo, že je mladou vydierateľný... Čo by na neho mohla prezradiť napríklad Tebe?

Každopádne vynechaj iróniu, keď s ním hovoríš... Holčinka hrá na zraniteľnosť, on sa hrá na jej ochranára, jej citom sa nesmie ublížiť, treba jej pomáhať... Iróniou ho len odplašíš, viď jeho reakciu, že keď nechceš kompromis, tak nič...

katty6
22. čer 2010

magdalenko, ten vztek mas, jen to ze neumis ho vymackat ven jen znamka toho ze jsi momentalne ve velkem soku, ktery te odzbrojuje (obranny mechanismus) a v tom pripade si nekdy clovek pripada ze se to nedeje s nim, jakoby to cele slo mimo nej, proto neumi projevit a citit oprtavdovy vztek ktery drive ci pozdeji prijde.. tedy narazove prichazi jak popisujes.. A kdyz uz citis ze prichazi tak je dobre ho pustit ven a nekumulovat, jiank bude zle.. jak jsem psalal zacne s eti hroutit svet, muze se objevit i deprese a ty to nemas zapotrebi.. proto ti tady holky radi abys se neomezovala a ten vztek pustila ze sebe.. kdyz se ti to povede zacnes jinak se citit, dostanes jakoby druhy dech a vse uvidis v novem svete.. Je to o pocitu svobody ktery si ted neumis dovolit, ale ty jsi svobodna bytost a mas pravo na vztek obzvalst v tyhle situaci.. tak jen do toho..

filipal
22. čer 2010

@frisbee klud.... 😉 kasli na to! zbytocne sa rozculujes a Magda si aj tak urobi po svojom....
keby sa nam tak dostal ten chlapik do sparov, my by sme mu dali, co?! 😝 😀

naty
22. čer 2010

tak já teda nevím, ale mám pocit, že u nich u obou to překročilo hranice přátelství... 😔 ......a to že ti říká, že se mu nelíbí...myslíš, že kdyby ho fakt přitahovala a prostě po ní jak se říká "slintal",že by ti to řekl? 😅 Mně přijde, že v ní našel tebe před pár lety, že mu to chybí, a i když se mu třeba moc nelíbí, neznamená, že se do ní nezamiluje a nezmění se to...být tebou na nic nečekám, tohle opravdu není moc normální, respektive řekla bych, že je to normální, když to oba partneři tolerují a souhlasí s tím, ale ne, že ty mu řekneš, že se ti to nelíbí, a on má strach o ní?? to snad ne... 🙄

magdalena2
autor
22. čer 2010

Tak další zprávy: slečna kolegyňka mu poté, co si přečetla jeho zprávu, že má peníze na vlak u nás doma a že jí je předám, protože je na schůzi, napsala, že nakonec kreditku našla 😉 Takže evidentně další manipulace... Ještě jsem se dozvěděla, že mu oznámila, že jsme si včera psaly a že by jí zajímalo jaký má názor na to, co si o něm mylsím já (dozvěděla se totiž, že chudáčka manželka nepovažuji za tak empatického jako ona). Ještě, že jsem mu včera v noci napsala dopis, aby si jej ráno přečetl, že ona byla ta, která napsala první. Evidentně chtěla, aby si myslel, že jí píšu první a navážím se do jejich vztahu a jsem hysterka.

Ale dobrá zpráva je, že manžel se mnou upřímně komunikuje, vše mi řík, alespoň to, na co se zeptám a dokonce pokrok! - už začíná mít podezření, že s námi oběma manipuluje. Smutné je zatím to, že to přičítá její zamilovanosti...ejhle, už si všiml, že je zamilovaná! Také pokrok... Ale myslím, že je to na správné cestě, že ona si pod sebou podkope most sama...tím svým manipulanským chováním, protože ani on nesnese vše a začíná si postupně všímat a už jí až tolik jako dřív neobhajuje...

Mně je te hrozně fajn, sice trávím odpoledne mezi koupelnou (barvila jsem si vlasy), PC a manželem, s nímž se snažím po dobrém a kamarádsky komunikovat, ale myslím, že to zatím stačí... Že ona si fakt hodně brzy pod sebou podkope most...

Jen se trochu bojím, že mu to ještě až tolik nedochází a že mne asi ještě pěkně něčím naštve...a jestli to bude sakra hnusné to, co udělá...tak mizím...ať má čas uvědomit si to, co dělá... Ale zatím to vypadá nadějně...slečna kolegyňka jedná sice manipulantsky, ale zato hodně průhledně a hodně rychle, naráz, graduje to...asi začíná pod sebou ztrácet větev, a tak je čím dál průhlednější...ačkoliv mi ještě před 14 dny na výletě s jeho kolegy tvrdila (to jsem ještě netušila, co je to zač), že dokáže zmanipulovat úplně kohokoliv...

morgan
22. čer 2010

@magdalena2 - tak to je každopádně mnohem lepší vývoj než jsem čekala, super 🙂

kveta
22. čer 2010

@magdalena2 Nemizni z domu, len jej uvoľníš priestor... Ale byť Tebou, ak sa to aj vyvinie u Vás dobre, o bábo by som sa zatiaľ nesnažila..

vlastovka385
22. čer 2010

Magdi, jak dlouho jste manželé? A jak dlouho jste předtím spolu chodili? Je starší než ty? Já si teda taky myslím, že takhle se k tobě nemůže chovat, ale taky je pravda, co píšou holky, že i to do značné míry děláš sama. Momentálně nedokážu říst, co je lepší strategie, jestli být taky akční a vymyslet pro vás nějaký program, aby nemohl být s ní, nebo odjet někam s kámoškou, aby si uvědomil, o co by přišel, kdyby tě neměl. I když to bys jí asi vyklidila pole... Každopádně teď děláš to nejhorší co můžeš, jsi na ni milá, manželovi toleruješ v podstatě nevěru, která sice zatím není fyzická, ale to se může rychle změnit. Čeho si myslíš, že tím dosáhneš? Že když se budeš tvářit jako ta tolerantní a chápavá, tak že manžel toho nechá? A proč by to dělal? Ona je chytrá, hraje to přesně na jeho ego, oparně, aby to nepřepískla, ale jistě. Lichocení, žádosti o pomoc, dělání ze sebe chudinku, aby on měl pocit, že on je ten jedinej, kterej ji může zachránit, občas poukázání na nějakou tvou negativní vlastnost, už dokonce pokročila k sondování, jestli by s ní něco neměl fyzicky. Je fakt dobrá a jde přes mrtvoly a tvůj chlap jí to žere i s navijákem. Aby se ti nestalo to, co Lenii, že ti řekne, že si nemohl pomoct, ale prostě to musel zkusit. Asi mají některý holky tady pravdu, že hysterické scény a ultimáta tady nepomůžou, ona je fakt těžke protivník, na ni budeš muset jít chytře. Asi bych zkusila kombinaci kazit jim ty jejich společný akce, buď tím, že se k nim přidáš, nebo že zrovna v té době budeš od něho něco strašně naléhavýho potřebovat. A potom uplatnit na chlapa všechno, co na něho platilo na začátku, když jste spolu začínali. Plus ho umlátit sexem, ale zase to nesmí být moc okatý, spíš ho svést a pořádně si to rozdat, pokud ho zas tak fyzicky nepřitahuje, tak tady bys mohla mít navrch. Ale něco udělat musíš, jinak zůstaneš bohužel sama, jinak to nevidím.

magdalena2
autor
22. čer 2010

Před chvílí jsme spolu opět mluvili, dokonce jsem se mohla dívat na jejich diskuzi, protože zrovna napsala ve chvíli, kdy jsem u něj byla já... nejdříve nechtěl, ať se dívám, ale řekla jsem, že to komentovat nebudu a že mne nezajímá, co si píše s tím a s tamtou, že nejsem šmírák, ale že mne zajímá, co si píše s ní, protože ona jde očividně proti mně. Tak nakonec jsem se dívala... No jo, už našla místečko, kde budou mít další snídani, nebo snídaně...v jedné kavárně...manžel nereagoval. Opět jedna narážka, tentokrát hodně nepřímá na mě (manžel to samozřejmě nepoznal). Atd... Hrůza... ale co je podstatné, dozvěděla jsem se, proč chce takto manžel chodit na snídaně. Řekl, že je to spestření. Tak se ptám, proč nechodí se mnou. Narovinu a naférovku, až jsem se lekla (ale já někdy s ním také takto naférovku jednám) mi řekl, že mu nemám co dát, že ho nemám čím inspirovat, že by takto klidně rád chodil s kýmkoliv jiným, nejen s ní... Má pravdu, bohužel teď má pravdu. Neříkám, většinou, když jsou spolu dva dlouho, tak se pro sebe vyčerpají, ale já jsem fakt poslední dobou zdrojem "ničeho"... Jsem často doma (ted jsem měla dlouho zkouškové) a nemám mu co nového povědět, jen co jsem dělala...nejsem pro něj zkrátka tak přitažlivá a jiná a ještě "neokousaná" jako jiní... Chápu, každý někdy máme tento pocit...a asi proto ho tolik přitahuje, on se na ni dívá jako na zvířátko, je pro něj zábavou (to už vyvozuji já, to mi neřekl), dokonce větší zábavou a inspurací než kdokoliv jiný, protože je naprosto neprůhledná, naprosto šílená a podivná ve svém chování, má prostě co na ní zkoumat...na mne už ne, já už "šílená" nejsem...

morgan
22. čer 2010

Tak to je vrchol takovýhle chlap! Manžel ti řekne, že mu nemáš co dát?? Jako já fakt zírám...Až bys byla doma s dětmi tak myslíš, že budeš nějak extra inspirativní? Že budeš mít neustále nějaké nové vzrušující zážitky, které ho budou inspirovat? No hrůza, s takovýmto chlapem bych si děti nepořídila ani náhodou! Děs běs 🙄

magdalena2
autor
22. čer 2010

Jinak manželé jsme tři měsíce 😔 Ale spolu jsme skoro 4 roky... Jo...a ještě...chudinkou fakt nejsem...jen si zatím myslím, žeje lepší vyčkávat a být nad věcí...jednat asi fakt budu, až půjde hooodně do tuhého...pravdou však je, že i tak riskuji, žemohu začít jednat pozdě, ale to už je riziko, hop, nebo trop...nějak jednat musím...i nejednání je jednání...teď jsem si zrovna vzpomněla na Sartra, filosofa...říkal to samé co já...tedy já říkám to samé, co on...

morgan
22. čer 2010

@magdalena2 - magdalena ale opravdu se zamysli nad tím, že jestli budeš teda jednou na mateřské tak taky pro tvého manžela nebudeš inspirativní. A to chceš takhle žít léta? A ty ho ještě omlouváš? Asi jsi opravdu dost mírné povahy, ale od manžela je to neskutečně sobecké a do budoucna bych se bála na něho v čemkoliv spolehnout
😖

magdalena2
autor
22. čer 2010

Jej, ještě musím reagovat...Morgan, chápu tvé rozhořčení, ale bohužel manžel má pravdu a bohužel ani on mne nijak příliš neinspiruje a neisnpirují se další miliony párů na světě, jen my dva jsme takoví upřímní "pošukové", co si to řeknou...já jsem právě naopak ráda, mám zpětnou vazbu, kterou jsem potřebovala. I když, přiznávám, že pravda prostě bolí, ale já raději tu pravdu, než milosrdnou lež... Na mateřské ho asi taky inspirovat nebudu... Ale vím, nemá právo tohle přesto dělat...přesto jsem ráda, že vím, proč to dělá... Však ono mu to jednou dojde, jak se choval, buď se mnoá, nebo beze mne...

morgan
22. čer 2010

No každý jsme prostě jiný, každý od partnera očekává něco jiného 😉. Mě třeba nikdy nenapadlo přemýšlet nad tím jestli je pro mě partner ispirativní nebo já pro něj, takhle to nastavené nemám 😀

moravanka
22. čer 2010

magdalena, tak nakonec se tady dozvime, ze mas bajecneho chlapa, ale bohuzel mu nemas co nabidnout. no to je teda neco.

berenika39
22. čer 2010

magdalena, ale to je rodinnej život - vždycky to mírně zešedivý, ale nemusí to být černý...jaký si to uděláš, takový to máš. nějak tě úplně nechápu, ale fandím ti, fakt je lepší blbý rozhodnutí než žádný, tak snad nebudeš litovat a on pochopí, že oan je jen úlet a ty jsi ta pravá.

frisbee
22. čer 2010

no magdi..teď jsi to zabetónovala 😕 ....my si i po 20.letech máme co dát,pořád mi volá,teď je v cizině,pořád jsme na skypu,neustále se dokážeme překvapit a je nám po sobě smutno...možná je to tím,že máme oba dva za sebou těžký život,takže si teď vážíme toho,co máme.....neděláš dobře ,holka,to je cesta,ze které se ti už nemusí vrátit...